Piektdiena, 29.Martā.2024, 00:04
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | garret gti 2500 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » garret gti 2500 (nevaru saprast)
garret gti 2500
logitechDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 19:40 | Komentāri # 1
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
tatad esmu nolemis iegadaties jaunu detektoru-gti 2500!varbut kads var pastastit kads vins ir?!skatos uz gti un xterra 705!nevaru izlemt kuru labak nemt!ar 705 nostaigaju 3 menesus,patik,bet gribu kautko jaunu izmeginat!gaidu jusu viedoklus par gti! paldies!
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 22:10 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




logitech, garrets smagaaks... bet ja 705, tad nafig 2500 veelies pirkt???? izbrins ja nav naudas kur likt, tad var arii citus veel piepirkt klaat... es domaaju, ka 705 veel ilgi kalpos un daudz labumus atradiisi... es piemeeram ar terru 70 lietoju un standarta mono spole... nemaz nedomaaju, ko citu pirkt... pieradis pie vinja nikjiem stikjiem... varbuut vieniigi DD spoli nopirkshu... nu nez vai veerts mainiit
 
logitechDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 22:25 | Komentāri # 3
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
nu doma tada-varbut dzilak nem,kautgan saku saubities......nepatik man ta dd spole-7,5khz,ka tiek mitrums ta sak glukot,kad bija 50 terra ar mono spoli tadu problemu nebija!
 
GollumsDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 22:35 | Komentāri # 4
 
Balvu ielāde ...




705 labs aparāts un,ja gribi riktīgi dziļi ņemt,tad jāiet uz geo režīmu.Protams būs jāpiešaujas pie specifiskā trokšņa.
Bet spoli vajag kārtīgi papētīt - vai nu kāda plaisa kaut kur vai arī plīsums pie vada ieejas spolē.
Bet katram jau savs - vienam patīk māte,vienam meita.... svilpo
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 22:36 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




Gollums, jaa jaa... citiem atkal pie koka guleet :D
 
logitechDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 22:39 | Komentāri # 6
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
gollum-tas geo nekam neder-pikst uz katra dzelza-ja vieta ideali tira bez musora tad jaa!bet taa nu nafig nervus bojaat!cik zinu visiem kam dd spoles ir-mitruma sak rasties problemas!
 
GollumsDatums: Trešdiena, 17.Augustā.2011, 23:05 | Komentāri # 7
 
Balvu ielāde ...




Nu,nezinu - pašam naf,bet paziņam ir un tas ar to režīmu gandrīz tik vien staigā un ceļ ārā brīnumlietas.
Bet,ja jau esi mēģinājis,tad Tev labāk redzēt.
 
007Datums: Ceturtdiena, 18.Augustā.2011, 17:53 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




Garet 2500,ir ļoti labs aparāts,,mīnuss,ka pasmags,,bet riktīga mašīna,ar daudz iespējām,,ja man tagad būtu jaizvēlas starp teraa 705,,vai garet 2500...viennozīmīgi garet,,,,katram jau ir savas domas,,nu es tā savas izteicu.
cenas starpība gan ir,,terra lētāka..
 
logitechDatums: Ceturtdiena, 18.Augustā.2011, 18:04 | Komentāri # 9
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
paldies!vienigi samulsinaja mani tas ka gaisa tests garretam ir krietni mazaks uz monetam ka terrai!kautgan bija jabut otradi-nu jariske un janem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 18.Augustā.2011, 18:11 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




....iesaku pastudēt šo forumu..
Pieejams tikai lietotājiem
 
logitechDatums: Ceturtdiena, 18.Augustā.2011, 18:54 | Komentāri # 11
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
ar standarta 9" spoli ir jega nemt?protams lietotu......jeb labak palikt pie terras?
 
fakelDatums: Ceturtdiena, 18.Augustā.2011, 22:07 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es te ar esmu nobriedis terru 705 ņemt. Tik nezinu ar kādu spoli labāk ņemt priekš kopeikām....
 
logitechDatums: Ceturtdiena, 18.Augustā.2011, 22:19 | Komentāri # 13
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (fakel)
Es te ar esmu nobriedis terru 705 ņemt. Tik nezinu ar kādu spoli labāk ņemt priekš kopeikām....

standarta spole vis labaka,nevajag dd,atri nobeigsies vina......
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 19.Augustā.2011, 09:23 | Komentāri # 14
 
Balvu ielāde ...




fakel, 705 tagad naak ar standarta DD spoli... nekaadas lielaas atskjiriibas nav no 18.75.... labak njem 7.5 DD
 
piratsDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 09:59 | Komentāri # 15
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
kāds varbut zin kā ar to papildus dziļumspoli GT 2500 ir ? vieni raksta ka fufels pilnigākais ,tik marketinga triks un labak uzlikt lielu SEF spoli . citi it kā izmantojot un nesudzoties
 
henrijsDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 20:21 | Komentāri # 16
Zintnieks
Komentāri: 338
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
kompanjonam ir garets otram 705 garets ir labāks kaut tiesām kā visi saka smagāks
 
ruketsDatums: Svētdiena, 04.Janvārī.2015, 15:10 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote pirats ()
kāds varbut zin kā ar to papildus dziļumspoli GT 2500 ir ? vieni raksta ka fufels pilnigākais ,tik marketinga triks un labak uzlikt lielu SEF spoli . citi it kā izmantojot un nesudzoties


