Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 09:32
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 66 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Trešdiena, 09.Februārī.2022, 17:05 | Komentāri # 1626
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007,paštestos tik vienam uzrādija pozitīvu,tad nodeva laboratorisko,visiem uzrādija.
 
ruketsDatums: Trešdiena, 09.Februārī.2022, 23:30 | Komentāri # 1627
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pārslimots ir pārslimots, izmanto priekšrocības un turpini graut sistēmu, ir jāizmanto visi ieroči pret šiem noziedzniekiem shaut

Pievienots (10.Februārī.2022, 13:45)
---------------------------------------------
No aizvadītajā diennaktī reģistrētajiem nāves gadījumiem divi cilvēki miruši vecumā no 50 līdz 59 gadiem, seši - vecumā no 70 līdz 79 gadiem, viens - vecumā no 90 līdz 99 gadiem.

Trešdien dzīvību zaudējuši četri nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši cilvēki, piecas vakcinētas personas.

Par saslimušajiem tur sen vairs nav ko runāt, tur vakcinētie stabilā vadībā.

Ja es būtu sev to žļurgu ielaidis, es pēc šādas statistikas parādīšanās justos piesmiets labi


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Ceturtdiena, 10.Februārī.2022, 14:03 | Komentāri # 1628
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Par saslimušajiem tur sen vairs nav ko runāt, tur vakcinētie stabilā vadībā.

..tur jau tā lieta,,BET..vairums mediķu stāsta pretejo..JO..ikmēneša algas piemaksas ir ļoti lielas,beigsies sērga,beigsies piemaksas..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 10.Februārī.2022, 18:40 | Komentāri # 1629
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tas gan. Kārtējais apliecinājums, ka kovidu velk garumā tikai naudas dēļ, ko var pandēmijas aizsegā sabāzt kabatās.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AigarsDatums: Piektdiena, 11.Februārī.2022, 11:27 | Komentāri # 1630
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
nēģisDatums: Piektdiena, 11.Februārī.2022, 21:46 | Komentāri # 1631
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu ko,man arī kovidiesnas klāt.Ja man kāds jautātu kā jūtos,atbildētu Levita vārdiem:,,Ļoti labi jūtos,es nejūtu neko" :D

Pievienots (11.Februārī.2022, 21:54)
---------------------------------------------
Patiesībā jau nav tā ,ka nejūtu neko,tādas iesniņas jau ir,bet ne trakas.Jūtos kā mazliet apaukstējies.
Ja man prasītu kas trakāks,gripa vai šis,tad es teiktu,ka šis ir bērnudārzs.Esmu slimojis ar gripu un tas bij diez gan nopietni.
Bet es tagad saprotu tos,kas dikti sabijās un gāja potēties,tie ir tie ,kas baidās no gripas un pret to potejās.

 
ruketsDatums: Sestdiena, 12.Februārī.2022, 13:11 | Komentāri # 1632
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Es arī labi saprotu tos kas potējās, bet nesaprotu tos, kas savas bailes centās uzspiest citiem. Viena daļa protams uz to iedzīvojās, bet bija tak patrioti, kas vienkārši ticēja ka glābj pasauli no šausmīgā kovida un mērķis attaisno līdzekļus. Tas viss bija nepareizi no sākuma, līdz nu jau tuvajām beigām un lai kā sevi attaisnotu šie potētāji/maskotāji/ierobežotāji, šī netaisnība nekad netiks ne piedota, ne aizmirsta.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Sestdiena, 12.Februārī.2022, 13:42 | Komentāri # 1633
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
rukets, ..drīz strauji kritīs kodslimo skaits..jo raustīsies pripiskas taisīt.. trakais
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 13.Februārī.2022, 13:20 | Komentāri # 1634
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu, kā tad te iet, plakanās zemes piekritējiem? :)
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 13.Februārī.2022, 14:39 | Komentāri # 1635
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..mums viss ok..bet..
..Žirinovskis saslimis svilpo ..a potējies reizes sešas toč pret kovidu.. alkanis

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Svētdiena, 13.Februārī.2022, 18:18 | Komentāri # 1636
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
potējies reizes sešas toč pret kovidu.

