Pirmdiena, 20.Maijā.2024, 00:38
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Karš Austrumukrainā - Page 88 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » 1945 - līdz mūsdienām » Karš Austrumukrainā (jaunākā informācija)
Karš Austrumukrainā
ValduhaDatums: Svētdiena, 14.Janvārī.2024, 11:03 | Komentāri # 2176
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Krievijas armijas zaudējumi uz 14. janvāra rītu

личного состава – около 370000 (+840) человек,

танков ‒ 6075 (+10) единиц,

боевых бронированных машин ‒ 11302 (+33) ед,

артиллерийских систем – 8747 (+19) ед,

РСЗО – 957 (+0) ед,

средств ПВО ‒ 648 (+2) ед,

самолетов – 329 (+0) ед,

вертолетов – 324 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня - 6861 (+13) ед,

крылатых ракет ‒ 1814 (+8) ед,

кораблей / катеров ‒ 23 (+0) ед,

подводных лодок – 1 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 11667 (+35) ед,

специальной техники ‒ 1353 (+8) ед,

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
zedDatums: Sestdiena, 20.Janvārī.2024, 23:05 | Komentāri # 2177
Darba rūķis
Komentāri: 733
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Atkal, ne gluži pa tēmu, bet labais.


Komentāru rediģēja zed - Sestdiena, 20.Janvārī.2024, 23:33













 
ValduhaDatums: Svētdiena, 21.Janvārī.2024, 10:10 | Komentāri # 2178
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ахмат сила...

https://t.me/operativnoZSU_chat/183309

Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās

https://t.me/taraspovidomlyae/30715

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 21.Janvārī.2024, 10:24 | Komentāri # 2179
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nebiju domājis, ka tanks no drona trāpījuma var momentā eksplodēt:

https://twitter.com/NOELreports/status/1746798317751697602

Slavenais video, kurā ukraiņu drons Hersonas frontē iznīcina krievu dronu operatoru rotas štābu. Kritis arī pats slavenākais Krievijas dronu operators "Moisejs". Sunim suņa nāve...

https://twitter.com/sternen....ef_url=

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 23.Janvārī.2024, 09:59 | Komentāri # 2180
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Šitais ir labs! Stāv, uz mīnas uzsprādzis, ukraiņu tanks. Bet kaut kādam krievelim sagribējās to aplūkot tuvāk. Kazi, varbūt cigaretes palikušas?
Atlido "spārīte". Izrādās, ka krievelis slimo ar entomofobiju = paniskām bailēm no kukaiņiem. Viņš mūk no ukraiņu "spārītes", bet tad notiek kaut kas neizskaidrojams. Zibsnis, un krievelis guļ bez dzīvības pazīmēm. Gluži kā zibens spēriens no skaidrām debesīm...

https://t.me/voynareal_ua/35021


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 23.Janvārī.2024, 21:14 | Komentāri # 2181
Zemgales rakaris

Komentāri: 2834
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kaut kā nerāda pēdējā laikā tos video,tik migla un viss.
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 24.Janvārī.2024, 08:43 | Komentāri # 2182
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu nezinu, tikko pārbaudīju, man rāda. Nezinu kā telefonā, bet datorā nav problēmu.
Ko saka citi vērotāji?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 24.Janvārī.2024, 08:47 | Komentāri # 2183
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Krievijas armijas zaudējumi uz 23. janvāra rītu:

личного состава – около 377820 (+960) человек,
танков - 6214 (+22) ед,
боевых бронированных машин - 11548 (+59) ед,
артиллерийских систем - 8947 (+51) ед,
РСЗО - 970 (+2) ед,
средства ПВО - 657 (+0) ед,
самолетов - 331 (+0) ед,
вертолетов - 324 (+0) ед,
БПЛА оперативно-тактического уровня – 6961 (+0),
крылатые ракеты - 1820 (+1),
корабли /катера - 23 (+0) ед,
подлодки - 1 (+0) ед,
автомобильной техники и автоцистерн - 11956 (+65) ед,
специальная техника - 1409 (+12)

