Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 21:10
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Labprāt nopirktu. - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Labprāt nopirktu. (kādu pirkt)
Labprāt nopirktu.
MeilisDatums: Pirmdiena, 19.Martā.2018, 08:58 | Komentāri # 76
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pareizi nēģis, tu saki, BET ir bet, ja ir piedrazota vide (naglas, šķembas, drātis u.c.) tad diez vai ilgi izturēsi bez melno met. diskriminācijas. Tīrākā vidē ok, bet mājas pagalmā tā nebūs nekad. Es ieteiktu vispirms ar diskrimināciju un kad pagalms jau patīrīts tikai tad to noņemt.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
NorDatums: Pirmdiena, 19.Martā.2018, 20:37 | Komentāri # 77
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Ieteikums:diskrimināciju neliec.Jo ātrāk pieradīsi pie skaņām jo labāk.Pec laika būs izstrādājusies dzirde kā vajag un dzirdēsi tikai to ko vajag.Ar diskrimināciju pirmkārt zaudē dziļumu,otrkārt samazinās aparāta reakcija,kas ir ļoti svarīgi kā piemēram Tavā pagalmā.

ja tām 1 cm īsām sarusējušam naglām nebūtu tik skaļš signāls, kas pārmaiņus skan kā krāsainais metāls, vai kaut kādas drumslas, kas drūp rokās, visvairāk izbesīja, ka skan signāls -paceļu zemes kārtu, un vairāk nekas neskan :D
Ja es nelieku diskrimināciju, tam ir kāda nozīme, vai ir uzlikts, zero, coins, vai relic?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 19.Martā.2018, 20:49 | Komentāri # 78
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sāc pierast pie šīs smagās sūri grūtās atkarības... :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 08:38 | Komentāri # 79
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Nor ()
visvairāk izbesīja, ka skan signāls -paceļu zemes kārtu, un vairāk nekas neskan

Tu vel nēsi saskāries ar apgredzenotiem kurmjiem. Vienam dzinos pakaļ. Signāls bija ļoti labs, bet rezultāts vietējiem iedzīvotājiem pārsteidza. huh surprise
 
nēģisDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 09:06 | Komentāri # 80
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
ET ir bet, ja ir piedrazota vide (naglas, šķembas, drātis u.c.) tad diez vai ilgi izturēsi bez melno met. diskriminācijas.
Nav nekāda vaina,man personigi pagalms vai cita piedrazota vieta,melno es " nedzirdu",dzirdu tikai tad,kad gribu dzirdēt.

Quote Nor ()
a es nelieku diskrimināciju, tam ir kāda nozīme, vai ir uzlikts, zero, coins, vai relic

Kā jau teicu ,diskrimimācija nekas labs nav,jo nav vel tads aparats izgudrots kurš nodiskriminēs tikai nevajadzigo.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 10:06 | Komentāri # 81
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Kā jau teicu ,diskrimimācija nekas labs nav,jo nav vel tads aparats izgudrots kurš nodiskriminēs tikai nevajadzigo

Tur taisnība, gribētos gan MD tādu funkciju kā piemēram, lai atpazīst sudrabu starp pārējiem krāsainajiem metāliem. Bet tas nav iespējams... bimbat

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
NorDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 19:29 | Komentāri # 82
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Tu vel nēsi saskāries ar apgredzenotiem kurmjiem. Vienam dzinos pakaļ. Signāls bija ļoti labs, bet rezultāts vietējiem iedzīvotājiem pārsteidza.

Šis labs, pēc bildes domātu, ka gāzi vai ūdeni velk uz māju ar sarkano jumtu :D
 
007Datums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 19:41 | Komentāri # 83
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
personigi pagalms vai cita piedrazota vieta,melno es " nedzirdu",dzirdu tikai tad,kad gribu dzirdēt.

