Otrdiena, 16.Aprīlī.2024, 11:22
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Alus vietvārdi Latvijas reģionos - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars  
Forums » Viskautkas » Dzērieni » Alus vietvārdi Latvijas reģionos
Alus vietvārdi Latvijas reģionos
MeilisDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 13:30 | Komentāri # 1
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KašātajsDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 13:38 | Komentāri # 2
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu nezinu nezinu. Rīgā tādi vārdi varētu nākt no no kautkādiem sīnīšiem. Mūsu glaunajās aprindās mantu saucam īstajos vārdos.
 
BalooDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 14:11 | Komentāri # 3
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Bugatieris, Bamburīns
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 15:01 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Nu nezinu nezinu. Rīgā tādi vārdi varētu nākt no no kautkādiem sīnīšiem.

Oi, oi! Kādi mēs labiņi, kādi mēs baltiņi! :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 21:13 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Mūsu glaunajās aprindās mantu saucam īstajos vārdos.

Nu ja, par ''Zemo plauktu karali'' :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 21:18 | Komentāri # 6
 
Balvu ielāde ...




..nu vismaz tas alus,kas plastmasas tarā..manā miestā saucās BUĻĶIS.. trakais
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 21:31 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ir kāds pētījis, kas tajos alos tik ''labs'' ir, tak šo pašu firmu alus tiek pildīts arī stiklenēs un skārdenēs un tās iet uz urrā, bet plastmasnieki tiek uzskatīti par bomžu dziru, vai tiešām tikai tara ir rādītājs? Nu saprotams 7 un vairāk grādu alum laikam īsti normāli nav, bet gan jau vēl kādu draņķi jauc klāt, jo ir dzirdēts ka širmis aizkrīt pēc viņu lietošanas, lai gan atceroties kopmītņu laikus, ne viens vien no šiem ''putniem'' tika iznīcināts garajos studiju vakaros un nekas, visi dzīvi kodiens
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 21:36 | Komentāri # 8
 
Balvu ielāde ...




Quote rukets ()
vai tiešām tikai tara ir rādītājs?

..ir tarā vaina..plastmasa nelabu smeķi dod..
..unnn..
...lai pastāsta tie,kas brūža saimnieki,ko grib..bet..nu nepilda plastmasā to,ko stikla tarā..man pastāstīja čalis,kas atstrādājis bij 15 gadi vienā LV populārā alus darītavā..tas jau ir cits stāsts..to pie laba alus kausa var izrunāt salidojumā...
 
KašātajsDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 21:47 | Komentāri # 9
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
''Zemo plauktu

Nu vecīt, ja pie jums dzīvojošie pa zemiem plauktiem ir karaļi, tad visu cieņu. Kāds status ir augšējiem plauktiem??

Pievienots (25.Janvāris.2016, 21:47)
---------------------------------------------
Gribās zināt kas jūsu pusē būtu es. doma Es tik pa augšu. mele1

 
007Datums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 22:00 | Komentāri # 10
 
Balvu ielāde ...




..es arrrrr..tik pa augšu.. :shmiga:
 
AigarsDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 22:54 | Komentāri # 11
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
4/5 no nosaukumiem pirmo reizi dzirdu. Principā 2L alus jau no pirmajiem, kas pie mums parādījas(Monarch un Bear Beer), saucās vienkārši "divītis". Izdomāt jau var daudz ko, bet es tos citus nosaukumus(gandrīz visus) neesmu dzirdējis :)
Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 23:07 | Komentāri # 12
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Gribās zināt kas jūsu pusē būtu es. Es tik pa augšu

Es jau tikai zirgojos, iepatikās tie 2litrinirku vietvārdi. :)
Bet ja runā par alus pudeļu saturu, tad ārējais izskats un iepakojums ir diezgan efektīvs, bet tomēr var būt maldinošs.
Pirms dažiem gadiem dārza svētkos sarīkoju čomiem alus testu - ielēju 6 vienādos alus kausos alu gan no stikla pudelēm tautā cienījamus 5% alus brendus kā arī plastmasniekus ''Optima līniju'', ''Apinīti'' un ''Plostnieku''. Apkopoju 6 cilvēku vērtējumus par visiem 6 aliņiem. Rezultātā izrādījās ka vissmeķīgākais izrādījās ne Bauskas, ne Piebalgas, ne Aldara, bet gan divrocis ''Plostnieku alus'', jo ja tu neredzi etiķeti un pudeles formu tad alus garša var likties pavisam citāda...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 23:15













 
AigarsDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 23:25 | Komentāri # 13
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
jo ja tu neredzi etiķeti un pudeles formu tad alus garša var likties pavisam citāda...