Cik saprotu, tad tehnikas vienībās tas ir jauns rekords.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Trešdiena, 24.Janvārī.2024, 09:04 | Komentāri # 2184
Zemgales rakaris

Komentāri: 2834
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Pieļauju,ka telefona vaina.
 
sālītisDatums: Trešdiena, 24.Janvārī.2024, 10:00 | Komentāri # 2185
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2140
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Ko saka citi vērotāji?
Gan uz datora, gan uz telefona viss ir normāli skatāms.
Quote nēģis ()
Pieļauju,ka telefona vaina.
Droši vien!
 
nēģisDatums: Trešdiena, 24.Janvārī.2024, 12:29 | Komentāri # 2186
Zemgales rakaris

Komentāri: 2834
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Tagad atklāju,ka no telegram nerāda man.No tvitera viss iet.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 25.Janvārī.2024, 09:58 | Komentāri # 2187
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Skatos ukraiņu ziņojumos, par Krievijas armijas zaudējumiem uz 25. janvāra rītu, nespēju aptvert. Kaut kādi "kosmiski" cipari:

личного состава – около 378660 (+840) человек,
танков - 6257 (+30) ед,
боевых бронированных машин - 11621 (+42) ед,
артиллерийских систем - 9067 (+59)ед,
РСЗО - 972 (+1) ед,
средства ПВО - 660 (+1) ед,
самолетов - 331 (+0) ед,
вертолетов - 324 (+0) ед,
БПЛА оперативно-тактического уровня – 7033 (+35),
крылатые ракеты – 1844 (+2),
корабли /катера - 23 (+0) ед,
подлодки - 1 (+0) ед,
автомобильной техники и автоцистерн - 12044 (+39) ед,
специальная техника - 1420 (+4)

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 28.Janvārī.2024, 16:06 | Komentāri # 2188
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
...vienmēr esmu teicis..KARŠ,TAS IR BIZNESS..un šis teksts ir bijis,kopš civilizācija pastāv..
...esmu par Ukraiņu tautu...SLAVA UKRAINAI..bet skumji,ja šādas lietas noiek....un viņas notiek...LV par to neraksta..brīnos,ka šis posts ir ielēcis ziņās...Par plīdzību Ukrainai......pasaule raksta..jā..raksta..to,kas notiek..tikai LV ziņās neraksta,ka ļoti liela daļa palīdzbas,tiek nozagta.To raksta pasaules prese....kur..kas...meklējam paši..un tie nav murgi.Valduha...vari dzēst komentu,,,bet Tava info par Ukrainas karu,ir tikai vienos vārtos...palasi ko citur raksta.....
..sen nebiju šeit bijis...un ...nebūšu ar...forums ir pārvēties par miskasti,ar vienu valdoni priekšgalā..
..visu labu..
..parLatviju..
https://www.apollo.lv/7947894....us-eiro

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 29.Janvārī.2024, 09:40 | Komentāri # 2189
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2140
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
tikai LV ziņās neraksta,ka ļoti liela daļa palīdzbas,tiek nozagta
ja arī tā ir, tas nenozīmē to, ka es nepalīdzēšu. Palīdzēšu arī turpmāk tik, cik vien varēšu! Gan jau ir kāds, kas grib uz tā iedzīvoties. Žurkas ir visur, tāpēc taču mēs nepārstāsim maizi cept un ēst, ja tā var salīdzināt.
Quote 007 ()
Tava info par Ukrainas karu,ir tikai vienos vārtos...
Līdztekus militārajam konfliktam notiek arī ideoloģiskā cīņa. Tagad kara laikā, un šis ir arī mūsu karš, katram ir jāsaprot, kurā pusē nostāties. Spēli uz otriem vārtiem (terorismu) es katru dienu redzu youtubē, un katru dienu arī attiecīgi youtubei ziņoju par terorisma popularizēšanu. Tas ir tas, ko es no savas puses reāli varu paveikt.
Quote 007 ()
forums ir pārvēties par miskasti,ar vienu valdoni priekšgalā..
Nepiekrītu par miskasti un nepiekrītu par valdoni. Mēs vienkārši esam šeit maz palikuši aktīvie dalībnieki.


