Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 23:29
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | sveiki garrett piekriteji - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » sveiki garrett piekriteji (!)
sveiki garrett piekriteji
logitechDatums: Pirmdiena, 12.Septembrī.2011, 00:01 | Komentāri # 1
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
manas rokas ir nonacis at pro modelis,saku ka ir-japierod laij sakarigi stradatu ar vinu-daudz lieku signalu.....spoles aizsargs japerk pasam,tas man nepatik,ja iesledz pro rezimu tad parvietosanas atrums samazinas uz pusi bet dzilums ir afigennais!visa visuma man sis aparats dziluma zina patik loti bet ir minuss-skanu nevar regulet-ejot pa mezu kaimini dzird kur es esmu-var jau limet ciet skaljrunjus bet tas nav tas!pastastiet par savu pieredzi ar at pro detektoru :)
 
GuesWhatDatums: Pirmdiena, 12.Septembrī.2011, 01:57 | Komentāri # 2
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Baigi daudz negāciju dzirdēts par proroku.. Nesaku ka slikts, bet nopietnos RUS saitos neko mega labu par viņiem nesaka... Uz plusu fona,pārāk daudz mīnusu...

Pievienots (12.Septembris.2011, 01:57)
---------------------------------------------
Kaut vai tā pati zem ūdens būšana, esot stipri slidena. Jo principā tas ir vienīgais uz ko Garett viņu bīda... A tā pa gaisu tāds pat deķis kā jebkurš cits vidusmēra aparāts... NU jau uz ATGold jāmet acis, iesim tīrradņus rakt :D:D

 
otomarsDatums: Pirmdiena, 12.Septembrī.2011, 22:53 | Komentāri # 3
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Cik es esmu sekojis līdzi AT Pro no paša sākumu varu teikt,ka neatbilst savai cenai[bet tas ir tikai mans viedoklis].Marketinga reklāma dara brīnumus. Bet saistībā ar ACE250 varu teikt ,ka makten lobs aparāts- i češuikas esmu ar viņu pacēlis i citus labumus-mans kompanjons ar eisiku arī taisa brīnumus atradumu ziņā un pats ir apmierināts[atradumu ziņā].Tagad eju ar XP GMP, bet eisiku arī turu pa rokai,jo ir reizes kad viņu vajag.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
piratsDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 00:40 | Komentāri # 4
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
šobrid izmantoju AT pro detektoriņu. . itkā nav slikts ( cik nu man tā saprašana ) . pozitivi ka udens izturigs - vismaz darbojoties nav par nokrišniem jauztraucas kikina cena nu protams ... bet par cik iegādājos mazlietotu no rokas , tad ok . skaņa- nu jā,koncerts dzirdams tālumā :D variants staigāt ar austiņam uz kakla ;) bet vareja but mazliet garāks vads. Škiet ka STD režimi liek rakt praktiski jeb ko, tāpec cenšos izmantot all metal Pro režimā paļaujoties uz savu nemuzikālo dzirdi un meģinot izprast VDI rādījumus..Pro režimā ņem dziļāk nekā STD ( šo faktu var izmantot par salidzinošu orientieri dziļuma noteikšanā ) . jūtiba liekas ka laba- var atrast krāsainās drupatiņas starp dzelzs nagliņām nezinu bet uz ieraktiem elektrokabeļiem mans AT reaģē histēriski gļukojot. diemžel diskriminācijas iespejas ierobežotas. liekas ka izmantojot diskriminācijas iespejas atsijat korķus un foliju , ļoti viegli var palaist ko labu garām. žel ka diskriminacijas skala nav detalizētāka .protams minuss ir tieksme rūsas saēstu palielu dzelzi uzrādit par stabilu krāsaino, jo dzilāk ,jo klūdas iespeja lielāka.pec pēdejās rakšanās mazliet dziļak par metru, izvairos reaģet uz krāsainiem objektiem dziļumā nene :D nu kaut kā tā tas viss, no neprofesionāļa viedokļa :) sāku jau funktieret par nopietnaku aparatu kikina
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 01:17 | Komentāri # 5
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja uzrāda priekšmetu lielā dziļumā ,tad viennozīmīgi jārok. Protams kur karots intensīvi ,tur tas ir zem jautājuma zīmes-šķembas u.t.t.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
piratsDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 09:46 | Komentāri # 6
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
taisniba jau tev ir :) vispar jautājums ekspertiem - vai MD no augstākiem plauktiņiem piemeram kā Garret 2500,white DFX ,E-track vai Spektra v3 ari mēdz melot idenficējot mērķi dziļumā ? jeb tas notiek reti ? :) atvainojos ,ka varbut jautajums ne pa tēmu, bet nezinu kā izveidot jaunu :D
 
sancho76Datums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 23:30 | Komentāri # 7
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
pirats, Ja melnā metāla priekšmets ir lielāks par detektora spoli, tad lielākā dziļumā tas var uzrādīties kā krāsainais metāls.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
piratsDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 23:54 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
sancho76 - interesants fakts.nezināju par tādu niansi -biju domājis ka no dziļuma vairāk atkarigs. Bet tas tikai tad ja lielaks par spoli ? un kā ar exkluzīivākiem aparātiem? arii tas pats ?
 
