Otrdiena, 23.Aprīlī.2024, 09:55
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | ..grili,kūpinātavas.. - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Forums » Viskautkas » Būve » ..grili,kūpinātavas.. (...dalamies pieredzē..)
..grili,kūpinātavas..
MuitnieksDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:53 | Komentāri # 26
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Pamēģiniet kamradi, zivis kūpinot, uz tām uzlikt nātres, tīrs, ekoloģisks augs un sanāk laba garša un un gaiši brūna krāsa. Man viens čoms ieteica un tagad kūpinot nekad neaizmirstu saplūkt nātres. Pēc augstāk minētā izskatās, ka man arī vajadzēs pārbūvēt savu kūpinātavu, man ir no Kalnciema ķieģeļiem salipināta, kurtuve ir 2,5 m no kūpinātavas, dūmi iet pa metāla trubu. Vajadzētu laikam saīsināt trubu un virs ķieģeļiem uzlikt koka kastīti?
 
GaraisDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:54 | Komentāri # 27
 
Balvu ielāde ...




Kapēc tik ļoti nepatīk tie ķieģeļi? Par cik man lapukoka dēļu nebija, no kā būvēt visu cepli, liku lietā no mājas remonta palikušos ķieģeļus.

Par nātrēm izklausās intresanti. Varētu kādreiz iemēģināt. Cik viņas liek? Tā, ka noklāj visas zivis, biezā kārtā? Lai gan man aizdoma, ka tad man sarkano krāsu zivīm neredzēt. :(
 
007Datums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:54 | Komentāri # 28
 
Balvu ielāde ...




...nātres var mest arī uz oglēm,kad kūpināšana iet uz beigu galu....ari labi sanāk...var ābeļu ..alkšņu lapas...kadiķa zariņus...
 
MeilisDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:54 | Komentāri # 29
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā Garais, kūpinātava lepna gan tev sanākusi... prieks skatīties. tada
Es tā skatos ka katram kārtīgam vēsturniekam goda lieta ir būt savai kūpinātavai sētā... Man pašam metināta no dzelžiem, slinkums bij mūrēt, bet efekts ir tīri labs... ja

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
GaraisDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:54 | Komentāri # 30
 
Balvu ielāde ...




Sākumā bija doma par to pusotras divsimtlitru mucas variantu. Likās, ka šis variants būs lētāks un smukāks, bet beigās sanāca tikai smukāks. :)
 
RaimiksDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:54 | Komentāri # 31
Laipotājs
Komentāri: 28
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pavasarī arī gribu uzmeistarot sev kupinātavu ,bet nevaru izdomat kāda būtu tā praktiskāka un labāka priekš gaļas un zivs doma
Vajag tikai rakt!!!!!
 
AmigoDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:54 | Komentāri # 32
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Raimiks , vislabākā jau ir tā pašā no koka un būvē tik augšā un tad jau varēsi kūpināt. fans
 
007Datums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:55 | Komentāri # 33
 
Balvu ielāde ...




..trad nu tā,,rakājos pa i-netu,un atradu labu ideju./.nav īsti,tas ko gribētu,bet domāju,ka ir ok.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:55 | Komentāri # 34
Stāstnieks

Komentāri: 11615
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ideja nav slikta, vienīgi nezinu kā slēgta kurtuve turēs ,ja nebūs mūrēta no šamota ķieģeļiem? doma Tās gan tādas pirmā mirkļa domas.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:55 | Komentāri # 35
 
Balvu ielāde ...




..karoč tā..uzlabojums manā gaumē..
...jāņem 2-riņķu virsma..viss mūrējums ir ok..par ķieģeļiem nebaidamies,,mālenieki labi tur..jo,,nekurinam jau katru dienu...
..par grilu..man uzlabojums...kā jau rādīts,ņem virsmu nost,un grillē..,,,ideja man..
..jāsametina no leņķ- materiala rāmis..apakšā liekam tērauda sietu(ideāls ir tas,ko lieto,pie šķembu sijāšanas karjeros)..tad nu ja grib grillēt..tad tādu rāmīti,pildītu ar nelieliem akmeņiem liekam virsū,un dodam pilnu tvaiku...bus ok...zinu..ir līdzīgi darīts..
..un..arī kūpināšanai der..tikai ieteicams metāla pannu palikt,lai tauki netek uz akmeņiem..
..un vēl...šitais ir ideāls vasaras variants,,,tad nu domāju,ka,vēl,jāiemūrē čuguna cepešplīti..tad,nu ...ko lai saka..vasarā visu to zem nojumes....var ēst gatavot brīvā dabā..
..pamat ideja krieviem super..
 
otomarsDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:55 | Komentāri # 36
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
šeku būs alus




Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Piektdiena, 09.Jūlijā.2010, 22:21













 
otomarsDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:55 | Komentāri # 37
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
vietējās nozīmes rasējums. ar tehniskas dabas jautājumiem griezties- A/S"" OTOMARA LIEKŪPINĀTAVA""
izmērs visscaur nemainīgs.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.


