Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2024, 07:18
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pienaacis laiks mainiit aparaatu - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pienaacis laiks mainiit aparaatu
Pienaacis laiks mainiit aparaatu
ZollisDatums: Ceturtdiena, 14.Novembrī.2013, 20:27 | Komentāri # 26
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote KurmisV ()
Bet kapēc tieši Explorer SE?

Es ar šito staigāju labu laiku. Aparāts labs tikai pasmags. Piešauties vajadzēs gan...Pats biju domajis pamainīt, bet laikam atlikšu uz nākamo sezonu.
 
nēģisDatums: Svētdiena, 17.Novembrī.2013, 21:29 | Komentāri # 27
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu ta pirmie iespaidi par Explorer SE:Vakar dazas stundas pastaigaaju un biju gatavas nopaardot vai sist pret zemi so briinumu.Sodien noleemu visu dienu izmantot treninam un uz dienas otro pusi saaka domas mainiities par so aparaatu.. Nu ko lai saka,lielaaka jauda jau laikam ir nekaa terkai,to jutu peec signaala stipruma(kauciena) kaut vai uz to pasu cauliiti.Lai labaak piesautos kur durt laapstu zemiitee,izmantoju saakumaa pinpointeri,bet tagad jau viss ok.Bet ir viens bet,originaalaa spole gluko diezgan nopietni kaa jau mani briidinaaja,tapeec buus jaapeerk atseviski.Karoce gluks ir taads;nopiikstinot uz prieksmeta turpina veel labu laiku piiksteet kameer nomierinaas,tas pats ejot pa slapju zaali,piikst visu laiku.
Ta kaa ,ja kaadam ir pieredze,iesakiet kaadu spoliiti pirkt,jo izveele spoleem tiesaam liela happy
 
TottenkopfDatums: Svētdiena, 17.Novembrī.2013, 23:19 | Komentāri # 28
 
Balvu ielāde ...




nēģis, mazohists ;) Veiksmi ar pierašanu un, lai atradumi saturās- pietiks gulēt zemē.
 
otomarsDatums: Svētdiena, 17.Novembrī.2013, 23:25 | Komentāri # 29
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
nēģis, domāju ka tev kā senatnes un monētu cienītājam nebija pareiza md izvēle.Bet katrs dara kā uzskata par pareizu. Vismaz mēs ar Amigo , vietās kur daudzas reizes pāri iets ar dažādiem Minelabiem un maz kas atrasts-vēl joprojām velkam ārā visādus cundurus un monētas.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 18.Novembrī.2013, 00:14 | Komentāri # 30
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
es saprotu,ka Tu Otomaars cildini to XP aparaatu,var jau buut,beeet kaa jau mees zinaam,neviens aparaats nav universals un neviens neizvilks 100%visu no zemiites,viena marka izvilks šo otra to..Jebkuraa gadijumaa izveeleeties MD nepavisam nav viegla lieta,jo katrs slavee savu modeli,tapeec infa smalki jaaizanalizee..

Pievienots (18.Novembris.2013, 00:06)
---------------------------------------------
Es 2 nedeelas intensiivi katru briivu briidi mekleeju MD,un ne jau Explorer man bij tikai padomaa...

Pievienots (18.Novembris.2013, 00:14)
---------------------------------------------
Starpcitu,kad biju aizgaajis uz Minelabu,tur cupinaa staaveeja sakrauti Goldmaksi,sis teica esot diezgan populaars,meeginaaju izdabuut vairaak infu par so aparaatu no paardeveeja,bet laikam jau vins nebij savos uzdevuma augstumos jo neko labu nepastaastija,taa varbuut buutu staigaajis ar XP tagad

