Piektdiena, 29.Martā.2024, 01:41
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Zāģi un zāģēšana - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Datorštelles » Web un Ftp » Zāģi un zāģēšana (Par un ap benzīna motorzāģiem, markas, modeļi, apkope.)
Zāģi un zāģēšana
ruketsDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 17:36 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sāku domāt par pirmā zāģa iegādi, jo vējgāze pastrādājusi nedarbus mežā un ar palienētu zāģi laikam šoreiz galā netikt. Cik cilvēku tik viedokļu kurš nu ir tas īstais un labākais, tad nu uzdūros šim rakstiņam, vecs bet labs...zāģu abc
Ja ir kādi vērtīgi padomi, kas atvieglotu manu izvēli, labprāt uzklausīšu, jo pašam praktiskā pieredze maza ar šo ierīci, lai gan skolas laikā pat pie apliecības pamanījos tikt, bet pārējā ziņā esmu "svētdienas zāģeris''
Paredzēts būs malkas sagādei vienreiz gadā, bet jāņem vērā, ka kluči jāzāģē, tā ka slodze būs pietiekama un protams posta darbi mežā jāsavāc, bet profesionāli ar viņu rukāt netaisos.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 18:58 | Komentāri # 2
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
No jaunajiem zāģu modeļiem nezināšu pateikt. Viens paziņa slavē japāņu SHINDAIWA, bet gadu vien pastrādājis, jauni zāģi pirmo gadu visi ir labi...
Pats darbojos tikai un vienīgi ar Husqvarna 254. Zāģis vecs kā pasaule, bet joprojām kalpo nevainojami.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 19:12 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Pats darbojos tikai un vienīgi ar Husqvarna 254. Zāģis vecs kā pasaule, bet joprojām kalpo nevainojami.


Nu tas jau ir leģendārs aparāts, bet tādus jau vairs neražo.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
logitechDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 19:38 | Komentāri # 4
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
nepērc ne ķīniešu ne japāņu-kakas viņi ir-dēļa galu jau nogriezt var :D! vainu husqvarna vai jonsared!man arī 254 husis iet vēl šodien!lej benzīnu un mauc :)
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 19:46 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote logitech ()
nepērc ne ķīniešu ne japāņu


Itkā bij doma par STIHL, bet arī vairs neesot tā kvalitāte kas agrākajiem modeļiem.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
logitechDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 20:05 | Komentāri # 6
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
kādreiz shtil bija labi,bet kā tagad nav ne jausmas!
visi pārsvarā ar tajiem ko nosaucu zāģē un nesūdzas ;)
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 20:40 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Rukets kaut ko esmu zāģējis, tāpēc mans stingrs ieteikums ir meklē Husgvarn 357 XP lietotu zāģi labā stāvoklī nopirksi par 350,- Es rudenī biju spiests pārdot, bet tagad pirkšu tieši tādu, ko varu piebilst ir Balvos viens mužiks, kas ved visu ko no Zviedrijas un cenas sakarā ar perifēriju nav pārāk augstas viņam vienmēr rezervē, kas labs atrodas, jāmeklē ss.lv Man ir arī telefons, bet jārēķina transporta izmaksas, lai gan var sarunāt, ka atved uz Rīgu.
 
TiiFsDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 20:45 | Komentāri # 8
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Itkā bij doma par STIHL, bet arī vairs neesot tā kvalitāte kas agrākajiem modeļiem.


Esmu 100% STIHL fanāts. Pašam ir un citiem iesaku :) par tiem vecajiem un jaunajiem, daļa taisnības jau ir. Jaunajiem ir daudz elektronikas un līdz ar to mājas apstākļos pats maz ko var izdarīt.

bet arī augstākminētā 254. Husene ir leģendāra, tik pagrūti būs dabūt nenojātu. ir kas meklē lombardos, un pēc tam taisa kapitālo... bet atkal daži saka, ka tagadējās detaļas ar vairs nav kvalitatīvas.

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
007Datums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 20:56 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




..esmu daudz postījis ar zāģi..
,,tad nu Husqvarna,vai Stihl...Jonser,na ljubitjelja,kā saka,,nav vairsstas,kas 90to s;akumā.
 
007Datums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 21:04 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




..domāju,ka šis ir labs variants..
Pieejams tikai lietotājiem
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 21:29 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man ir Jonsored 2159 super tieši tas pats husis , detaļas pat Husgvarnas 357 virsū tagat stāv samainītas , strādā jau 8-ais gads , darbā shtil tikai modeli no galvas nepateikšu , bet spēka ziņā ļoti nopietns , cik zinu daudzi mežinieki arī pārgājuši uz Shtiliem. Takā domāju , ka šie trīs zāģi ir labi , arī es pirku gadu lietotu to džoni.
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 22:00 | Komentāri # 12
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
tad nu Husqvarna,vai Stihl


Domāju ka būšu konservatīvs un vienu no šiem izvēlēšos, lietotie atkrīt, jo pašam par remontiem ne bū ne bē un tie pāris garantijas gadi ar jaunu būs mana pieredzes skola, lai atkostu kas un kā, protams droši vien pārmaksāšu, bet nu tāda laikam ir cena, kas jāmaksā par pieredzi.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Pirmdiena, 09.Martā.2015, 22:08 | Komentāri # 13
 
Balvu ielāde ...