..es uz pilnīgi nerokamo MELNO savulaik ar terra 705 izraku Luftwaffe melnā met.sprādzi..tur ir lielas nianses...sevišķi pa karu ejot..nekad nekādas programmas..ALL METAL un klausies ko aparāts runā..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 20.Martā.2018, 19:42













 
shlapkinsDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 20:13 | Komentāri # 84
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Par to jau ir tā , pa lielam katrs pierod pie sava aparāta,es močiju ar GARET AT PRO,man tas ir jau otrais,jo bieži vien pat neskatos uz displeju.Roku visu.Orjantējos vairāk pēc skaņām un izjūtām.Dažkārt ir arī citas nianses,piemēram kapara monēta un kāds lielāks čuguna gabals,skanēs abi ļoti smuki.Tik monētai tas lauciņs ir mazāks un signālu jātver mazā punktā,tai pašā laikā lielam čuguna gabalam tas lauks ir liels...

Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
MeilisDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 20:44 | Komentāri # 85
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
ALL METAL un klausies ko aparāts runā..

Pat Rainis labāk nepateiktu. :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 20:48 | Komentāri # 86
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, ..viedi vārdi..un ja aparātam vēl polifonija..uuu,,tad vispār super.. trakais
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
shlapkinsDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 22:05 | Komentāri # 87
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Pat Rainis labāk nepateiktu


nu ti teš tā !

Quote 007 ()
.un ja aparātam vēl polifonij


un ja nomaini citu aparātu ,tad dziesmas jāmācās no jauna

Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 20.Martā.2018, 22:51 | Komentāri # 88
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..es uz pilnīgi nerokamo MELNO savulaik ar terra 705 izraku Luftwaffe melnā met.sprādzi..tur ir lielas nianses...sevišķi pa karu ejot..nekad nekādas programmas..ALL METAL un klausies ko aparāts runā..

Quote 007 ()
un ja aparātam vēl polifonija..uuu,,tad vispār super..

Šito man 007 iepotēja jau pašos pirmsākumos. All metal un polifonija! Un īsto skaidrību par signālu Terkai 705 dod tā opcija ar "aplīti..." :D ...pat nezinu kā to suc... doma ..."tipa" painpoiters...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
JanisKDatums: Otrdiena, 17.Jūlijā.2018, 16:42 | Komentāri # 89
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Sveiki! Iepazinos ar visiem komentāriem par aparātiem un tā līdz galam nesapratu. Šobrīd meklēju ar aizlienētu Garret 400i, pinpointeri iegādājos Garrett pro II, tas ir labs, tur viss ir skaidrs. Par cik esmu gājis kopā ar diviem citiem kolēgām, kam ir 705 terras, tad man kaut kā prāts nesās uz to aparātu. Tagad esmu drošs, ka man tā lieta patīk un droši varu meklēt savu aparātu, nebūs jāmet kaktā. Terrai jau signāls vien ir patīkamāks par to tarkšķi, kas Garretam, izņemot brīžus, kad krāsainais pagadās apakšā un tā no malas paskatoties tas ir arī precīzāks verķis, tā man šķiet. Ar Garretu esmu iesācis, bet šķiet, ka gribētu turpināt ar Terru. Tomēr te jau arī, cik cilvēku, tik viedokļu.
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 17.Jūlijā.2018, 19:06 | Komentāri # 90
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote JanisK ()
Par cik esmu gājis kopā ar diviem citiem kolēgām, kam ir 705 terras, tad man kaut kā prāts nesās uz to aparātu.

Nu ko lai saku... ...kariņa rakšanai un pa brikšņiem bradāšanai, lieliska izvēle. okk

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 17.Jūlijā.2018, 20:56 | Komentāri # 91
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..terka 705///lieliski...
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
JanisKDatums: Otrdiena, 17.Jūlijā.2018, 21:19 | Komentāri # 92
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Valduha, 007, Ok, paldies, tad man vairăk jautājumu nav, šajā sakară!
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Labprāt nopirktu. (kādu pirkt)
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024