fakelDatums: Pirmdiena, 21.Novembrī.2011, 23:59 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 303
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
Ja melnā metāla priekšmets ir lielāks par detektora spoli, tad lielākā dziļumā tas var uzrādīties kā krāsainais metāls.


Arī sarūsējis melnais metāls uz ace250 rāda kā krāsainu.... ja
 
sancho76Datums: Otrdiena, 22.Novembrī.2011, 00:22 | Komentāri # 10
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
pirats, fakelam taisnība arī sarūsējis metāls var dazādi uzvesties, var būt visādi blakusapstākļi kas ietekmē priekšmeta identifikāciju detektorā. Arī daži akmeņi kā krāsainais pīkst. ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
piratsDatums: Otrdiena, 22.Novembrī.2011, 00:28 | Komentāri # 11
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
tādos gadijumos AT pro režims ir zelta vērtē.tiesa dziļakiem merķim nelidz nekas ,pat iron audio funkcija :( gadijies reizem izrakt galigi sadalijušās dzelzs atliekas kikina

Pievienots (21.Novembris.2011, 23:28)
---------------------------------------------
uz akmeņiem gan neesmu vēl uzrāvies :D bet gazika disku gan lidz pedejam bridim spitigi rādija kā krāsaino . tad vairs nebija vērts atkapties :D

 
sancho76Datums: Otrdiena, 22.Novembrī.2011, 00:34 | Komentāri # 12
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
man ar explorer se "karstie akmeņi" ir pierasta parādība :) Bet aprūsējušus spaiņus arī esmu racis pavasarī kad viss tīruma grimst, no pusotra metra lamādamies, tik skaists signāls ka jārok gribot negribot. rokam
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
piratsDatums: Otrdiena, 22.Novembrī.2011, 00:45 | Komentāri # 13
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
sancho76 tādi momenti samazina dzivesprieku un rosina vēlēšanos aparatu atstāt bedrē :D
 
AmigoDatums: Otrdiena, 22.Novembrī.2011, 22:01 | Komentāri # 14
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
tas nu ir toč savu aparātu esmu gribējis uz celi salocīt vairakkārt...
 
rusij77Datums: Otrdiena, 22.Novembrī.2011, 22:33 | Komentāri # 15
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Mans pirmais aparāts bija ACE250(sāku ar vienkāršāko un salīdzinoši lētāku,jo nebija vēl pašam skaidrības,vai rakšanā "ievilkšos", tagad izmantoju XP DEUS. Eisiks uz rūsainu dzelzi reaģē kā viņa instrukcijā minēts - signāls lēkā pa augšējo skalu, tātad, ja signās lēkā, varbūtība, ka rūsainis stipri liela. Ja salīdzina ar DEUSU, tas ir aparāts slinkajiem, ar to vieglāk saprast, kas gaidāms rokot signālu, rūsainās lietas arī šim aparātam dod mainīgu signālu - indikācijas signāla cipars mainās. Cenas starpība šiem aparātiem ir nesamērīgi liela samērojot mērķu atrašanas kvalitāti. Katrā ziņā ACE250 ir optimums - cena/kvalitāte. Tātad arī varu sevi pieskaitīt pie eisika piekritējiem, lai arī izmantoju pašlaik citu aparātu.
 
maymayDatums: Svētdiena, 26.Februārī.2012, 16:43 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Jaunas spoles priekš Garrett Ace 150/250. Krievu -ukraiņu firmas Mars Md ražojums! Pagaidām pieejami tikai gaisa testi! Jūsu domas?
 
otomarsDatums: Svētdiena, 26.Februārī.2012, 17:43 | Komentāri # 17
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
šeit sīkāk- Pieejams tikai lietotājiem
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Svētdiena, 26.Februārī.2012, 17:43 | Komentāri # 18
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Biju kāda pāris nedēļas atpakaļ Rīgā tajā veikalā Elfa jautāju ar tām spolēm un man teica tā dubult DD ŅEMOT DZIĻĀK PAR 20% nekā tā 9*16 kautgan pēc izmēriem viņi abi vienādi.
Atsevišķi tō spoli varēja nopirkt ap 100ls ,bet kā viņa darbībā uzvedās nezinu.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » sveiki garrett piekriteji (!)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024