Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 22:09
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ko ieteiksiet??? - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » ko ieteiksiet??? (spole)
ko ieteiksiet???
Ritvars02Datums: Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 19:47 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man ir Garrett euro ace 350,gribētu iegādāties citu spoli-kādu jūs ieteiktu,varbūt kādam ir kāda pieredze?es domāju par 12"x10" SEF,vai derēs?
....EJAM RAKT...
 
RAIMDatums: Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 22:03 | Komentāri # 2
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
neēsmu nekāds eksperts ,bet ieteiktu padomāt vai tiešām spoles maina te ko mainīs.......

Pievienots (16.Jūnijs.2012, 21:49)
---------------------------------------------
skanēs stulbi ,bet man kiet es zinu md kuram nav jāmaina spoles,komercinfomācija.......$

Pievienots (16.Jūnijs.2012, 22:03)
---------------------------------------------
LĪDZ ATBILDEI JAU NONĀKSI,SKOPAIS MAKSĀ DIVREIZ,MD VAR SANĀKT ARĪ VAIRĀK,JO NAV LĒTI ..

 
Ritvars02Datums: Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 22:09 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
RAIM, nesapratu tavu pedejo teikumu!
....EJAM RAKT...
 
RAIMDatums: Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 22:36 | Komentāri # 4
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
PEDĒAIS TEIKUMS NOZĪMĒ KA PA NEGULĒTAJĀM NAKTĪM ,ALIZĒJOT ŠO MD JAUTĀJUMU IR PAR MANU INORMACIJU JĀMAMAKSĀ,NNU PIEDOD SAPROTU EUROACE NAV LĒTS,BET VAI IR OK?
 
AmigoDatums: Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 22:59 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ritvars02
Manam eisikam ir lielā spole , katrai spolei ir plusi un mīnusi , dubultā dd spole ņem dziļāk un platāk un mazliet ilgāks laiks paiet prezizējot maza priekšmeta atrašanās vietu , orģinālā spole mazliet seklāk un precīzāk .
Šis ir forums kur viens otram palīdz protams ir cilvēki kas par monētām ir ļoti kompitenti un ir cilvēki kas neguļ naktis stundām ilgi un meklē kartes un palīdz .
Neesmu dzirdējis ka kaut santīmu prasa , jo tas ir cilvēcīgais faktors a te viens grib kāpostu iesist , kā pats saka nau jau eksperts , bet nadzīgs uz atlīdzību . dusma2
 
RAIMDatums: Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 23:27 | Komentāri # 6
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
NU JAU GANDRRĪZ 1/2 gadu ar to pelnu izttiku ..un nevajag mani kauninaatt......neesmu mantkārīgs....kanttorī sēžot uz budžeta viegli .....,ta ka nevajag.. ...

Pievienots (16.Jūnijs.2012, 23:27)
---------------------------------------------
lIetojiet ko gribaT,tikai nesakiet ka man kautko vajag,kungi,lai veicas!!!

Komentāru rediģēja RAIM - Sestdiena, 16.Jūnijā.2012, 23:09













 
m77Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 00:14 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Grūti spriest par konkrēto MD, neesmu pētījis un nezinu ar ko tad īsti atšķiras no ace250, esmu dzirdējis ka tip uzlabots ace250, bet informācija par spolēm šeit ir gana daudz, biju pārsteigts redzot šo jaunuzcepto topiku. Itkā par spolēm man jautājumu vairs nav, zinu kādu gribētu, bet galvenais jautājums ir šāds: Vai priekš ace250 tā īsti ir jēga pirkt šādu: Īpaši jau tad ja miera nav un gribas sakrāt kaut kam krutākam...
 
otomarsDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 00:47 | Komentāri # 8
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote
PEDĒAIS TEIKUMS NOZĪMĒ KA PA NEGULĒTAJĀM NAKTĪM ,ALIZĒJOT ŠO MD JAUTĀJUMU IR PAR MANU INORMACIJU JĀMAMAKSĀ,NNU PIEDOD SAPROTU EUROACE NAV LĒTS,BET VAI IR OK?
nirga -RAIM, vai tev gadījumā lieluma mānija nav piesitusies? Var jau analizēt visu ko un tas ka tu 1/2 gadu ar to pelni iztiku ir labi.Būsi makten bagāts depozit . Ja tevi kas neapmierina, tad zini ka tavs barigas gājiens un pārējie izteikumi ir maza bērna līmenī. Es arī kautkā jau dažus gadiņus roku un esmu md pamainījis un analizējis, bet tas man neliedz palīdzēt citiem ar infu bez samaksas. Ei Amigo! Rīt gaidi rēķinu par konsultācijām-čekus es nepieņemu-man vajag skaidrā naudā coolio .
Ritvars, spole ko norādīja m77 nav no sliktākajām, bet lielāku gan nevajag,būs lielākām visādi blakus efekti. ACE 350 būtība tas pats 250 vien ir, tikai mazliet uzfrišināts.Domāju ka labāk būtu piekrāt naudu kādam jaudīgākam md ,kaut vai lietotam.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 01:03 | Komentāri # 9
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Vai mazliet neskaidra neder ? nosarkst
 
otomarsDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 01:09 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Labi ! Pierunāji-nu jā kantoristiem aldziņas mazas,tāpēc jau jārok ,lai izdzīvotu bimbat
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 01:25 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Viss jau O.K. tikai līdz tam kantorim tā patālāk. darbs tad vēl kādi gadi jāpierauj zinību iegūšanai. pioneer
 
m77Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 10:50 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Otomars, nu ja, viss skaidrs, nav vērts tagad tērēties, esmu sapratis ka man šī nodarbe iet pie sirds un jāsāk krāt kaut kam niknākam ;)
 
Ritvars02Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 11:35 | Komentāri # 13
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Paldies visiem kas izteica savas domas,jaa laikam pareizi juus sakaat,ka vajag pakraat labaak naudinu citam jaudigakam md!!ceru ka kautkad vareesu jums samaksaat pa tiesso :D -par infas sniegsanu pods
....EJAM RAKT...

Komentāru rediģēja Ritvars02 - Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 11:35













 
007Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 12:20 | Komentāri # 14
 
Balvu ielāde ...




Ritvars02,
...esmu izg';ajis tam visam cauri...ar spoļu maiņu..
..lieta tāda..lielā spole dos daudz vairāk gļuku,kā standarta..līdz ar to būs jāsamazina jūtība,,un tam seko tas,ka nekas īpaši neizmainīsies attiecībā uz dziļumu...
..lielā spole der vietās,kur nav metāla piesārņojuma..tad var meklēt...citādi..nekā...saku kā ir...izmetīsi naudiņu,un pēctam kodīsi pirkstos..
..es savulaik savam Safari izmēģinājos visādus variantus...bija man pat tik liela spole(COLLĀS NEPATEIKŠU)ka pat biksēm nevarēja likt siksnu ar metāla sprādzi...pīkstēja...lāpstu vispār nevarēja rokā nest....un jēga no tā visa bija pilnīga nulle..
 
Ritvars02Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 13:01 | Komentāri # 15
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
007:::: jaa krievu adresees izlasiiju,ka neka diza ar tam lielajam spoleem nesanaak,piesarnotas vietas vispar nav iespejams stradat utt!

Ko labu teiksiet par Garrett mazo pinpointeru???

....EJAM RAKT...

Komentāru rediģēja Ritvars02 - Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 13:03













 
007Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 13:07 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




Quote (Ritvars02)
Ko labu teiksiet par Garrett mazo pinpointeru???

...ideāls aparāts......
 
007Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 13:09 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




RAIM,
...paklau puis,,kas par lietu???vēlies pacīnīties met-detektoru zināšanās ar mani???ko???tikai neceri uz uzvaru...un tādus tekstus vairāk neraksti..
...āāā...ja ar finansēm trūcīgi...tad saki,,,sametīsimies pa visiem...lai nav par konsultācijām nauda jāprasa... coolio
 
m77Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 14:08 | Komentāri # 18
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
Quote (Ritvars02)
Ko labu teiksiet par Garrett mazo pinpointeru???

...ideāls aparāts......


Tieši tā, lielisks palīgs lai kāds MD arī nebūtu.
 
RAIMDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 14:23 | Komentāri # 19
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
atvainojiet par sagādātajām neērtībām,gribēju kā labāk..dotā jautājuma uzdevējam
 
otomarsDatums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 14:29 | Komentāri # 20
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ir jau labi-mēs esam neliels kolektīvs un tāpēc konsultējamies savstarpēji bez samaksas-savādāk forums zaudē savu būtību.. Ja ir reālas lietas ko pārdot[priekšmeti] ,tad gan andeli var taisīt uz pilnu klopi orators .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Svētdiena, 17.Jūnijā.2012, 14:42 | Komentāri # 21
 
Balvu ielāde ...




RAIM,
...tak vis ok...es jau ar ka velna dziru sadzeros,visādus brīnumus rakstu...gadās jau katram... trakais
 
MeilisDatums: Otrdiena, 19.Jūnijā.2012, 08:37 | Komentāri # 22
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
es jau ar ka velna dziru sadzeros,visādus brīnumus rakstu...gadās jau katram.

Vella dzira ir riktīgs sātana radījums... katru 5dienas vakaru vells aiz rokas rausta - un rāda uz krodziņu, kur dzīres un jautrība valda... bet Pēteris tur augšā krata pirkstu - tā teikt, netaisi tikai sūdus! :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » ko ieteiksiet??? (spole)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024