Piektdiena, 29.Martā.2024, 16:47
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 47 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 16:37 | Komentāri # 1151
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..man piemēram vienalga no kā mirst..no koronas vai kaut no tripera..kopējais mirušo skaits gadā tapat ir aptuveni līdzīgs..nekas tur daudz nemainās jau gadiem..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 16:39 | Komentāri # 1152
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Protams ka masu mēdijos ir ''sava statistika'' un es nemaz nebrīnos ka ''Daļa saslimušo nevēlas atklāt visu informāciju. Piemēram, lūdz, lai neko nesaka ģimenes locekļiem, vai darba devēji neizstāsta visu, jo darbinieki nākuši uz darbu slimi, bet SPKC epidemiologi vēlāk to noskaidro, jo konkrētajā iestādē ir Covid-19 perēklis.''
Cilvēki vienkārši grib strādāt un pelnīt savai ģimenei iztiku.
Cilvēku var iebiedēt dažādi, senlaikos to darīja baznīcas, tagad to dara farmācijas kompānijas. Man jau nav iebildumu pret ticīgajiem, lūdzu cepieties, vakcinējieties visos galos kā gribiet... bet lūdzu, kā teica arī Rukets, nelieniet, neuzbāzieties ar savu utopisko koronfobiju pārējiem...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 16:40 | Komentāri # 1153
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..man piemēram vienalga no kā mirst..no koronas vai kaut no tripera..kopējais mirušo skaits gadā tapat ir aptuveni līdzīgs..nekas tur daudz nemainās jau gadiem..

Tieši tā! Tur jau tā lieta , ka gada rezumē parāda patiesību!!!!

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 16:54 | Komentāri # 1154
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
gada rezumē parāda patiesību!

Par 2020. ir tā, ka pavasara pašizolācijas ļāva izvairīties gan no ikgadējās gripas, gan arī no covida upuriem, bet gada beigas covid paņēma šos pavasara "ietaupījumus", un gads +/- noslēdzās ar aptuveno mirušo summu kā citus gadus.
Par 2021. Redzēsim! Cerams, ka visi. Katrā ziņā kāds jau redzēs.
 
MeilisDatums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 17:18 | Komentāri # 1155
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Par 2021. Redzēsim! Cerams, ka visi. Katrā ziņā kāds jau redzēs.

Nu re, daudz maz objektīvs optimistisks skatījums... man arī liela ziņkāre uz nākotni. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Trešdiena, 03.Februārī.2021, 17:27 | Komentāri # 1156
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, ..ta pofig..bet ja šitā Kariņ-kgs uzvedīsies..pavasara salidojumu mums neredzēt kā savas ausis bez poguļa :(
..vai ar variants..jāriktē tik tāli no piebraucamajiem ceļiem,kur pat milicis nevar aiziet trakais

Pievienots (09.Februārī.2021, 12:12)
---------------------------------------------
..interesantas lietas ar to coronu..Minhenē dzīvo tikpat cilvēku,cik LV..sieva strādā Groshaden slimnīcā covida nod.vakar seši pacienti..otra klīnika Ingolstad..tur arī tas pats..zem desmit slimniekiem..
..pie mums..kā ziņo esot pilnas nodaļas doma


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 09.Februārī.2021, 17:46 | Komentāri # 1157
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
vai ar variants..jāriktē tik tāli no piebraucamajiem ceļiem,kur pat milicis nevar aiziet

Tieši tā! Uz kāda purva salas rīkosim. :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 09.Februārī.2021, 18:10 | Komentāri # 1158
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tieši tā! Uz kāda purva salas rīkosim.

..tieši tā..Palšu purvā ir saliņa..tik tur ar divkājām nevar aiziet,ja nezin taku..tur bijis nac.partizānu bunkurs..Tētis zināja ..kā aiziet..bet..ko nu vairs..es muļķis ..neparādīja man..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 09.Februārī.2021, 18:13













 
MeilisDatums: Otrdiena, 09.Februārī.2021, 18:46 | Komentāri # 1159
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vo! Tas būtu labs variants. Tur pat kovids baidās rādīties... :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 09.Februārī.2021, 19:27 | Komentāri # 1160
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Vo! Tas būtu labs variants. Tur pat kovids baidās rādīties...