Tur nu es piekrītu. Paši esam līdzīgus eksperimentus taisījuši. Pēc garšas gandrīz vienmēr var atšķirt Brenguli, pat nezinot kas tas ir, bet pat tas nav 100%!
Tāpat parasti iekrīt arī lieli vīnu un dārgo sieru spečuki! fans
Bet, ja redzams kādu alu dzer, tad vajag paskatīties termiņu. Jo īsāks, jo labāk! To pašu Užavas alu nevar salīdzināt pudelēs nopērkamo(kaut stikla), un uz vietas darītavas veikalā tikko salieto! Tie ir divi dažādi ali. Tāpat ar Brāli un citiem. Pudelēs, bundžās un sevišķi plastmasas pudelēs liek klāt konservantus un visādu drazu, lai tas ilgāk nebojātos. A tā pa lielam alus ir alus, man tas garšo un sevišķi aukstu var dzert arī Aldari, Lācplēsi, vai kaut vai Carslbergu. Kaut gan parasti izvēlos no šiem(Bauskas, Tērvetes, Piebalgas, Užavas, Brengulis, Brālis, Valmiermuižas.....vai ja vienu pudelīti, tad var Iļģuciema medalu). Ipa ali un tie īpatnējie ar visādām puķu un skuju piegaršām( tjipa zaļā bise u.t.t.) - tos vispār neciešu!

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
KašātajsDatums: Pirmdiena, 25.Janvārī.2016, 23:45 | Komentāri # 14
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Es jau tikai zirgojos

Es tikai gribēju paķircināt, bet tie nosaukumi gan man ir sveši. Tā vien liekas, ka kādam nebija mājās ko darīt un domāja kautkādus nosaukumus.
 
TiiFsDatums: Otrdiena, 26.Janvārī.2016, 02:47 | Komentāri # 15
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Mums ir Gumaks .
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MeilisDatums: Otrdiena, 26.Janvārī.2016, 09:55 | Komentāri # 16
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Madonas pusē agrāk dzirdēju večus sakām - ''paņem 2 akvalangus un nāc pie manis...''
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
logitechDatums: Otrdiena, 26.Janvārī.2016, 11:03 | Komentāri # 17
Karšu speciālists

Komentāri: 423
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
dvuļa,plastmasas raķete
 
GaraisDatums: Otrdiena, 26.Janvārī.2016, 12:12 | Komentāri # 18
 
Balvu ielāde ...




Divrocis, divcis
 
MastersDatums: Otrdiena, 26.Janvārī.2016, 22:00 | Komentāri # 19
Observators
Komentāri: 79
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Suitiem bamslis - tā kā kartē norādīts. Vel diezgan izplatīts pūslis, bugatieris, ciska, ķeska, ampula, plastmasnieks, divlitrīgais u.c
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Septembrī.2016, 05:39 | Komentāri # 20
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par šiem 2ročiem runājot -
''Valsts ieņēmumu dienesta 2016. gada pirmā ceturkšņa dati liecina, ka populārākais alus Latvijā ir "Miezītis", kuru ražo "Cēsu alus". Otrajā vietā bija "Cēsu premium" ("Cēsu alus"), trešajā - "Apinītis stiprais" ("Aldaris"), kam seko "Walter" ("Cēsu alus"), "Aldara gaišais" ("Aldaris"), "Līvu pilzenes" (SIA "Cido grupa"), "Lāčplēsis gaišais" ("Cido grupa"), "Līvu rubenis" ("Cido grupa"), "Optima linija" ("Cido grupa") un "Aldaris 1865" ("Aldaris").''
Un nu jau drīzumā 2litrinieku ēra būs tikai vēsture. http://www.delfi.lv/bizness....7908591
Ir dažādām sabiedrības daļām dažādi uzskati par to, bet man nemaz nav žēl. Esmu savā laikā diezgan tos nogaršojis, lai rastos savs vērtējums un viedoklis. Tagad vismaz būs nedaudz tīrāka vide. Ministram cepums par šo lēmumu!

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 15.Septembrī.2016, 06:30 | Komentāri # 21
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tagad vismaz būs nedaudz tīrāka vide.


Daba tukšumu nemīl, vietā nāks cits tilpums, tad jāaizliedz plastmasas tara kā tāda, ja grib par dabu rūpēties. Man jau vairāk pēc darbības imitācijas tas viss izskatās.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Septembrī.2016, 07:57 | Komentāri # 22
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Daba tukšumu nemīl, vietā nāks cits tilpums, tad jāaizliedz plastmasas tara kā tāda, ja grib par dabu rūpēties. Man jau vairāk pēc darbības imitācijas tas viss izskatās.

Tipiska 2l plastmasas 7% alus dzērāja valoda. mele2 Nemaz neceri, rukets, uz 5l tilpuma baloniem... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 08.Oktobrī.2016, 22:10 | Komentāri # 23
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šodien veikalā gandrīz no smiekliem nogāzos, kad jaunieši pie alkohola plauktiem 2L rubeni nosauca par ''IZRUBENI" :D tāds vēl nebija dzirdēts.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
GaraisDatums: Sestdiena, 08.Oktobrī.2016, 22:24 | Komentāri # 24
 
Balvu ielāde ...




Izrubenis ir dzirdēts gan. Par švanagu ir dzirdēts, ka vanaga alus pudeli nosauc.
 
ruketsDatums: Sestdiena, 08.Oktobrī.2016, 22:51 | Komentāri # 25
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Garais ()
Izrubenis ir dzirdēts gan


Jā skatos arī LV kartē parādās ko Meilis ielicis, bet kaut kā nebiju piefiksējis kodiens

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Dzērieni » Alus vietvārdi Latvijas reģionos
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 16.Aprīlī.2024, 07:00 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Video 15.Aprīlī.2024, 16:35 Valduha Humors
Lasīt
Karš Austr... 15.Aprīlī.2024, 05:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 12.Aprīlī.2024, 13:13 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024