Piektdiena, 29.Martā.2024, 09:14
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Aptauja - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Aptauja
Aptauja
Ar kādas firmas metāldetektoru darbojamies?
1.Ar Minelab[ 47 ][39.83%]
2.Ar Garrett[ 51 ][43.22%]
3.Ar White's[ 2 ][1.69%]
4.Ar Fisher[ 6 ][5.08%]
5.Ar Aka[ 0 ][0.00%]
6.Ar Detech[ 0 ][0.00%]
7.Ar Sphinx[ 0 ][0.00%]
8.Ar Tesoro[ 0 ][0.00%]
9.Ar Bounty Hunter[ 0 ][0.00%]
10.Ar citu[ 12 ][10.17%]
Kopā atbilžu: 118
MABUDatums: Trešdiena, 08.Februārī.2012, 09:41 | Komentāri # 26
Tematiķis
Komentāri: 223
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Jaunlatvietis)
vai ir kādam bijusi reála saskare ar Garrett Ace 350 euro? meklejot info pa LV klusums,tik párdeveju atsauksmes,ka esot tas pats ace250 tik uzlabots ,tātad labāks.Savukārt árzemju aptaujás palasot par to nav ísti labas atsauksmes, esot labs tik priekš monétám.Kā tur īsti ir,varbūt ir kādam bijusi pieredze gan ar 250to gan ar 350to.
p.s.
Interesē,jo gribu no tiem diviem variantiem iegādāties kā savu pirmo.


Sev kā pirmo aparātu izvēlējos ace 350 un esmu lietojis vienu sezonu. Sūdzību nav bijis. Nav jau bijis arī ar ko salīdzināt praktiski. 350 atšķirībā no 250tā komplektā ir ir DD spole. Kad pirku tad domāju ko ņemt - xterra 705 vai ace 350. Kā iesācējs sapratu, ka vīri labi rok arī ar 250 un 705 bija bišku pa dārgu, tad izvēlējos vidus ceļu 350.
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 08.Februārī.2012, 11:13 | Komentāri # 27
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms 2 gadiem ebay nopirku lētu detektoru, par kādiem 90 ls, bet hobijs dikti piesaistīja. Vecais detektros pīkstēja uz laukakmeņeim, tādēļ nospļāvos un nolēmu iegādāties labāku detektoru. Kādus 9 mēnešus lietoju E-TRAC, labs detketors, bet nav īsti piemērots kara trofeju meklēšanai, it īpaši bunkuros un ierakumos, kuru sienas bija stiprinātas ar baļķiem un sasietas ar pabiezām metāla drātīm, līdz ar to detektors darbojas diezgan pasūdīgi šādos ierakumus, jo DD spoles ņem ne tikai dziļumā, bet arī uz sāniem, līdz ar to šīs drātis var nonullēt labos signālus, kas atrodas uz leju. Patreiz e-tracam ir pieejam viena 8" koncentriskā spole, kas būtu laba karam, bet tā ir reta un arī smuki maksā...
Cieni savas zemes vēsturi!
 
RAIMDatums: Piektdiena, 10.Februārī.2012, 19:22 | Komentāri # 28
Censonis
Komentāri: 98
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
vai kaads ir lietojis Metal detector Fisher Gemini 3.vai ar so var meklet lielus dzelzs prieksmrtus,vai pareizi esmu sapratis,vai ir ari kaads cits aparaats labaks?
 
emils92Datums: Piektdiena, 10.Februārī.2012, 19:34 | Komentāri # 29
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
pats neesmu lietojis, bet zinu ka tas ir dziļumnieks ( meklēt lielus metāla priekšmetus dziļi zemē) . Paskaties youtubē, tur varēsi i gaisa testus redzēt i vēl visādu infu.
 
ownerDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 10:05 | Komentāri # 30
Observators
Komentāri: 41
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
mans pirmais metāldetektors ir MD-5002 .. nopirku viņu janvārī, medaudz patestēju pa bēniņiem pie drauga, pāris pirmskara Latvijas monētas atradām un veselu iepakojumu ar svaigām vācu lodēm... pašam jau liekas, ka labs ir... bet draugiem.lv lietotāji rakstīja, ka esu iegrābies.. paņēmis galīgo mēslu...
bet kamēr pavasar's nav pienācis, es neko nevaru vairāk spriest
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 11:12 | Komentāri # 31
 
Balvu ielāde ...




