Otrdiena, 19.Martā.2024, 07:32
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Spole xterra705 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Spole xterra705
Spole xterra705
JanisKDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2019, 18:19 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Kādu spoli vislabāk ņemt priekš monētām? Kaut ko no Nel Tornado? Kā tur at to dziļumu ir tā kā raksta, ka palielinās vai tikai reklāmas murgošana?

Pievienots (12.Augustā.2019, 18:20)
---------------------------------------------
Vajadzētu jau domāt pat niknāku verķi, bet varbūt vēl šito pašu var, mazliet labāk nokomplektēt.

 
nēģisDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2019, 20:21 | Komentāri # 2
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Aparātam nav ne vainas Tavos panākumos,80% atradumu ir atkarīgs no paša racēja. :ja:Ja ir īstās vietas un prasme nospicēta tad jābūt.
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2019, 20:27 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā, it kā jau baigi nesūdzos, bet gribētos paņemt kādu lielo spoli, tīri laukiem.

Pievienots (12.Augustā.2019, 20:53)
---------------------------------------------
Nu, tā tīri tehniski, tu Nēģi esi ļoti pieredzējis, interesē vienkārši, ko tu ieteiktu laukam. Skatos, ka var nopirkt par 100€, 200€, 260€, kur tā fiška. Ko izvēlēties NEL vai Coiltek.

Pievienots (12.Augustā.2019, 20:58)
---------------------------------------------
Modeļu tik daudz, bet nesaprotu, ko vajadzētu.

 
nēģisDatums: Pirmdiena, 12.Augustā.2019, 21:58 | Komentāri # 4
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Laukam iesaku 12-13" spoli,baigais plus ,ka lielas platību var paņemt.Ir tā 9,5"klajam laukam pa mazu,bet dzelzs grīdai laba.Pats ar 13"DD detech ultimate staigaju,paliela,bet viegla.NEL ir masīvāka.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2019, 08:22 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tā ir kā Nēģis saka, lielāku platību var paņemt, un nedaudz dziļāk paņem lielā spole. Tā teikt, iztīrītām lauku platībām. Man pašam S.E.F. Detech 15'x12' collu jeb 31x38cm spole pa apm. 100 eur veikalos. Nevaru sūdzēties.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Otrdiena, 13.Augustā.2019, 21:18 | Komentāri # 6
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu paldies vīri par padomu! ;)

Pievienots (13.Augustā.2019, 21:26)
---------------------------------------------
Nja, diemžēl, terkai Detech neražo šo spoli.

 
007Datums: Piektdiena, 16.Augustā.2019, 21:21 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..
...minelabam ideālais ir ..tikai coilteki..esmu izgājis visu sēriju..30//50..505....70./705....safari....bija visādas spoles..,,,bet Minelabam...lai arī dārgi....COILTEK....,,un tikai..ir Nel izmēģināts....ir vēl kitajozo.provēts...Coltek.prieks minelaba..
...Nēgģi,,,ok....pastāsti argumentus..

Pievienots (16.Augustā.2019, 21:25)
---------------------------------------------
..un šis mans posts..nenoturājos..esmu aizgājis..itkā..no šī foruma.....bet,,,pateicu savu,,,jo nevarēju noturē
ties,ka muļķības runā..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nēģisDatums: Piektdiena, 16.Augustā.2019, 22:13 | Komentāri # 8
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
,,,jo nevarēju noturē
ties,ka muļķības runā..


:D Par kādu muļķību iet runa? :D
 
JanisKDatums: Sestdiena, 17.Augustā.2019, 09:58 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Piemēram, morex no coiltek piedāvā tikai 15" spoli, milzīga.
Vakar pilnībā sapratum, ka 9" koncentriskā ir pilniga miskaste, nezinu, kas ar to rok, bet es viņu iebāzīšu dziļi, kaut kur. Vakar uzliku atpakaļ 10.5" oridžinal, viens un tas pats tīrums, viens un tas pats laiks, aptuveni 2.5h, iepriekš 1monēta un tā pati liela, tuvu zemesvirsai, vakar 9monētas, sapuvušas, mazas, lielas. Nerunājot nemaz kā Kašātājs mani atstāja jaņos, kad bijām uz naudīga tīruma un bija palikusi virsū koncentriskā spole.

