Piektdiena, 29.Martā.2024, 10:17
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 26 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 14.Oktobrī.2020, 19:25 | Komentāri # 626
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Skaidrs - arī SKPC centrā tie žīdu masoni uzdarbojas... :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 06:59 | Komentāri # 627
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
doma


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 07:57 | Komentāri # 628
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kas Tevi atkal neapmierina?
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 08:58 | Komentāri # 629
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tās ir parastās karnevāla maskas. Vīrusu aizsardzības viņām nav, bet noderīgas laupīšanas un zādzības vajadzībām, cilvēki uz ielas Tev nepievērsīs uzmanību un videokamerās policija Tevi tik vienkārši neatpazīs. :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 09:10 | Komentāri # 630
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Šāda maska pašu lietotāju tiešā veidā nepasargā. Tā kavē infekcijai no slima lietotāja piekļūt citiem. Tas tak ir stāstīts un stāstīts n-tās reizes. Es personīgi tādu vienreizējo masku ar netīrām rokām neapgrābstu un izmantoju atkārtoti. Arī atkārtoti lietota tā kavē iespējamas infekcijas izplatīšanos no manis. Netiešā veidā maska mani pasargā samazinoties infekcijas izplatībai kopumā. Es nesaprotu tos daudzos tīmekļa protestētājus, kuriem tagad panēsāt kādu laiku masku ir tik baisa problēma. Katrā ziņā es atbalstu valdību šajos lēmumos. Kur es neatbalstu, tas ir par ieceri pacelt auto ekspluatācijas nodokli. Bet tā jau ir pavisam cita tēma.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 09:35 | Komentāri # 631
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tā kavē infekcijai no slima lietotāja piekļūt citiem

Bet pasaki tad man glupajam cilvēkam, kāda suņa pēc slimajam cilvēkam vajag vazāties pa veikalu??? Tu kad esi slims guli mājās vai vazājies pa sabiedriskām vietām???

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 09:35 | Komentāri # 632
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 11:35 | Komentāri # 633
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Bet pasaki tad man glupajam cilvēkam, kāda suņa pēc slimajam cilvēkam vajag vazāties pa veikalu??? Tu kad esi slims guli mājās vai vazājies pa sabiedriskām vietām???

Tur jau tie sūdi ir, ka slimība arī var noritēt bez simptomiem, bet tajā pašā laikā aplaist citus jau var pašam par to nemaz nenojaušot. Tev 100% taisnība tam, ka ar simptomiem ir jāguļ mājās (ja vien vari un viens pats badā nemirsti)! Katra uzlikta maska, katrs iztrūkstošs rokas spiediens varbūt pārrauj kādu transmisijas ķēdi. Kas mums, īsteniem latviešiem, ir grūti uz kādu mazliet palaist vaļu savai atturīgajai ziemeļnieku mentalitātei? Kaut kad tak tas viss arī beigsies! happy
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 12:34 | Komentāri # 634
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Eh,neesmu šai tēmā bijis kopš pavasara,jo neliekas aktuāla.
Par vīrusa pastāvēšanu gan nešaubos,bet kā jums šķiet statistikas ticamība?
Pagajušonedeļ man kaimiņienei draudzenei pienāca e pasts par covid 19 pozitīva.Vel nedeļu iepriekš šī bij pieteikusies rindā uz pārbaudi,bet gaidot garo rindu,nesagaidīja un atmeta ar roku.Pēc dažām dienām tad nu viņai paziņoja,ka esot pozitīvs covid19. :D
Otrs zināmais gadijums bij mēnesi atpakaļ pļāpājot frizētavā ar feizierīti.Viņai draudzenei tēvs nomira no vēža cilvēks gados.Slēdzienā tuviniekiem lika parakstīties,ka nāves iemesls covid19.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 12:52 | Komentāri # 635
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tur jau tie sūdi ir, ka slimība arī var noritēt bez simptomiem

Nesmīdini mani... :D Tātad tu uzskati, ka visi cilvēki var būt slimi ar koronu?

