Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 22:54
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Runājošs dators - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Datorštelles » Web un Ftp » Runājošs dators (Nez kādā veidā kādam pieslēdzās)
Runājošs dators
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 00:58 | Komentāri # 1
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man ir jautājums, uz kuru nevaru rast atbildi, varbūt kāds zin, kur un kā meklēt risinājumu?
Lieta tāda, ka nesen tiku pie lietota portatīvā datora(bija iespēja nopirkt pa lētām naudām), par cik pašam nesen mazais portatīvais smagi cieta, tad nolēmu sev šo datoru paturēt. Protams, visu pārinstalēju, disku pirms tam formatizēju un visu izdarīju kā vajag. Neesmu gluži iesācējs datoru sfērā, bet ar ko tādu saskaros pirmo reizi. Mans dators ar mani runā :D
Nu ne gluži un ne tikai ar mani. Bet, ik pa laikam, tas it kā pieslēdzas kāda cita datoram, dzirdamas ir reklāmas, balsis, mūzika u.t.t. Tieši pašlaik, kad es rakstu šo, es dzirdu ka kāds klausās mūziku un spēle CS, piedevām dzirdu arī, ka šis lamājās, kad viņam kaut kas nesanāk. Programmas pārbaudīju jau 100reizes un visu lieko noinstelēju, kaut neko jau arī lieku nebiju licis virsū. Pie procesiem skatoties, ar īsti netieku skaidrībā kādā veidā tas notiek? Kādā veidā pārisntalēts dators ar formatizētu cietni pirms tam, var saslēgties ar kādu citu datoru? Pie kam, dzirdu arī to, ko cilvēks istabā dara? Varbūt caur bluetooth tas notiek? Mēģināju atslēgt adapteri, nekādu izmaiņu. Tiešām netieku skaidrībā, varbūt ir kādas idejas? Var jau mēģināt visu pārsinstalēt atkal pa jaunu, bet nav garantijas, ka tas palīdzēs, pie kam negribās atkal vairākas stundas sēdēt un likt virsū visu, kas man vajadzīgs. Kaut kā tā :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
rudisDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 10:30 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mazliet precizē:
1. Kāds ir Windows (XP, 7, 8) ?
2. Kāds ir datora modelis?
3. Kādus draiverus uzliki (no oriģinālā CD/ ražotāja mājaslapas vai kaut kādu integrēto draiveru izlasi)?
4. Kādi procesi ir redzami un cik par % aizņemta atmiņa?

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 11:21 | Komentāri # 3
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
1. Windows 7 ultimate
2. Dell Ispiron N5030
3. No Dell mājas lapas
4. Procesi pašlaik 75, CPU Lietojums 78%, Fiziskā atmiņa 63%, bet man pašlaik ir ieslēgta viena spēle Deamon toolā, skaips, torrenti un atvērtas četras mājas lapas



Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 11:52 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Tiešām netieku skaidrībā, varbūt ir kādas idejas?

Paskaties uz to no gaišās puses - vismaz kāds ar Tevi runā... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 11:59 | Komentāri # 5
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Paskaties uz to no gaišās puses - vismaz kāds ar Tevi runā...

Ar mani atkal runā kaijas :D

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
rudisDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 13:18 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
About bluetoothheadsetproxy.exe (from Broadcom Corporation)
“With a pure digital CMOS approach and excellent blocking performance, Broadcom's Bluetooth chipsets and system solutions provide the technology to make wireless personal area networking a reality. Providing radio frequency, baseband, system and complete software support to OEMs and system integrators, Broadcom's Bluetooth chips enable the wireless sharing of data among scores of electronic devices, from mobile phones and wireless stereo headsets to PDAs and automobiles.” Šitas ir lieks




Izmet ārā arī update čeker app! (otrā bildīte)- bez atļaujas arī visu ko gruzī iekšā

zatray.exe arī laukā - ēd resursus un neko nedara

Un vispār iesaku citreiz nelikt Ultimate 7nieku - daudz lieku grabažu.

Pielabo šito un tad paklausies atkal uz kaijām.

