Piektdiena, 26.Aprīlī.2024, 20:56
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Austiņas - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Austiņas (tehnika)
Austiņas
MednieksDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 12:54 | Komentāri # 1
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Gribēju uzjautāt kāda ir pieredze darbā ar austiņām. Kādas lietojam? Vai netraucē rakt? Vai taisnība ka fisher ausis neder minlab?

p.s.
Varbūt tas jau ir aprakstīts, bet es nevarēju atrast.
 
007Datums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 13:33 | Komentāri # 2
 
Balvu ielāde ...




..kādreiz lietoju orginālās Koss..tikai viena fiška,jāpērk papildus vads,lai pagarinātu esošo,,jo citādi ātri būs pie austiņas šaize,,iztrūks vads..
tagad ir parastās Philips austiņas,,piepirku štekera pāreju,un ok.
 
nēģisDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 14:07 | Komentāri # 3
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Takaa speciaalaas ir daargas,tad paartaisu veikalaa dabonamaas (lielaas protams).Taatad nodiiraju orginaalo vadu (tie ir baigie meesli),mikrofonu ar norauju nost ,nopeerku spiraalveida vadu,visu salodeeju un aiziet,gatavs...
 
otomarsDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 14:12 | Komentāri # 4
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man XP austiņas aizgāja papieskari,tāpēc pagaidām izmantoju eisika 250 ausis. Ievietoju tās līlākājās kompja ausīs ,lai būtu mīkstākas un blakus trokšņus izolējošas.Vispār taisos pirkt jaunas PIONEER SE-M290.ralfs 149 sev tādas nopirka kompim un es izmēģināju uz XP-super skaņa un vieglas. Garret ausis varēja būt labākas skaņas dzidruma pēc.
Mednieks-austiņas var izmantot jebkuras ,bet galvenais lai skaņas dzidrums ir.Visas vecās kompja ausis ir derīgas ,tās kurām ir mikrofons arī der ,mikrafonu var noraut nost un ir o.k.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
GollumsDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 15:50 | Komentāri # 5
 
Balvu ielāde ...




Ja grib labi rakt,tad ausis vajag obligāti,sevišķi,ja sūdīgs un vējains laiks,jo cittādi nevar dzirdēt visas skanu nianses.Lielajām ausīm ir viens mīnuss - nedzird,kas notiek apkārt - a ja nu kāds zogas klāt ar ozola vāli........ un vajag arī noteikti skaļuma regulatoru.Nu tās ir manas domas....
 
zigisDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 16:39 | Komentāri # 6
ebay specs

Komentāri: 607
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Gollums)
t - a ja nu kāds zogas klāt ar ozola vāli........

Tas ir labais, pārrēcos. :D
 
ownerDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 16:49 | Komentāri # 7
Observators
Komentāri: 41
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
es lietoju šādas austiņas.. viņas netraucē it nemaz :)
 
AlvilzDatums: Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 19:12 | Komentāri # 8
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man atkal šādas.Skaņa ļoti dzidra un skaļa.Orģināli viņas ir bez skaļuma regulatora.Man kā iedeva pa ausīm tīru signālu,domāju ka acu āboli izkritīs. izbrins
No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.

Komentāru rediģēja Alvilz - Piektdiena, 20.Aprīlī.2012, 19:17













 
sancho76Datums: Sestdiena, 21.Aprīlī.2012, 02:31 | Komentāri # 9
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Orģinālajām Koss austiņām kuras izgatavoja speciāli minelab detektoriem pretestība ir 100 omi, standarta ausīm parasti ir 8 vai 4 omu pretestība.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
emils92Datums: Sestdiena, 21.Aprīlī.2012, 04:35 | Komentāri # 10
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, Un kāda ir fiška tajos omos? Idejas ir, bet nezinu vai pareizi domāju. ;)
 
JaunlatvietisDatums: Sestdiena, 21.Aprīlī.2012, 09:29 | Komentāri # 11
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
jāpērk papildus vads,lai pagarinātu esošo

kaut kur lasīju,jo garāks vads ,jo sliktākas izščirtspējas skaņa- elektromagnētiskais spēks samazinās ar katru cm.Laikam arī bija saistīts ar tiem omiem.
 
maymayDatums: Sestdiena, 21.Aprīlī.2012, 09:36 | Komentāri # 12
 
Balvu ielāde ...




Es steigā pērkot austiņas baigi iegrābos. Ausis Ok, bet tikai mājās ieraudzīju, ka vadam garums 6 metri. :D
 
MednieksDatums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 00:28 | Komentāri # 13
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (maymay)
tikai mājās ieraudzīju, ka vadam garums 6 metri.
a tu ap kaklu aptin ... reizes 20 un būs ok
bomba :D
 
sancho76Datums: Svētdiena, 22.Aprīlī.2012, 10:56 | Komentāri # 14
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
emils92, būtībā jo lielāka pretestība jo kvalitatīvāka skaņa ausīs bet klusāk nekā ar mazo pretestību ausīm.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
SpikyDatums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 11:21 | Komentāri # 15
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Njā jo minelab austiņas pie Valda maksāja 50 lvl un Garrett 30 lvl puika teica ka garrett derot. Es tagad arī domāju pa austiņu iegādi, bet doma ir parastās ausis +pāreja.
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
007Datums: Trešdiena, 25.Jūlijā.2012, 11:28 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Quote (Spiky)
bet doma ir parastās ausis +pāreja.

