Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 03:42
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Metam nost pīpēšanu ! - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars  
Forums » Viskautkas » Tabaka » Metam nost pīpēšanu ! (Metodes, pamācības un pieredze)
Metam nost pīpēšanu !
TiiFsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:11 | Komentāri # 26
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Sāku paagri - 7. klasē :D 11. klasē izdomāju, ka metīšu nost. Mēģināju ar nikotīna košleņu palīdzību, bet tāpat pēc skolas atvelkoties mājās, traki gribējās uzpīpēt. Nekas jēdzīgs nesanāca, izkošļāju 3 paciņas to košleņu un sapratu, ka pīpēt iznāk lētāk, nekā tos spilventiņus gremot. :D pēdējos 5 gadus pīpēju 1,5 - 2 paciņas dienā, ja darbs nebūtu telpā, nopīpētu vairāk, jo esot ārpus telpām, cigarete manā mutē nepārstāja kūpēt. Un tad pirms 3 gadiem vienu vakaru uz kalna slēpojot, sapratu, ka izturība manāmi zudusi, līdz pacēlājam aizkuļoties manāmi piekusu. Nolēmu, ka vainīga smēķēšana. Tajā pašā vakarā arī nopīpēju vēl 1 cigareti un viss. Darbā ar mani neviens nerunāja kādas 2 nedēļas, jo jebkāds jautājums mani padarīja nervozu :D Domāju, ka salūzīšu, jo pēc 5 dienām bija milzīgs pasākums ar tik pat milzīgu iedzeršanu. Noturējos! Šogad 1. februārī palika 3 gadi kā nepīpēju. Sanāca pilnīgi bez jebkādiem palīglīdzekļiem, tikai ar gribasspēku. Bet baidoties neiekļūt kārdinājumā, neesmu arī mēģinājis uzvilkt ūdenspīpi. Bail, ka vecais ieradums neatmostas :D
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:50 | Komentāri # 27
 
Balvu ielāde ...




..,,labu tekstu TiiFs raksti...a es ,,ja kas 5 gadi nedūmoju,,,a atsāku..t'ā,..ka nesaki nekad, ka neee..
.,,un ko ...nav jēga veselam mirt,,,tak,no pīpēšanas vecumā kāda kaite piemetīsies trakais
 
otomarsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:56 | Komentāri # 28
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Alkohols man absolūti vienaldzīgs, bet ar smēķešanu galā pagaidām neizdodas tikt. Patstāvīgi kautkas jāštuko un jākruķī.Pāris dienas izdodas noturēties un tad atkal sāku.Vienu gan varu pateikt - kad tās dienas nesmēķēju jutos tīri labi.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 22:08 | Komentāri # 29
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
Alkohols man absolūti vienaldzīgs,

..a tas ir sūdīgi...mūsu latvju aktieris Evalds Valters teica,,,,,labāk lomu spēlējot čarku,,,nekā pīpi rokā..
..a ja kas,,man ar snabulis galīgi nesmeķē,,,tik...tas dullums ir varen feins...
..nu ja Otiņš jau pareizi saka...es ar patreiz galīgs /....nu tas,,nu,,kas ninini...alu...Užavas gan gribu,,,a citu,,,peeeeeeeeeeeeeeee...ninni..
 
TiiFsDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 23:07 | Komentāri # 30
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Vēl ir viena lieta ko manuprāt nepīpētājam nesaprast. Sākumā domāju, ka es vienīgais tāds indivīds, bet tad papļāpāju ar vairākiem kas arī ir atmetuši, viņi manis teikto apstiprināja.
Ja atmet visas tās negatīvās sekas Utt. , tad cigarete ir lielisks kompanjons. Nekad nekādos ceļos, nekādās vietās nebija garlaicīgi vai vientuļi, ja bija kabatā cigaretes. Pie darbiem daroties - aizpīpēji, pasēdēji un mierīgi, nesteidzoties apdomāji.
Tieši to mirkļu divvientulībā ar cigareti man vēl tagad pietrūkst.
Vienreiz šo izstāstot mani nosauca par debilliķi :D Nebrīnīšos un neapvainošos ja arī tagad kāds tā pateiks, bet domāju, ka kāds man arī piekritīs :)

Vienā lietā gan vīlos, domāju, ka atmetot jutīšu tos apmēram 60 latus mēnesī kas ietaupās nepērkos smēķus, bet nekā :D Nemaz nejūtu. Laikam vajadzēja to ikdienas smēķu naudu katru dienu zeķē bāzt, tad justos. :D

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
MorisDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 23:14 | Komentāri # 31
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Toparso)
Allana Kare grāmatu " Viegls paņēmiens, kā atmest smēķēšanu"

Laikam īstā grāmata, - Taču man par to stāstīja (garām ejot dzirdēju klačojamies skuķus) un bijis letāls iznākums!