..vott..bet es nezinu..kā tur aiziet...tut coronas toč nav :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 10.Februārī.2021, 10:24 | Komentāri # 1161
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
nevar aiziet,ja nezin taku..tur bijis nac.partizānu bunkurs

Pieejams tikai lietotājiem
 
MeilisDatums: Trešdiena, 10.Februārī.2021, 15:41 | Komentāri # 1162
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
to visu ļoti labi var ..., kur redz...pēdām

Pieejams tikai lietotājiem

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 10.Februārī.2021, 15:53 | Komentāri # 1163
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Komentāru rediģēja sālītis - Trešdiena, 10.Februārī.2021, 15:55













 
MeilisDatums: Trešdiena, 10.Februārī.2021, 16:42 | Komentāri # 1164
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Skatos, ka pats esi to godam paveicis. coolio
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 10.Februārī.2021, 16:56 | Komentāri # 1165
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
MeilisDatums: Trešdiena, 10.Februārī.2021, 17:00 | Komentāri # 1166
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Oi. Nu ja... tā gadās... vainīgs korons. :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 12.Februārī.2021, 12:08 | Komentāri # 1167
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Konspiratori kikina
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Sestdiena, 13.Februārī.2021, 20:16 | Komentāri # 1168
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Prieks redzēt forumā Muitnieka kungu! coolio Pastāsti kā Tev izdevās ''kaulaino'' piemānīt.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MuitnieksDatums: Svētdiena, 14.Februārī.2021, 19:39 | Komentāri # 1169
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Paldies Meili par atziņu! Jūs te ilgi diskutējat par coronu un gripu u.t.t., lai cik dīvaini nebūtu ir arī corona! Man ir cukura diabēts un coronai tas īpaši patīk, tāpēc ļoti sekoju, lai nesaķetu šito zarazu, bet kur paslēpsies corona zin savus potenciālos upurus. Sākās vienkārši, sāka lauzt kaulus it kā kāds gribētu sažļembāt, palika auksti, palīdu zem trijām segām, trīs dienas nomocījos un drebulī aizbraucu taisīt testu, protams pozitīvs, temperatūra, nekas neatliek jāsauc ātrie. Aizveda mani uz Stradiņiem un ievietoja intensīvajā terapijā, pieslēdza pie aparātiem, pie kapeļnīcas un tā deviņas dienas neizkāpu no gultas. Tad rādītāji palika labāki un mani pārveda uz parasto palātu pēc piecām dienām izrakstīja. Kopā 18 dienas, kamēr tiku uz kājām. Coronas noliedzēji var runāt tik ilgi, kamēr nav paši saslimuši, bet labāk nevajag? Jauniem cilvēkiem, tas ir vieglāk, piemēram, manas meitas vīram trīs dienas nejuta garšu, smaržu un pēc tam viss vinīgais jāsēž karantīnā, meitai tas pats? Tas vīruss ir ļoti viltīgs un neviens nevar paredzēt, kā viņš piezagsies un ko darīs? Redzēju slimnīcā ļoti nepatīkamus skatus, cilvēki nevar paeelpot pat ar masku, kur piespiedu kārtā nāk skābeklis, man arī, tāda visu laiku bija līdz palika labāk. Stradiņi ir pilni ar coronas upuriem, tā pārtapusi par infekcijas slimnīcu un to paplašina tieši, lai uzņemtu coronas upurus. Paldies par uzmanību!
 
sālītisDatums: Svētdiena, 14.Februārī.2021, 20:24 | Komentāri # 1170
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Paldies, Muitnieks, par to, ka padalījies ar savu pieredzi! Patiesi priecājos, ka esi laimīgi ticis šim cauri un atguvis veselību! Es nekad neesmu apšaubījis nopietnas pandēmijas esamību, un esmu cieši pārliecināts, ka tikai masveida vakcinēšanās pieliks tai punktu. Ne velti mūsu vakcinēšanās iedvesmotāji no valdības puses izrādījās tik aktīvi, ka pat 27 gadus jaunais ministra Pleša kungs žigli pastūma savu pleciņu zem adatiņas, laikam jau zinot, ka ne tikai seniori var ciest smagi un pat letāli. Tagad es ar patiesu cieņu skatīšos uz tiem valdības un parlamenta vīriem un sievām, kuri savu dzīvības un veselības biļeti saņems visas tautai paredzētajā prioritārajā kārtībā, līdzīgi kā kapteiņi no grimstošiem kuģiem, kuri nokāpj no klāja pēdējie. Šodien vienā ziņā laiki ir grūti, jo ir "jāsēž ierakumos", bet no otras puses laiki ir interesanti, jo parāda, kas ir kas.
 
007Datums: Svētdiena, 14.Februārī.2021, 20:26 | Komentāri # 1171
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Muitnieks,
..ar augšāmcelšnos aplausi
..labi,ka labi. alus

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Svētdiena, 14.Februārī.2021, 22:13 | Komentāri # 1172
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Prieks Ilmār ka esi uz pekām. Par vīrusu, kas tur ko noliegt vai nenoliegt, kā teici, ja būs lemts nekur neizmuks. Vakcīnas, lai nu būtu, es atturos. Visiem labu veselību un čagu dzeriet.