Komentāru rediģēja sālītis - Pirmdiena, 29.Janvārī.2024, 10:30













 
ruketsDatums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 00:38 | Komentāri # 2190
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ikars pamodies, tas ir labi.

Pievienots (30.Janvārī.2024, 00:39)
---------------------------------------------
Ja vadonis nebloķētu man būtu daudz info ar ko dalīties. Bet ir tā kā ir.

Pievienots (30.Janvārī.2024, 00:41)
---------------------------------------------
Es ticu ka Valduha grib labu, bet nesaprot ka viņu izmanto.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 01:02 | Komentāri # 2191
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..esmu PAR UKRAINU...un iespēju robežās palīdzu....Pretīgi ir tas,ka LVziņās ļoti daudz nestāsta...tāpēcarī man vakar tāds teksts uznāca////SLAVA UKRAINAI....
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 02:15 | Komentāri # 2192
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Neesmu par politkorektumu, esmu par Latviju. Slava Latvijai un mūžīgu pazušanu viņas ienaidniekiem un viltus praviešiem. Dievs svētī Latviju pirats
Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 02:17













 
sālītisDatums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 11:34 | Komentāri # 2193
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2140
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Pretīgi ir tas,ka LVziņās ļoti daudz nestāsta...
Es domāju tā, ka kara laikā informācija ir ierocis un tieši tāpat arī dezinformācija ir ierocis. Kaut kas tiek pateikts un kaut kas tiek arī noklusēts. Muļķīgi būtu uzreiz pieņemt katru faktu publicētu medijos par pilnīgu patiesību. Kam tas ir izdevīgi? Tas ir jautājums, ko vienmēr uzdot sev pie atspoguļoto notikumu izklāsta. Bet par orkiem gan ir skaidrs viens- tie melot sāk tikko atver mutes. Nekas nav mainījies no maniem bērnības laikiem, kad mana omamma (un lai viņai vieglas smiltis!) par komunistiem teica savu spārnoto teicienu "viņi miez uz galvas un saka, ka lietus līst!" Pēc kara noteikti būs daudzas lietas, ko mēs vai mūsu pēcteči agrāk vai vēlāk uzzinās. Un būs arī lietas, kas tā arī paliks neatklātas un vēlāk tiks aizmirstas mūžīgos laikos.
 
ruketsDatums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 12:02 | Komentāri # 2194
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
lietas, kas tā arī paliks neatklātas un vēlāk tiks aizmirstas mūžīgos laikos.

Šis bij viens sakarīgs komentārs no Jums cienītais kungs.
Ja vien mēs saprastu ka mums ir kopēji ienaidnieki, nevis latvietis latvietim ir ienaidnieks, mēs būtu spēks ar ko rēķinātos visas lielvaras. Jo var iznīcināt cilvēkus, bet nevar iznīcināt kopīgu ideju. Latvietim tā vienmēr būs SAVA valsts, savs stūrītis zemes, kur pats vari lemt savu likteni.
Šobrīd tā nav. Mūsu likteņus lemj citi un ne ar tiem labākajiem nodomiem.
Ir ziņas ka ukraiņi jau 500 000 kritušo ir zaudējuši. Var mani nosist, bet es neticu ka tas ir tas ko ukraiņu tauta ir vēlējusies. Pārējais protams politika.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 15:45 | Komentāri # 2195
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..redz...ko lai saka...nupat ir pacēlies jautājums,par to,ka vajag mainīt ielas nosaukumu Ērgļos..ir Oškalna ela....sazin kādi tupaki,uzreiz iedomā Otomāru Oškalnu......un visa tā padarīšana tiek saistīta ar okupantu karu Ukrainā///piekrīru...likvidējam naher visas CCCP slavinošās vietas...nu nav viņām LV jābūt....bet Oškalna iela..kas tur tāds ir???J es būtu uzvārdā Oškalns,,,es ar būtu slikts????
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 16:31 | Komentāri # 2196
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2140
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
...nupat ir pacēlies jautājums
Tas taču ir vietējās pašvaldības jautājums, kur arī Tu droši vari paust savu viedokli! Es, piemēram, ņemu dalību pasākumos jautājumos, kas mani interesē. Piemēram, nesen mums bija publiska diskusija par tuvējo ezeru apsaimniekošanu, un es tur izteicu savu sakāmo.
 
