Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 02:54
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pinpointeris - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pinpointeris (pieredze un atsauksmes)
Pinpointeris
sancho76Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 00:10 | Komentāri # 1
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Agrāk neesmu izjutis īpašu vajadzību pēc tā, bet ja tā aizdomājas tad laikam tomēr ir viņam sava vieta mūsu aprīkojumā. Piemēram nakts racienos, bēniņos un t.t. Diezgan daudz ir skatīts un lasīts par šo tehniku internetā, bet gribētos uzzināt no mūsu vietnes lietotājiem, kas ar kādu darbojas, plusi, mīnusi, ieteikumi. ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
KetuDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 07:33 | Komentāri # 2
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man jautājums - kapēc ir jārok naktī? Uz lauka vel kautko varētu redzēt, bet mežā? Varbūt pa nakti tapēc lai lauka saimnieks nepieķer?:)
...
 
zedDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 07:41 | Komentāri # 3
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
sancho76, Lietoju šādu:



Citus neesmu lietojis, domāju varētu būt no labākajiem, plu,s ka var pārslēgt no skaņas uz vibro signālu, ko arī izmantoju, ir led gaismiņa.
 
m77Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 08:03 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
sancho76, šeit ir gana daudz par to runāts, ņem gareta vai minelab un nenožēlosi. Pēcāk bez tā nemaz rakt negribēsi iet :)
 
sancho76Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 08:12 | Komentāri # 5
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ketu, un kāpēc lai nevarētu rakt naktī? :) nu kaut vai tāpēc ka naktīs nav tik karsts kā pa dienu ;)
zed, padārgs aparāts. cik sapratu viņam diskriminācija arī ir?
m77, tā varētu būt ;)

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
AmigoDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 09:21 | Komentāri # 6
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Naktī ir labāk dzirdet signālu , blakus trokšņu nav .
 
smiley132Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 09:44 | Komentāri # 7
Censonis
Komentāri: 82
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Amigo)
blakus trokšņu nav .

Jā un pa nakti, lai varētu dzirdēt, kā meža zvērs tev pietuvojas :D Nav jau tik traki pa dienu, man komfortablāk rakt, ja dzirdu arī citas skaņas apkārt! happy
 
MednieksDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 10:06 | Komentāri # 8
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (smiley132)
Pēcāk bez tā nemaz rakt negribēsi iet

pilnībā pievienojos šim viedoklim
Man ir garrets...
Iepriekš, kad man viņa nebija, likās, var iztikt, bet kad pastrādā ar pointeri, saproti, ka tas ir reāls laika ietaupījums...
Par cik pirms mēneša pazaudēju savu garetu (lai viņam vieglas smiltis), nākamajā dienā nopirku jaunu...(tik ļoti man viņu vajadzēja)
Es savu pirku elfā...70Ls, tur minlab arī bija...paliku pie gareta, jo zinu ka viņš ir labs

Pievienots (29.Maijs.2013, 10:06)
---------------------------------------------
par darba metodēm varu piebilst: es ar md atrodu signālu, tad ar md pinpointeru lokalizēju konkrēto vietu, izceļu nelielu velēnu (smiltīs pat to nedaru), pārbaudu vēlreiz ar md, kur ir signāls, tad lieku iekšā Garett un mēģinu atrast konkrēto vietu bedrītē.... parasti ar to pietiek, lai nedaudz parokot ar roku atrastu meklēto...
vēl viena doma par pretpazaudēšanas pasākumiem.... domāju nokrāsot koši oranžu un iesiet gumijā... it kā jau viņš labi turas tai kaburā, bet pieredze rāda ka var pazust (varbūt nemaz neieliku atpakaļ)

 
rusij77Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 10:14 | Komentāri # 9
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man ir tāds pats kā Zed, pludmalē vispār tas ir neaizstājams palīgs, ja aizstaigājas līdz tumsai - lampiņa pietiekoši spoža,lai kaut ko redzētu, strādā vibrorežīmā - lieki neviens "netraucēs". Spēku un laika ietaupījums rokot vietās kur ir koku saknes. Vienvārd sakot redzu tikai plusus, vienīgais mīnuss - ja neviens neuzdāvina, pašam par savu naudu jāpērk :)
 
MeilisDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 11:22 | Komentāri # 10
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Ketu)
Man jautājums - kapēc ir jārok naktī?

