Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 10:12
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Rudens darbs - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viskautkas » Būve » Rudens darbs (Kāpnes)
Rudens darbs
MuitnieksDatums: Svētdiena, 30.Novembrī.2014, 21:20 | Komentāri # 1
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Māmiņa man veca 88 gadi vairs pa stāvajām kāpnēm pagrabā nokāpt nevar, tāpēc nācās pagatavot šādas:

Vēl jau ir kas darāms, bet galvenais ir gatavs un šovakar māmiņa jau izmēģināja.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 07:11 | Komentāri # 2
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ko Tu slaisties pa to VIDa biroju? nezinu Ar tādām rokām maizīti arī godīgā ceļā var nopelnīt... :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 09:14 | Komentāri # 3
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labrīt! Aga atradies gudrinieks ar rokām ir jāstrādā, tas Tev nav klabināt klaviatūru. Es 15 gadus par galdnieku nostrādāju, šo darbiņu ļoti labi pazīstu. Tagad veicu uzņēmumu kontroli un algu man maksā valsts un cik valsts maksā tik arī ir.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 09:26 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Muitnieks ()
Aga atradies gudrinieks ar rokām ir jāstrādā, tas Tev nav klabināt klaviatūru. Es 15 gadus par galdnieku nostrādāju, šo darbiņu ļoti labi pazīstu.

:D :D :D

Pievienots (01.Decembris.2014, 09:26)
---------------------------------------------
Bet, ja nopietni, tad darbiņš, izskatās, labi padarīts! "Interesanti man kā vēsturniekam", kāpšļu augstumu rēķināji pēc formulas, vai kā sanāk?


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AmigoDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 09:33 | Komentāri # 5
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
"Interesanti man kā vēsturniekam", kāpšļu augstumu rēķināji pēc formulas, vai kā sanāk?


:D :D :D nirga nirga nirga
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 10:18 | Komentāri # 6
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pa smuko trepītes okk
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 10:28 | Komentāri # 7
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nemaz nesmejies, ir formula, pēc kuras var aprēķināt optimālo kāpšļa augstumu attiecībā pret horizontālās plaknes garumu. ja Tas ir, jo stāvākas kāpnes, jo šaurāka horizontālā plakne. Tiesa, šādām vīteņkāpnēm to rēķināja pēc 2/3 no viduslīnijas. Bet Muitnieks ir pielaidis nelielu kļūdu: tas ir spirāļkāpņu rotācijas virziens. Viduslaiku pilīs kāpņu rotācija, līdzīgi kā Muitnieka gadījumā, iet pa labi. Tas ir ar nodomu, lai aizstēvēties gribošais labrocis var dūšīgi vicināt zobenu. Tagad Muitniekam būs problēmas "nepaklausīgo māmuļu" dabūt laukā uz pavasara barbikjū! trakais Ticiet man, tas nav tik viegli...
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MuitnieksDatums: Pirmdiena, 01.Decembrī.2014, 19:19 | Komentāri # 8
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Valduha formulas neizmantoju viss pēc intuīcijas, bet zīmēju divas dienas?
 
Forums » Viskautkas » Būve » Rudens darbs (Kāpnes)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: sālītis, Antoniowwy


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024