Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 13:29
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Fisher F5 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Fisher F5 (Viss par un ap F5)
Fisher F5
ShteinDatums: Ceturtdiena, 27.Jūnijā.2013, 20:09 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Atļaušos uzsākt šo tēmu kurā visi šeit esošie un varbūt jaunie Fisher F5 īpašnieki dalītos savā pieredzē un šajā tēmā aprunātos par un ap F5. Tā kā pats esmu F5 īpašnieks tad pašam būtu interesantas sarunas/video ap un par šo agregātu.

Pieejams tikai lietotājiem

Turpināšu iespējas robežās papildināt ar interesantiem un noderīgiem failiem un video par F5 kā arī labprāt gaidīšu kādu interesantu info vai video no citiem F5 lietotājiem. Kā arī par problēmām un knifiem ar droši rakstam šeit.

Pievienots (27.Jūnijs.2013, 20:09)
---------------------------------------------
Uzreiz arī jautājums par vadības tumbleriem. Varbūt kāds zin kā viņiem ir ar mitrumu? Cik mitrum neizturīgi/izturīgi viņi ir?
 
Kurmis909Datums: Ceturtdiena, 27.Jūnijā.2013, 22:48 | Komentāri # 2
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Shtein)
Uzreiz arī jautājums par vadības tumbleriem. Varbūt kāds zin kā viņiem ir ar mitrumu? Cik mitrum neizturīgi/izturīgi viņi ir?


Es arī esmu Fisher F5 īpašnieks un varu teikt, ka labāk nenoskopojies un iegādājies vadības paneļa lietus pārvalku, jo Fisher slikti panes mitrumu, ja salīdzinām piemēram ar Garett AT Pro (tādā pašā cenā), kurš ir ūdens izturīgs. Un arī man viens jautājums. Vai pašu spoli var laist zem ūdens? Atradusies viena vieta, kur varētu būt kaut kas vērtīgs un protams purvainā apvidū. ciest
 
ShteinDatums: Ceturtdiena, 27.Jūnijā.2013, 23:22 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Vai pašu spoli var laist zem ūdens? Atradusies viena vieta, kur varētu būt kaut kas vērtīgs un protams purvainā apvidū


Jā, apvalku tuvākajā laikā ir doma ņemt, bet cik foto redzēju tad tik un tā sanāk ka pie tumbleriem ir caurumi(viņi tak neapsedz cieši?), kā rezultātā arī tāds jautājums par tumbleru ūdensizturību. Tā kā darbojos tikai ar austiņām, domāju arī aizlīmēt skaļruņu radiatoru ciet un ja atradīšu kādu labu risinājumu silikonam, vai akrilam vai kam citam derētu arī nolaist apkārt ap vadības paneļa malām(bet lai arī izskatās normāli nevis tupa trekni nosmērēts).
Spoles ir ūdens izturīgas līdz blokam droši var bāzt ūdenī. Pats savam 11''DD spoli esmu gan gremdējis upē, gan pa slapju zāli staigājis nekāda vaina, nekādu gļuku. Ar Mono spolēm ar jābūt tieši tāpatās.
Es paņēmu lietotu F5, lietotu AT PRO nebūtu ņēmis, ja nu vienīgi garantija būtu vismaz 1.5gads. Jo ja noslīkst un nav garantijas pipec.....
Sākumā vairāk skatījos uz AT PRO jo pie mūsu rudens un vasaras lietiem, ne tikai ūdens tilpnēm, ūdensizturīgs korpuss ļoti laba lieta, bet nu sanāca paņemt lietotu 5 Fišku.


