Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2024, 09:24
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pinpointeris - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pinpointeris (pieredze un atsauksmes)
Pinpointeris
rusij77Datums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 22:49 | Komentāri # 26
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
M77, kad nākošreiz kopā raksim, neesi nu tik smalkjūtīgs, samainīsimies ar pinpointeriem, varēsim tad šeit padalīties savās domās no "pretējo ierakumu " pozicijām :)
 
m77Datums: Piektdiena, 31.Maijā.2013, 10:01 | Komentāri # 27
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
rusij77, Es jau nesaku ka minelab būtu sliktāks. Man tikai vairāk pogas liekas kā "-" , bet ja man būtu jāpērk jauns es droši vien ņemtu minelab dēļ tā ka var atslēgt skaņu un pats galvenais dēļ gaismiņas kas viņam ir krietni labāka. Ir gadījies pustumsā parakties un ar garretu ne sūda nevar redzēt...
 
MednieksDatums: Piektdiena, 31.Maijā.2013, 10:08 | Komentāri # 28
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (m77)
garretam interesants gļuks ir tā signalizēšana ja to ar spēku spiež zemē

nu mans garrets arī tā dara, bet to jau nevar īsti saukt par gļuku.... ja ar md kārtīgi uzbliež pa priedes stumbru (drīkst izvēlēties arī citus kokus), viņš arī pīkst... :) tā taču ir smalka tehnika un jāapietas ar viņu arī ir smalki :)
 
GengisDatums: Piektdiena, 31.Maijā.2013, 14:00 | Komentāri # 29
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vēl kā plusu var pieminēt ka šie aparātiņi baigi patīk bērniem,parasti vasarā motokrosos,kamēr senči šmorē gaļas u.t.t.,nometam sauju ar santīmiem un sīkie visu vakaru turpat ložņā pīkstinot -nav jāskraida un jāvaktē ,kurš paslēpes spēlējot ir kautkur ielīdis, vai aizskrējis uz trasi močus vienspats paskatītes.
 
niko25Datums: Trešdiena, 05.Jūnijā.2013, 13:22 | Komentāri # 30
Vietējais guru
Komentāri: 130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Gengis, shis tieshaam labs variants :D speej tik mainiit baterijas aparaatam :D
neroc citam bedri, lai pats rok...
 
OnslovsDatums: Trešdiena, 05.Jūnijā.2013, 22:48 | Komentāri # 31
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
nēģisDatums: Otrdiena, 27.Augustā.2013, 15:56 | Komentāri # 32
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Minelabs liekas vismaz viena iemesla labāks-viņam ir vibrorežīms,garrets paaraak bljauj...Doma iegaadaaties,bet pagaidām veel spriezu tikai peec videorolikiem
 
piratsDatums: Otrdiena, 27.Augustā.2013, 18:06 | Komentāri # 33
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nostaigaju kadu laiku bez nekāda pinpiontera( bija reizes kas lamajos pec vella par tāda agregāta trukumu ) lidz sanaca iegriezties attiecigajā tirdzniecibas punktā( par veikalu gruti to nosaukt ).Apskatijos cenas Minelabam ar Garretu un sapratu ka man par tādu naudu tik ļoti nepieciešams nav.Rezultātā tai pašā bodē iegādājos Whites Bulseye ll .Pardevējs protams laicigi deva majienu ka garantijas nekadas šim aparatam utt, esot problemas ar pogu laika gaitā , labak Garrets vai Minelabs. Protams ticu ka tā varetu būt, bet neticu ka tik ļoti lai cena butu 2,5-3x augstāka .pagaidam parats darbojas( īpaši gan neizmantoju,tikai tajas reizes kad grutibas atrast izrakto mazizmera liberiņu-ķinkēziņu), nu redzēs ko nakotne nesīs.
 
007Datums: Otrdiena, 27.Augustā.2013, 22:20 | Komentāri # 34
 
Balvu ielāde ...




pirats,
...pogu mainīsi vismaz 2x gadā...uzreiz iesaku,nopirkt knopku,,,,ne jau oginal,,,lai ir rezervē,,un tad var pārlodēt...orģinālā ir mēsla...bet w-bullsey,,nav ne vainas.
 
piratsDatums: Trešdiena, 28.Augustā.2013, 01:01 | Komentāri # 35
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
pirats,
...pogu mainīsi vismaz 2x gadā...uzreiz iesaku,nopirkt knopku,,,,ne jau oginal,,,lai ir rezervē,,un tad var pārlodēt...orģinālā ir mēsla...bet w-bullsey,,nav ne vainas.


Iespejams un droši vien nenovēršami bet vienalga daudz,daudz letak nekaa ......... Ar to jau rekiņājos un izfunktierejam gan jau kaut ko vares izdomat un aizvietot kritiska bridī kā sacīt jasaka- ne jau plikā pogā laime slēpjas :D Klau! Varbut laicigi vari ieteikt variantu no kā pielāgot( lai nav velosipēds no jauna jaizgudro) ? :)
 
JaunlatvietisDatums: Trešdiena, 28.Augustā.2013, 01:36 | Komentāri # 36
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pāris dienas atpakaļ nopirku garetiņu-piekrītu pārējiem-skaļš ,domāju ,ka jāpiemeistaro kāds klusinātājs-kas savukart liekas pilnīgi neadekvata rīcība par to naudu cik maksā aparāts.Bet nu pārējais ir vieni +.Esmu kā sacīt"svētku dienu "racējs,tad nu šis verķis padara manus svētkus sirdij vēl tīkamākus neka tie bija iepriekš.Ļoti atvieglo meklēšanu.
 
m77Datums: Trešdiena, 28.Augustā.2013, 11:20 | Komentāri # 37
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Jaunlatvietis)
skaļš

Pār to caurumu no kura nāk skaļums, uzlīmē izoleni vienā kārtā un būs cita lieta. ;)
 
007Datums: Trešdiena, 28.Augustā.2013, 23:16 | Komentāri # 38
 
Balvu ielāde ...