Quote nēģis ()
Pagajušonedeļ man kaimiņienei draudzenei pienāca e pasts par covid 19 pozitīva.Vel nedeļu iepriekš šī bij pieteikusies rindā uz pārbaudi,bet gaidot garo rindu,nesagaidīja un atmeta ar roku.Pēc dažām dienām tad nu viņai paziņoja,ka esot pozitīvs covid19.
Otrs zināmais gadijums bij mēnesi atpakaļ pļāpājot frizētavā ar feizierīti.Viņai draudzenei tēvs nomira no vēža cilvēks gados.Slēdzienā tuviniekiem lika parakstīties,ka nāves iemesls covid19.

Tieši tā, jo vairāk es dzirdu no līdzcilvēkiem līdzīgus gadījumus, jo pārliecinātāks jūtos gan es gan tie, kas ar to paši saskārušies.

Es nojaušu, ka Voldiņš arī šo ārstu https://www.fuellmich.com/dr-reiner-fuellmich/ sasaistīs ar žīdu masoniem :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 20:22 | Komentāri # 636
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..kam feisbuks..noklausieties telefonsarunu ar policijas darbinieku,un...vai par nevalkāšanau var sodīt....izrādās nevar..
https://u.to/kq3tGQ

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 20:23













 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 22:11 | Komentāri # 637
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Es nojaušu, ka Voldiņš arī šo ārstu https://www.fuellmich.com/dr-reiner-fuellmich/ sasaistīs ar žīdu masoniem

Nekādā gadījumā. Tagad es esmu ticis skaidrībā, ka pie vainas ir nevis žīdu masoni, bet gan kāds blēdīgs vācu infektologs. Apčakarējis visu pasauli... :D

Quote nēģis ()
Otrs zināmais gadijums bij mēnesi atpakaļ pļāpājot frizētavā ar feizierīti.Viņai draudzenei tēvs nomira no vēža cilvēks gados.Slēdzienā tuviniekiem lika parakstīties,ka nāves iemesls covid19.

Frizierītei fantāzija strādā. Kāds tuviniekiem sakars ar nāves cēloni? Esi dzirdējis, ka nāves cēlonis jāparaksta tuviniekiem? coolio

Quote nēģis ()
Par vīrusa pastāvēšanu gan nešaubos,bet kā jums šķiet statistikas ticamība?

Tu gribi teikt, ka visas pasaules ārsti ir sazvērējušies. Nu varbūt izņemot Baltkrievijas un Krievijas. Par Krieviju īpašs stāsts. Mirstība no vīrusa salīdzinoši zema, bet tajā pasā laikā, šā gada pirmajos 9 mēnešos kopējā mirstība valstī pieaugusi par 100 000!!! Un tas ir pie apstākļiem, kad lielajās pilsētās 3 mēnešus visi tupēja mājās. Tātad samazinājās sadzīves negadījumi, autoavārijas, negadījumi darbā. Paši krievi uzskata, ka kādi 30 000 varētu būt miruši no citām vainām (laikā neveiktas operācijas, slimnīcu slēgšanas utt.), bet savi 70 000 ir slēptie COVID-19 upuri. Ja tos pieskaita oficiāli atzītajiem 23 491, tad saņemam reālu ciparu - ap 100 000 mirušo uz 1 354 163 slimajiem. Kā vairumā Eiropas valstu.
Es jau rakstīju, ka vasarā Jekaterinburgas žurnālisti veica interesantu eksperimentu. Cauru diennakti dežūrēja pie vienas no COVID slimnīcas morga. Pa diennakti tajā nogādāja 4 līķus. Tādas slimnīcas Jekaterinburgā (kurās ārstē tikai un vienīgi Ķīnas vīrusa upurus), ja atmiņa neviļ ir 4. Tad nu nākamajā dienā pēc oficiālajiem datiem no COVID visā četrās miruši 2 cilvēki. Tā viņi tur skaita, jo Putins tak paziņoja, ka kovids ir uzveikts, un var rīkot parādi! :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Oktobrī.2020, 23:19 | Komentāri # 638
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://likumi.lv/ta....zvHc02w

..nu tas tā..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Oktobrī.2020, 08:34 | Komentāri # 639
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..nu tas tā..