Komentāru rediģēja Shtein - Ceturtdiena, 27.Jūnijā.2013, 23:32













 
Kurmis909Datums: Piektdiena, 28.Jūnijā.2013, 12:10 | Komentāri # 4
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Shtein)
Sākumā vairāk skatījos uz AT PRO


Kāds lietpratējs man teica, ka AT PRO savas pretestības dēļ vairāk piemērots pludmalēm, savukārt, F5 mežiem, pļavām. Runājot par lietus aizsargu, tā vājā vieta ir izvirzītās pogas, kuru pamatnē, mitrums un smiltis viegli var iekļūt, taču ar tādu aizsargu, bez visa silikona var staigāt, kad lietus mazliet līņā. Paskaties ebay.co.uk, tur dažkārt Fisheram var atrast kaut ko noderīgu un Latvijā grūti atrodamu.
 
ShteinDatums: Sestdiena, 29.Jūnijā.2013, 14:02 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Kāds lietpratējs man teica, ka AT PRO savas pretestības dēļ vairāk piemērots pludmalēm, savukārt, F5 mežiem, pļavām. Runājot par lietus aizsargu, tā vājā vieta ir izvirzītās pogas, kuru pamatnē, mitrums un smiltis viegli var iekļūt, taču ar tādu aizsargu, bez visa silikona var staigāt, kad lietus mazliet līņā. Paskaties ebay.co.uk, tur dažkārt Fisheram var atrast kaut ko noderīgu un Latvijā grūti atrodamu.


Ja paskatās ar pa pļavām un lejām staigā ar AT PRO un ne vainas :)
Šodien paņēmu šo no Pieejams tikai lietotājiem vienīgā vieta kur bija. Uzmaucu, nu nezin, bet tad jau manīs kā būs, jo pie tiem caurumiem tik un tā pēc idejas mitrums var tikt klāt. Dzīvos redzēs.
Nākošnedēļ uz jūru pa smiltiņām aizdošos ja sanāks pastaigāties, tad patestēs kā tur uzvedas smiltīs un jūras ūdenī. Tad ar ko varēšu pateikt par pludmales meklējumiem :)

---------------------------------------------

Pievienots (29.Jūnijs.2013, 14:02)

---------------------------------------------
Manuālā grunts balansēšana Nav klausāms, bet ja skatās saprast var.
Pieejams tikai lietotājiem


Komentāru rediģēja Shtein - Sestdiena, 29.Jūnijā.2013, 14:03













 
Kurmis909Datums: Sestdiena, 29.Jūnijā.2013, 14:37 | Komentāri # 6
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Shtein)
bet ja skatās saprast var.


Es noregulēju izmantojot tikai Phase lock, jo manuāli ar to apgriezienpogu, nevar tik precīzi noregulēt un vispār nav skaidrs kāpēc tā vajadzīga, jo bez tās pilnīgi var iztikt.
 
ShteinDatums: Sestdiena, 29.Jūnijā.2013, 15:06 | Komentāri # 7
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Es noregulēju izmantojot tikai Phase lock, jo manuāli ar to apgriezienpogu, nevar tik precīzi noregulēt un vispār nav skaidrs kāpēc tā vajadzīga, jo bez tās pilnīgi var iztikt


Galīgi nepiekritīšu. Es izmantoju parasti manuālo iespēju. precīzāk tieši var noregulēt ar manuālo iespēju, jo reāli jau PHASE skaitlis lēkā un tu pats vari noregulēt sev piemērotāko opciju/GND BAL skaitli precīzākai meklēšanai. PHASE LOCK to nosaka automātiski Bieži vien pārejot no mālainākas augsnes uz smilšaināku vai savādāk man ērtāk ir noregulēt manuāli. Bet domāju tas kā kuram ērtāk un pieradums.
Pieregulēju arī vienkāŗši ejot šad tad ja jūtu ka vajag kā arī arī GAIN un THRESH. Visu var pielāgot attiecīgai augsnei.
Parasti manuāli noregulēju GND BAL, THRESH 0vai2 , GAIN 85-99 TONES4. Visi parametri ir atkarīgi no augsnes, tāpēc ar visu laiku tiek pielāgoti un šeit ir tā iespēja.
 