Pievienots (12.Marts.2013, 23:14)
---------------------------------------------

Quote (TiiFs)
Tieši to mirkļu divvientulībā ar cigareti man vēl tagad pietrūkst


Cigarete liek domāt ka kautko dari, brīdī kad neko nedari!
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 23:21 | Komentāri # 32
 
Balvu ielāde ...




Quote (TiiFs)
Vienā lietā gan vīlos, domāju, ka atmetot jutīšu tos apmēram 60 latus mēnesī

..jāaaaaaa,,skarbs stāssts....
...a par tiem 60lvl....ko lai saka...nu... iesācējs esi...es nemeloju,,,tici man...
 
AlexandrsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 01:36 | Komentāri # 33
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Esot kautkāda adatu terapija, kur pietiek ar vienu kursu un vairs nerodas vēlme pīpēt. Bet tomēr pareizākais veids ir pašam apzināt un mainīt sevī to, kas dzen un vada visas iegribas un ieved atkarībā.
Es pats pīpēju agrāk, tagad nepīpēju pavisam kopš laikam 12 februāra nujau mēnesis būs... viss vienkārši es ieturēju savdabīgu gavēni un tam pie reizes tika piesaistīti arī kaitīgie ieradumi... tā arī atradināju sevi no smēķēšanas nemaz domu nav to atsākt darīt... Nu pagājšgad es tāda pat gavēņa rezultātā biju pārstājis smēķēt uz 5 mēnešiem, atsāku muļķības pēc tīri un labi zinu, ka varēju nemaz neatsākt, bet nu sanāca padoties ragainajam... smoke Tagad nāca arī citas motivācijas domāju, ka neatsākšu bendēt veselību un šķiest naudu.
 
zedDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 09:01 | Komentāri # 34
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Man februārī 10 gadi kopš nedūma, atmetu tikai ar ceturto reizi, bet tad pavisam. Atmetot lietoju tās nikotīna košļenes, brīžiem bij tā, ka i košļā i uzvelk dūmu, bet tad tomēr kaut kā ar mokām atmetu. Tā jau viss būtu labi,ja neņem vērā savus + padsmit kilogramus (tā gan tāda neliela problēmiņa.)
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 09:56 | Komentāri # 35
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Starp citu, aizmirsu palielīties, kad pirms 3 nedēļām biju Īrijā, nepīpēju un cigaretes tur nepirku, jo tur taču tās ļoti dārgas, tādēļ atgriežoties Latvijā, nolēmu natsākt smēķēšanu un jau kādas 3 nedēļas veiksmīgi nesmēķēju.
Cieni savas zemes vēsturi!
 
OnslovsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 15:38 | Komentāri # 36
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Komentāru rediģēja Onslovs - Trešdiena, 13.Martā.2013, 16:08













 
ruketsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 20:24 | Komentāri # 37
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1854
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Teķī biju iesācis muļķoties un kādus 3 gadiņus pakūpināju, garlaicīgi tiešām ar cīgu nav, bet tā mūžīgā štukošana vai tik smēķu pietiks, nu tas besī.
Nu jau gadus 5 atturos ar uzsvaru uz atturos, jo tāda bija mana pieeja šai atmešanas lietai, es jau neatmetu es tikai atturos un ja paveiksies atturēšos visu mūžu, un ja gadās tiešām labā kompānijā uzvilkt kuplo, nekādu problēmu, pēc tam atkal atturos, jo katra diena ko nesmēķēju ir pluss manai veselībai un maciņam...kaut kā tā.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 20:50 | Komentāri # 38
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā viegli nav tai nikotīna atkarībai pielikt punktu... likās pirms gada ka viss kārtībā, esmu ticis vaļā no tā niķa, bet šad tad pa vienai nedēļā atkal sanāca uzkūpināt kamēr jau pa 1 dienā un jau aizgāja 3-5 dienā... kamēr pirms nedēļas sanāca strīds ar draudzeni un tajā sakarā pirms dažām dienām pieņēmām svarīgu lēmumu - ja es uzpīpāšu tad viņa iedzers vīniņu, ja es nē tad arī viņa nē.
Es tak nepieļaušu meitenei nodzerties... vārdu sakot tagad sākām veselīgu dzīvesveidu.
Pēc gada pastāstīšu vai šis projekts darbojas vai nē... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AmigoDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 22:12 | Komentāri # 39
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
pieņēmām svarīgu lēmumu - ja es uzpīpāšu tad viņa iedzers vīniņu, ja es nē tad arī viņa nē.