 
otomarsDatums: Pirmdiena, 18.Novembrī.2013, 20:09 | Komentāri # 31
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tur Minelaba veikalā, KAUT KAS NAV RITĪGI AR TIEM PĀRDEVĒJIEM-agrāk kad pats Vlads bija ,tad visu varēja apspriest un uzzināt. Neesi pirmais pircējs ,kurš par to čortojas .
A XP es necildinu bez vajadzības-vienkārši runāju par to ko esmu redzējis.Paskaties cik daudzi no nopietniem racējiem ir pārgājuši uz XP aparātiem.Protams XP Deus ir dārgs un sarežģits priekš manīm[tur ar tām programām un programu atjauninājumiem va sviestā saiet], tāpēc pietiek ar Goldmaksu-nekādi displeji un sarežģitas programas fans .Nav ko dzīvi sarežģīt , ja tāpat ir labi.
panks
Ir taču arī Detech produkcija -pie mums jau tirgo.Tas liekas arī būs nopietns konkurents Goldmaksam. Pēc dziļuma mērījumiem testos ir jāsāk kasīt pauris.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 18.Novembrī.2013, 20:38 | Komentāri # 32
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tur es tev piekritiisu otomaars,displejs tiesaam nav obligaata lieta.Piekriitu,ka eksploreram arii tur puse funkcijas domaajams ir liekas.Starp citu es te baigi biju sacereejies uz Sovereign GT,savaa zinaa liidziigs goldmaksam,esot loti labs aparaats,bet to ar vairs nerazo,tpc gruutaak dabuut.Par XP Deusu ar apjautaajos un sapratu,ka taa paarmeeriigaa cena uzskruuveeta deel viegluma un kompaktuma coolio ,savaadaakaa zinaa vins praktiski neatskiroties no E-Track.Par E-Track es vispaar neaizdomaajos,jo esmu dzirdeejis,ka bremzeejot..Viegli jau nebij kad iegaaju Minelabaa,skatijus uz veco labo terku,par vaitu ar neko labu vins neteica(itkaa kiiniesi esot paarneemusi),nu un kaa jau teicu,burtiski mani vins meeginaaja atrunaat no goldmaksa,teicaas ,ka gruuti buusot piesauties uz analogo utt.,laikam jau gribeeja lai skatos uz daargo galu
 
otomarsDatums: Pirmdiena, 18.Novembrī.2013, 22:23 | Komentāri # 33
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
JĀ, TU ESI KĻUVIS PAR KLASISKU MARKETINGA TRIKU UPURI coolio

Viņiem ir svarīgi iztirgot vecos dinozaurus. Nesaku ka tie ir slikti , bet tehnoloģijas iet uz priekšu.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 18.Novembrī.2013, 22:41 | Komentāri # 34
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nav jau tik traki,ja buutu palaavies uz vinu tekstu,tad man buutu deus vai e traks,bet sapratu,ka taa naudina neatbilst tiem aparaatiem,ir jau vini varbuut labi,bet ne pa taadu naudu
 
007Datums: Pirmdiena, 18.Novembrī.2013, 23:29 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




Quote nēģis ()
par vaitu ar neko labu vins neteica(itkaa kiiniesi esot paarneemusi)

...no kuras kūtspakaļas šitāda brīnum-informācija izrauta???vai tik tirgonis nebūs ko nelabu upzpīējis...pilnīgs blefs..
 
nēģisDatums: Otrdiena, 19.Novembrī.2013, 14:00 | Komentāri # 36
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
nezinu 007,varbuut bik kluudos,vai nu par vaitu vai pa fiseru to man teica,iisti neatminos,nepieveersu tam uzmaniibu
 
JaunlatvietisDatums: Ceturtdiena, 21.Novembrī.2013, 00:22 | Komentāri # 37
Vietējais guru
Komentāri: 115
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Biju iegājis rimcimci veicītī lai nopirktu pāris lietiņas,tad nu ieminejos ,ka ir doma uz nakamo gadi iepirkt sev minelab CTX3030 (nebiju vēl atmetis cerības par to),tad nu pardevējs mani laipni atrunāja,ķip škura ņestoit otģelki .Teicās,ka aparāts labs,bet nav tas naudas vērts.Ieteica xp seriju,goldmax.Nu vispar tads feins iespaids palika kā par pārdevēja.Pats arī esot racējs,tad nu padalījās ar infu,utt.
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 21.Novembrī.2013, 09:40 | Komentāri # 38
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Jaunlatvietis ()
Pats arī esot racējs,tad nu padalījās ar infu,utt.
,jap zinu,es ar nesen tur biju iegriezies un ar vinu paplaapaaju,man vins atkal dievinaaja nesen ienaakoso aparaatu detect,kas arii pasam ir.Saakam runaat kas un kaa,sis man raada gaisa testus(vinam spole15reiz12 taureniits ja nemaldos virsuu bij).Es vinam saaku klaareet,ka dzilums ne vienmeer un visur ir noteicosais un musoraa ar to spoli buus aamen ,sis uzreiz preteejo,nu skaidrs man.Bij taads jauns caliits,peec bazara nu nekaada lielaa pieredze nebij.Domaaju daudz nevajag ietekmeeties no viena cilveeka,labaak uzklausiit daudzu viedoklus un izpiipeet pasam


Komentāru rediģēja nēģis - Ceturtdiena, 21.Novembrī.2013, 09:41













 
007Datums: Ceturtdiena, 21.Novembrī.2013, 13:44 | Komentāri # 39
 
Balvu ielāde ...




nēģis,
...iesaku Tev nopirkt priekš Explorera mazo elipses spolīti,nav dārga..man Safari bij,,,super darbs piemēslotā vietā.
 