Kurmis909Datums: Sestdiena, 29.Jūnijā.2013, 15:58 | Komentāri # 8
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vēl visus knifus neesmu atkodis, par cik F5 man ir tikai pāris mēnešu. Ja THRESH ir uzregulēts uz pozitīvu skaitli, tad tiek meklēti smalkāki priekšmeti un ja negatīvs skaitlis tad otrādi?
 
ShteinDatums: Otrdiena, 02.Jūlijā.2013, 21:23 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Vēl visus knifus neesmu atkodis, par cik F5 man ir tikai pāris mēnešu. Ja THRESH ir uzregulēts uz pozitīvu skaitli, tad tiek meklēti smalkāki priekšmeti un ja negatīvs skaitlis tad otrādi


Man jau ar tikai neilgu laiku, tāpēc ar interese par un ap.
Iespējams ka tā bet precīzi nepateikšu, uz AM tas ir fona troksnis kurš ļauj ''pamanīt/dzirdēt'' mazākus, dziļākus priekšmetus. TRESH iesaka sākot no 0 un uz augšu. Mīnusā iesaka nelikt.
Ar DISCRIM 0-15 staigāju pie lielāka metāla musara daudzuma zemē. AM un TRESH no 0-2-3 lietoju ja eju piemēram pa vietām kur ir maz vai vispār nav metāla musara. Bet iespējams vēl tikai jāpiešaujas pie toņiem un tad ar AM varēs visur staigāt.
Dziļums protams labāks ir bez diskriminācijām. pie diskriminācijām zūdot.

Pievienots (29.Jūnijs.2013, 16:48)
---------------------------------------------

Quote (Kurmis909)
Ja THRESH ir uzregulēts uz pozitīvu skaitli, tad tiek...

Izvilku ārā instrukciju
Nulles punkta regulātors (THRESHHOLD)
THRESHHOLD vadības funkcija atkarīga no izvēlētā režīma. Metālu atšķiršanas (DISCRIMINATION) režīmā negatīva nulles punkta regulātora vērtība mazina jūtīgumu. Jo zemāka vērtība, jo lielāka signāla slēpšana. Šo vadības funkciju izmanto lai novērstu elektrisko traucējumus vai mazinātu nelielu nevajadzīgo priekšmetu atrašanu.
Metālu atšķiršanas režīmā pozitīva (+) nulles punkta regulātora vērtība pastiprina mērķa signālus. Uzlabo mērķa signāla sadzirdamību. ja nepieciešams mazināt jūtīgumu, tad jāsamazina GAIN un jāuztur pozitīva nulles punkta regulātora vērtība.

AUTOTUNE režīmā nulles punkta (treshhold) vadību iespējams veikt divos dažādos veidos:

1. Meklēšana ar maksimālo jūtīgumu nulles punkts jāiestata pozitīvs ar pieņemamu fona dūkoņas skaļuma līmeni. Ja nepieciešams mazināt troksni jāsamazina jūtība (gain)
2. Klusā meklēšanas režīmam nulles punkts jāiestata kā negatīvs skaitlis, kā arī nepieciešamības gadījumā jāsamazina jūtība (gain) Klusā meklēšanas režīmā zūd mazliet iekārtas jūtība.

Nu re pašam ar bij vērtīgi pārlasīt :)

Pievienots (01.Jūlijs.2013, 09:05)
---------------------------------------------
Beidzot šorīt sanāca aizdoties arī līdz jūrai.
Pa smiltīm staigājot nekādu problēmu, iestatījumi gandrīz tādi paši kā visur.
Tuvāk ūdenim un ūdenī sāk parādīties trokšņi. Iestatot negatīvu THRESH (vietām līdz -6 -8) un samazinot Jūtību (ja niepieciešams) sanāk nostabilizēt. Kā arī jāskatās Grunts balansu. Pamēģināju uz santīmiem un korķiem ūdenī itkā redz labi. problēmu nebija. Dziļi gan nebridu.
Upes ūdenī gan trokšņu nebija. Tā kā sālsūdens dara savu.
PS. lietots tika DISCRIM režīms no 5-15

Pievienots (02.Jūlijs.2013, 14:21)
---------------------------------------------
Pieejams tikai lietotājiem

Pievienots (02.Jūlijs.2013, 21:23)
---------------------------------------------

Quote (Kurmis909)
Ja THRESH ir uzregulēts uz pozitīvu skaitli, tad tiek meklēti smalkāki priekšmeti un ja negatīvs skaitlis tad otrādi?