2reiz pašam nācies rakt naktī. 1reize bija tāpēc ka zemes saimnieks ļoti laipns un saprotošs pret mūsu hobiju un ļāva staigāt pa viņa vēl neapsētajiem laukiem cik vien tīk, BET kaimiņš (psih na voļe) nevar ciest racējus un ceļa malā apstājas un bauro pa visu pagastu ka zvanīs mentiem un utt. u.t.j.p. Vārdu sakot sabojā visu darba prieku. Tad nu atbraucām uz to lauku naktī kad visi saldi guļ modina
Nekā jau tur īpaša nebija - dažas cara laiku monētas un padomija...
Zinu ka sabiedrībā pieņemts ka naktī parasti cilvēks ''melnas'' lietas dara, bet gadās arī šādi izņēmumi... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MuitnieksDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 11:32 | Komentāri # 11
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labdien! Mednieks man arī ir Garret pinpointeris, ļoti labs verķis. Pazaudēji to noteikti tam izslīdot no kabatas vai maciņa, šādu tendenci viņam tiku novērojis un arī vienu reizi pazaudēju, bet laicīgi apķēros, ka pinpointers pazudis. Lieta bija jau ziemā, tāpēc gāju ar detektoru atpakaļ pa savām pēdām un rokā bija! Domāju savējo arī vari šādi sameklēt, tikai vajag atcerēties maršrutu, kur gāji un kad pēdējo reizi lietoji. Tad nu domāju, kā novērst šādas nepatīkamas situācijas un nonācu pie risinājuma, ko varu ieteikt arī citiem pinpointeru lietotājiem. Virsjakas kreiso krūšu kabatu pagarināju lai pinpointers tajā ieietu viss pie tam lieku kabatā ar resno galu uz leju, kabatai klape uz divām pogām, no kurām vienu aiztaisu, ļoti ērti, tikko nepieciešams ar labās rokas diviem pirkstiem satveru un izvelku, vēl ne reizi nav mēģinājis no kabatas pazust.
 
BalooDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 11:46 | Komentāri # 12
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
zed, padārgs aparāts. cik sapratu viņam diskriminācija arī ir?


diskriminācija nav :)
 
zedDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 12:00 | Komentāri # 13
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (z3r0)
diskriminācija nav
Viņam ar to plusu un mīnusu var pieregulēt atrašanas attālumu (jaudu), tas noder, kad jau vajag precīzāk noteikt vietu(samazinot attālumu), vai nu atkal otrādāk!
 
SpikyDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 12:43 | Komentāri # 14
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man arī ir garret..
Ideāls verķītis, arī nebraucu bez viņa nekur. Varbūt tādēļ, ka nervi vājāki. :D Bet arī uzskatu, ka tas ietaupa daudz laiku, Kā saka šis ir racēju hobijs, un tā arī tas ir, ar pointeri vienkārši ātrāk iet un vairāk saroc vienādā laika posmā un jo vairāk saroc jo lielāka iespēja kko uzrakt labu.
Bet tas ka viņš mēdz palikt pie iepriekšējās bedrītes gan ir taisnība. Arī doma kkā gumijā iestiprināt vai kaukādā rulītī kas ievelk atpakaļ.(tādā kā suņu siksnīņa :D)

Pie mīnusiem pievienojos rusij77
Quote (rusij77)
vienīgais mīnuss - ja neviens neuzdāvina, pašam par savu naudu jāpērk

(Jo pats nebūtu labāku mīnusu idea izdomājis )
P.S Pirku Viņu Pieejams tikai lietotājiem - 69Ls (kādu pusgadu atpakaļ).

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.

Komentāru rediģēja Spiky - Trešdiena, 29.Maijā.2013, 12:45













 
GengisDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 13:18 | Komentāri # 15
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Lietoju Garret aparāts labs,kautgan no sākuma nepatika-pārāk skaļš bija.Tā kā viņam tas skaņas signāls nāk no roktura,tad tas vienmēr ir pilns ar dubļiem tad arī pati skaņa ir klusāka,tādēļ tagad skaņa ir O.K.. Pie mīnusiem varētu būt spožā gaisma,tumsā pa kilometru var redzēt-jāliek pirksts priekšā.
 
emils92Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 16:29 | Komentāri # 16
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ketu, Nevienmēr sanāk no lauka nokāpt līdz ar krēslas iestāšanos.
 