Šorīt biju MAXIMā. Tā vietā, lai plēstu kreklu uz krūtīm, un citiem veikala apmeklētājiem citētu konvenciju par cilvēktiesību un cieņas aizsardzību bioloģijā un medicīnā, gļēvi uzliku sejas masku... nosarkst

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 16.Oktobrī.2020, 09:35 | Komentāri # 640
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man prieks, ka izbijušais panks un anarhists beidzot par likumpaklausīgu pilsoni kļuvis. pioneer
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 16.Oktobrī.2020, 21:39 | Komentāri # 641
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es zinu, ka visiem šī tēma jau apnikusi tāpat kā man, bet tomēr te, manuprāt, vispamatotākais un loģiskākais raksts ...
https://neatkariga.nra.lv/intervi....sxk_2RU

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Oktobrī.2020, 21:53 | Komentāri # 642
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Piedod, bet Pētera Apiņa rakstu pat nelasīšu. Tas būtu tas pats, kas uzklausīt Rubika viedokli par saulaino dzīvi PSRS laikos. Es cienu viņa pārliecību, bet tā nav mana pārliecība.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 16.Oktobrī.2020, 21:56 | Komentāri # 643
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Eh,neesmu šai tēmā bijis kopš pavasara,jo neliekas aktuāla.

Nēģi, nospļaujies trīs reizes! Pēdējais vīrusa upuris Latvijā ir vīrietis 30 - 35 gadus vecumā, kuram līdz šim nebija nekādu veselības problēmu. trakais velns

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 17.Oktobrī.2020, 09:53 | Komentāri # 644
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ok. Saprotu - musulmaņi arī bībeli ne pa kam negrib lasīt. :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 18.Oktobrī.2020, 08:47 | Komentāri # 645
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izlasīju Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidenta Ivara Kalviņa interviju.
Manu uzmanību piesaistīja viens viņa izteikums.

Un pamēģiniet kāds pārliecināt, ka koronvīrusi ir bīstamāki par gripu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 18.Oktobrī.2020, 09:53 | Komentāri # 646
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Neviens Tevi negrib pārliecināt. Rakstā ir runa par potēm pret RNS vīrusiem vispār. Par dažādiem gripas vīrusiem un koronovīrusiem. Par tādu koronovīrusu eksistenci līdz šā gada sākumam nemaz nezināju. Bet mēs te runājam par vinu konkrētu koronovīrusa paveidu COVID-19. Un tas pēc infektologu uzskatiem ir bīstamāks par daudzajiem gripas vīrusiem.
Redz, pārliecība par kaut ko var tikt iegūta vai nu uzklausot speciālistus, un analizējot faktus, vai arī tīri empīriskā ceļā - no paša pieredzes. Līdzīgi kā ar to kripatiņu sprāgstvielas, kas atrodas rokas granātas detonatorā. Var painteresēties pie kāda gudrinieka, cik tā ir bīstama, bet var noskaidrot empīriskā ceļā - ar šķiltavu palīdzību... svilpo

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 18.Oktobrī.2020, 11:26 | Komentāri # 647
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Un tas pēc infektologu uzskatiem ir bīstamāks par daudzajiem gripas vīrusiem.