Quote (owner)
ar svaigām vācu lodēm

Vai tieshaam lodes atradaat ? vai ko citu? un kaa zini ka vaacu?

Palasam, uzzinam ko jaunu un nakoshreiz nekljudamies nosaukumos... var uz reiz saakt lasiit no 47. Pieejams tikai lietotājiem
 
ownerDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 12:46 | Komentāri # 32
Observators
Komentāri: 41
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Man draugs tā teica, ka vācu, jo iekšā šaujampulveris ir pelēkā krāsā un lodes apakšā nav ne kalibra, nekādu ciparu nav...
viņš teica, ka agrāk bija sieviešu ieroči un no tiem sieviešu ieročiem tās lodes ir :)
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 14:23 | Komentāri # 33
 
Balvu ielāde ...




owner, vai tu izlasiiji manu noraadiito materiaalu???.... es saprotu, ka jaunatne tagad slinka uz lasiishanu taapeec tev paraadiishu bildi un atbildi uz jautaajumu vai tieshaam atradaat lodes????
 
ownerDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 21:43 | Komentāri # 34
Observators
Komentāri: 41
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
ups, mana kļūda.. nezināju,ka lode ir tikai tās galviņa .. patronas atradu, kopā ap 110 gabaliem,, praktiski visas ir ideālā stāvoklī...
un par to linku, kuru tu ierakstīji, nemaz nemanīju :( atvaino, mana kļūda
 
TottenkopfDatums: Piektdiena, 17.Februārī.2012, 22:33 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




owner, viss kaartiibaa... vienkaarshi informaacijai, lai citur runaajot neizklausies peec nezinaataaja... coolio
P.S. Tapeec man vienmeer kaitina, ja pa teljuku raada filmas latvieshu valodaa un kad jautaa - cik tev lodes palikushas? es skaljaa balsii saaku lamaat tulkotaajus, ka tautai staasta mulkjiibas...
 
ownerDatums: Sestdiena, 18.Februārī.2012, 15:26 | Komentāri # 36
Observators
Komentāri: 41
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
:D sasmējos :D .. bet nu jaa, taisnība jau tur ir, ka stāsta muļķības, bet es pats jau arī iemācījos no TV ;)
 
rusij77Datums: Otrdiena, 21.Februārī.2012, 12:43 | Komentāri # 37
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Restaurators, nosūtīju Tev vēstuli, esmu bijis neuzmanīgs un palaidis garām man uzdoto jautājumu.
 
AlexandrsDatums: Piektdiena, 15.Februārī.2013, 20:23 | Komentāri # 38
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms pirku savu detektoru daudz pētiju video filmas ar testiem un rakšanas procesiem... man bij iepatikusies Garret AT Pro un Minelab X Terra 705. Nu bet izšķirošais bij tas, ka man tomēr zinošāki ieteica ņemt Terru, tad arī paņēmu 705, nācās pusi aizņemties naudiņas, jo uz sitiena nebij 350Ls... aizņēmos atdevu visu laikā un nenožēloju neviena iztērētā lata šī metāldetektora iegādē. Lielisks aparāts, nemāku neko vairāk teikt, jo šis ir vienīgais aparāts, ar kuru ir meklēts. Protams aparāts ar savu raksturu, kuru laika gaitā vajag iepazīt, katru signālu un pīkstienu, kā elpu jājūt, tad šis aparāts ne ar ko nepiekāpsies jebkuram dārgajam super puper verķim. Neteikšu, ka es ar viņu māku ideāli apieties, bet cenšos iepazīt to maksimāli pareizi.
Mainīt šo aparātu netaisos, doma ir tikai piepirkt lielāku spolīti.
 