ZollisDatums: Piektdiena, 29.Novembrī.2013, 12:03 | Komentāri # 40
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Varbūt kādam no kolēģiem ir pieredze ar Berkudu?
 
otomarsDatums: Sestdiena, 30.Novembrī.2013, 00:55 | Komentāri # 41
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Was ist das, Berkudu- vudu coolio doma .
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ZollisDatums: Sestdiena, 30.Novembrī.2013, 14:43 | Komentāri # 42
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Vei ku viens tirgojās, Krievijā esot topā...
http://www.ss.lv/msg....nh.html
 
MeilisDatums: Svētdiena, 01.Decembrī.2013, 19:59 | Komentāri # 43
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Cena tam diez ko neuzrunā...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ZollisDatums: Svētdiena, 01.Decembrī.2013, 21:25 | Komentāri # 44
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Štrunts par cenu, ja tik pats aparāts būtu tās cenas vērts. Pagaidām baigais klusums, nav nekādu atssauksmj.
 
nēģisDatums: Svētdiena, 01.Decembrī.2013, 21:33 | Komentāri # 45
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Zollis ()
Štrunts par cenu, ja tik pats aparāts būtu tās cenas vērts. Pagaidām baigais klusums, nav nekādu atssauksmj

piekriitu,bet domaaju antikwaraa buus kaadam pieredze ar so aparaatu...
 
TiiFsDatums: Svētdiena, 01.Decembrī.2013, 22:25 | Komentāri # 46
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
berkot
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.

Komentāru rediģēja TiiFs - Svētdiena, 01.Decembrī.2013, 22:26













 
rusij77Datums: Pirmdiena, 02.Decembrī.2013, 18:54 | Komentāri # 47
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Par to XP Deusa vieglumu un kompaktumu - man ģimene uz manu "piecdesmitnieku" uzdāvināja man lielo spoli Deusam(pirms tam staigāju ar standarta), otrā dienā pēc rakšanas tomēr stīvums roķelē no jaunās spoles švitināšanas bija jūtams. It kā kopējais MD svars pieauga salīdzinoši nedaudz, bet pa dienu švitinot slodze uz roku sakrājas, bedres arī lielākas nedaudz jārok :) Tā kā detektora svaram un kompaktumam tomēr ir nozīme, nu vismaz tādiem "starperiem" ka man :) Lielā spole Deusam it kā 7cm dziļāk ņem, pastaigāju pa savu sētu un tik tiešām 100x pārstaigātā vietā gredzenteli jaunā spole uzķēra, tā kā šī lieta nebija samelota.
 
007Datums: Pirmdiena, 02.Decembrī.2013, 19:17 | Komentāri # 48
 
Balvu ielāde ...




Pieejams tikai lietotājiem
Quote nēģis ()
piekriitu,bet domaaju antikwaraa buus kaadam pieredze ar so aparaatu...

..es jau ar labu laiku lūru uz šito verķi,,bet maz kas ko saka...
..viens otrs mani ar kitajozo pionieri salīdzina.. trakais
...bet cik esmu papētijis,,,mašinka laba...mums jau lielākajai daļai ir tā...ja krievs ražo,tan nav labs...
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 02.Decembrī.2013, 20:14 | Komentāri # 49
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
rusij77,pie visa jau pierod,terka protams ir smagaaka pa deusu,bet explorer vel juutami smagaaks par terku,bet nu jau pieradu un nejuutu vairs
 
ZollisDatums: Pirmdiena, 02.Decembrī.2013, 20:20 | Komentāri # 50
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..es jau ar labu laiku lūru uz šito verķi,,bet maz kas ko saka...

Interesanti cik tas aparāts sver?
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pienaacis laiks mainiit aparaatu
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 05:54 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 17.Aprīlī.2024, 18:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024