Piektdiena, 29.Martā.2024, 12:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pienaacis laiks mainiit aparaatu - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pienaacis laiks mainiit aparaatu
Pienaacis laiks mainiit aparaatu
007Datums: Pirmdiena, 02.Decembrī.2013, 20:44 | Komentāri # 51
 
Balvu ielāde ...




Quote Zollis ()
Interesanti cik tas aparāts sver?

1250 gr bez batareikām
 
MeilisDatums: Otrdiena, 03.Decembrī.2013, 23:52 | Komentāri # 52
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Berkutam-5 cik pamanīju ir diezgan liela spole... apraksta beigās arī pieminēts ka bez pintpointera ar viņu nav ko darīt.
Tam es pilnīgi piekrītu.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
GengisDatums: Svētdiena, 08.Decembrī.2013, 00:20 | Komentāri # 53
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ar uz pavasari doma ņemt citu aparātu-sliecos uz deusu,protams terku ar atstāšu kā otro aparātu ar ko pa mežu paskriet-varbūt tikai spoles iztirgošu, jo ar mars spoli roka ir beigta pēc 2st. un pārējās spoles ar mežā nederēs.
P.S. vai deusa spoli var bāzst zem ūdens?
 
rusij77Datums: Svētdiena, 08.Decembrī.2013, 23:20 | Komentāri # 54
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Gengis, Deusam smadzenes un spole saprotas bez vada, ja spoli iebāž ūdenī signāls pazūd, pa ūdeni saprāta dziļumā var šiverēt ar MD, kuriem smadzenes un spole savienotas ar vadu. Ja gribas meklēt zem ūdens, var piepirkt speciāli šiem mērķiem izgatavotos MD, Deus tam nederēs. Ir gan šim aparātam citas ļoti noderīgas lietiņas, bagāta programmu izvēle, laba izšķirtspēja, principā nav gļuku, mīnus viens - cena. Protams, ka labs aparāts nav arī garantija bagātīgiem atradumiem, tāpat kā laba, dārga mašīna negarantē, ka tās vadītājs ir meistarīgāks braucējs :)
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 09.Decembrī.2013, 10:34 | Komentāri # 55
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rusij77 ()
Protams, ka labs aparāts nav arī garantija bagātīgiem atradumiem, tāpat kā laba, dārga mašīna negarantē, ka tās vadītājs ir meistarīgāks braucējs

+1
 
MeilisDatums: Otrdiena, 10.Decembrī.2013, 18:39 | Komentāri # 56
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rusij77 ()
nav arī garantija bagātīgiem atradumiem, tāpat kā laba, dārga mašīna negarantē, ka tās vadītājs ir meistarīgāks braucējs

Precīzi pateikts! okk

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
GengisDatums: Trešdiena, 11.Decembrī.2013, 12:33 | Komentāri # 57
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote rusij77 ()
Gengis, Deusam smadzenes un spole saprotas bez vada, ja spoli iebāž ūdenī signāls pazūd, pa ūdeni saprāta dziļumā var šiverēt ar MD, kuriem smadzenes un spole savienotas ar vadu. Ja gribas meklēt zem ūdens, var piepirkt speciāli šiem mērķiem izgatavotos MD, Deus tam nederēs. Ir gan šim aparātam citas ļoti noderīgas lietiņas, bagāta programmu izvēle, laba izšķirtspēja, principā nav gļuku, mīnus viens - cena. Protams, ka labs aparāts nav arī garantija bagātīgiem atradumiem, tāpat kā laba, dārga mašīna negarantē, ka tās vadītājs ir meistarīgāks braucējs

Baig daudz pa ūdeņiem nav plānots staigāt, pie mājas ir interesanta upīte,kad tiks iegādāts otrs aparāts ,tad pa upīti varēs ar terku pastaigāt,jo vasarā upīte vairāk atgādina strautu un nebūs jādomā ka kautkas tiks sačakarēts terkai ,jo būs rezerves variants. Ja tā parēķina ,tad Deus nemaz tik dārgs nav, jo ja paskaita cik kopā ir izmaksājusi 705 terka-tas pats vien sanāk ( jauna Terka laikam nāca kādi Ls 350 + 3 spoles ,katra apm. Ls 100 sanāk jau 650),tā kā ir doma piepirkt vēl vienu spoli,tad arī rodas jautājums-vai labāk nav paņemt modernāku aparātu?
 
nēģisDatums: Trešdiena, 11.Decembrī.2013, 15:55 | Komentāri # 58
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Gengis,nu nau jau taa ,ka gluzi DEUS peeksni tev aizvietos visas terkas spoles,taada superaparaata nav.Ja terkai lielaa spole tev,tas nenoziimee,ka ar DEUS parasto spoli blieziisi dzilaak pa terku
 
GengisDatums: Trešdiena, 11.Decembrī.2013, 21:12 | Komentāri # 59
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es netaisos terku pārdot-būs 2 aparāti! Jāiet līdz tehnoloģijām, un hobijam jeb atpūtai tak nekas nav žēl!
 