Būtu labāk čagu padzēris :D

Ja kas potētajiem iesaku dūšīgi čagu dzert, mož kādu daļu no tās brīnumsuslas izskalos ārā. Nevar jau jūs galīgā nelaimē pamest, tak jau kādreiz bijāt nemodificēti

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nēģisDatums: Svētdiena, 13.Februārī.2022, 18:56 | Komentāri # 1637
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://jauns.lv/raksts....r-sites
Šī statistika priekš Sālīša un Valduhas :D Bet tā piebilde beigās laba,tipa nebaidieties,ka viens otrs mēdz atstiepties ik pa laiciņam,tāpat vakcinēšanās palīdz labāk pārslimot :D
Ja godīgi mēs ar sievu baidamies,ka nākotnē savekcinētie bērni-potenciālie znoti nebūs tīri,tas ir ar šo mēslu sapotēts,kas var veicināt nevēlamas veselības problēmas.Jā te es runaju par tiem ,kam tàs tagd jau sākušās.Man divi labi pazīstami ap 60 gadīgi personāži tagad,pec 3šās vakcīnas cīnās ar tādām veselības kaitēm,kādas nav pieredzētas un pat sapņos nerādijās lidz šim.Tad nu ir tā,ka man ar patīk
pazoboties un saku viņiem,lai iet tak pec kompensācijām. :D
Bet pašās beigās varu piebilst,kā Rukets teica,man žēl vakcinēto,jo viņi ir tiešām totāli piesmieti,lai gan paši to noliedz aiz savas aklās pārliecìbas.

Pievienots (13.Februārī.2022, 19:13)
---------------------------------------------
Te vel piemetināšu,ka ne visi palikuši akli joprojām un acis dažiem gan atvērās.
Runāju par savu māsu un vīru viņas,kā arī bēniem,kuri pērn atbrauca ciemos vasarā un pārliecināi vakcinatori,mums toreiz izveidojās asas diskusijas tieši ar māsas vīru.
Tad bij jaungada svinībās ciemos un man par pārsteigumu tonis pa šo laiku,pa šo tēmu bij mainijies :)
Savukārt punktu pielika,ka mēnesi atpakaļ viņi visi saslima un,nu jau mēnesi viņa škrobīga sēž mājās,jo simptomi ik pa laikam un neļauj viņai vel atgriezties darbā.Turklāt slimoja viņi smagākā formā kā mana ğimene,tad nu tas pielika punktu viņu ticībai-par vakcīnas efektīvumu.
Tad nu vakar pazvaniju,un protams nedaudz pazobojos pa to, nu ne jau ļauni ,un viņi negribīgi,bet tomēr atzina sakāvi.

 
ruketsDatums: Svētdiena, 13.Februārī.2022, 20:48 | Komentāri # 1638
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
viņi negribīgi,bet tomēr atzina sakāvi

Nevaram viņus galīgi norakstīt, varbūt vēl noderēs. Lai gan tagad skaitās Bigfarmas īpašums, jo modificēti ar to suslu, tomēr tie kas izbaudījuši šīs brīnumdziras "labumus" būs mūsu pusē, kad pamiers beigsies, jo ir pilnīgi skaidrs, ka šis bija tikai ģenerālmēģinājums pirms īstās izrādes.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Februārī.2022, 09:58 | Komentāri # 1639
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Man divi labi pazīstami ap 60 gadīgi personāži tagad,pec 3šās vakcīnas cīnās ar tādām veselības kaitēm,kādas nav pieredzētas un pat sapņos nerādijās lidz šim.

