Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 16:29
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Piemājas dīķa iekārtošana - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Forums » Viskautkas » Būve » Piemājas dīķa iekārtošana
Piemājas dīķa iekārtošana
ValduhaDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 16:42 | Komentāri # 76
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..šovasar domāju ielikt smaržīgās skalbes,un krāsainās ūdensrozes..baltās gan ne..varbūt kāds zin kur var iešķīt kādus stādus?

Brauc pie manis. ja Ir gan ūdensrozes, gan skalbes.

Quote 007 ()
..nevajag slinkot..vilkvāles vairojas no vālīšu pūkām..maksimāli zaļas apgriez,un kontrolēsi auga daudzumu dīķi..

Es tak rakstīju, ka vilkvāles nevajag apgriezt. Tās saista organiskās vielas, kuras veicina dīķa aizaugšanu. Manā dīķī vilkvāles pašas iet mazumā, jo tām iestājas "bads".

Quote Meilis ()
Pēc definīcijas ''dīķis ir neliela ezeram līdzīga ūdenstilpe, kas atšķiras no ezera ar to, ka ir mākslīgi izveidota, lai uzkrātu stāvošu ūdeni. Dīķis var kalpot ne tikai par ūdens uzkrājēju, bet arī par peldvietu, zivju audzētavu, ainavas elementu.''
Man šķiet ka tikai tiesas sēdē mēs noskaidrotu patiesību.
Parādi man Voldiņ baseinu ar vardēm, tritoniem, zivīm, vēžiem un ūdenszālēm.

Tad man ir jautājums, ar ko atšķiras baseins no dīķa. Baseins ir no gruntsūdeņiem norobežota tilpne, kurā ūdeni uzpilda tikai un vienīgi no augšas. Tajā var salikt akmeņus, ļaut ieaugt zālēm, un ielaist kaut vai krokodilu. Tavā gadījumā tas ir baseins ar vardēm, tritoniem, zivīm, vēžiem un ūdenszālēm. Ja tas būtu veidots no stikla, tad tas būtu akvārijs ar vardēm, tritoniem, zivīm, vēžiem un ūdenszālēm. Bet ne dīķis. Dīķis ūdeni pamatā ņem no gruntsūdeņiem. Ja tas ir izrakts mālā (šur tur esmu redzējis), tad tā jau ir "peļķe", kura sausās vasarās izžūst.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 16:55 | Komentāri # 77
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
man būs krastā terase,ar trepēm iekšā ūdenī,,nu un protams uz terases lapene.

Tu saproti ka uz terases - lapenes pieņemšanu ieradīsies no Madonas augsti stāvošas personas no būvkontroles dienesta.
Šaubos Voldiņ vai tu tiesā uzvarēsi, jo googlē es neatradu baseina definīciju kas atbilstu Tevis teiktajam. svilpo

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 16:59 | Komentāri # 78
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
vilkvāles nevajag apgriezt.

..Valdi..vilkvālēm tikai zaļās vālītes,kamēr nav gatavas jānogriež..un ir ok..aug..bet lēni..
..skalbes ir..bet,ja krāsainās ūdensrozes Tev ir..braucu augusta otrajā pusē paķaļ..

Pievienots (14.Jūlijā.2020, 17:02)
---------------------------------------------
Quote Valduha ()
akvārijs ar vardēm,

..ja varde atnāk labprātīgi..tas nav baseins,bet dīķītis..šitais kurkstētājs ir gudrs kustonis,,ne visur dzīvos..

Pievienots (14.Jūlijā.2020, 17:05)
---------------------------------------------
Quote Meilis ()
uz terases - lapenes pieņemšanu ieradīsies no Madonas augsti stāvošas personas no būvkontroles dienesta.

..mans riktās uz nepilniem 25M2..un lai tie dienesti iet atpūsties...vienīgais,kas man vajadzīgs..būvatļauja ..kas uz šobrīdi tādam laukumam maksā..nu ap 20 eur..

Pievienots (14.Jūlijā.2020, 17:08)
---------------------------------------------

Quote Meilis ()
jo googlē es neatradu baseina definīciju kas atbilstu Tevis teiktajam.

..jebkura būvve ir jāapstiprina..tavs baseins..tas nozīmē tikai būvatļauja,kā jau iepriekš teicu ap 20 eur..bet būvalde nāk gan paskatīt,vai viss var notikt..un tad sēde,,un apstiprinājums..man dīķim bija tāpat..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:05













 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:18 | Komentāri # 79
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tātad Tavam dīķim, terasei un lapenei brauks komisija TRĪS cilvēku grupā no Madonas, izskatīsim atbilstību Eiropas normatīviem, atbilstību Ergļu nākotnes koncepcijai un grāmatvedības auditu... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 17:26 | Komentāri # 80
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
brauks komisija TRĪS cilvēku grupā no Madonas

..tas pofig..galvenais lai Voldiņš tajā komisijā nav trakais

Pievienots (14.Jūlijā.2020, 17:27)
---------------------------------------------
..par dīķi..ir doma nākamgad ielaist signālvēžus..ko gudrie prāti saka??


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 18:00 | Komentāri # 81
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vēžiem toč vajag kaļķa bagātu ūdeni. No kā viņi nabagi čaulas sev gatavos purva rāvā?... Kūdras kostīmā vēzi vēl neesmu redzējis... nene1
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Otrdiena, 14.Jūlijā.2020, 20:32 | Komentāri # 82
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis,
..es to nezinu,,bet ir mums viens purva ezers kur tie kniebēji mājo,,hrenviņzin
..nu ja kas sametīs dolomītu dīķi..

Pievienots (14.Jūlijā.2020, 21:12)
---------------------------------------------
..par tiem kaļķiem..hmm..nu iebēršu maisus piecus pa visu dīķi kalķi..varēs tie vēži kaļķoties... doma


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 15.Jūlijā.2020, 04:20 | Komentāri # 83
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..ja varde atnāk labprātīgi..tas nav baseins,bet dīķītis..šitais kurkstētājs ir gudrs kustonis,,ne visur dzīvos..

Biksērē "Kalnagravās" pirms remonta bija sauna ar nelielu baseiniņu (iekštelpās). Pat tajā dzīvoja varde. :D

Quote Meilis ()
Vēžiem toč vajag kaļķa bagātu ūdeni. No kā viņi nabagi čaulas sev gatavos purva rāvā?... Kūdras kostīmā vēzi vēl neesmu redzējis...

Tas nav būtiski. Savulaik interesējos par vēžu audzēšanu dīķos. Galvenais, lai ūdens būtu tīrs.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Būve » Piemājas dīķa iekārtošana
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024