Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 15:34
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Sviesta konkurss 2021. - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Meilis  
Forums » Viskautkas » Konkursi » Sviesta konkurss 2021. (Pus pa nopietnam, pus pa jokam.)
Sviesta konkurss 2021.
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Februārī.2021, 11:42 | Komentāri # 26
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu ziķeris, kas ziķeris!
Tās ir mežapūces medību pēdas. Sākumā redzami kāju nospiedumi:



Saķerta, zem sniega skrejoša pele, tad arī spārnu nospiedumi, uzlidojot.
Mani te viena nekaunīga pūce apsēdusi. Katru rītu tup vienā vai otrā kokā. Visas miega peles būs noēdusi, tā, ka miega bads turpmāk garantēts.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 16.Februārī.2021, 12:02 | Komentāri # 27
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nuja, blakus mitinoties tagad Tev uzspiedīs savu pūces dienas ritmu arī, nevarēsi vairs kā visi cīruļi no rītiem agri mosties! ja
 
007Datums: Otrdiena, 16.Februārī.2021, 12:06 | Komentāri # 28
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
nevarēsi vairs kā visi cīruļi no rītiem agri mosties!

..nu ja,,ka neaiznes :D trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 15:37 | Komentāri # 29
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jautājums tiem, kas mani labi pazīst. Šādā paskatā es nu jau mēnesi apmeklēju MAXIMA veikalu (bildējos bez uzpurņa).



Kas ar mani nav īsti kārtībā, un kapēc?
Jau iepriekš pateikšu priekšā - vistiešākā saistība ar Ķīnas vīrusu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 16:09 | Komentāri # 30
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..tak kā lai saka..viens bārdains meža vecis..uzliek masku,un bārdas rugājus neredz..krietns ietaupījums ..nav žiletes jāpērk.. :D
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 16:18 | Komentāri # 31
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ar bārdu tam nav nekāda sakara.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 16:28 | Komentāri # 32
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..ja kepka galvā,,viegāk masku uzik..aizāķēt aiz ausīm??
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 17:09 | Komentāri # 33
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kārtības nav, jo mašīnai logs ir palicis vaļā! kikina
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 18:10 | Komentāri # 34
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..ja kepka galvā,,

Vot par to kepku galvā varētu sākt domāt...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 18:28 | Komentāri # 35
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Gan jau ka ausis atļekušas... :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Piektdiena, 19.Februārī.2021, 18:40 | Komentāri # 36
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Vot par to kepku galvā varētu sākt domāt...

...tad jau būsi fričlandes STIHL seja..bet tas vārds cik zinu netulkojas..nu kā sak lauku zēni..tāds stiliņš :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 20.Februārī.2021, 05:46 | Komentāri # 37
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Redz, kopš atgriezos mājās no dienesta armijā, neesmu valkājis cepuri (ir bijuši atsevišķi izņēmumi ziemā, kad stipri putina, bet tās ir bijušas 2 - 3 epizodes). Un nu, lai piesegtu noaugušo galvu, esmu spiests likt cepuri. :D Tā teikt, lai neizskatos pēc galīga pāķa.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 20.Februārī.2021, 09:44 | Komentāri # 38
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
A ko, pats zāli tak pļauj. Tur Tev ir lielais trimmeris. Paņem nopērc tādu mazāku trimmerīti, vārdā "Philips". Var sevi viegli apkopt pats, un aparāts būs sevi atpircis jau pirmajā gadā. Man jau 17. gadu tāds ir, un dzīvoju es bez bēdu! ja
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 21.Februārī.2021, 10:07 | Komentāri # 39
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ir dēlam. Tas tagad staigā džihādista paskatā - bez matiem, bet ar bārdu. :D
Kad iepriekšējo reizi atgriezās no Jelgavas, bija atstājis kojās. Tad 3 nedēļas karantīnā ("positivus" tests). Tagad atbrauca, un atkal nepaņēma līdz. Tāda tā paaudze, kura izaugusi bez regulāras sišanas, ir. Bet ko nu vairs. Tagad jāpriecājas, ka pašu nesit... paldies