Ļoti normāli- līdz ar vecumu dažādas kaites parādās. Vai tad pirms covid pandēmijas nebija tāpat? Poti neviens ražotājs nav stādījis priekšā kā nemirstības līdzekli. Man tāda bēdīga ziņa visiem: neviens nepaliks mūžīgi dzīvs.
Quote nēģis ()
man žēl vakcinēto,jo viņi ir tiešām totāli piesmieti

es tā nejūtos. Līdz šim brīdim neesmu slimojis ar covid, un paldies par to vakcīnai! Jā, Astras un Johnson vakcīnas, par ko Tavs ieliktais raksts liecina, izskatās, ka būs ar mazāku efektivitāti par MNRS vakcīnām.
Quote nēģis ()
Ja godīgi mēs ar sievu baidamies,ka nākotnē savekcinētie bērni-potenciālie znoti nebūs tīri

Hmm, problēma jums nopietna, noteikti pierakstiet un atzīmējiet jauniešus, par kuriem skaidri zināms, ka ir vakcinējušies. Nu varbūt ar laiku atradīsies kāds hakeris gudrinieks, kurš spēs e-veselības datus iegūt, tad jau ideāli varēsiet pēc paša svarīgākā argumenta savu nākamos znotus zortēt! doma
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 14.Februārī.2022, 10:17 | Komentāri # 1640
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Njā,bez komentāriem.Tomēr ir arī smagi gadijumi.Skatiens galīgi aizmiglots.
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 14.Februārī.2022, 10:32 | Komentāri # 1641
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Njā,bez komentāriem.Tomēr ir arī smagi gadijumi.Skatiens galīgi aizmiglots.

tā viš i. Zin, tas čips iekšā savu lietu dara godam! ja


Komentāru rediģēja sālītis - Pirmdiena, 14.Februārī.2022, 10:33













 
007Datums: Pirmdiena, 14.Februārī.2022, 12:49 | Komentāri # 1642
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..man nupat radiniece smagā stāvoklī pēc trešās potes..kā būs..dievam tik zināt..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 14.Februārī.2022, 22:26 | Komentāri # 1643
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Un visticamāk brīnumpote nebūs ne pie kā vainīga. Lai Dievs dot atlabt.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 17.Februārī.2022, 11:21 | Komentāri # 1644
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Aplamību šajā covid laikā nav trūcis un netrūkst joprojām. Ticība vakcīnai nav bijusi un visticamāk nebūs, bet darba maiņas dēļ nopotējos. Nekādas blaknes neesmu jutis, bet trešo balstsvakcīnu tiešām negribu taisīt, jo daudziem pazīstamiem pēc tās ir uz ilgu laiku hrenova palicis. Pagājuša gada aprīļa beigās arī izslimoju to zarazu. Kad vēl omikrona nebija. Hvz kas par paveidu bija. Bet uz 6dienām nolika gultā diezgan kapitāli. Nespēks kubā, temperatūra lec uz augšu. Oža pazuda daļēji, kaulus lauza labi, bet uz elpceļiem par laimi nekas naizgāja. 7.diena bija kā tāda poha, bet 8.jā viss kā ar nazi nogriezās un pazuda. Lai gan joprojām palikuši kaut kādi dīvaiņi, staipīgi puņķi pēc pārslimošanas. Ar gripu nekad nebiju slimojis, tāpēc salīdzināt nevaru. Bet forši nebija. Pie kam aplaidu toreiz abus seņčus, kuriem gāja krietni grūtāk. Sencis tika uz pekām pēc divām nedēļām, bet muterītei tas prasīja gandrīz mēnesi. Nogurums palicis joprojām. Rezumē tam visam šāds - otro reizi slimot negribētos, bet šīm potēm īsti ticības arī nav un tas viss sviests, kas notiek apkārt ir vnk psc! nene
P.S. Ārstējos ar čajiem, medu, ķiploku, C Un D vitamīnu. Un brīžos, kad temperatūra cēlās pāri 39, tad dzēru paracetamolu.

