Piektdiena, 29.Martā.2024, 12:40
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pienaacis laiks mainiit aparaatu - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pienaacis laiks mainiit aparaatu
Pienaacis laiks mainiit aparaatu
nēģisDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 14:47 | Komentāri # 76
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
viennoziimiigi,jebkuraa gadijumaa jaarok viss kraasainais ja negrib ko labu palaist garaam,man lai cik plašs toņu diapazons nebuutu un tas ir loti liels eksplorer,tapataas roku katru kraasainaa signaalu
 
otomarsDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 22:06 | Komentāri # 77
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā un kā ir ja dzelzs uz krāsainais ir kopā.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
KetuDatums: Sestdiena, 25.Janvārī.2014, 22:59 | Komentāri # 78
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote
Jā un kā ir ja dzelzs uz krāsainais ir kopā.
Nu tad ir putra baigā. Un tā ir ļoti bieži. Es arī esmu nonācis pie secinājuma ka jārok visi krāsainie. Ja uzgāju signālu 4,6,8 jau zināju 85% ka tā ir kautkāda "Elitas" folija, bet raku tikuntā. Monētiņu redz negribas palaist garām.

...
 
007Datums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 00:06 | Komentāri # 79
 
Balvu ielāde ...




Ketu,
..putra baigā...
...neskatamies uz displeju...klausamies toni...un rokam VISUS krāsāinos signālus..
...velti pārdevi X-705...riktīgs darba zirgs..
nākotnei,iesaku.;muzikālo dzirdi trenēt...705 terkai polifonija super..tik jāklausās..
...bett...rakt vajag visu,kas uz krāsaino sit..
..displejs naher nav vajadzīgs...klausīties vajag happy
..man ir bijuši visādi agregati,,,,bet,,galarezultāts ir ,,,,dzirde....toni jāklausās... vechuks
 
GengisDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 00:22 | Komentāri # 80
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Par terku runājot, man ar labākie atradumi bijuši tieši tumsā,kad displejs nav redzams,bet tā vien liekas ka vajag ko jaudīgāku, jo dziļākas monētas ar 705 var atrast tikai baigi lēnu pārvietojoties un rokot katru knapāko signālu! Gribas ko ātrāku, noskatīti ir XP Deus vai E-Trac,cenas līdzīgas un nav sevišķi dārgas-varbūt var kāds profiņš ko pateikt?
 
007Datums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 01:03 | Komentāri # 81
 
Balvu ielāde ...




Quote Gengis ()
bet tā vien liekas ka vajag ko jaudīgāku

..paņem magnētu ahujenno,,ar jaudu uz .............2,,,,,,03333,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kg...visi dzelze naher,,un tad staigā,un smaidi,,..
..piedod,ka tik skarbi...detektors ir domāts hobijam,,nevis peļņai..
..detektors ,,tas ir smalks aparāts...ar kuru,ir jāapietas maigāk,nekā ar sievieti huh ja
 
GengisDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 01:16 | Komentāri # 82
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
P.S. ja būtu palasījis citus Manus ierakstus tad saprastu,ka šis ir hobijs nevis peļņas avots!!!

Komentāru rediģēja Gengis - Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 11:11













 
otomarsDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 15:13 | Komentāri # 83
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
XP Deus, ir smalks aparāts.Ja galva ir uz pleciem,tad tik atliek atkost viņa daudzo iestatījumu variantus un uz priekšu. Katrā ziņā ļoti viegls md.Vadības bloks mazs un ieliekams kabatā -nebūs par lietainu laiku jāuztraucas.
Domāju ka te Rusijs varētu savas domas izteikt.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
zedDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 15:33 | Komentāri # 84
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Man arī štuks būtu perspektīvā uz XP Deusu, bet dikten nepatīk tās štelles ar to lādēšanu un tiem akumulātorīšiem!!
 
nēģisDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 20:43 | Komentāri # 85
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote zed ()
Man arī štuks būtu perspektīvā uz XP Deusu, bet dikten nepatīk tās štelles ar to lādēšanu un tiem akumulātorīšiem

tas ka vins ir viegls,tas ir labi, un kompakts,beet taa batereiku uzpaseesana spolei vadiibas blokam un ausiim(ja nemaldos taas arii vinam bij bezvadu),taa lieta gan liekas nepievilciiga.Var jau buut,ka pierpd izsekot tam liidz...