Pievienots (17.Augustā.2019, 10:00)
---------------------------------------------
Skaidrs, ka koncentriskā domāta piesārņotām vietām, bet tik un tā, tās darbības dziļums, mani nepārliecina nemaz, jāmēgina notirgot. :D

 
nēģisDatums: Sestdiena, 17.Augustā.2019, 14:47 | Komentāri # 10
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote JanisK ()
akar pilnībā sapratum, ka 9" koncentriskā ir pilniga miskaste, n
Nu tu jau sāc kā Ikars
:D Nu tā viss galīgi nav.Argumentē kapec miskaste

Pievienots (17.Augustā.2019, 14:52)
---------------------------------------------
JānisK,pēc taviem tekstiem aizvien vairāk sliecos,vaina racējā.4 gadus nomaucu ar koncentrisko 9",nu dziļums nemaz nav tik slikts,tu pārspīlē.

 
JanisKDatums: Sestdiena, 17.Augustā.2019, 16:41 | Komentāri # 11
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man tā galīgi nepatīk, iepriekš šad tad ar to pastaigāju, eksperimenta pēc, tagad jau diez gan ar koncentrisko nostaigāju, nu nepatīk man tā, daudz labāk man šeptējās ar parasto. ;) Var jau būt, ka esmu paslinks, lai raktu sūdīgus signālus, par cik monēta ir dziļāk, nekā spole kvalitatīvi strādā, tā tad var uzskatīt, ka vaina racējā. :D
 
nēģisDatums: Sestdiena, 17.Augustā.2019, 17:32 | Komentāri # 12
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote JanisK ()
ā tad var uzskatīt, ka vaina racējā.
pavisam noteikti.Ja viņa būtu tik slikta kā mālē,es 4 gadus nebūtu nostaigājis,un daudz esmu salasijis.Starp citu padsmit gadus atpakaļ viņa nāca standartkomplektacijā.
 
007Datums: Sestdiena, 17.Augustā.2019, 18:04 | Komentāri # 13
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2157
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..Ingar..man 705 terkai bija visas trīs spoles....rindiņā//17 collas..DETECH..COILTEK..un Nel..
...visssss-stabīlākā...COILTEK....un tas nav apspriežams.....šīnī jautājumā iesaku pastudēt forumu..

https://u.to/vlEZFg

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Sestdiena, 17.Augustā.2019, 18:05













 
nēģisDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 12:11 | Komentāri # 14
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tad neapspriedīsim :D
 
JanisKDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 13:09 | Komentāri # 15
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Piedāvajumā par labu cenu Mars Goliaf, esat kāds provējis?
 
nēģisDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 17:05 | Komentāri # 16
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jāni ,galvenais ņem lai būtu ērti staigāt ikdienā,tātad ne lielāku pa 13".Tad arī mazā 9" tev paliks piesārņotākm vietām.Lai gan atceros man terkai speciāli bij iepirkta vel mazāka 5" snaiperene :)

Pievienots (18.Augustā.2019, 17:07)
---------------------------------------------
Fizikas likumi nemainās.Vairāk vai mazāk tās spoles darbojas vienādi,ta ka uz firmas zīmēm nav ko iespringt :)

 
sālītisDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 17:56 | Komentāri # 17
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2113
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote JanisK ()
Piedāvajumā par labu cenu Mars Goliaf, esat kāds provējis?

