Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 19:39
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Pirmais dampis X-terra70 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pirmais dampis X-terra70
Pirmais dampis X-terra70
JanisKDatums: Ceturtdiena, 21.Februārī.2019, 12:18 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tā kā pirmā, eksperimentālā sezona mani parliecināja, ka šī štelle ir interesanta, tad japērk dampis. Nosliecos pad labu xterra 70. Tā kā ellīgi tērēties negribās, pagaidām šai lietai, tad aparāts protams lietots, bet gan jau kalpos labi. Paēģināju tikai 705 terku, redzēs, kāda būs xterra 70.
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 21.Februārī.2019, 12:53 | Komentāri # 2
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Terra 70 - mans pirmais darba zirgs,labs,ātrs aparāts.Viens otrs saka,ka labāks pa 705 un es ar to pašu,lai gan nezinu kapec,varbut tik liekas :)
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 21.Februārī.2019, 12:57 | Komentāri # 3
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Cerams būs labs. Ja no nepazīstamas personas pērc, iesaku pirms pirkšanas to notestēt. coolio
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Ceturtdiena, 21.Februārī.2019, 18:52 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
No nepazīstamas gan, nu cerams būs ok. Es arī dzirdēju, ka iespējams, esot labāks par 705.
 
CadburysDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 09:30 | Komentāri # 5
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Jā es ar maniju youtube ka esot labāks xterra 70 par 705 .. Žēl ka vairs neražo xterra 70 ...
Patiesība ir tur laukā
 
JanisKDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 09:39 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Diemžēl, tomēr šis aparāts man nebūs, aizgāja zinošs čoms skatīties un pirkt, secināja, ka viss tur ir sačakarēts, pa lielam no pārpalikumiem samests kopā, programma paršūta un viss slikti. Jāgaida kas labāks.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 10:19 | Komentāri # 7
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Viens otrs saka,ka labāks pa 705

Quote JanisK ()
Es arī dzirdēju, ka iespējams, esot labāks par 705.

Quote Cadburys ()
Jā es ar maniju youtube ka esot labāks xterra 70 par 705


Nu nezinu, nezinu vai kaut kas var būt labāks par X-Terra 705... nene :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 10:48 | Komentāri # 8
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
X terra70 sen vairs neražo,bet būs jau labs tas pats 705 ja
 
JanisKDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 12:00 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tā jau arī darīs, ņems 705 un nebūs nekāda vaina. :)
 
CadburysDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 13:26 | Komentāri # 10
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es ar skatos uz pagaidām Minelab X-Terra 505 Jo Sāk apnikt Garrett 250 tā skaņa vien tracina ...
Patiesība ir tur laukā
 
nēģisDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 13:29 | Komentāri # 11
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Cadburys ()
Garrett 250 tā skaņa vien tracina


:D Tā ir baigā skaņa
 
JanisKDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 19:18 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Jap, par garrett to pašu varu teikt, kā pagāju ar terru, tā garret skaņas šķiet kā konzervbundža. :D tagad atliek vienīgi gaidīt labu piedāvājumu.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 19:24 | Komentāri # 13
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kāda vaina Garrett skaņai? Man patīk. ja par skaļu, tad uzlīmēju izolācijas lentas gabalus uz skaņas izejām un ir ok. Laikam esmu pieradis tie tās un man citas skaņas liekās šausmīgas un nepatīkamas.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 22.Februārī.2019, 21:12 | Komentāri # 14
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Kāda vaina Garrett skaņai?


Man, kas pieradis pie terkas polifonijas, visi Tava detektora signāli šķiet kā krāsainā metāla. Mežā jau pa gabalu dzirdu, kā spitālīgais pārvietojas, brīdinot citus ar zvaniņu skaņām. :D
Bet, ja godīgi, tad primārais ir cilvēks. Idiots pat ar "Deus XXX Super Profesional HD" neko prātīgu neizraks... ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 23.Februārī.2019, 10:30 | Komentāri # 15
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Man, kas pieradis pie terkas polifonijas, visi Tava detektora signāli šķiet kā krāsainā metāla.

