Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 11:26
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Straupe - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Foruma moderators: otomars  
Forums » Viskautkas » Dzērieni » Straupe (kodēšanās pret alkoholu)
Straupe
ValduhaDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 10:56 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Esmu nolēmis jaunnedēļ siet mezglu alus lietošanai! Trešdien braucu uz Straupi! alkanis
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
BalooDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 14:54 | Komentāri # 2
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Dēļ alus uz Straupi?? Nu beidz taču! :D

Tie kas nedzer vispār paliek tādi biku jocīgi trakais
 
AigarsDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 17:14 | Komentāri # 3
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote z3r0 ()
Tie kas nedzer vispār paliek tādi biku jocīgi

Piekrītu! Ne jau visi protams, bet ir un daudz :)

Kāda Straupe dēļ alus> Cik tad Tu dienā dzer to alu? Mucu? :D

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
nēģisDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 17:20 | Komentāri # 4
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote z3r0 ()
Tie kas nedzer vispār paliek tādi biku jocīgi

Taisnība :) Neticu kodēšanai,tikai biznes.Pēc tam,kad norausies būs nedēļnieks vismaz..
Ta Valduha salidojumā nelietos? hmmm :D

Pievienots (08.Aprīlis.2015, 17:20)
---------------------------------------------
Bet ja godiigi,manaa galaa aatri tos kodus māk uzlauzt ;)

 
logitechDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 17:20 | Komentāri # 5
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
es ka dzeru ta 10-11dienas. vot man vajag straupi :D
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 18:13 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




nene Ja Valduha kodēties un uz salidojumu brauks nokodēts, tad es uz salidojumu nemaz nebraucu... trakais
 
ruketsDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 18:30 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ja tas ir nopietni, tad tas ir galīgi nenopietni, priekā alus
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 21:01 | Komentāri # 8
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kas zin varbūt Valduhā pēc Straupes rehabilitācijas pamodīsies Rainis...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
TottenkopfDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 21:03 | Komentāri # 9
 
Balvu ielāde ...




Quote Meilis ()
Kas zin varbūt Valduhā pēc Straupes rehabilitācijas pamodīsies Rainis...


Napig man to Raini... ja nav Valduha.... nu tad..... nu tad nav vispār .... ko nu te vairs piebilst
 
piratsDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 22:09 | Komentāri # 10
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Ko vaig to vaig :)
 
otomarsDatums: Trešdiena, 08.Aprīlī.2015, 23:40 | Komentāri # 11
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es ar laidīšu uz Straupi. Tikai nevis kodēties , bet gan parakt. Vispār neko grādīgu nelietoju un absolūti arī negribās. Ir patīkami no rīta pamosties bez pohām. Mēs abi ar Amigo esam svēti-tas ir aturībnieki fans
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 06:08 | Komentāri # 12
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Aigars ()
Kāda Straupe dēļ alus> Cik tad Tu dienā dzer to alu? Mucu?

Savas 12 bundžas iztek cauri nierītēm. alus Nu jau pašam sāk likties, ka drusku par traku. :(

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
BalooDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 07:31 | Komentāri # 13
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vajag domāt savādāk - 6 litri nevis 12 bundžas... ;)

par tēmu:

agrāk bija tā - ciemā bija kalējs, kas večus kodēja pret dzeršanu. Princips bija sekojošs: atnāk pie kalēja vecis kuru atsūtījusi vecene, vai pats nolēmis atmest dzeršanu. Kalējs noliek viņu vēzītī un izdara savu šausmu darbu. Tad saka: ja vēl dzersi izstāstīšu visam ciemam..

alus
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 08:42 | Komentāri # 14
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote z3r0 ()
Kalējs noliek viņu vēzītī un izdara savu šausmu darbu. Tad saka: ja vēl dzersi izstāstīšu visam ciemam..

Negribu pie kalēja! ciest
Ar Straupi ir tā, vakar sazvanījos, teica, ja 6 dienas nedzer, tad var braukt, un visu nodara uz sitiena. Tad nu vakar izfiltrēju visus alus krājumus, un trešdien būšu gatavs padoties. Meilis solījās aizvest un paturēt rociņu... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 09:23 | Komentāri # 15
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man jau šķiet, ka pašam vienkārši jāgrib nedzert un visa tā kodēšana medicīnas iestādēs un smadzeņu skalošana Minesotas programmās maz ko līdzēs. Tas būs īslaicīgs risinājums. Zinu vairākus piemērus gan kas ir kodējušies, gan vienu pēc Minesotas programmas. Tas bija vispār interesants frukts - kādus divus gadus pēc programmas iziešanas alkoholu nelietoja, toties labi uzsēdās uz zaļā pīpējamā, jo redz kaut ko organisms prasa tāpat :) Bet pēc tm tāpat atsāka arī alko lietot un pirmajā brīdī, kad atsāka, tad nenormālos kvantumos nene
Man arī ļoti garšo alus, bet pēdējā laikā sevi iegrožoju ar to alus dzeršanu. Tagad jau kādu pusotru mēnesi vispār neesmu ne kausiņu izdzēris. Po ļubomu viss ir galvā! Bet, lai veicas! :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
GollumsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 19:19 | Komentāri # 16
 
Balvu ielāde ...




z3r0 ()
Tie kas nedzer vispār paliek tādi biku jocīgi
- URĀ - es piederu pie tiem jocīgajiem - nedzeru nemaz.Lielā karstumā,varbūt varu pusglāzi auksta aliņa - mani griesti,nemaz nerunājot par stiprākiem dzērieniem....
Jā,viss ir galvā katram pašam - ja gribēs nedzers,ja nevarēs turēties ,nekas nelīdzēs.Ja nu vienīgi karātavas...
trakais
Man radinieks ČETRAS reizes kodējās un dzēra vienalga,līdz sirds neizturēja...............
 
GollumsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 19:28 | Komentāri # 17
 
Balvu ielāde ...




Valduha ()
jaunnedēļ siet mezglu alus lietošanai
-
bimbat Šittttādu bildi mēs vairs neredzēsim...............
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:01 | Komentāri # 18
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Valduha, pasaki lai sieva tevi iespundē uz nedēļu klētiņā. Varēsi tad pa lēto un skaisto tikt cauri.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:05 | Komentāri # 19
 
Balvu ielāde ...




Tā kā es alu dzeru tikai 2 reizes gadā - salidojums un Jāņi... un tā kā nesanāk laika un ja godīgi gribēšanas ar nav uz alko lietošanu, tad man gadā sanāk ieraut tikai divas reizes... nu labi maximāli 4 reizes... bet tas arī viss... un ja godīgi arī nevelk... laikam savu cisternu esmu jau izdzēris.... dzīvē ir daudz citu interesantāku lietu ko darīt... pirats
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:08 | Komentāri # 20
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vispār ar to alu ir tā kā purvā, jo vairāk dzer jo dziļak iegrimsti. Visādi draņka apetītes uzlabotāji sagāzti klāt.Alu es pašu pirmo pārtraucu dzert jau kādus gadus 6-7 atpakaļ. Vienīgi divos salidojumos izdzēru pa glāzei Užavnieka[to nu gan vajag vismaz reizi gadā paprovēt].

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:14 | Komentāri # 21
 
Balvu ielāde ...




Valduha ()
Ar Straupi ir tā, vakar sazvanījos, teica, ja 6 dienas nedzer, tad var braukt, un visu nodara uz sitiena. Tad nu vakar izfiltrēju visus alus krājumus, un trešdien būšu gatavs padoties. Meilis solījās aizvest un paturēt rociņu...

..netaisi stulbumu,,ja iziesi tam visam cauri...vēlk...autotiesībām komisija praktiski neizejama...un,ja sadomāsi ieroču atļauju,,tad aizmirsti...un vēl..tas kods,ir fufels...savulaik mans darba kolēģis ar taisija...pusgadu,gadu,,un,tad vēlāk..lai dievs nogrāpstās...visu iekavēto iedzina...un,cik zinu..visiem ir tā,kas iet caur Straupi...,
.ja nav gribaspēka atmest,tad ne Straupe,ne kalējs nepalīdzēs...TICI MAN...
.................
piebilde....
..es ar ap 6 pudeles dienā nolietoju,,,un nav problēmu...problēma ir alus kvalitātē...biju LV piedirsT Tad visi Cēsu,,aldara,lāčpēša...utt...
...
nem Piebalgu..Bausku...Valmiermuižu...un ir ok...dārgi,bet ir kvalitāte..visus nepieminēju,,,bet nedzer to sūda cēsinieku,un aldara ražojumu,,,ĶĪMIJA..
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:54 | Komentāri # 22
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
To jau var padarīt arī anonīmi, cik zinu. Tikai tas dārgāk ir pakalpojums. Bet vispār nedomāju tāpat, ka tā ir laba ideja. Labāk mainīties pašam, ja jau tāda luste ir ;)
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:55 | Komentāri # 23
 
Balvu ielāde ...




Aigars ()
To jau var padarīt arī anonīmi, cik zinu

...viss atdurās uz tekstu,,,,CIK ZINU,,,..nu nav ,,,ziņas ir vienalga..tici man..
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 20:58 | Komentāri # 24
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
007 man viens darba biedrs tur to ir darījis anonīmi. Ja vajag, arī konkrētu ciparu varu uzzināt. Tas ir viens no maniem paziņu piemēriem, kurš pēc tam tāpat atsāka dzert. Tāpēc viss atdurās pret to, vai to vispār vajag???
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 09.Aprīlī.2015, 21:01 | Komentāri # 25
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pat nevajag paziņu. Viss ir viņu mājas lapā!

VSIA Straupes narkoloģiskā slimnīca sniedz šādus maksas pakalpojumus:

Alkohola intoksikācijas stāvokļa kupēšana, viegla alkohola abstinences stāvokļa kupēšana ,vidēji smaga alkohola abstinences stāvokļa kupēšana:

Ja ārstēšanās kurss nav mazāks par 2 dienām
Vienas dienas kurss
Pret recidīva psihoterapijas kurss -
Intravenozās sistēmas ievadīšana par 1 sistēmu
Intravenozās sistēmas ievadīšana par 2 sistēmām

(Saņemot maksas pakalpojumus, pacientam ir garantēta konfidencialitāte)

BET VAI TIEŠĀM VAJAG? Mans viedoklis, ka nē. Bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis un es nezinu visu situāciju kopumā. No malas jau padomus visvieglāk dot :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
Forums » Viskautkas » Dzērieni » Straupe (kodēšanās pret alkoholu)
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024