Komentāru rediģēja otomars - Piektdiena, 09.Jūlijā.2010, 22:22













 
007Datums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:55 | Komentāri # 38
 
Balvu ielāde ...




uh,tii.paldies drauga Otomar..nu kaukada skaidriiba ieviesaas ...meginaas kuupinaat,kaa to dar renģēdāji alus princips smks.. cool

Komentāru rediģēja 007 - Piektdiena, 09.Jūlijā.2010, 23:45













 
sancho76Datums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:56 | Komentāri # 39
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
otomars, pa kurien tas dūm iet ārā? doma1
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
otomarsDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 00:56 | Komentāri # 40
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
tikai netaisiet no spunddēļiem-vienkāršas blanciņas. dūmi iet pa spraudziņām[kas starp blankām augšā]. dūmi paši atradīs ceļu-gar sāniem spraugas vajadzētu apšūt ar līstēm.kad koks izžūs spraugas pašas parādīsies. par pamatu betons, kurā ielipināju māla flīzes kuras krievu laikā bija populāras.uz plikas zemes nav jēgas kurināt, jo mitrums sabojās kūpinājumu. ceplīti protams pirms kūpināšanas ir jāuzsilda, tad liek iekšā mantu un cepli atstāj vaļā, lai produkcija apžust[apraujas]. tad taisām ciet. uzdodam karstumu un uzreiz liekam alkšņu zarus[ļoti laba arī ābele] zaļus-dūmiem.dūmus ir jālaiž uzreiz sākumā, savādāk nebūs efekta. pēc tam var vēl pa laikam piemest.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 09:04 | Komentāri # 41
Stāstnieks

Komentāri: 11615
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es jau gadi divi briestu kūpinātavas būvei doma likam esmu domātājs nevis darītājs nerule Bet tādu nu mani māte ar tēvu tanī kaisles pilnajā brīdī ir radījuši! Man gan pašam vairāk patika variants, kuru prezentēja Garais , līdzīgu pērn noskatīju pie viena radinieka, vienīgi augša no koka, un sānos atveramas durtiņas... , bet ideja identiska
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
GaraisDatums: Trešdiena, 24.Aprīlī.2013, 09:45 | Komentāri # 42
 
Balvu ielāde ...




Quote (Valduha)
vienīgi augša no koka, un sānos atveramas durtiņas...


Tieši kā man.

Stap citu, neesmu vel neko šogad nokūpinājis. modina
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2013, 21:41 | Komentāri # 43
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Reku mans supergrils- dažiem, kuri pirmo reizi viņu ierauga, stumju batonus[pēc tam jau pasaku taisnību], ka tas ir vests no Mongolijas un saucas Bldrjan-mongoļu nacionālai grils.Bet īstenībā tās puses tautām ir kautkas līdzīgs-tāpēc idejas pamats tika ņemts no turienes.
Pati krāsniņa gan ir padomju laikā atvesta no Armēnijas[ bijušais mājas īpašnieks braukāja pa visu Savienību uz smajām automašīnām], bet par virsmu izmantoju lūžņos atrastu mašīnas čuguna[arī pati krāsniņa ir čuguna.] disku.Par vāku piemēruju emaljētu bļodu.
Parasti kurinu ar alkšņa malku. kad uzsilst ,tad malku vispār minimāli vajag. Var arī ar oglēm ,bet priekš tam ir parastais grils.
Garša tādam grilējumam ir super.



Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2013, 22:39 | Komentāri # 44
 
Balvu ielāde ...




otomars,
..šitais ir super..savulaik,sakrāvām pa prasto ķieģeļus,virsū disku no GAZ..akmeņus drusku ielikām...un,nudien labs agregāts šašlikus,desas,super var cept....jauki ir tas,ka vari koriģēt karstumu,,,uzmest alkšņu lapas..nātres...kadiķīti,un procesam var labi sekot līdzi/..
 
paligsDatums: Piektdiena, 26.Aprīlī.2013, 00:11 | Komentāri # 45
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
http://www.dorsetsmokery.co.uk/index.php?route=common/home

Mans dēls pardeva poļiem biznesu Anglijā. Ar visu mājas lapu. coolio

Atvainojos mājas lapas īpašniekiem par spamu, kura rezultātā tika celts mājas lapas reitings.


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.


Komentāru rediģēja paligs - Otrdiena, 30.Aprīlī.2013, 08:07













 
MeilisDatums: Piektdiena, 26.Aprīlī.2013, 09:17 | Komentāri # 46
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (paligs)
Mans dēls pardeva poļiem biznesu Anglijā. Ar visu mājas lapu.

Oho! Tas jau kā lielais divviru drēbju skapis... :) Bet ja pieiet tai lietai rūpnieciski tad jau izmēram ir liela nozīme.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
VanagsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 13:12 | Komentāri # 47
Zemgales rakaris

Komentāri: 766
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Ja jau runājam pa griliem, tad paradīšu savus konstruētos grilu. Visu darbu es pats esmu veicis, sākot no rasēšanas līdz krāsošanai. Korpus un kājas ir no 3mm metāla un nokrāsots ir ar karstumizturīgo krāsu, kā kā kalpošnas laiks būs ilgs. Vēlak ielikšu bildes kāda konstruējas lielā metāla kūpinātava.. happy





ar šo milzeni pagājušogadu tika arī pakūpināta zivis un gaļiņa


te jau top nākamais cepamais

Kas meklē, tas atrod..

Komentāru rediģēja Vanags - Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 13:29













 
paligsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 13:56 | Komentāri # 48
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Prieks acei . Labs darbs un domāju rezultāts ar ....

Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
otomarsDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 20:25 | Komentāri # 49
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vanags, nu superīgi aparāti. Galvenais ka noformēti lieliski.Tev vajadzētu padomāt par biznesu ar šāda veida produkciju.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
RaimiksDatums: Svētdiena, 28.Aprīlī.2013, 20:52 | Komentāri # 50
Laipotājs
Komentāri: 28
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Loti smuki, cik tads varetu izmaksat ja pasutitu. labi
Vajag tikai rakt!!!!!
 
Forums » Viskautkas » Būve » ..grili,kūpinātavas.. (...dalamies pieredzē..)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Karš Austr... 22.Aprīlī.2024, 04:02 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis, CharlesRek, Ubvpwcnog


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024