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 21.Februārī.2021, 10:32 | Komentāri # 40
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tagad jāpriecājas, ka pašu nesit

..tas tik ir laika jautājums..paga drusku,paliksi švakāks,sados pa oriņiem.. trakais :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 21.Februārī.2021, 10:46 | Komentāri # 41
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Mani vairāk baida, ka neiesēdina ragaviņās, un neaizvelk uz mežu... trakais
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 21.Februārī.2021, 20:46 | Komentāri # 42
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nu ok..ja sviesta konkurss,,ta lai iet..
..tie,kas ir bijuši pie manis....es domāju..zin....pārējie lai min..
..ir viena lieta,kuru es virtuvē nekad .....nekad nevarēšu paciest..nekad....un tas būs jebkurā virtuvē...arī,ja būšu ciemos aizbraucis pie radiem..pie čomiem..
...kas tas ir??:?

konkurss līdz 23.marta pusnaktij..

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Svētdiena, 21.Februārī.2021, 21:07













 
MeilisDatums: Svētdiena, 21.Februārī.2021, 21:11 | Komentāri # 43
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
It kā man vajadzētu zināt... bet nevaru iedomāties.
Brauc ciemos, es tevi pavērošu savā virtuvē... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Svētdiena, 21.Februārī.2021, 21:12 | Komentāri # 44
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Netīru galdu Tu toč neciet virtuvē.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 22.Februārī.2021, 07:13 | Komentāri # 45
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es teiktu - nemazgātu trauku grēdu. Vismaz es to neciešu, sevišķi, ja tie sakrauti izlietnē.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Pirmdiena, 22.Februārī.2021, 09:20 | Komentāri # 46
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..tas vis ir ok..bet ir toč viena štelle..miniet..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 22.Februārī.2021, 11:40 | Komentāri # 47
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es teiktu - nemazgātu trauku grēdu. Vismaz es to neciešu, sevišķi, ja tie sakrauti izlietnē

vot, vot! Mani ar šitas besī! lamas Tad es ņemu un pats izmazgāju, un lieki man tad teikt, ka es iztērēju veselu lērumu karstā ūdens!
nu labi, kas vēl virtuvē ir nepatīkams? Smaka. Mušas. Nekārtība. Bet tas jau visiem. Ieliec kādu bildi, kur ir redzams arī tas, kas tieši Tev nepatīk. Neatkodīsim citādi.
 
007Datums: Pirmdiena, 22.Februārī.2021, 11:48 | Komentāri # 48
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..pavasara salidojumā biji..ok..pateikšu drusku priekšā..es zupu vāriju,un riktēju visus produktus,kas zupai bija nepieciešami..manā darbībā tas bija redzams..
..par netīrajiem traukie..es reizēm grēkoju..nu paliek pēc vakariņām uz nākamo dienu..nupat apsveru pirkt traukmašīnu..trauki ideāli tīri,un ūdens patēriņš mazāk,nekā mazgājot izlietnē..

Pievienots (22.Februārī.2021, 11:50)
---------------------------------------------
..atbildē ir divi vārdi..
..abi sākas ar burtu ,,N,,


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 22.Februārī.2021, 12:35 | Komentāri # 49
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
neass nazis!
 
007Datums: Pirmdiena, 22.Februārī.2021, 12:46 | Komentāri # 50
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
sālītis,
..precīzi..
..visu varu pieciest..bet ja neasi naži virtuvē..tad man pret mājas saimnieku ir riktīga dusma..nazim ir jābūt asam..

Pievienots (22.Februārī.2021, 12:52)
---------------------------------------------
..tas pat ir ar cirvi..ēveli,vai kaltu..ciest nevaru..instrumentiem ir jābūt asiem..


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
Forums » Viskautkas » Konkursi » Sviesta konkurss 2021. (Pus pa nopietnam, pus pa jokam.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024