MorisDatums: Sestdiena, 23.Februārī.2013, 17:29 | Komentāri # 39
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Rekomendāciju un video apskatu netrūkst! Garret, Minelab! Bet es ietiepos (finansiāls aspekts) un iepirku lietotu Fisher F2!
Jo neviens (lai cik jocīgi tas būtu) nevelejas Ace pardot par reālo tirgus cenu!
Salīdzinājumam:
Jauns euroace 180ls(2gadu garantija),
Lietots 140ls (manā skatījumā cena ir objektīva 80-100ls(vienam garantija mēnesis otram trešam pat papīru nav)) un atlaidīte 5-10 ls! Tas man neder!

Lai jau tirgo!

F2 pīkstēt pīkst, noputejis, salauzts itkā nav, šogad pastaigāšu, redzēs kā būs!


 
ruketsDatums: Sestdiena, 23.Februārī.2013, 19:32 | Komentāri # 40
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
F2 pīkstēt pīkst, noputejis, salauzts itkā nav, šogad pastaigāšu, redzēs kā būs!


Sveiks Moris, esmu ar šo aparātu nostaigājis visu pagājušo sezonu un tādēļ varu mazliet viņu pakomentēt. Domāju kad būsi piešāvies aparāts neliks vilties, jo ir vienkāršs lietošanā un ļoti viegls pēc svara. Ja šī lieta aizraus tad gan ātri sapratīsi,ka neņem diez ko dziļi,monētas kādi 10cm maksimāli 15 vismaz ar standarta mono spoli, ja ir DD tad varbūt ņem dziļāk,bet diemžēl nesanāca notestēt, jo lietotu neviens nepārdeva,bet jauna jau ir detektora cenā.
Nezinu vai tā bija mana detektora problēma vai kas, bet ja spole kluva slapja tad aparāts bija praktiski nelietojams jo sāka pīkstēt nejēgā, vismaz uz lielāko jūtīgumu un es viņu liku tikai uz jūtīgākojo citādi dziļums nekāds. Tā kā mūsu platuma grādos sauss laiks ir reti un mežā sūnas praktiski vienmēr mitras tad vienīgais kā varēja ar šo problēmu cīnīties bija uzlikt spolei maisiņu un notīt ar līmlenti vai aptīt ar pārtikas plēvi, kas nu kuru reizi bija pie rokas.
Aparāts sevi vairākkārt atpelnīja, jo kad iemanās ļoti labi var izmantot viņu lūžņu meklēšanai un to arī darīju kad lūžņiem uzkāpa cenas.
Vēl ir neliela problēma ar baterijām, jo ja pirksi parastās, dārgi sanāks tāpēc iesaku ieguldīt lādējamās kronās tad bēdu nezināsi un dziļums ar labāks nekā ar tām kas veikalā gadiem nostāvējušās.
Galu galā viņu vēl normāli notirgoju un atmiņas par viņu palika tikai tās labākās un kā iesācēja aparāts viņš manuprāt ir ļoti labs un atradumi noteikti būs vajag tik meklēt.
Ceru ka bija kaut nedaudz noderīga šī informācija un ja vēl kas interesē vari droši rakstīt privāti, lai veicas!
Re ko ar viņu izraku svilpo

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Sestdiena, 23.Februārī.2013, 19:34













 
MorisDatums: Svētdiena, 24.Februārī.2013, 17:34 | Komentāri # 41
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
bet ja spole kluva slapja tad aparāts bija praktiski nelietojams jo


Protams, noderēja, Paldies!!!
Šī informācija pastiprināja manu nodomu pielietot šo:
bilde no gūgles un firmu izmantoju - veikalos pieejamo!

Esmu pārbaudījis praksē uz auto svečvadiem - darbojas un arī Jums rekomendēju ja ir nepieciešams!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 24.Februārī.2013, 18:52 | Komentāri # 42
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Prieks, ka noderēja un par šito līdzekli nebiju aizdomājies, jo ja detektors mitrumā sāka gļuhus mest tad jau droši ka mitrums kaut kur iekļuva iekšā, ļoti interesētu vai šis atrisinās problēmu. Tagad eju ar 505 terru un nekādu problēmu ar mitrumu vēl nav bijis, tik necenšos tieši ūdenī spoli mērkt.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ShteinDatums: Pirmdiena, 17.Jūnijā.2013, 20:21 | Komentāri # 43
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms aptuveni gada viens labs cilvēks Karlo man piespēlēja savu veco SC-660. Aparāts tanks, tikai dziļumu gribējās lielāku, jo pārsvarā staigāju pa monētām, tāpēc tagad esmu lepns Fisher F5 11''DD lietotājs :) Lietoju tikai pāris dienas tā kā pašlaik nekomentēšu bet pirmais iespaids labs :)
 