Ritvars02Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 20:23 | Komentāri # 17
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
ņem garretu!!!es tam ap mikrofonu aptinu izolenti-tad tas ir mazliet klusāks!
....EJAM RAKT...
 
sancho76Datums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 22:42 | Komentāri # 18
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Paldies kolēģi par atbildēm, tagad tik jaizdomā kuru labāk, garettu vai minelab. ;)

Pieejams tikai lietotājiem

Pieejams tikai lietotājiem

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
m77Datums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 08:02 | Komentāri # 19
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Ritvars02)
ņem garretu!!!es tam ap mikrofonu aptinu izolenti-tad tas ir mazliet klusāks!

Ne mazliet bet krietni :D Un nekādi sū** vai mitrums ar iekšā netiek :)

Es gan laikam izvēlētos Minelab jo gaismiņa spožāka :D Es pat nezinu vai vairāk pogas šajā gadījumā ir labāk - gumija mēdz nolietoties un mitrums ar elektroniku nedraudzējas... Arī garetam jūtību var regulēt. Ja grūti saprast kur ir meklējamais tad izslēdzot un ieslēdzot turot to tajā vietā kur jau dod signālu.


Komentāru rediģēja m77 - Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 09:56













 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 09:07 | Komentāri # 20
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (sancho76)
Paldies kolēģi par atbildēm, tagad tik jaizdomā kuru labāk, garettu vai minelab.

Nu vismaz video bija ļoti uzskatāms. Šajā saspringtajā priekšvēlēšanu gaisotnē KNABs pat saskatītu slēptu politisku reklāmu. ;)

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ToparsoDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 10:40 | Komentāri # 21
Cienījams cilvēks

Komentāri: 104
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Garrets pārāk jūtīgs- grūti meklēt sīkos priekšmetus.
Viennozīmīgi Minelab:
1. regulējama jūtiba;
2. pats atslēdzas;
3. signalizē, ja aizmirsti;
4. nekonfliktē ar detektoru.
 
m77Datums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 12:35 | Komentāri # 22
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Toparso, tīri sporta pēc:

- Kā izpaužas garreta konfliktēšana ar detektoru?
- Liekot pinpointeri turētājā tas sāk signalizēt jo turētājam ir metāla poga. Līdz ar to pilnīgi nereāli aizmirst izslēgt.
- Jūtību var regulēt izslēdzot un ieslēdzot

:P

Man nav bijusi iespēja izmēģināt minelab pinpointeri, bet garretam interesants gļuks ir tā signalizēšana ja to ar spēku spiež zemē jeb vienkārši ar rokām gareniski saspiežot :))


Komentāru rediģēja m77 - Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 12:37













 
BalooDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 16:06 | Komentāri # 23
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (m77)
garretam interesants gļuks ir tā signalizēšana ja to ar spēku spiež zemē jeb vienkārši ar rokām gareniski saspiežot :))


Jā, ir tāda lieta, bet cik esmu skatijies youtube un lasijis inetā, garretts (citur pasaulē) maina to pa garantiju...

chek chek





bet visu pirms!!! Vai tas gļuks nepazūd ar jaunu bateriju??


Komentāru rediģēja z3r0 - Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 16:07













 
ZollisDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 21:50 | Komentāri # 24
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (m77)
Man nav bijusi iespēja izmēģināt minelab pinpointeri, bet garretam interesants gļuks ir tā signalizēšana ja to ar spēku spiež zemē jeb vienkārši ar rokām gareniski saspiežot :))

Es staigāju ar garret pinpointeri, bet neko tādu neesmu manījis. Šodien, pēc izlasītā komentāra, speciāli bakstīju cietu zemi, bet nekas negļukoja...
 
m77Datums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 21:59 | Komentāri # 25
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
ahaa, es domāju ka tas tā ir un viss :D Nu nekas, ir jau pierasts un ja vajag velēnai cauri izdurt tad reizēm iepīkstas bet kad velk ārā tad jau ja pīkst tad dēļ metāla :) Baterija mainīta. Tagad pamēģināju tad diezgan liels spēks jāpieliek lai ar rokām spiežot izspiestu pīkstienu no viņa :)
Tāds kā 2. video ar ir gadījies, bet ļoti reti un speciāli to uzķert ir neiespējami.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pinpointeris (pieredze un atsauksmes)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024