Quote (pirats)
Klau! Varbut laicigi vari ieteikt variantu no kā pielāgot( lai nav velosipēds no jauna jaizgudro) ?

..liec tādas,kā bildē manam dziļumniekam.ptats liku,kalpo ilgi..tik esmu kautkur to byllseye iesējis..nevaru atrast.. ciest
 
007Datums: Sestdiena, 22.Februārī.2014, 18:08 | Komentāri # 39
 
Balvu ielāde ...




...jaunums no Whites---pinponters ,,Bullseye TRX Pinpointer,,
Pieejams tikai lietotājiem

 
otomarsDatums: Svētdiena, 23.Februārī.2014, 02:22 | Komentāri # 40
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vulcan 360 Pinpointer http://www.youtube.com/watch?v=UcNOaTp9Elg
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Svētdiena, 23.Februārī.2014, 02:23 | Komentāri # 41
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Пинпоинтер Марс МД / MARS MD POINTER http://www.youtube.com/watch?v=YJXMs5viPzE
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ToparsoDatums: Trešdiena, 12.Martā.2014, 10:57 | Komentāri # 42
Cienījams cilvēks

Komentāri: 104
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vienreiz pasaki- vienalga nepielec!
Pinpointers domāts lai atrast sīku metāla priekšmetu vienādā krāsā ar zemi. Esmu vecs,- tas man ir aktuāli.
Jaunie cilvēki (kam ir nauda), iegādājas to cienot savu laiku.
Ar cieņu visiem.
 
MuitnieksDatums: Trešdiena, 12.Martā.2014, 22:56 | Komentāri # 43
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Toparso man arī vienmēr ir līdzi Garet pinpoiteris, bet bieži to neizmantoju, ļoti noder kad iestājas krēsla un nevar vairs saprast, kas ir kas? Vēl velku ārā, kad palieku dusmīgs MD uzrāda, bet atrast nevaru, bet citādi vienkārši iesper ar kāju velēnai uzlaid MD, atkal pārvelc ar kāju kaudzītei un uzlaid MD un tur jau tas pīkstulis ir.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 21.Martā.2014, 13:10 | Komentāri # 44
Stāstnieks

Komentāri: 11594
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es te arī tā kā briestu iegādāties pinpointeri. doma Rudens salidojumā pamēģināju Spiky Minelab, un sapratu, ka uz pohām nav nekā labāka... :D Bet, ja nopietni, tad gribēju vaicāt korišiem, kur labāk pirkt?
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rusij77Datums: Piektdiena, 21.Martā.2014, 13:32 | Komentāri # 45
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, nosūtīju Tev uz pastu cilvēka telefonu pie kura visas savas rakšanas lietas esmu pircis, līdz šim nav krāpies un visu izdarījis, kā esam norunājuši.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 21.Martā.2014, 13:59 | Komentāri # 46
Stāstnieks

Komentāri: 11594
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Paldies par operivitāti!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ShteinDatums: Ceturtdiena, 10.Aprīlī.2014, 20:15 | Komentāri # 47
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man tāds jautājums par Minelab aparātiņu, kā ir vai katru reizi vibro režīmu jāieslēdz pie ieslēgšanas, vai iestati vienreiz un tad pie nākošās iezlēgšanas arī ir vibro. Itkā esmu nobriedis ar sev dzīvi atvieglot, tik vēl nevaru izdomāt Garetu vai Minelab, un vēl skopumu ar nevaru nodzīt :D
 
zedDatums: Piektdiena, 11.Aprīlī.2014, 17:43 | Komentāri # 48
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Kā vienreiz iestati, tā arī paliek!!

Komentāru rediģēja zed - Piektdiena, 11.Aprīlī.2014, 17:44













 
ShteinDatums: Sestdiena, 12.Aprīlī.2014, 10:57 | Komentāri # 49
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Paldies zed par atbildi!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 14.Aprīlī.2014, 12:40 | Komentāri # 50
Stāstnieks

Komentāri: 11594
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sveiciens visiem "pinpointeristiem"! Pateicoties rusij77 ieteiktajam kantorim, šodien kurjerpasts man atveda šādu mantiņu.

uraa2
Trešdien bija paredzēts ar Meili braukt rakt karu, bet tā kā viņš iraida no "bezpinpointeristu" kārtas, tad nezinu vai maz vērts ar viņu uzturēt kontaktus... :D
Varbūt kāds zin kur Gollums līdz šim "tusēja"? svilpo
P.S. Eu veči, a kas man ar viņu jādara... doma :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Pirmdiena, 14.Aprīlī.2014, 12:49













 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pinpointeris (pieredze un atsauksmes)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 05:54 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 17.Aprīlī.2024, 18:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024