Šajā teikumā Voldiņ tomēr vārdu ''infektologu'', vajadzēja likt pēdiņās... Jo liela daļa viņu runā farmācijas kompāniju vārdā.
Ja mūsu, jau nodzīvotajā mūžā, gripas vīrusiem joprojām nav efektīvas potes, tad pēc Ivara Kalviņa teiktā arī man radās skaidrība kāpēc. Visi RNS vīrusi nemitīgi mainās un to ražošanas un efektivitātes reklamēšana ir tikai cilvēku mānīšana. Joprojām ar gripu vīrusiem katru gadu, piedevām ar visām ''potēm'', mirst vismaz 100 000 000 cilvēku pasaulē un tagad tikpat būs arī no koronvīrusiem. Un neviens nevarēs no tā izvairīties ne ar maskām ne bez maskām. Turpinam dzīvot veselīgu dzīves veidu vechuks un būs lielāka varbūtība, ka mums paveiksies... :)
Esam sadzīvojuši ar gripām, sadzīvosim arī ar visiem 270 koronvīrusa paveidiem.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 18.Oktobrī.2020, 12:43 | Komentāri # 648
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
un tagad tikpat būs arī no koronvīrusiem. Un neviens nevarēs no tā izvairīties ne ar maskām ne bez maskām. Turpinam dzīvot veselīgu dzīves veidu un būs lielāka varbūtība, ka mums paveiksies...

Pilnīgi piekrītu! Par topošajām pretkovid potēm vēl daudz neskaidrību. Arvien vairāk apstiprinātu gadījumu par otrreizēju saslimšanu pēc pusgada. Nu ir pirmais oficiālais nāves gadījums otrreizējās saslimšanas rezultātā.
Domāju, ka pie kaut cik pilnvērtīgas dzīves varēsim atgriezties vien nākamajā gadā, kad būs iegūta pieredze un zināšanas slimības ārstēšanā. Nu jau ārsti ir gudrāki, un nonākuši pie secinājuma, ka tie paši mākslīgās elpināšanas aparāti atsevišķos gadījumos ir kontrproduktīvi, un izraisa pacienta nāvi. Dzīvosim - redzēsim.
Esmu pieaudzis vīrietis, kurš gana iztrakojies jaunībā. :D Jūtos pašpietiekams, tāpēc nav ne vēlmes, ne iemesla apkārtējiem pierādīt, ka esmu "gudrāks" par visiem. Tāpēc arī turpmāk, ja prasīs, uzlikšu masku.

P.S. Šodien gan ieskrēju MAXIMā pēc smēķiem, bet masku biju aizmirsis mašīnā. Atpakaļ negāju, jo tur cigaretes tirgo pie stenda ārpus rindas, un pašā veikalā nemaz nav jāiet... happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 18.Oktobrī.2020, 13:15 | Komentāri # 649
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Šodien gan ieskrēju MAXIMā pēc smēķiem, bet masku biju aizmirsis mašīnā. Atpakaļ negāju, jo tur cigaretes tirgo pie stenda ārpus rindas, un pašā veikalā nemaz nav jāiet...

Tas labi, ka mums atskaities par saviem ''grēkiem'' :D
Quote Valduha ()
Arvien vairāk apstiprinātu gadījumu par otrreizēju saslimšanu pēc pusgada. Nu ir pirmais oficiālais nāves gadījums otrreizējās saslimšanas rezultātā.

Nu re, tas tikai apstiprina Ivara Kalviņa teikto par potes bezjēdzību gan pret gripuām gan koronvīrusiem. Rakstīšu turpmāk daudzskaitlī, tāpēc ka tāpat nav svarīgi, kurš no 270 koronvīrusa tipiem šodien ārā ir elpojams...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 19.Oktobrī.2020, 09:21 | Komentāri # 650
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Zinu, kāds mani varbūt par stulbu sauks. Lai! Bet mani veikalā ieejot un redzot visus cilvēkus maskās, lepnuma sajūta paņem. Es domās viņam katram redzu klāt Latvijas karodziņu. Ir tā labā un laikam jau vajadzīgā sajūta, ka cīnāmies ar kopīgu ienaidnieku. Mani pārņem laba sajūta, un škiet, ka vairāk mīlu savus līdzcilvēkus. Jā, daudzus aiz maskas vairs nepazīsti, bet daudzus no jauna iepazīsti ar acu kontaktu, kas tagad ir daudz vairāk. Kaut kā tā...
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024