Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 16:37
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Facebook blaknes - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Datorštelles » Web un Ftp » Facebook blaknes
Facebook blaknes
MeilisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 12:21 | Komentāri # 1
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mani jau labu laiku tracina visi šie mūsu Latvijas blogeru ''radījumi'', kā piemēram, PaTv Vines.lv Mirklis Tev Atpūtas Stūrītis Starpbrīdis.Lv populārs.eu Runā Bildes Nozgts Latvijā Toma Joki TOMS Jaunumi utt.
No kurienes tie triperi uzrodās , pieļauju ka kaut kad, nenojaušot kas tie par mēsliem, esmu viņus atvēris, BET ne reizi neesmu nospiedis ka patīk vai ņe dai bog ''sekot''. Bet no kurienes tad viņi man parādās, viņi vairojas kā sēnes pēc lietus un nu jau pretīgi vērt vaļā Facebook, kas jau kļuvis par totālu miskasti. Varbūt ir iespējams kaut kā tos triperus ignorēt, lai nerādās vairs? ''Draugiem. lv'' arī pilns ar līdzīgiem sūdiem, tāpēc to jau labu laiku esmu novārtā atstājis, pa retam gan apskatos un secinu ka ''sūdi tikai savairojušies''. :(

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 12:41 | Komentāri # 2
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man, kā sociāli neaktīvam, šāda problēma nepastāv. Par Tevis nosauktajiem blogeru raidījumiem, dzirdu pirmo reizi. doma
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 13:49 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Es šādos gadījumos tā kārtīgi patīru pārlūka vēsturi.
 
PinusDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 14:49 | Komentāri # 4
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Feisbuks zin Tavas slēptās vēlmes.. :P

Pievienots (30.Martā.2018, 14:49)
---------------------------------------------
..bet, ja nopietnāk, tad manuprāt, Feisbuks ir lielākā interneta izgāztuve, un garām peldoši mēsli tur ir ikdiena.

 
MeilisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 14:49 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Es šādos gadījumos tā kārtīgi patīru pārlūka vēsturi.

Hmmm... būs jāpamēģina.
Quote Pinus ()
Feisbuks zin Tavas slēptās vēlmes.. :P

Kātad!. Man aizdomas ka tie ''brīnumi'' ienāk caur bērniem, kas man virtuālajos draugos.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
PinusDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 15:03 | Komentāri # 6
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Grūti izsekot visiem Feisbuka algoritmiem un reklāmu piedāvājumiem..
Bet, tā spējas ielīst privātajā dzīvē, ir diezgan smalkas. Piemēram, viņš "izčeko" telefona grāmatu. Jau diezgan sen pamanīju, ka man pie iespējamiem paziņām ik pa laikam uzrodas tādi, ar kuriem nekādi man nevar būt kopēji paziņas utml. Pirms 7-8 gadiem īrēta dzīvokļa saimnieks, sena darba kolēģi, utml. Tajā laikā es pat vēl feisbukā nebiju reģistrējies.. Sākumā brīnījos, bet tad izdomāju, ka kautkur telefona dzīlēs viņu numuri saglabājušies.
 
MurīteDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 15:30 | Komentāri # 7
Censonis
Komentāri: 80
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pilnīgi piekrītu par feisbuku kā izgāztuvi...man līdz šim tuvāks licies vietējais soc. tīkls draugiem.lv, bet tagad tas jau skaitās ''oldskūl'' :D, jo visi pārvākušies uz feisīti. Draugi lv. tiešām ir kļuvuši garlaicīgi, kamēr feisbukā viss notiek...pirmkārt jau '"sīkie", kuri nospieduši podziņu 18, un liek savus selfijus uz nebēdu, nemaz nerunājot jau par iepriekš te pieminētiem sū...m. Es feisbukā esmu, bet nekādas darbības neveicu, jo tiklīdz sāku ko darīt, tā uzrodās "draudzēties" gribētāji melnīgsnēji tipāži ar austrumnieciskas izcelsmes vārdiem... :D,vispār iekšā tur neeju, jo man nešķiet tur nekas saistošs, izmantoju tikai mesengeri, un tikpat stulbi man liekas arī instagrams, kurš pilns ar muļķīgām tīneidžeru pašbildēm, gan twiteris, kur tvītot par tik dziļām tēmām kā - ko es šodien ēdu, ko darīju, kad piecēlos utt... kikina
Leģendu vācēja
 
PinusDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 15:35 | Komentāri # 8
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Jā, draugiem.lv ir krietni kvalitatīvāks. Bet, tā laikam ir mūsdienu tendence- aizvien mazāk cilvēkiem interesē kvalitāte.
Par instagramu gan neko sliktu nevaru teikt, tur, atšķirībā no feisbuka, es redzu tikai to, kam sekoju. Es gan neesmu nekāds aktīvais tā lietotājs, nesen izdomāju pamēģināt, grūti spriest par kādu īpašu jēgu. Kā foto portfolio var izmantot, ar apdomātiem haštagiem, auditoriju var sasniegt diezgan plašu.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 16:03 | Komentāri # 9
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
šādos gadījumos tā kārtīgi patīru pārlūka vēsturi

Bet pag pag, manuprāt tas šajā gadījumā tomēr neder. Ar pārlūku dzēšanu var tikai noņemt noteikta laika intervāla atvērto lapu atmiņu. Bet te ir kaut kāda cita tipa ''ļaunā'' sekošanas prgrammiņa. doma

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 16:06 | Komentāri # 10
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Pinus ()
Sākumā brīnījos, bet tad izdomāju, ka kautkur telefona dzīlēs viņu numuri saglabājušies.

Domā ka telefona abonentu atmiņai interneta mājas lapu programmas tiek klāt? Tas vēl trakāk...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 16:19 | Komentāri # 11
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu jā, kaut kā nebiju pamanījis līdz šim šo ... , varbūt kādu laiciņu liks svētu mieru...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 18:27 | Komentāri # 12
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Man aizdomas ka tie ''brīnumi'' ienāk caur bērniem, kas man virtuālajos draugos.

Tas jau ož pēc pedofīlijas... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 18:40 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..šodien iegāju ksenukai lv i-veikalā..paskatījos šo-to..kā vēru feisbuku ksenukai reklāma priemkšā..vot ibio..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 19:49 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Ar pārlūku dzēšanu var tikai noņemt noteikta laika intervāla atvērto lapu atmiņu.


Manuprāt var izdzēst visu.
Es Mozillas atmiņu dzēšu ieejot history-->clear recent history un logā izvēlos everything:


skatos, Chromē arī pārlūkprogrammas datu dzēšanā arī ir pieejams logs, kur var visu izdzēst
 
nēģisDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 19:57 | Komentāri # 15
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu jau pus otru gadu neizmantoju face book,socializejos tikai ar wats ap,viber un mūsu forumu :) ,retu reizi paskatos draugiem.lv vai kads no manis ko negrib.
 
PinusDatums: Piektdiena, 30.Martā.2018, 22:51 | Komentāri # 16
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Domā ka telefona abonentu atmiņai interneta mājas lapu programmas tiek klāt? Tas vēl trakāk...

Pat nedomāju, esmu pilnīgi pārliecināts. Tādi piemēri nebija viens vai pāris, bet vismaz kādi 4-5, par kuriem esmu 100% drošs, ka ar attiecīgajiem cilvēkiem mani nesaista pilnīg nekādi citi kontakti vai sakari, kā tikai saglabāts telefona numurs.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 31.Martā.2018, 08:11 | Komentāri # 17
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par to ka Facebook ''palīdz'' sameklēt manis meklētu un tai līdzīgu informāciju tas ir fakts. Man arī ne reizi vien bijis ka pa tīmekli meklēju strāvas pārveidotāju un, protams, pēc tam reklāmas apkārt vien griežas ar līdzīgiem piedāvājumiem.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
PinusDatums: Sestdiena, 31.Martā.2018, 09:08 | Komentāri # 18
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Nesen redzēju anekdotisko bildīti. Mazs puišelis Markam Cukenbergam saka: "Mans tēvs teica, ka jūs visus izspiegojat."
Cukenbergs: "viņš nav tavs tēvs!"