Man dēls savulaik kaut kādu goliaf paņēma savam ACE250, pamēģināja un pēc viena gājiena laimīgs bija, ka tika no tās milzīgās spoles vaļā.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 18:01 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es arī domāju, ka galvenais saprast kādām vajadzībām pielietot dažāda diametra spoles. Strīdēties par ražotājiem ir tikpat stulbi kā, piemēram, kas labāks audi vai VW. coolio
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 19:30 | Komentāri # 19
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tas jau skaidrs, ka tik lielu spoli esmu ar mieru tikai pa lauku staipīt, jo nekas prakstisks tur nevar būt. Par ražotājiem vispar nestrīdos, jo nekas jau nav mēģināts. Tā ikdienā patīk tā pati oriģinālā, bet tā cena ko prasa par to milzu spoli ir tādā kategorijā, lai es būtu ar mieru paākstīties.
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 18.Augustā.2019, 21:55 | Komentāri # 20
Stāstnieks

Komentāri: 11512
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Strīdēties par ražotājiem ir tikpat stulbi kā, piemēram, kas labāks audi vai VW.

Negribētu piekrist. Ražotājam ir nozīme. Un nozīme ir sīkumos - kontaktu izturībā un hermētismā un tamlīdzīgi. Visādā ziņā viens labs paziņa - datorspeciālists nosauca firmas, kuru portatīvos datorus var droši pirkt. Galvenā atšķirība esot tieši kontaktos, kuros liek flešku un lādētāju, un klaviatūrā. Viņa nosauktajiem, tie "mirst" kopā ar datoru, bet citiem krietni ātrāk.
Man vecajam stacionārajam datoram ir IBM monitors un klaviatūra. Pirms gadiem 12 radinieks, kurš strādā CSSD galvenajā kantorī, atveda kā norakstītu. Klaviatūra 3 reizes smagāka par parasto (domājams, maksāja arī 3 reizes dārgāk). Tas spečuks teica, ka šis monitors un klaviatūra ir mūžīgi... Šovasar kārtējo reizi faktu, ka jāsamaksā par i-netu, atcerējos tikai tad, kad tas bija atslēgts. Aizbraucu uz Madonu pie bračkas, lai veiktu maksājumu no viņa datora. Gandrīz pieeju ibankai nobloķēja. Izrādās, ka klaviatūras taustiņi jāspiež krietni stiprāk, nekā pierasts, jo citādi atsevišķi burti nereaģē.
Domāju, spoles šai sakarā nebūs izņēmums.
Pirms pāris gadiem Ikars ieteica, lai noņemot plastmasas aizsargu spolei, jo tur būšot pilns visādu sūdu. Paklausīju, noņēmu - sterila vide, ne mazākās drazas.
Kas man par spoli, pat nezinu. Uzticējos Ikara ieteiktajam variantam. Cepuri nost! Vienīgā jūtīgā vieta bija stiprinājuma austiņas. Tām krūmāju slodze nepatika. Pielīmēju papildus stiprinājumus no DVD diska kārbas - perfekti. Pagājušogad pie Vanaga pavasara salidojumā viens no kolēģiem ievēroja, ka spolē ir plaisa. Nezinu, vai nu pats pa dzērumam biju uzkāpis, vai Meilis hmmm Nekādus "gļukus" nejutu. Uzlēju superlīmi, un staigāju vēl šobaltdien.
Tā, ka ražotājam IR nozīme!

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 19.Augustā.2019, 11:05 | Komentāri # 21
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nezinu, vai nu pats pa dzērumam biju uzkāpis, vai Meilis

Gan jau ka Meilis gribēja pārbaudīt uz uzturību... :D
Ok, tam varu piekrist, ka lētākas preces parasti nekalpo tik ilgi cik līdzīgas, bet dārgākas. Tas loģiski.
Ja cilvēks mācēs atšķirt opeli no mersedesa, tad atšķirs arī veikalā labu spoli no ne tik labas. coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 19.Augustā.2019, 11:38 | Komentāri # 22
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Nu, ko piķis aizskaitīts, tagad jāgaida tā milzu spole. :D
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 19.Augustā.2019, 11:42 | Komentāri # 23
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pag ,cik ta lielu paņēmi?
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 19.Augustā.2019, 13:42 | Komentāri # 24
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
15" :D
 
nēģisDatums: Pirmdiena, 19.Augustā.2019, 14:18 | Komentāri # 25
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Trakais,būs grūti.
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Spole xterra705
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Martā.2024, 02:01 rukets 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Martā.2024, 08:44 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 07.Martā.2024, 11:34 rukets Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: rukets


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024