"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/

Komentāru rediģēja rudis - Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 13:26













 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 14:17 | Komentāri # 7
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Čekers novākts, bluetoothheadsetproxy.exe arī, bet zetray.exe ir zonealarm process un to nevar novākt. Man liekas, ka pie vainas bija Bluetooth Headset skype proxy, tikai nezinu ka tur tas ķēm tika virsū :)
Tad jau vakarā manīs :D

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 15:17 | Komentāri # 8
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Dators tāpat runā :D Tikko kaut kādu cleeneru reklamēja angliski :D
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
rudisDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 15:25 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
klau, bet kam tev zone alarms? Tev mājās ir izdalītā, ārējā IP adrese? Diez vai taču. Ugunsmūrus ir jēga likt uz serveriem un tikai. Mans ieteikums nepiedrazot kompi ar liekām grabažām. Bet tas bluetooth draņķis ir ienācies kopā ar kādu draiveri. Laba lieta ir Spybot search and destroy programma (ieteicamā versija ir1.6), Win7 ir jālaiž ar administratora tiesībām. Drusku lēnīga, bet itin labi visādus mēslus atrod.
"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 16:12 | Komentāri # 10
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pamēģināšu to progu. A bez antivīrusiem ir bijusi nelaba saskare, jo slēdzos pie dažādiem tīkliem klāt. Tāpēc to vienmēr uzlieku tagad. Vienu brīd avastu lietoju, tad pārgāju uz šo - mazāk piesienās :)
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 18:13 | Komentāri # 11
 
Balvu ielāde ...




Aigars, man arī zone alarm pilnā versija... laba lieta...
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 18:21 | Komentāri # 12
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tā proga atrada piecus kaut kādus botus, tos likvidēja, bet tagad čuvaks atkal rauj cs un runā ar kaut kādu citu čuvaku :D
Es nezinu kā to mērkaķību dabūt arā :(

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
ruketsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 18:54 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1855
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Vēl laba doma, pieaicini kādu citu un pajautā vai viņš arī dzird to pašu, varbūt kompis bez vainas??? ;) Joks protams...
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 18:56 | Komentāri # 14
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
To dzird diezgan labi visi apkārtējie. Tagad var saprast, ka čuvaki rauj kaut kādu spēli, fonā skan mūzika un viņi vai nu skaipā, vai teemspeekā runā par to, ko dara spēlē un vēl par visādām ssadzīviskām lietām. Biku tracina, jūtos kā lūriķis :D
Kompi panēsāju no vietas uz vietu, nekas nemainās. Plaeieri ar nebija pie vainas....

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
rudisDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 19:35 | Komentāri # 15
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
un kāds tad antivīruss ir? ugunsmūris, tas protams ir cool, bet tas ir tikai ugunsmūris, nevis antivīruss. Man ir NOD32 antivīruss un minētais Sybot S&D. Pie kam būtiski, cik tuvs oriģinālam ir Windows. Es ieteiktu izmantot oriģinālo disku images (trekeros var atrast) nevis "сборка 18 в одном"
"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
AigarsDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 19:47 | Komentāri # 16
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par antivīrusiem, ugunsmūriem un windowsa labākajām komplektācijām labprāt padiskutēšu citreiz, bet tagad es gribētu tikt vaļā no runātāja :D
Paskatīšos kas notiks tagad brīvdienās Ventspilī, moš runātājs ir tikai darbā. Mājās ar šo kompi neesmu slēdzis iekšā. Ja nekas, nemainīsies, laikam tomēr formatizēšu un pārinstalēšu vēlreiz. nevaru atrast, kas pie vainas. Paldies visiem, kas mēģina palīdzēt telefoniski un te forumā! :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
rudisDatums: Piektdiena, 22.Novembrī.2013, 20:26 | Komentāri # 17
Zintnieks
Komentāri: 332
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Rau TEir dabūjamas visas Win7 versijas (iesaku windows 7 professional ). Bet TE ir Windows loader, lai jamo aktivizētu.
"Vai tai ir taisnība, vai nav - tā vienalga ir mana valsts!" /Valters Šellenbergs/
 
Forums » Datorštelles » Web un Ftp » Runājošs dators (Nez kādā veidā kādam pieslēdzās)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek, andris, hizeee


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024