Pievienots (26.Janvāris.2014, 20:43)
---------------------------------------------
bet nu par to vieglumu manupraat mazaakaa beeda,galvenais lai labs agregaats.No terkas paarlecu uz eksploreru,tas juutami smagaaks,bet nejuutu vairs,liidziigi kaa ziemaa seedeet uz ledus-15 graados,ja labi naak aaraa,tad salu nejuut ja

 
MeilisDatums: Svētdiena, 26.Janvārī.2014, 23:02 | Komentāri # 86
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
liidziigi kaa ziemaa seedeet uz ledus-15 graados,ja labi naak aaraa,tad salu nejuut

Uiii... aizskāri jūtīgu tēmu... tas tiesa ja ''labi nāk ārā'' tad tāpat kā ar MD neērtības, neergonomisko lāpstu, muguras sāpes utt. nejūt arī copē dranķīgu laiku, nosalušus nagus un citas neertības.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KetuDatums: Otrdiena, 04.Februārī.2014, 14:59 | Komentāri # 87
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Runājot par Xp Deus. Iespēja laimēt - http://www.losttreasure.com/content/win-xp-deus

Pievienots (04.Februāris.2014, 14:59)
---------------------------------------------
Šodien zvaniju uz rimcimci, jautāju pēc xp gmp, saka ka neesot uz vietas lai gan mājaslapā tekts ka ir. Nu tas tā, labi ka neaizpēros uz turieni 100km bez zvanīšanas. Ieteica lai ņemot Eds winner xp gmp vietā. Saka ka xp dziļuma neesot kam es tā īsti nepiekrītu. Ko JUs domājat par eds, irpieredze? Netā meklēju kur vēl Rīgā xp gmp dabūt, bet neatradu.


...
 
MeilisDatums: Otrdiena, 04.Februārī.2014, 19:12 | Komentāri # 88
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Cik noprotu tad arī analogās sistēmas aparāts... katrā ziņā youtubā gaisa tests pārliecinošs http://www.youtube.com/watch?v=jCDkad2-7bM
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KurmisVDatums: Otrdiena, 04.Februārī.2014, 19:46 | Komentāri # 89
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Es arī plānoju pavasarī otru aparātu sabīdīt.Ar izvēli tā pagrūti.Biju domājis par XP sēriju.Tagad tas DTech parādījies.Uz pusi lētāks. Bet vai tik pat labs? doma
KurmisV
 
KetuDatums: Otrdiena, 04.Februārī.2014, 20:54 | Komentāri # 90
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Gaisa tests tam winneram ir apmēram kā xp gmp, bet tas ir tikai gaisa tests, kā viņš dabā uzvedās to mēs nezinam. Darbojas 14Khz frekvencē, grunts automātiski. 2 toņi tikai, tas man tā nevisai. Komplektā cik saprotu, tad divas spoles 9" un 12"
Rimcimi man rekomendēja viņu xp vietā. Nez kā viņš darbojas piedrazotās vietās. Recovery speed viņam itkā tīri tā neko, bet xp tomēr labāks (Pēc youtube video.) Itkā esmu gatavs ņemt Xp, bet tas Detech pa galvu maisās kā peļu sūds pa putraimiem. :D Vēl jau arī ir Eds plus, ties gan daudz dārgāks pat par Xp Gmp.

...
 
nēģisDatums: Otrdiena, 04.Februārī.2014, 22:20 | Komentāri # 91
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
Šodien zvaniju uz rimcimci, jautāju pēc xp gmp, saka ka neesot uz vietas lai gan mājaslapā tekts ka ir. Nu tas tā, labi ka neaizpēros uz turieni 100km bez zvanīšanas. Ieteica lai ņemot Eds winner xp gmp vietā