nēģisDatums: Trešdiena, 11.Decembrī.2013, 21:28 | Komentāri # 60
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Gengis ()
un hobijam jeb atpūtai tak nekas nav žēl

sveeta lieta okk

---------------------------------------------
Iepirku sodien jaunu mantinu,briivdienaas ceru iemeeginaat Detech 13'' ULTIMATE
Nu netipiski viegla priekš sava izmeera


Komentāru rediģēja nēģis - Ceturtdiena, 12.Decembrī.2013, 21:09













 
kareivis88Datums: Svētdiena, 15.Decembrī.2013, 18:03 | Komentāri # 61
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ja mīli šo hobiju, tad iesaku domāt par nopietnu aparātu, piemēram par E-Trac,dārgi, bet ir tā vērts:
1. Grunts balanss automātisks
2. Mauc vienlaicīgi vairākās frekvencēs, līdz ar to atrod vienlīdz labi gan sīkus, gan lielus priekšmetus
3. Ļoti labi darbojas musarainās vietās dēļ procesora jaudas.
4. Labi darbojas elektrolīniju tuvumā.
5. Spoles vads iet caur kātu, līdz ar to nekur neķerās, nedod gļukus un nav jātin ap kātu.
6. Bija problēmas ar spoli, nosūtīju uz Minelab rūpnīcu Īrijā, pēc piecām dienām bija klāt jauna spole(ar jauno coil cover un papildus jauni stiprinājumi), turklāt man pat nebija čeka, tik nosaucu aptuveno iegādes laiku. Lielisks klientu serviss.
7. Darbojas bez gļukiem, ja kāds cits lietot savu aparātu blakus.

P.S. Protams, dārgs aparāts negarantē bagātīgus atradumus, atceries - 99% musars, 1% labas lietiņas. Tomēr ar šo aparātu ir iespējams atrast to, ko citi aparāti nevar "ieraudzīt".

Cieni savas zemes vēsturi!

Komentāru rediģēja kareivis88 - Svētdiena, 15.Decembrī.2013, 18:06













 
MeilisDatums: Svētdiena, 15.Decembrī.2013, 19:40 | Komentāri # 62
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
kareivis88, es negribu neko sliktu teikt par E-Tracu, bet apraksts izklausās pēc reklāmas saukļa... It īpaši pēdējais teikums - ''ar šo aparātu ir iespējams atrast to, ko citi aparāti nevar "ieraudzīt"''- tam nu gan man grūti noticēt... :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KetuDatums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 18:59 | Komentāri # 63
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā kā es arī esmu nolēmis mainīt aparātu, Terru 705 notirgoju. Gribu zināt vai kāds no šejieniešiem tirgo XP Gold maxx vai Detech EDS. Varbūt varat ieteikt kur labāk meklēt. Interesē vairāk senatne, tapēc esmu izlēmis par labu kādam no šiem aparātiem.
...
 
007Datums: Sestdiena, 04.Janvārī.2014, 19:50 | Komentāri # 64
 
Balvu ielāde ...




Quote kareivis88 ()
Ja mīli šo hobiju, tad iesaku domāt par nopietnu aparātu, piemēram par E-Trac,dārgi, bet ir tā vērts:
1. Grunts balanss automātisks
2. Mauc vienlaicīgi vairākās frekvencēs, līdz ar to atrod vienlīdz labi gan sīkus, gan lielus priekšmetus
3. Ļoti labi darbojas musarainās vietās dēļ procesora jaudas.
4. Labi darbojas elektrolīniju tuvumā.
5. Spoles vads iet caur kātu, līdz ar to nekur neķerās, nedod gļukus un nav jātin ap kātu.
6. Bija problēmas ar spoli, nosūtīju uz Minelab rūpnīcu Īrijā, pēc piecām dienām bija klāt jauna spole(ar jauno coil cover un papildus jauni stiprinājumi), turklāt man pat nebija čeka, tik nosaucu aptuveno iegādes laiku. Lielisks klientu serviss.
7. Darbojas bez gļukiem, ja kāds cits lietot savu aparātu blakus.

P.S. Protams, dārgs aparāts negarantē bagātīgus atradumus, atceries - 99% musars, 1% labas lietiņas. Tomēr ar šo aparātu ir iespējams atrast to, ko citi aparāti nevar "ieraudzīt".


...visu to pašu piedāvā Explorer..Trekam tik vien fiška pie komja var pieslēgt..un pavisam nedaudz.pavisam maz atpaliek Safari..par cenu nerunāsim,tas domāju,ka visiem skaidrs..
..nu Explorer no ražošanas noņemts,bet ja meklē,var atrast.
 