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 17.Februārī.2022, 14:15 | Komentāri # 1645
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ja potējies pēc pārslimošanas, tad veselības dēļ pilnīgi lieki, jo nu jau pietiek pierādījumu, ka dabīgā imunitāte pēc pārslimošanas un pēc tam ar vai bez vakcīnas ier identiska, nezinu gan kas tur vēl bija jāpierāda, tas pat man muļķim bija skaidrs. Darba dēļ daudzi sapotējās, tur nav ko pārmest, katram savs funktieris un ēst vajag.
Durt vēl balstvakcīnu būtu krievu rulete, neredzu tam pilnīgi nekāda pamatojuma, ņemot vērā ka omikrons, jeb koronas light versija apiet vakcīnas un efekta nekāda.
Ļoti iesaku čagu padzert, ja vēl saglabājušās kādas komplikācijas, savedīsi organismu kārtībā, pārbaudīts okk

Pievienots (20.Februārī.2022, 09:34)
---------------------------------------------
Kovidhistēriķiem bija pavisam drūms vaigs, jo pamazām sākās viņu svētnīcu jeb lielpotnīcu aizvēršana. “Iedzīvotāju interese par vakcināciju mazinās. Nav potējamo, visi nošpricēti!” rokas nožēlā plātīja krietnā vakcinācijas Eva. Bēdīgs apkārt klīda arī veselīgais pianists Pavļuts, kurš Levitāna balsī pieļāva, ka būsterprasība pakalpojumu saņemšanai tā arī nestāsies spēkā, jo tās termiņš no 15. februāra bija pārlikts uz 1. martu, pēc tam - uz 1. aprīli, bet no turienes jau līdz atzīmei “nekad” vairs nebija tālu. Lai kaut nedaudz sevi un sev līdzīgi domājošos iepriecinātu, Pavļuts atgādināja, ka rudenī varētu sākties jauns koviduzliesmojuma kovidvilnis ar jaunu un vēl pamatīgi samutētāku alfas, deltas un omikrona variantu. “Eu, nopietni?” cerīgi pārvaicāja Kariņpaps. “Un tad es atkal varēšu visus aicināt vakcinēties, vakcinēties un vakcinēties, ja?”


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Trešdiena, 23.Februārī.2022, 14:26 | Komentāri # 1646
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://u.to/zSUGHA

Pievienots (23.Februārī.2022, 16:38)
---------------------------------------------
..cepur nost trakais
Konstatē gadījumus, kad cilvēks uzdodas par citu personu un pret Covid-19 sapotējas vairāk nekā 10 reizes

https://u.to/oi8GHA

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Trešdiena, 23.Februārī.2022, 16:39













 
ruketsDatums: Sestdiena, 05.Martā.2022, 21:28 | Komentāri # 1647
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kovid apdeits. Mājās 3 kovid slimnieki- man ne dirsā ne galvā. Dzeriet čagu un domājiet porzitīvi fans
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ruketsDatums: Sestdiena, 05.Martā.2022, 21:41 | Komentāri # 1648
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...

Pievienots (05.Martā.2022, 21:42)
---------------------------------------------
Reku čaga putinam, lietojama anāli prieks

Pievienots (27.Maijā.2022, 19:09)
---------------------------------------------
Šito tēmu nepelnīti aizmirsām. Vai tad kovids jau beidzies? Nodevēji nekad netiks aizmirsti pirats


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 28.Maijā.2022, 07:29 | Komentāri # 1649
Stāstnieks

Komentāri: 11605
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Šito tēmu nepelnīti aizmirsām. Vai tad kovids jau beidzies?

Kovids? Kaut kur dzirdēts jēdziens, bet vairs neatceros kur... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 28.Maijā.2022, 08:01 | Komentāri # 1650
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tas ir slikti Valduha, šito vajag atcerēties, kā naido cilvēkus, kā klaji melo un pārkāpj likumus, vienlaicīgi izlaupot valsti. Un tad kā uz burvja mājienu viss pazūd, jo nomainās kadri televīzijā. Vienmēr šis ir jāatceras.
Drīz varēs taisīt jaunu tēmu par mērkaķu bakām orators

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 05:44 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024