Kurmis909Datums: Pirmdiena, 17.Jūnijā.2013, 20:35 | Komentāri # 44
Tematiķis
Komentāri: 224
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms izšķīros par labu Fisher F5, brīnījos kāpēc tāda līmeņa aparāts nav īpaši populārs, tagad saprotu kāpēc. Nereti dzelzi nosaka kā Zinc, Dime vai Qtr, jau sāk krist uz nerviem :D. Laikam ņemšu Terru 705
 
ShteinDatums: Ceturtdiena, 27.Jūnijā.2013, 14:15 | Komentāri # 45
Zintnieks
Komentāri: 305
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Kurmis909)
Nereti dzelzi nosaka kā Zinc, Dime vai Qtr


Tas gan, ir viņam tāds niķis, cik esmu lasījis tad citiem MD ar jau ir ka metālu izmet kā krāsaino, bet pieļauju ka F5 tas ir biežāk. bet varbūt maldos.
Bet pamazām piešaujos, parasti signāls lēkā, ja pamēģina vēl no citas puses tad dažreiz ar uzreiz parāda ka dzelzis, vienīgi kad gadās uz ID 80-81 rāda stabilu signālu tad gan škrobe parauj, jo parasti tad ar ir kādi 30 + cm kāds sarūsējis lemesis vai lāpsta(palielāks vismaz plaukstas lieluma aprūsējis metāls).
Maz vēl ir sanācis meklēt ar F5, bet mēģinam piešauties.
Ja pārāk daudz metāla musara tad lieku uz diskrim 10-15 un tad jau tikai izsit kādu krāsainā īsu signālu dzelzis, bet nu principā man netraucē. Un uz doto brīdi esmu apmierināts ar savu F5 .
Un vispār jau pareizāk visus signālus rakt, mazums kas tur apakšā :) Un tā arī parasti mēģinu darīt.
 
kurmisDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 12:04 | Komentāri # 46
Garāmgājējs
Komentāri: 4
 Izgājis
Balvu ielāde ...
man patīk tā pati Aska 250,tikai spoli citu jānopērk Detech 13'' ULTIMATE COIL un nebūs nemaz sliktāks par tiem krutajiem detektoriem. Jo noskatījos vienu raidījumu,kur guvu labu informāciju.
 
007Datums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 12:17 | Komentāri # 47
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote kurmis ()
un nebūs nemaz sliktāks par tiem krutajiem detektoriem

..lai nu tā būtu coolio
ace 250 iesākumam der,teiksim pirmo gadu,,bet tad nāk saprasšana,ka vajag ko labāku.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
KurmiicDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:08 | Komentāri # 48
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Oho, nu gan mums te kurmji savairojušies :D
Ar Ace 250 trīs mēnešus nostaigāju, sapratu, ka ilgāk vairs nevarēšu. Dziļums bij ok pat ar mazo spoli, bet nu tas skaņas tinkšķis ilgi nav izturams.
Paņēmu Ace AT PRO, nekādas vainas, staigāju laimīgs.

Labāk paņem vismaz ACE 350
Ar to liela daļa staigā un arī apmierināti.
 
nēģisDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:10 | Komentāri # 49
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ar ko atšķiras 250 no 350 ?
 
KurmiicDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:11 | Komentāri # 50
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ā un par to "Detech 13'' ULTIMATE COIL" uz Ace 250 vari aizmirst. Ilgāk par 10 min nepastaigāsi, roka būs beigta. Mežā atduroties pret mazāko zariņu zvanīs.
Vienīgais var uz klaja lauka, bet nav iespējams pastaigāt ar tādu ilgi. Iet ļoti lēni un smagi. Roka būs lupatās, lai ar kāds varonis. dusma2


Komentāru rediģēja Kurmiic - Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:12













 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Aptauja
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024