Gribētos šo tēmu paturpināt, vai ir kāds no mums kas viņu izmanto, cik reāli ir kaut ko dziļumā ar viņu atrast??? Youtubā nekādi jēdzīgi video nav un krieviski es ņebumbum, gribētos kādu depozītu pacelt pods

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nēģisDatums: Svētdiena, 04.Janvārī.2015, 20:34 | Komentāri # 18
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Runaa,ka taa dzilumspole esot fufelis,arii es savaa laikaa uz so aparaatu skatijos

Komentāru rediģēja nēģis - Svētdiena, 04.Janvārī.2015, 20:34













 
ruketsDatums: Svētdiena, 04.Janvārī.2015, 20:49 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tā laikam ir, arī angliskajos forumos neko labi par viņu neizsakās, bet kā ar šo https://www.ss.lv/msg....ik.html cena itkā normāla.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
emils92Datums: Pirmdiena, 05.Janvārī.2015, 10:54 | Komentāri # 20
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
rukets, Cik esmu vienmēr redzējis videoklipos, tad krievi meklējot bunkurus izmanto vai nu šo, vai arī kādus paštaisītus dziļumniekus. Tā kā domāju ka strādā un ja grib dziļumnieku tad šis piemērots. ;)
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 05.Janvārī.2015, 11:11 | Komentāri # 21
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote emils92 ()
ja grib dziļumnieku tad šis piemērots


Mūsu speci jau iet vēl tālāk un pārtaisa šo pašu modeli, neesmu tik vēl interesējies cik tas izmaksā un cik tie uzlabojumi ir efektīvi. https://www.ss.lv/msg....hk.html

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
emils92Datums: Pirmdiena, 05.Janvārī.2015, 11:25 | Komentāri # 22
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
rukets, nu nezinu vai tas ko ļoti kompensē. Domāju ka ar 80 cm jau priekš sudraba trauka plaukstas lielumā jau ir daudz par gana. Depozītu mērķis jau bija noslēpt no nevēlamām acīm nevis iestādīt 1,3m dziļumā. Man dziļākais depozīts ~50 - 60 cm ar 12.gs piegaršu, kas nozīmē, ka dabīgais uzslāņojums + kādi 20 cm stabili. tā kā depozīts ~30-40 cm dziļumā bijis norakts, bet tur es saprotu, pats krājums bija diez gan pabiezs. Tā ka neiespringsti ļoti uz to dziļumu pārāk. varbūt pat vienkāršāk nopirkt lielāku spoli, ja tendējies uz depozītiem, bet ne uz tranšejām un bunkuriem. + vēl tev metālu polifonijā noteiks. ;)
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 05.Janvārī.2015, 11:32 | Komentāri # 23
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote emils92 ()
Man dziļākais depozīts ~50 - 60 cm


Un ar kādu aparātu pacēli?

Quote emils92 ()
varbūt pat vienkāršāk nopirkt lielāku spoli, ja tendējies uz depozītiem


Tāda doma ir, domā lielākā 505 terkas spolē ir vērts ieguldīt?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
emils92Datums: Pirmdiena, 05.Janvārī.2015, 11:48 | Komentāri # 24
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Un ar kādu aparātu pacēli?


Toreiz ar garret ace 250 lielo spoli (12x9" šķiet bija). protams svars depozītam bija kādi ~500g, pārējie depozīti pa uzartiem laukiem mētājas un tos ar safari ceļu!

Quote rukets ()
Tāda doma ir, domā lielākā 505 terkas spolē ir vērts ieguldīt?


Standarta mono spole priekš 505? Bet nu precīzāk domāju varēs tev par lielākām spolēm pastāstīt KurmisV, Surikāts un otomars. Pats ne reizi neesmu skatījis priekš sevis lielāku spoli par standarta 11" minelabam, tieši pretēji, doma nopirkt mazo spoli, kura man te pirms gada, diviem, aizgāja. ;(
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 05.Janvārī.2015, 16:53 | Komentāri # 25
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote emils92 ()
Tā ka neiespringsti ļoti uz to dziļumu pārāk. varbūt pat vienkāršāk nopirkt lielāku spoli, ja tendējies uz depozītiem

Man tādas pašas domas. It kā gribētos kādu reizi pārliecināties par dziļumnieka iespējām, tā teikt paturēt rokās, bet pašam pirkt diezvai... jo pēc pieredzes izrokot dažus arkla lemešus no 70 cm dziļuma vēlme uz dziļajiem objektiem pazūd uz ilgu laiku...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » garret gti 2500 (nevaru saprast)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024