Tikko paeksperimentēju ar Latvijas 1932g. sudraba 5-latnieku.
Ja iepriekš staigāju bieži ar Discrim, tad tagad tikai uz AM :D
Ar Discrim līdz 20cm redz bez probolēmām, tālāk sākas problēmas.
Ar AM 30cm (stabils ID-91)-35 un vairāk, tālāk krītas ID. Pie 40cm skaņa ir bet ID niecīgs vai praktiski nav.
Augsne - melnzeme+mazliet māls.
secinājums - pāreju tikai uz AM režīmu. Ja nu vienīgi kur nepieciešama diskriminācija - piemēram dzeloņdrātis.
 
otomarsDatums: Trešdiena, 03.Jūlijā.2013, 01:28 | Komentāri # 10
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vot tāpēc esmu iegādājies XP GMP, lai neapgrūtinātu sevi ar blakus lietām meklēšanas procesā. XP redz i mazākus i lielākus priekšmetus.Tā skalas padarīšana ar neskaitāmajiem iestatījumiem ir domāta tikai dzīves sarežģišanai. Cenas starpība starp šiem md arī nav sevišķi liela. Protams katrs izvēlas sev vēlamāko, bet es turpmāk arī ja pirkšu ,tad tikai līdzīgu analogo md.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ShteinDatums: Ceturtdiena, 18.Jūlijā.2013, 22:18 | Komentāri # 11
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
bet es turpmāk arī ja pirkšu ,tad tikai līdzīgu analogo md


Es pat nezinu, varētu jau Tev itkā piekrist, bet tajā pašā laikā nē..... Jo cik nu esmu lietojis F5. Pēc puss gada - gada varēs ko precīzāk pateikt :)
Pirmais man bija pilnībā analogs 3 iespējas - Fona troksis, Nosacīti Diskriminācija un Sbros. tagad kad domāju ņemt citu laikam tāpēc izvēlējos gan analogu gan ciparu displeju paskatīties kas un kā.
Principā jau tam F5 nekādi daudzie iestatījumi naf, ej un staigā :)
Ātri :D :

Pievienots (18.Jūlijs.2013, 22:18)
---------------------------------------------
Kādam varbūt ir kādas atsauskmes par snaipereni GOLD BUG 10" DD ?

Komentāru rediģēja Shtein - Trešdiena, 03.Jūlijā.2013, 11:03













 
ShteinDatums: Pirmdiena, 10.Martā.2014, 20:25 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Diemžēl vakar ne tikai ko atradu, bet arī pazaudēju. Pazaudēju detektoram grunts balansa pogu (GND BAL).
Visu laiku staigāju ar cimdu vienā rokā bet otrā kurā detektors nevalkāju cimdu. Bet tā kā zeme makan dubļaina bija uzvilku arī uz otras rokas cimdu, cimds vēl bija mazliet ieplīsi, kā rezultātā domāju ka aizķērās aiz pogas un kādā jaukā brīdī izrāvu pogu.
Te nu viens mīnus pogām.......
Ja nu kādam ir kāds neejošs F5 vai ar defektem labprāt iegādātos pogu vai visu vadības bloku



Pievienots (10.Marts.2014, 20:25)
---------------------------------------------

Šeit var palasīt vēl par F5 + vēl bildes kas lācītim vēderā

Pieejams tikai lietotājiem


Komentāru rediģēja Shtein - Pirmdiena, 10.Martā.2014, 20:27













 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Fisher F5 (Viss par un ap F5)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 12:31 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, rukets, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024