Quote Amigo ()
Man ir Jonsored 2159 super tieši tas pats husis , detaļas pat Husgvarnas 357 virsū tagat stāv samainītas

...protams..Jonsered tak ir Husqvarna meitas uzņēmums...
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 08:10 | Komentāri # 14
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja neiebilstat, tad atļaušos izteikt arī savu viedokli. :D
Manuprāt ir divas izvēles iespējas: STIHL vai Husqvarna, citus variantus es neizskatītu. Nepērc fermeru variantu! Tas der vienīgi pārgājienam, lai sazāģētu malku ugunskuram un mietiņus teltij, bet pašu zāģi atstātu mežā, jo lieku smagumu atpakaļ nenesīsi... :D
Ja līdzekļi atļauj, ņem lētāko no profesionāļu modeļiem, tā tikai liekas, ka, ja zāģēsi reizi gadā, pietiks visam mūžam. mele2 Nepērc internetā, bet reālā zāģu veikalā!
Piekrītu Meilim par Husqvarna 254. Tas, priekš malkas, kalpotu "mūžam". Pašam bija 257 (līdzīgs 254, tikai ar lielāku kubatūru), pēc 10 gadu intensīvas lietošanas, korpusa plastmasa daļas bija satītas ar izolācijas lentu, bet motors darbojās!
Lietotu var pirkt vienīgi no labi pazīstama drauga (Meilis savu mironi man neiesmērētu :D )

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 08:41 | Komentāri # 15
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Ja neiebilstat, tad atļaušos izteikt arī savu viedokli


Kā tad nu mēs bez Tava tēvišķā padoma paldies

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 08:49 | Komentāri # 16
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Kā tad nu mēs bez Tava tēvišķā padoma

Bučo roku! :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
BalooDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 10:03 | Komentāri # 17
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Quote rukets ()
Kā tad nu mēs bez Tava tēvišķā padoma

Bučo roku!


:D :D :D :D


Komentāru rediģēja z3r0 - Otrdiena, 10.Martā.2015, 10:04













 
piratsDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 12:56 | Komentāri # 18
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveicinati! katrs jau slavē to kas sirdij tuvaks-bet nu atļaušos bilst vienu lietu.Ja zāģis vajadzigs tikai 1x gadā un nav nopietni,ilgstoši dien dienā jastrādā iespejams izskati variantu čehu Hecht( nepateikšu cik šobrid maksā iekš DEPO, bet salidzinot ar firminiekiem tiešam kapeikas).Ir jau gads pagajis,zāģets pietiekoši gan malka,gan mežs kopts,gan grāvji tiriti un problemas nav bijušas nopietnas.Ir skaļāks, ir jauda videja,nav tik labi nobalansets utt.kā analogi firminieki . Protams neizsledzu iespeju ka trāpijies man izcils eksemplārs, bet par to cenu cik maksaja esmu ļoti,ļoti apmierinats.Pat ja viņs tuvākajā laikā izmestu caur izpūteju virzuli-bez šaubam ir atmaksājies.Nu nav trapijušies Stilh,Oleomac,Jonsored kas butu tik ilgi nokalpojuši bez remontiem.
p,s atbildot uz zemak rakstito viedokli- jauna zāģa cena aptuveni vienada ar piemeram Olemac 956 remonta izmaksām :D par Hecht rezerves daļam gan nemācāšu argumentēt, jo vnk pagaidam nav bijusi vajadziba pēc tādam.nopietnakais- gāzes melite saluza-nacas padomat un majās piemekleju no veca jonsered un restaureju


Komentāru rediģēja pirats - Otrdiena, 10.Martā.2015, 13:54













 
TiiFsDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 13:06 | Komentāri # 19
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote pirats ()
iekš DEPO


Šie divi vārdi sevī iekļauj milzīgas problēmas ar servisu un detaļām... labāk nevajag.

Uz doto brīdi diezgan sakārtota ir Stihl tirdzniecība,(Par Huseni nezinu) jo, ja nemaldos, tad oficiāli tirgot drīkst tikai tie uzņēmumi kam ir uz vietas savs serviss.

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.

Komentāru rediģēja TiiFs - Otrdiena, 10.Martā.2015, 13:07













 
nēģisDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 14:09 | Komentāri # 20
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Sāku domāt par pirmā zāģa iegādi

Man tieši taa pati problema,tagad savu zāģi vajag kaa eest un ievaacu informaaciju pa aparaatiem
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 14:19 | Komentāri # 21
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
tagad savu zāģi vajag kaa eest

Mans oriģinālais zāģis vairs nedarbojās??????????
 
ruketsDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 17:29 | Komentāri # 22
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Mans oriģinālais zāģis vairs nedarbojās??????????


Vai tas ir no firmas ''TUMAN ESTEV''?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nēģisDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 17:53 | Komentāri # 23
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Vai tas ir no firmas ''TUMAN ESTEV''?

tas pats ja
 
zedDatums: Otrdiena, 10.Martā.2015, 18:44 | Komentāri # 24
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Nokalpoja husis 254 divdesmit gadus un vēl bišķiņ (vēl ir iedarbināms), bet sāka sadalīties. Pirmie pāris gadi intensīvi pa mežu un tad pārsvarā pa māju malka untt. Bet četrus mēnēšus atpakaļ iegādāju šo stīlu ,jo varētu domajams būt labāks un pietikt gana ilgam laikam.

Komentāru rediģēja zed - Otrdiena, 10.Martā.2015, 18:57













 
MeilisDatums: Trešdiena, 11.Martā.2015, 00:25 | Komentāri # 25
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote zed ()
stīlu ,jo varētu domajams būt labāks un pietikt gana ilgam laikam.

Ņemot vērā tā jaudu un cenu, tam tiešām vajadzētu kalpot ilgi. Labs zāģis .Par tiem iepriekš minētajiem japānu zāģiem, ja es pirktu tad iespējams šo http://www.agnserviss.lv/shindaiwa452sec1.html

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Datorštelles » Web un Ftp » Zāģi un zāģēšana (Par un ap benzīna motorzāģiem, markas, modeļi, apkope.)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024