Eh, švaki Tev vecīt ar to dzirdi, šķiet ka pie LORa vajadzēs Tevi pieteikt... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
CadburysDatums: Svētdiena, 24.Februārī.2019, 09:30 | Komentāri # 16
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Valduha tev tasinība 100 % Tas tāpat kā sliktam dancotājam arī pauti traucē ... Cik esu meklējis ar Garrett 250 piemeram uz monetām nāk laukā korķiši krievu laiku no šnabja pudelēm .. Meldiņš ar liekās ir lēns nopīkst kad jau spole sen pāri .. Lai precīzāk noteiktu tad lieku austiņas ...
Patiesība ir tur laukā
 
sālītisDatums: Svētdiena, 24.Februārī.2019, 12:24 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nav ne vainas Garrettiem. Man patīk skaņa (sevišķi, ja ir dzirdami krāsainā metāla toņi), vismaz mežā laicīgi pabaida prom visādus ne-zvērus. Un es arī esmu skaņas caurumus aizlīmējis.
 
JanisKDatums: Sestdiena, 02.Martā.2019, 22:01 | Komentāri # 18
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu viss, dampis sagādāts, plus vēl koncentrisko spoli, čoms ietirgos man līdz, par patīkamu cenu. Tagad atliek gaidīt pavasari. :)
 
CadburysDatums: Svētdiena, 03.Martā.2019, 07:37 | Komentāri # 19
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Kādu ta paņemi ???
Patiesība ir tur laukā
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 04.Martā.2019, 08:46 | Komentāri # 20
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
To pašu 705 terru.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 04.Martā.2019, 18:46 | Komentāri # 21
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Apsveicu! Uz 6dienu rādās pietiekami labi laika apstākļi racienam.
Pameklēšu mājās, man kaut kur vēl jābūt 705 Terras pretmitruma apvalciņam... varēšu uzdāvāt.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 04.Martā.2019, 22:10 | Komentāri # 22
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Paldies, Meili!
Jā, hm, sestdien man laikam galīgi nesanāks. Par pretmitruma apvalciņu gan būtu traki priecīgs, jo mans pliks. :) Zinot, ka lietus mani galīgi nebiedē doties uz raktuvēm, stipri noderētu. alus
 
MastersDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2019, 22:24 | Komentāri # 23
Observators
Komentāri: 79
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Čau visiem! Lai netaisītu jaunu tēmu jautāšu tepat. Tātad vēlos pāriet uz 3. līmeni. 1. līmenis bija nopērkot ķīniešu detektoru, nosaukumu vairs neatceros, aptuveni pa 70ls, lai saprastu vai tā štelle aizies. Un aizgāja, iepatikās. Ķīnietis atpelnījās jau pirmā dienā rokot lūžņus. Un trāpījās arī šis tas labāks par lūžņiem. Tad vispār āķis lūpā. Īstenībā ķīnietis nebija slikts, bet bija ļoti liels mīnus, ka pīkstēja uz laukakmeņiem. 1 sezonu nostaigāju un nolēmu pāriet uz 2. līmeni. Pat izdevās izdevīgi pārdot to štuntu un iegādājos ace 250 ar 9x12'' spoli. Ar ace 250 staigāju vel šodien, nu jau 3. sezonu. Ir izraktas daudz labas lietas, bet prasās kaut ko pamainīt. Tā jau ace 250 labs salīdzinājumā ar ķinizeri, bet prasās lielāks dziļums un labāka metālu izšķirt spēja, reakcijas ātrums arī varetu būt labāks. Bija doma pirkt detech 13'' ultimate coil, bet vai tas uzlabos situāciju?
Ko Jūs spečuki man varētu ieteikt? Kādu spoli vai aparātu ņemt 3. līmenim. Pārsvarā rokos pa vecu māju vietām, kur parasti ir piemēslots. Interesē monētas un senatne. Karu neroku, bet šad tad sanāk. Budžets ap 400euro, bet varu vel piekrāt, nav jau tik steidzami, varu turpināt staigāt ar eisiku.
Tātad ko ieteiksiet???
 
KašātajsDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2019, 05:24 | Komentāri # 24
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tad ņem x-terru.
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2019, 06:44 | Komentāri # 25
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Brīnos ,ka tik ilgi nostaigāji ar ķīnieti un eisiku.Es no ķīnieša izaugu 2 nedeļu laikā un paspēju izmantot savas patērētāju tiesības atgrižot preci un saņemot naudu :D Bet tas jau bij pirms 12 gadiem.Aiz ķīnieša paņëmu terru-70,labs,uzticams,ātrs- ātruma ziņā ne tuvu nav salidzinams ar eisiku.
Protams daudzi aparāti labi tajā cenu kategorijā domājams,bet nav ar citiem darīšana bijusi.Ja pa vecām mājvietām,tad noteikti spoli max.10",ne lielāku.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Pirmais dampis X-terra70
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024