Otrdiena, 16.Aprīlī.2024, 07:17
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Bebri - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Forums » Viskautkas » Foto » Bebri
Bebri
AmigoDatums: Otrdiena, 10.Februārī.2015, 22:02 | Komentāri # 51
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Jā, no eksotiskā dermantīna..


nirga nirga nirga
Quote Valduha ()
Nu Tu redzi, Amigo, cik nepatīkams cilvēks viņš iraida..


Viņš vienkārši krāj priekš braucienu uz skandināvu zemēm . svilpo svilpo svilpo
 
MednieksDatums: Piektdiena, 13.Martā.2015, 11:56 | Komentāri # 52
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
vakar mežā uzskrēju šītādam slazdam

 
ruketsDatums: Piektdiena, 13.Martā.2015, 13:54 | Komentāri # 53
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1848
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu moins, un izskatās ka nostrādājis arī ir, tikai neviens nav medījumu savācis un tas tur liekas ir nobeidzies, dikti nesmuka padarīšana. Slazds gan izskatās ka bijis domāts gaļēdājiem dzīvniekiem, jo uz āķiem droši vien gaļu paredzēts spraust. Nu ne pa jokam kāds pūlējies, lai šitādu mežā uzslietu.

Pievienots (13.Marts.2015, 13:54)
---------------------------------------------
Lai gan iespējams, ka bebrs arī ir bijusi tā ēsmu, tādā gadījumā interesanti kur noķertais dzīvnieks, jo slazds izskatās ka nošancējis.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 13.Martā.2015, 15:48 | Komentāri # 54
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas jau kā no filmas "Būris"! Mana paaudze varbūt atcerās tādu depresīvu 80to gadu filmu? Tiesa, to krātiņu, kurš tā arī pēčāk tika pamests Gaujas senlejā, pirms pāris gadiem, šķiet, utilizēja.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!

Komentāru rediģēja Valduha - Piektdiena, 13.Martā.2015, 15:50













 
MednieksDatums: Pirmdiena, 16.Martā.2015, 08:45 | Komentāri # 55
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
bebrs protams bija barība, bet kam viņš bij domāts? negribu ticēt, ka vilks tur līstu iekšā un lūsis ne tik?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 16.Martā.2015, 09:27 | Komentāri # 56
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
bebrs protams bija barība, bet kam viņš bij domāts? negribu ticēt, ka vilks tur līstu iekšā un lūsis ne tik?

Pirms gadiem 10 bija kauč kāds projekts, kurā ķēra lūšus, un lika raidītājus. Tur gan izmantoja koka būrus, kuros iesmidzināja lūšu tēviņa "smaciņu".

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 17:07 | Komentāri # 57
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Mednieks ()
bebrs protams bija barība, bet kam viņš bij domāts? negribu ticēt, ka vilks tur līstu iekšā un lūsis ne tik?

Gan jau kāds vietējais Deksters zooloģijas projektam, tā teikt dzīvnieku uzvedības pētījumiem... trakais

Pievienots (13.Decembris.2016, 17:07)
---------------------------------------------
Pienācis atkal tas brīdis kad dzīvnieku pasaules valdnieki t.i. mēs cilvēkveidīgie, dosimies kārtējā cīņā ar mūsu meža grāvju valdniekiem bebriem. trakais
Instrumenti - lāpstas, ķekši, mačetes, šķēpi un tīkli jau sagatavoti.
Ar rīta gaismu kopā ar visnotaļ cienījamo Volduhu un viņa ne mazāk cienījamo suni (piemirsās vārds) dosimies pretī ''grāvju valsts'' tumšajiem spēkiem.
Lai žēlīgs dievs viņiem stāv klāt. Amen. :)


Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 17:24 | Komentāri # 58
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nesabojājiet ādu. Man ir ļoti nepieciešamas 4 palielas ādas.
Viens mednieks solija dabūt, bet kautkā nosvīdis
.