007Datums: Otrdiena, 30.Janvārī.2024, 17:59 | Komentāri # 2197
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tas taču ir vietējās pašvaldības jautājums, kur arī Tu droši vari paust savu viedokli! Es, piemēram, ņemu dalību pasākumos jautājumos, kas mani interesē. Piemēram, nesen mums bija publiska diskusija par tuvējo ezeru apsaimniekošanu, un es tur izteicu savu sakāmo.
..bet es arī to daru..ok,neesmu LV,,bet savu viedokli pasaku...var jau..bet nu ja tik tālu aizitet..nu nez...kur vēl..

Pievienots (31.Janvārī.2024, 10:34)
---------------------------------------------
"Saprotu, ka manas izredzes izdzīvot ir 50 pret 50." Bijušais deputāts Riekstiņš dosies karot uz Ukrainu (apollo.lv)


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 01.Februārī.2024, 12:32 | Komentāri # 2198
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
...vienmēr esmu teicis..KARŠ,TAS IR BIZNESS..un šis teksts ir bijis,kopš civilizācija pastāv..
Šoreiz nevienu postu nedzēsu. Esmu labsirdīgs...
Karš, tas ir bizness? Jā, priekš ieroču ražotājiem tas ir bizness. Man ir jautājums, kādu procentu no Eiropas un ASV iekšējā kopprodukta sastāda munīcijas ražošana? Eiropas Savienība apsolīja Ukrainai 1 000 000 lielgabala lādiņu. Pērnā gada rudenī viņa paziņoja, ka šo apjomu tā nav spējīga izpildīt. Izskatās, ka ar biznesu kaut kas nav kārtībā...
Nez kāpēc tas bizness nerullē...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 01.Februārī.2024, 13:12 | Komentāri # 2199
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..vottt..te pa Vāciju iet traki,,,nestreiko laikam tikai tie,kam  slinkums..BET..pagājušo gad,,,ja nemaldos ap 4. miljardi...šogad sola summu dubultot..malači..
..par biznesu...ko lai saka...ir viņš vai nav???..pieminēji lādiņu skaitu..ok...nevar tik daudz..nu nevar...bet VAR...tikai,,jo gumiju tālāk pastiep,viņa garāka paliek..skumji...ja pasaule ietu pret to orku....dažu dienu jautājums...un akmens nepaliek uz akmeņa...

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Ceturtdiena, 01.Februārī.2024, 13:26













 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 01.Februārī.2024, 17:00 | Komentāri # 2200
Stāstnieks

Komentāri: 11675
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Kara tēma » 1945 - līdz mūsdienām » Karš Austrumukrainā (jaunākā informācija)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Maijā.2024, 18:09 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 18.Maijā.2024, 21:28 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 14.Maijā.2024, 06:30 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 11.Maijā.2024, 08:31 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Sveiciens ... 05.Maijā.2024, 09:17 Kalnietis Pļāpātuve
Lasīt
4. maijs 04.Maijā.2024, 05:54 Valduha Patrioti
Lasīt
Video 29.Aprīlī.2024, 05:11 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024