Piektdiena, 29.Martā.2024, 09:36
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Jurijs Gagarins - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Kara tēma » 1945 - līdz mūsdienām » Jurijs Gagarins (Mīti un fakti par pirmo iziešanu kosmosâ.)
Jurijs Gagarins
nēģisDatums: Trešdiena, 14.Aprīlī.2021, 14:53 | Komentāri # 1
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Par cik visur skandina par 60 gadu jubileju kopš Gagarins izgāja kosmosā,nolēmu pastudēt par šo personu vairāk,ne tikai ko wikipēdija raksta un visu ko mēs oficiāli zinām.
Tātad uzdūros šādam rakstam,citi bļaus par sazvērestības teorijām,bet man šķiet ļoti ticami un apgāza manu priekšstatu par pirmo cilvēku kosmosā.
https://u.to/QH0_Gw


Komentāru rediģēja nēģis - Trešdiena, 14.Aprīlī.2021, 15:28













 
KalnietisDatums: Trešdiena, 14.Aprīlī.2021, 23:08 | Komentāri # 2
Darba rūķis
Komentāri: 251
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Izklausās, daudz maz ticami.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Aprīlī.2021, 05:25 | Komentāri # 3
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Atļaušos šajā tēmā ielikt krievu militārā eksperta, bijušā aviācijas konstruktora Vadima Lukoševiča videostāstu par PSRS un mūsdienu Krievijas kosmosa attīstību (pareizāk būtu teikt - regresu).
Stāsts iesākas ar dokumentāliem kadriem, kuros var redzēt Gagarinu pirms lidojuma divās dažādās ķiverē. Oriģinālā balta, bet vēlākajos "dokumentālajos kadros" uz tās parādās uzraksts СССР.
Līdz 2:15 rāda to, kas notika pirms 60 gadiem, bet no 2:15 to, kas ar Krievijas kosmosu notiek mūsdienās... :D ...būs jautri.
Interesanti, ka PSRS kosmosa iekarošana notika banālas kodolgalviņas masas aprēķinu kļūdas dēļ...


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 15.Aprīlī.2021, 08:50 | Komentāri # 4
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Runājot, par Nēģa k-ga ielikto rakstu, es tam īsti neticu. Es vispār neticu sazvērestības teorijām.
Pieļauju, ka Jurijs Gagarins neveica orbitālo lidojumu, bet tikai sasniedza stratosfēru, bet arī šim apgalvojumam īsti negribās ticēt. Nu nav tik vienkārši noslēpt šādu faktu. Tajā bija iesaistīti pārāk daudz cilvēku.
Cik nav lasīts par to, ka amerikāņi nekad nav izkāpuši uz mēness? Tā pati opera. Viss uzfilmēts mistiskā angārā.
Bija Padomju Savienībai iespēja veikt šādu lidojumu? Atbilde viennozīmīga - bija.
Pastāv iespēja, ka tāds lidojums nenotila? Pastāv.
Pastāv iespēja, ka Meilis ir krievu spiegs? Pastāv. Vai man šai iespējai jātic? Šaubos. surprise

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Aprīlī.2021, 09:58 | Komentāri # 5
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Pastāv iespēja, ka Meilis ir krievu spiegs? Pastāv. Vai man šai iespējai jātic? Šaubos.

Jā, labāk ka mani ''atmasko'' kā krievu spiegu, nevis atklāj ''īsto patiesību'', ka esmu aģents no Izraēlas. trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 15.Aprīlī.2021, 10:12 | Komentāri # 6
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
To kā bij patiesībā,visticamāk neuzzināsim nekad,pārāk daudz par un pret.
 
007Datums: Ceturtdiena, 15.Aprīlī.2021, 10:21 | Komentāri # 7
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Jā, labāk ka mani ''atmasko'' kā krievu spiegu, nevis atklāj ''īsto patiesību'', ka esmu aģents no Izraēlas.

..aizdomas jau bija :D
..un vēl..tak Sorosa stipendiāts ar... trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 15.Aprīlī.2021, 10:48 | Komentāri # 8
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..un vēl..tak Sorosa stipendiāts ar...

Kuš!!! :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 22.Aprīlī.2021, 00:13 | Komentāri # 9
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Te vēl viens notikumu variants:


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Kara tēma » 1945 - līdz mūsdienām » Jurijs Gagarins (Mīti un fakti par pirmo iziešanu kosmosâ.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024