...pilnīgi pareizi...tikai ņem kautko no zināmas firmas..
 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 10:09 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Pavasarī iepirku orģinālās Koss austiņas 57 LVL ar visu sūtīšanu, ir efekts laba signālu izšķirtpēja, bet ir divas problēmas, viena ir par Golluma kunga pieminēto, jo gandrīz pilnīgi nav dzirdams, kas notiek apkārt, otra problēma tagad karstajā laikā ir tāda, ka ļoti svīst un ausis jau pēc pāris minūtēm ir pilnīgi slapjas, tāpēc domāju, ka vajag izdomāt distancerus izgatavot no kaut kā? Tas iespējams atrisinātu abas problēmas? Varbūt kamradiem ir kāda pieredze šajā jomā un nav jāizgudro divritenis?
 
GaraisDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 10:45 | Komentāri # 18
 
Balvu ielāde ...




Jēziņ, 57Ls o_O par austiņām. Vienīgā labā lieta ir šis te skrullētais vads, kas pārsvarā nav citām ausīm. Par skaņas kvalitāti, varbūt man zilonis uz ausīm uzkāpis, bet ar nevienām austiņām es neprotu saklausīt cik dimantu ir tam zelta gredzenam kas apakšā. :)

Quote (Muitnieks)
ka vajag izdomāt distancerus izgatavot no kaut kā?

Es nemocītos ar šitām, karstajām dienām nopirktu vel vienas, ne lielās un ne ausīs bāžamās.
 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 13:20 | Komentāri # 19
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Jā, ar dzirdi man ir bēdīgi, tas sekas no otra hobija, jo vairāk kā 40 gadus nodarbojos ar šaušanu un vēl ir sakāmvārds, ka skopais maksā divreiz un pat trīsreiz!
 
SpikyDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 13:22 | Komentāri # 20
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Laikam piekritīšu garajam ja
Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
GaraisDatums: Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 16:37 | Komentāri # 21
 
Balvu ielāde ...




Quote (Spiky)
Jā, ar dzirdi man ir bēdīgi, tas sekas no otra hobija, jo vairāk kā 40 gadus nodarbojos ar šaušanu

Sāku un joprojām staigāju ar Xterru, nez, nu nav tie 99 toņi tādi lai būtu nepieciešamas ūbermegaaustiņas.
Lielajām ausīm plus ir vējainā vai citādi trokšņainā vietā - netraucē saklausīt signālu. Ctādi, redz, nedzird kas apkārt notiek. Ausis svīst...

Labas austiņas...

vidēja izmēa, obligāti ar stīpu un skrulēto vadu. Ideālā variantā šādas bezvadu.

Šīm plus, nesvīst ausis, dzirdi kas rinķī notiek, skaņa laba.
mīnus: vads


Variants ir pielikt kādu transmiteru. Cik man ir bijusi darīšana ar lētāko variantu, FM transmiteriem, skaņa ir s***.


Komentāru rediģēja Garais - Ceturtdiena, 26.Jūlijā.2012, 16:45













 
logitechDatums: Pirmdiena, 30.Jūlijā.2012, 19:51 | Komentāri # 22
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
ar austinam ir ta-ja nestaiga pa nakti vaij tur kur samnieks nelauj tad priekskam pirkt?un ja ej pa mezu tad ir diezgan problematiski-vads kjeras aiz zariem un normali nevar paiet-vispar man jau nepatik austinas,bet reizem nakas izmantot!pirms neilga laika aizkeras garreta austinas aiz zarsa un tagad vads ir par metru garaks :D
 
Ritvars02Datums: Trešdiena, 01.Augustā.2012, 10:26 | Komentāri # 23
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
gribeeju jautaat,vai garret 350 austinas der arii x-terrai 705??
....EJAM RAKT...
 
GaraisDatums: Trešdiena, 01.Augustā.2012, 10:58 | Komentāri # 24
 
Balvu ielāde ...




Xterrai der visas austiņas kurām galā ir 6,35mm jack's, vai jebkuras parastās ar 3,5 mm jack'u.

Tikai tad nepieciešama pāreja.

 
Ritvars02Datums: Ceturtdiena, 02.Augustā.2012, 21:27 | Komentāri # 25
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
ok!paldies!
....EJAM RAKT...
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Austiņas (tehnika)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 26.Aprīlī.2024, 09:46 sālītis 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, combrio, sālītis, Kalnietis, Girts


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024