Vot sitais man tracina,kad biju jau nobriedis nemt exploreri un zvaniju uz Rim cim cim,sie man klaaree ,ka neeso t uz vietas,buusot peec nedeelas kautgan sen no razosanas iznemts.Unnnn tad saak klaareet un piedaavaa citus...Tad pirku tur spoli 11'',skatos uzraadaas ,ka esot tur uz vietas, pietam 10 gab. nirga ,pazvanu un saka ka buusot tik peec meenesa,pagaidaam esot 13'' un saak man klaareet ,ka 11''colliigo neviens nepeerkot visi baigi peerkot 13'',Tad aizveeru vinam muti,pateicu,ka prasiju 11''un man neinteresee kas tagad modee un ko citi vairaak peerk.Z.B. sitie speciaalisti briiziem :)

Pievienots (04.Februāris.2014, 22:20)
---------------------------------------------
Ketu,starpcitu pameegini pazvaniit uz Minelabu,peedeejo reizi ka biju tur,XP GM staaveeja iepakojumos cupelee sakrauti,laikam bij pievedums call .
Un toreiz ,kad izraadiju interesi par so aparaatu,vareetu pat teikt ,ka mani netiesi atrunaaja...un protams ieteica XP Deus.Gala rezultaataa nenopirku pie viniem neko :)

 
KetuDatums: Otrdiena, 04.Februārī.2014, 22:59 | Komentāri # 92
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kāda viniem mājaslapa metal- detectors.lv? tajā lapā xp nemaniju.
...

Komentāru rediģēja Ketu - Otrdiena, 04.Februārī.2014, 23:42













 
nēģisDatums: Trešdiena, 05.Februārī.2014, 07:59 | Komentāri # 93
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Ketu ()
Kāda viniem mājaslapa metal- detectors.lv? tajā lapā xp nemaniju

man liekas ,ka jaa,bet nemaniisi arii xp,vini arii mulki laiz kaa citas maajaslapas ar muuziigi vecu info,tur jaazvana
 
007Datums: Trešdiena, 05.Februārī.2014, 13:18 | Komentāri # 94
 
Balvu ielāde ...




..patreiz Noliktavas ielā-5 ir akcija uz X-Terra 705 --- 470 EU
..mājas lapā tas neparādās..
 
otomarsDatums: Trešdiena, 05.Februārī.2014, 14:50 | Komentāri # 95
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es nekad neklausos veikalnieka ieteikumos[attiecībā uz md]- man parasti ir skaidrs, ko pirkšu.Veikalniekam parasti interesē ,lai vairāk nopelnītu.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
KetuDatums: Trešdiena, 05.Februārī.2014, 16:58 | Komentāri # 96
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Šodien zvaniju uz Noliktavas 5, gmp pašlaik neesot, bet ir deus lite. Nu neko, jāgaida. Rakt jau vēl nevar, bet tomēr būtu mierīgāk ap sirdi ja zini ka aparāts stāv savā vietā.
...
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 06.Februārī.2014, 00:03 | Komentāri # 97
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
http://www.rimcimci.lv/lv/catalog/34/5/
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
GengisDatums: Svētdiena, 09.Februārī.2014, 00:43 | Komentāri # 98
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pirms gada pirku pinpointeri -gerrett,ar rādījās ka esot uz vietas rim.....,aizbraucu,saka ka būšot tikai pēc nedēļas,neko darīt,braucu uz noliktavas 5, piemetu Ls 5 un nopirku tajā pašā dienā.Vispār tagad visu pērku tikai noliktavas 5,jo tas ir netālu no darba!!!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 09.Februārī.2014, 13:08 | Komentāri # 99
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šeit no blakus foruma viens bija ielicis[kautkur ņemta atsauksme]par DETECH md.Itkā tā ne ko ,bet.

"theyre lightning fast with really good depth ...the build quality is not bad...the main down side is theres no tone id and the discrim range is not fine enough ...i found setting it just before coins dealt with a lot of the iron giving a broken response...but the big iron got me every time big clear signals...just like a big coin...just not enough audio range to give me any confidence and it became frustrating ...so im afraid she had to go "
Gan jau laiks rādīs ,kas un kā.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
otomarsDatums: Svētdiena, 09.Februārī.2014, 13:12 | Komentāri # 100
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šite var pačolēt-te vairāk infas kopā par Detech http://vmiremasterov.ru/vidfeed....ech&p=2
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pienaacis laiks mainiit aparaatu
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024