KetuDatums: Ceturtdiena, 23.Janvārī.2014, 01:36 | Komentāri # 65
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Esmu jauna detektora meklējumos, skatos uz Xp gmp. Pētu un lasu infu netā, uzdūros šim te verķim
Pieejams tikai lietotājiem
līdz šim nebiju par tādu dzirdējis. Kāds ir saskāries, dzirdējis?
Zinu ka šitām tabulām īpaši ticēt nevar, bet...

...

Komentāru rediģēja Ketu - Ceturtdiena, 23.Janvārī.2014, 01:40













 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 23.Janvārī.2014, 14:33 | Komentāri # 66
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ketu, DZIĻUMA FAKTORS PROTAMS IR SVARĪGA, BET GALVENAIS LAI APARĀTS SPĒJ ŠĶIROT METĀLUS PIEGRUŽOTĀ VIDĒ.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
KetuDatums: Ceturtdiena, 23.Janvārī.2014, 20:48 | Komentāri # 67
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tam es pilnīgi piekrītu, cik saprotu tad gan šitā vista, gan cscope 6mxi (Arī man liek pievērst uzmanību) gan gmp, atsijā tikai melnos. Krāsainos visus redz.
...
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 23.Janvārī.2014, 23:33 | Komentāri # 68
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ar XP GMP,var pat saprast kas par krāsaino aptuveni apakšā-protams tas ar laiku notiekas.Domāju ka šis ir pats optimālākais variants. Es jau arī ilgi studēju kuru ņemt , bet izvēlējos, kā liekas īsto.Bet eksperimentēt jau var ar citiem, lai gan tas ko spēj XP čačari attiecībā pret daudziem citiem ir ievērības cienīgs.Šis md ir kā radīts senatnei ,naudai un tamlīdzīgiem pasākumiem.Amigo var to apliecināt-kāds viņam bija sākums un kā viņam tagad iet.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 23.Janvārī.2014, 23:42 | Komentāri # 69
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Varētu arī jauno DETEC EDS skatīt , itkā priekš cenas labs md un perspektīvs , bet mazliet māc šaubas par uzvedību piegrružotās vietās.Dziļuma ziņā, tas aŗī izskatās arī dauzsološs, bet to lai viens no mūsu foruma biedriem apgaismo.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
KetuDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 13:34 | Komentāri # 70
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Paskatiju youtubē vidikus ar testiem un izlēmu, ka Tev taisnība. palikšu pie XP tomēr. Tas EDS man tomēr neliek mieru. Izskatās perspektīs verķis, tikai ļoti maz atsauksmju, jāpagaida vēl kad kāds varēs aprakstīt plusus un mīnusus. EDS winner laikam ir tam pašam aparātam mazais bračiņš.
...
 
nēģisDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 16:15 | Komentāri # 71
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
Ar XP GMP,var pat saprast kas par krāsaino aptuveni apakšā-protams tas ar laiku notiekas

vajadziiga tikai pieredze un gandriiz ar jebkuru aparaatu to var pateikt diezgan preciizi ;)
 
KetuDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 18:55 | Komentāri # 72
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote
vajadziiga tikai pieredze un gandriiz ar jebkuru aparaatu to var pateikt diezgan preciizi

Nu es ar x-terra 705 misiņu (čaulītes) un cigarešu foliju itkā diezgan precīzi varēju atšķirt, bet alus un šņabja korķus gan ne.
Kur Jūs pēc pieredzes ieteiktu pirkt aparātu?

...
 
otomarsDatums: Piektdiena, 24.Janvārī.2014, 20:56 | Komentāri # 73
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
nēģis, te es domāju vairāk par vietām, kur ir liels piesārņojums.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 10:06 | Komentāri # 74
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
misiņu (čaulītes) un cigarešu foliju itkā diezgan precīzi varēju atšķirt

Vērtējot cik daudz korķus un čaulītes pieraku ar xterru 750 un tagad ar garrett eisiku, starpību nejūtu. Nezinu vai man ausis nepareizas vai kas, bet es nevaru atšķirt vai kapara monēta vai misiņa čaulīte zemē, šnabatālers vai blondais argentums. Ar folijām pavisam cita lieta, tās nekļūdīgi arī ar eisiku varu atšķirt.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 14:34 | Komentāri # 75
 
Balvu ielāde ...




Quote Meilis ()
Vērtējot cik daudz korķus un čaulītes pieraku ar xterru 750 un tagad ar garrett eisiku, starpību nejūtu. Nezinu vai man ausis nepareizas vai kas, bet es nevaru atšķirt vai kapara monēta vai misiņa čaulīte zemē, šnabatālers vai blondais argentums. Ar folijām pavisam cita lieta, tās nekļūdīgi arī ar eisiku varu atšķirt.

Meilis,
...un pareizi dari,ka roc,nav ko filonēt,korķis ,follijs,,,kur garantija,ka zem tās šņabenes korķa apakšā kāda vērtīga monētiņā?...gadās arī tā..
..vajag tik rakt..
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pienaacis laiks mainiit aparaatu
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024