Komentāru rediģēja Kašātajs - Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 17:28













 
MeilisDatums: Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 18:45 | Komentāri # 59
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Man ir ļoti nepieciešamas 4 palielas ādas.

Ir man kādas 20 gab. jau ģērētas. Brauc tik pakaļ, sarunāsim pa cik.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 18:53 | Komentāri # 60
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man problēmas ar muguru, tapēc jau arī čīkstu. Man daži labi rakari teica, ka jāuzšuj bebru veste.
Cena tas ir labi. Kredīts cerams nebūs jāņem. profesor :D


Komentāru rediģēja Kašātajs - Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 18:55













 
ValduhaDatums: Otrdiena, 13.Decembrī.2016, 23:40 | Komentāri # 61
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Man problēmas ar muguru, tapēc jau arī čīkstu. Man daži labi rakari teica, ka jāuzšuj bebru veste.

Bet es domāju, ka bebru veste stiprina zobus... doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 14.Decembrī.2016, 11:03 | Komentāri # 62
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ja pa vakariem pakožļā kādu stūrīti, tad var būt. coolio
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 14:36 | Komentāri # 63
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pamatotas aizdomas , ka bebriem bija pienākusi informācijas noplūde par mūsu plāniem... Cītīgi nostrādājāmies, nojaucām dambjus, nolaidām ūdeni, bet bebru nav, kā zemē ielīduši... Nācās kau tā to laiku aizpildīt kā nu mācējām... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 16:13 | Komentāri # 64
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 17:20 | Komentāri # 65
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Smukas zemledus pasaules bildes.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Decembrī.2016, 18:49 | Komentāri # 66
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Pamatotas aizdomas , ka bebriem bija pienākusi informācijas noplūde par mūsu plāniem...

Tātad viņiem bijusi piekļuve i-netam... doma Galu galā ir XXI gs.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 15.Novembrī.2017, 16:52 | Komentāri # 67
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien aizbraucu pa ilgiem laikiem aplūkot savu meža saimniecību. Par cik visur daudz ūdeņu, grāvji pilni, tad katram gadījumam paņēmu līdz arī bebru lamatas. Protams manas aizdomas apstiprinājās, tur kur agrāk bija neliels apses nogabals, tagad tīra vieta, kailcirte. Vismaz 100 apses ''nofrēzētas'' un dažas egles arīdzan. Pēc gada pamiera pieteicu atkal bebriem karu un uzstādīju 2 lamatas. Rīts rādīs kas būs.

Atpakaļ nākot uz auto ar nelielu līkumu pa meža jaunaudzi uzgāju kaut ko visnotaļ neparastu, nesaprotu kā svaiga vistas ola varēja gadīties tālu no ceļiem un mājām meža vidū...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
TiiFsDatums: Ceturtdiena, 16.Novembrī.2017, 21:00 | Komentāri # 68
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Kādi panākumi kaujā?
Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
shlapkinsDatums: Ceturtdiena, 16.Novembrī.2017, 22:00 | Komentāri # 69
Tematiķis
Komentāri: 169
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Meilis es gribētu kādu noandelēt ,ziema nāk gribu mašīnā uz sēdekļa ...
Labāk vienreiz redzēt ,kā simts reiz dzirdēt
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 16.Novembrī.2017, 22:58 | Komentāri # 70
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šodien aizlaidu darbos pa Kārsavas pusi, nagi jau niez, rīt lūkošu kas būs kritis gūstā... tada
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Piektdiena, 17.Novembrī.2017, 06:43 | Komentāri # 71
Zemgales rakaris

Komentāri: 2830
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
uzgāju kaut ko visnotaļ neparastu, nesaprotu kā svaiga vistas ola varēja gadīties tālu no ceļiem un mājām meža vidū.