Komentāru rediģēja Pinus - Sestdiena, 31.Martā.2018, 09:09













 
sālītisDatums: Sestdiena, 31.Martā.2018, 10:22 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Atkarība no tehnoloģijām tikai palielinās. Es pat iedomāties vairs nevaru, kā pats varētu iztikt bez interneta, par ikdienas rēķinus samaksāt bez tā vairs nevaru (kases lodziņi vai nu visi ir aizvērti, vai arī ir padarīti šausmīgi dārgi), nerunājot par sadzīviskas informācijas iegūšanu. Pie datora apsēžoties vai ieejot telefonā ir jāautorizējas visur, un, vai nu gribam to vai arī nē, mūsu dati beigu beigās nonāk svešās rokās, kuras tos var izmantot manipulācijām. Reizēm sevi var mierināt, ka datoram mēdz būt dažādi lietotāji un galu galā nevar izkontrolēt kurš ir kurš. Tomēr mēs katrs digitālā pasaulē atstājam pēdas, kas raksturo katru no mums gan pēc rakstības (gramatika, ātrums, ritms), gan pēc paradumiem (lapu apmeklējums, secība, laiki, varbūt vēl citiem). Pietiekoši lielu datu apjomu apstrādājot noteikti var izskaitļot lietotāju arī bez autorizēšanās un arī prognozēt, lai varētu veikt ar viņu manipulācijas, ja tādas būtu vajadzīgas.
 
PinusDatums: Sestdiena, 31.Martā.2018, 15:37 | Komentāri # 20
Observators
Komentāri: 54
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es arī neesmu paranoisks attiecībā uz šo "spiegošanu". Pagaidām to visu varu uztvert kā ērtības. Feisbuks, taš štrunts, bet googles servisi ir taustāmi ērti. Datu sinhronizācijas starp visiem dzelžiem utt, ir ērtas, un arī citas lietas- piemēram, diezgan bieži man ļoti palīdzējis google maps arhīvs, kurš piefiksējis visas manas gaitas, kurā datumā kur esmu bijis utt.. Kamēr man nekas nav slēpjams, nekādu apdraudējumu nejūtu. Un, ja kautkas būs jāslēpj, es izdomāšu, kā neparādīties šīm visu redzošajām acīm.. :)
Pret kādu čipa implantēšanu gan es būtu pret.
 
MeilisDatums: Trešdiena, 04.Aprīlī.2018, 21:53 | Komentāri # 21
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vēl viena lieta ko nesen pamanīju (no cita FB lietotāja konta gan) ka reklāmdevēji maitas bez atļaujas izmanto arī mani savās reklāmās. Konkrēti pamanīju ka Huawei un Swedbank reklāmām esmu tipa apstiprinājis ka patīk. Bet es labi zinu ka tos triperus es nekad nelaikoju. Un tā viņi seski citiem maniem virtuālajiem draugiem pretēji manam viedoklim liek noprast ka man tā reklāma patīk. Sāli pakaļā viņiem vajag... dusma3
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 05.Aprīlī.2018, 05:55 | Komentāri # 22
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Konkrēti pamanīju ka Huawei un Swedbank reklāmām esmu tipa apstiprinājis ka patīk. Bet es labi zinu ka tos triperus es nekad nelaikoju.

Nemaz neliedzies. nene Mēs te visi savējie, sapratīsim. ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 05.Aprīlī.2018, 10:08 | Komentāri # 23
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
es labi zinu ka tos triperus es nekad nelaikoju

Vai esi sava datora vienīgais lietotājs?
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 05.Aprīlī.2018, 14:06 | Komentāri # 24
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Vai esi sava datora vienīgais lietotājs?

Nē, bet zinot pārējos savus mājiniekus, neticu ka kāds var caur manu kontu tā rīkoties... es nevaru arī iedomāties pamatojumu tā muļķoties...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Datorštelles » Web un Ftp » Facebook blaknes
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024