Pievienots (14.Februārī.2021, 23:28)
---------------------------------------------
Es izvēlos dzīvot Dieva radītajā realitātē(nejaukt ar reliģiju izdomātajiem tēliem), kas vēlas var dzīvot valdības, sabiedrības vai jebkura cita radītajā realitātē. Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts ;)

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Pirmdiena, 15.Februārī.2021, 05:33













 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 15.Februārī.2021, 07:40 | Komentāri # 1173
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tā, tā, nu arī Muitnieks iestājies Sorosa stipendiātos. trakais mele2
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 15.Februārī.2021, 08:13 | Komentāri # 1174
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Prieks ka Valduha atpakaļ.
Gobzema teksts, bet ja nu tā ir?
Bez Vakcinācijas biroja un bez debīliem ierobežojumiem. Es Jums nocitēšu viena Latvijas ķirurga man sūtītu ziņu.
Citēju.
“Par stāvokli manā slimnīcā un, domāju, visās citās ir tāpat. Šķiet, ka 70 procenti personāla ir pārslimojusi un nevakcinejas, jo nedrīkst vēl vai nav jēgas, jo imunitāte līdz 8 mēnešiem pat, ja antivielas negatīvas. Pārējie ir vakcinēti vai tūlīt dabūs otro poti. Pāris vēl slimo un būs pēc nedēļas darbā. Situācija radikāli uzlabojusies - personāla veiktspēju vīruss vairs neietekmē - tā tuvojas 100 procentiem un paliks nemainīga, jo saslims minimums. Mūsu slimnīcā no trīs Ķirurģijas nodaļām strādā viena, pārējās 2 gab ir c nodaļas, bet... 90 procentu slimnieki ar c saslimuši pirms mēneša un vairāk, un sen (10 dienas pēc apstiprināta testa, ja slimo viegli, vai 3 diena, kad nav temperatūras, bet ne vēlāk kā 21 dienā nav infekciozi) var atgriezties sabiedrībā. Šiem slimniekiem ir hronikas slimības, piemēram, trofiska čūla uz kājas. Viņi būtu jāparved uz parasto nodaļu, bet bet to nevar izdarīt, jo nav vietu. Viena nodaļa nespēj tikt galā jau ar esošo jauno nevīrusa slimnieku plūsmu. Tāpēc šie slimnieki, kam paralēli bija atklāts c, turpina ārstēties kā c pacienti c nodaļās. Gribu teikt, ka patreiz valstī faktiski ir tik c pacientu, cik tiek nosaukti par smagiem, tas ir, kādi 100 gabali. Un vēl kādi 100 tekoši jaunpienācēji būs regulāri vērojami stacionārā kādu laiku. Normāli būtu, ka visi pacienti, kam c pozitīvs tests pirms 21 dienas, vairs netiek uzskatīti par c slimniekiem. Ir laiks kādam cīnīties par ierobežojumu atcelšanu. Nav normāli, ka nevar nopirkt apavus, sāli ūdens attīrīšanas iekartai utt. Valsts ekonomika tiek grauta. Medicīnu mūsu valstī vada slaucējas, kas neko neredz. P.S. Pats ar c slimoju ļoti smagi. Pazaudēju arī 10 kg svara utt.
Veiksmi. Turies”.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Pirmdiena, 15.Februārī.2021, 08:14













 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 15.Februārī.2021, 09:29 | Komentāri # 1175
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Negaidīju, ka mana grēksūdze izraisīs tik plašu atsauksmi! Ar to vakcināciju Sālīša kungs ir interesanti, piemēram, mans ģimenes ārsts un māsiņa ir saņēmuši divas potes un nekas dzīvi, bet man viens pazīstams ārsts liela mēroga speciālists pēc otrās potes iekrita drudzī, neesmu vēl zvanījis, tas pirms divām dienām? Nezinu cik patiesības, tajā apgalvojumā, bet tiem kam bijusi saskare ar coronu, kamēr organismā darbojas antivielas neesot labi vakcinēties? Uz pekām es Madar vēl neesmu, esmu tikai izvairījies no kaulainās cirtiena! Ir liels nespēks pirmajās dienās, kad izlaida no slimnīcas mēģināju staigāt pa mežu 30 metri un jāapstājas atvilkt elpu, tagad jau labāk, bet vienalga vēl jātrenējas? Viens krievu ārsts intervijā stastīja, ka pēc coronas vajag izvairīties no fiziskām aktivitātēm veselu mēnesi un tikai pēc mēneša var uzsākt treniņus. Es arī zaudēju 10 kg dzīvsvara, bet steidzīgi atgūt nevar jo ļoti augsts cukura līmenis ja normāli cilvēkam ir 6-7 rādītājs, tad man tagad ir vidēji 13,6 pirms slimošanas bija vidēji 8-9 ar ko varēju samierināties. Tagad ir jādomā, ko darīt, lai nosistu rādītāju zem 10, slimnīcā man špicēja insulīnu? Soross varētu būt labs čoms ja atvilktu, kādu kaudzīti ar krāsainiem papīrīšiem, ko tautā sauc par zaļajiem?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024