vai tas bija pieņemts kad biji pie manis uz copi ? doma happy kikina
 
otomarsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 23:01 | Komentāri # 40
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Eu točno! Meili tu taču kūpināji kad biji pie manis :izbrins2:. Skaties tik , ka draudzene nebūs jāved uz Straupi doma
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
piratsDatums: Trešdiena, 13.Martā.2013, 23:58 | Komentāri # 41
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
JA JA . Iekš vis to dūmotāj štell, visbedīgākais ir lēt, ka vis vain ir iekš paš domašan nevis tō nikotin ind :( a tāds kā cien, Onslov nasaprotu- pipet nagribas, dūm smak napanes- TAD KAM TU VISPAR MUT SMERE AR TO JIPT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akurāt grib iekš mocekļ bar tikt ? Kārojas sagaidit to brīd ka bez dūmkok blok dzivot navarēs? izbrins
 
OnslovsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 00:03 | Komentāri # 42
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Komentāru rediģēja Onslovs - Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 00:08













 
piratsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 00:26 | Komentāri # 43
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Mjāa.Apskaužami , it ipaši tiem kas cinas ar atmešanu
 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 01:25 | Komentāri # 44
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Gandrīz katrs otrais no jums saka,ka visa tā atmešana ir galvā,un tur es simt proc.pievienojos.Ir nereti sanācis,kad dažādu apstākļu dēļ pietrūcis pīpējamā.Piemēram uz copi aizbraucot nav paņēmusies pilna paciņa-kāda vairs cope,visu laiku pa galvu doma-johaidi,līdz vakaram neizvilkšu,garīgais draņķīgs.Vārdsakot, dēļ šitā sūda diena sačakarēta.
Taču esmu mēģinājis paeksperimentēt,kad cigaretes ir pietiekoši-vai arī tad tik ļoti man gribētos pīpēt.Vai varbūt varu mierīgi kādu laiku iztikt,neuzliekot nekādu stundu limitu,bet vienkārši baudīt dabu,ar domu-nu gan jau kaut kad vēlāk uzsmēķēšu.Un nekādas vainas-bez stresa vairākas stundas pat aizmirt par to.
Trakums vispār jau,ja padomā-es srādāju,pelnu naudu,lai par to pirktu sūdus,ar ko speciāli sačakarēt veselību.....
 
OnslovsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 01:38 | Komentāri # 45
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā jau sanāk - vaiga raujies, raujies un pats vēl maksā par savām "naglām".

Starpcitu, šodien pērkot alēnu padzirdēju veikalnieku sarunu... runāja, ka alu "Garais" stiklā vairs nepildīs, t.b. "Garais" stiklenēs ir noņemts no ražošanas. Tas tā, ja nu kas.
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 10:55 | Komentāri # 46
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Amigo)
vai tas bija pieņemts kad biji pie manis uz copi ?

Quote (otomars)
Eu točno! Meili tu taču kūpināji kad biji pie manis :izbrins2:. Skaties tik , ka draudzene nebūs jāved uz Straupi

Tā nu sanāca ka bijāt liecinieki manai pēdējai pīpēšanas dienai...
Izlasot Restaurators, rakstīto atcerējos par savu Lielo Kreņķi pirms dažiem gadiem nostaigājies pusi dienas apsēžos mežmalā uz celma, izvelku pēdējo pīpi no paciņas un... vienīgajām šķiltavām gāze pilnībā beigusies... vot tas bij smagākais pārdzīvojums...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
coffeeDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 16:50 | Komentāri # 47
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Šo visu izlasot, izdomāju, ka jāiet uzpīpēt.. Sakārdinājāt! :D

Man ar pīpēšanu tā.- agrāk uzvilku pie kādām iedzeršanām, baļļukiem.., ikdienā - nē mele .. līdz apprecējos.., tad gan aizgāja pa riktīgo :)
Tagad sevi varu saukt pa svētdienas pīpmani, nu labi, pa sestdienas un svētdienas :) Tāda atkarība, ka jūgtos nost ja nav ko pīpēt, man galīgi nav.. Ir ko pīpēt, uzvelku, ja nav, tad nemaz organisms nedod nekādus signālus, ka kautkas trūktu.. Tā kautkā..

Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..

Komentāru rediģēja coffee - Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 17:04













 
piratsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 17:05 | Komentāri # 48
Tematiķis
Komentāri: 179
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Restaurators)
Trakums vispār jau,ja padomā-es srādāju,pelnu naudu,lai par to pirktu sūdus,ar ko speciāli sačakarēt veselību.....

Traks vai , cienijamais tādus vārdus ņemt mutē!!!!!!!!!!!!!!!! Neaizmirsisim biedri ka cigarete ir musu visuzticamakais draugs un balsts , kā ari tilts uz radošo ideju avotu.It īpaši to saprotam traģisma pilnajos brižos kad paciņa izrāda tukša nelaika un nevietā, jeb nedod dievs ; ir ko bet Prometeja dāvana cilvēcei nez kapec pametusi esošo individu bimbat To skarbo bridi spēj novertet tie kam gadijies lidzigi kā cien Meilim.( cik atceros lidzigu situaciju meginaju atrisinat cenšoties parnest traktora izputeja korpusa uzkrāto siltuma enerģiju uz .... škiet ka neveiksmigi par ko biju satriekts lidz sirds dziļumiem) nirga :D
A ja nopietni- nez kapec no plika nikotina ir vieglak tikt vaļā nekā no paša processa :( te protams iet runa par aktivajiem un regularajiem pipmaņiem kuru ar šo netikumu nodarbojas gadiem.Cigaretei kļūstot par dzives sastāvdaļu ir tieši tā kā to aprakstija cien. TiiFs.Pirmo reizi metot nost pec pāris gadu ļuļķēšanas bija visvieglāk- nav izstradajies tāds pieradums, nav nepieciešamiba processu ,ritualu ar kaut ko aizvietot.Bet nu prata nepietika un .....nu kā jau parasti.Un tad pekšni saproti ka patiesibā cigaretii nav ar ko aizvietot.Un tad sakas mocibas- atmest ta gribas( periodiski uznak tadi apskaidribas briži), bet........Vajag apstaties padomāt,apkopot domas, vēlies atpusties, pastiept gumiju?- protams kā gan bez cigaretes.Isinat laiku makskerejot,ejot, gaidot, braucot,sežot pie tv,datora-atkal cigarete.Satiec paziņu- kā nu atkal saruna bez cigaretes.Nepieciešama pauze sarunā ,neveikla situacija, izvairities no tulitejas atbildes- ideals iemesls lai aizsmēķētu cigareti.Kopiga uzsmeķēšana- perfekta ieklaušanās kompanijā, kontaktu dibinašana, iepazišanās utt.Par automatisku cigaretes pielugšanas ritualu pec kafijas,sātīgas edienreizes,karstas pirtiņas,labas peldes utt. nemaz nerunasim.Vnk, cigarete sak izraisit ne tikai fizioloģisku un psiholoģisku pieradumu bet kļust par socioloģisku funkciju neatņemamu sastavdaļu. :( Un tad sakas marasms ar atmešanu- kamer neesi domajis kāda vieta dzivē ir pippauzei, tikmer atmešana škiet vieglāka, tik ļoti negrauž psiholoģiskais moments doma1

Pievienots (14.Marts.2013, 16:05)
---------------------------------------------
P.s Par mierinajumu atmest nekārotājiem; kaut kur reiz lasiju interviju ar pieredzes bagātu arstu ( iespējams pat onkologu)- isi sakot; ir kam organisms lauj pīpot bez sekām,ir kam labak to nedarit.Pirmā pazime ka neesi izredzēto vidū ir klepiņa paradišanas

 
RestauratorsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 17:24 | Komentāri # 49
Restaurēšanas speciālists

Komentāri: 278
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
pirats, Izsmeļošs un pamatots nikotīna slavināšanas programmas aizsākums labi
Remarks ar ir teicis-Maize un konservi karalaukā reizēm nav tik nepieciešami,kā vienas cigaretes dūms...
 
OnslovsDatums: Piektdiena, 15.Martā.2013, 19:04 | Komentāri # 50
Censonis
Komentāri: 89
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
Forums » Viskautkas » Tabaka » Metam nost pīpēšanu ! (Metodes, pamācības un pieredze)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 18.Aprīlī.2024, 18:29 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 18.Aprīlī.2024, 17:49 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Aprīlī.2024, 05:17 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024