Šķiet,ka Tev darišana ar X-Failiem(slepenās lietas). Tev šī lieta jāatrisina kikina
Bet ja nopietni,tas patiešam ir cietais rieksts ko vajdzētu atrisināt.
Runājot par bebriem,ja man tādu skādi uztaisītu,man naids uz mūžu būtu uz viņiem kā fīreram uz ebrejiem. :D
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 17.Novembrī.2017, 10:31 | Komentāri # 72
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Runājot par bebriem,ja man tādu skādi uztaisītu,man naids uz mūžu būtu uz viņiem kā fīreram uz ebrejiem.

Tuvojas Ziiemassvētki - Pestītāja dzimšanas diena, kad iraida miers virs zemes un Meilim labs prāts... ...Piedosim bebriem viņu parādus, kā arī mums Jehova piedod mūsu parādus... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 17.Novembrī.2017, 10:40 | Komentāri # 73
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2129
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nez kādi mūsu meži paliktu, ja bebru skaitu neregulētu? Droši vien būtu tikai dziļu grāvju savagoti pārpurvoti lapukoku krūmāji, jo egli laikam viņš nograuž tikai, lai veidotu sev piemērotu areālu...
Mani gan vairāk par bebriem uztrauc pēdējā laika rosība par brūno lāču skaita aktīvu veicināšanu. Galīgi negribētos sastapties mežā ar 300kg milzeni vai, vēl trakāk, pēkšņi atrasties starp lāceni un lācēniem. sos
Attiecībā uz lāčiem, esmu par atturēšanas politiku. Nu labi, šis vairs nebija par tēmu! Meili, esmu tavā pusē karā ar bebriem! bomba
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 17.Novembrī.2017, 10:54 | Komentāri # 74
Stāstnieks

Komentāri: 11583
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Mani gan vairāk par bebriem uztrauc pēdējā laika rosība par brūno lāču skaita aktīvu veicināšanu. Galīgi negribētos sastapties mežā ar 300kg milzeni vai, vēl trakāk, pēkšņi atrasties starp lāceni un lācēniem.
Attiecībā uz lāčiem, esmu par atturēšanas politiku. Nu labi, šis vairs nebija par tēmu! Meili, esmu tavā pusē karā ar bebriem!

Runājot par lāčiem, Tev ir tipisks Hansa Kristiana Andersena sarakstītās pasakas "Sarkangalvīte un vilks" sindroms. Iespēja satikties mežā ar lāci, Tev ir tāda pati kā ar asinskāro vilku - praktiski nekāda. Bet no aļņu tēviņa, it sevišķi tagad - riesta laikā, gan ieteiktu piesargāties! Ja tikai piesmies, tad vari uzskatīt, ka ir paveicies... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 17.Novembrī.2017, 11:34 | Komentāri # 75
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2129
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Mežā ejot zem biksēm jāvelk dēlīti! :D
Par aļņiem (arī mežacūkām) ir dzirdēts gan, nu bet kaut kā pēc sajūtām jau neticās gan... Vai tad mūsu medijos tas uzreiz neizskanētu baigi skaļi, piemēram, "Alnis Vidzemē uzbrūk mantracim?" To tak uzreiz visi tiražētu no preses, portāliem līdz pat TV kikina
Vilkus gan brīvā dabā, pie kam gaišā dienas laikā un netālu no pilsētas, savulaik es esmu sastapis, kaut arī neviens, kuram stāstu, tam īsti netic. Tas gan bija labi sen, septiņdesmitajos gados.
Bet, ja nopietni, Tev, Valduha, noteikti ir taisnība! Tu no dabas noteikti daudz vairāk saproti, jo, kā redzu, gan dzīvu odzi rokā vari paņemt, gan augstā kokā ligzdu vari uzlikt, es to nevarētu gan.
 
Forums » Viskautkas » Foto » Bebri
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 16.Aprīlī.2024, 07:00 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Video 15.Aprīlī.2024, 16:35 Valduha Humors
Lasīt
Karš Austr... 15.Aprīlī.2024, 05:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 12.Aprīlī.2024, 13:13 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024