Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 19:08
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Dažādi vāģi, moči un to mūžīgās problēmas. - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Viskautkas » Auto » Dažādi vāģi, moči un to mūžīgās problēmas.
Dažādi vāģi, moči un to mūžīgās problēmas.
JanisKDatums: Sestdiena, 25.Augustā.2018, 22:57 | Komentāri # 1
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Šajā tēmā rakstīšu un atrādīšu dažādas auto/moto lietas ar ko nodarbojos, kad ir brīvbrīdis, jo auto tēma večiem ir tuva, bet šajā forumā izskatās, ka nedaudz pamirusi, tad nu mēģināšu to iedzīvināt. Varbūt kāds ieraudzīs sev kaut ko interesantu vai noderīgu. Par mūsdienu dzelžiem velku krietni labāk kā par tiem, ko roku. :)
 
JanisKDatums: Sestdiena, 25.Augustā.2018, 23:26 | Komentāri # 2
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Šodienas šeptīte, bmw x3 3.0d dzinējs. Vāģim eļļa antifrīzā parādijusies, aizdzen uz servisu (Madonā), konstatē faktu, defektācija-beigts starpdzesētājs, klients paņem vāģi pēc 3 mēnešiem (strādā ārzemēs) šis tas sačakarēts, navigācijas displejs un vēl šis tas, izbrauc ielās, sadod džezu un spogulī redz dūmus, nu tvaiku. Izkasās ar servisu, ka darbs nav izdarīts un tad zvana man. Motori ir mana mīļākā nodarbošanās, tādēļ man uzreiz ir skaidrs, ka galvas blīve. Nu, pāris stundas šeptes un pauris ir nost, kā arī patiesība ir galdā, 6. cilindrs pa pieskari.

Skaidri redzams, ka 6. cilindrā ir antifrīzs, slapjš.

Te galva, pirmie pieci katli, skaisti, sausi, 6. izskalots.
Nu tā kaut kā.
 
JanisKDatums: Sestdiena, 25.Augustā.2018, 23:28 | Komentāri # 3
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Kaut kas nesagāja, te galvas bilde.

Pievienots (25.Augustā.2018, 23:46)
---------------------------------------------
Ja vīriem ir interese, tad varu ielikt arī senākas bildes, no, piemēram, SCANIA kapitālā remonta, kur detaļās vien aiziet padsmit tūkstoši eiro, tas ir interesants pasākums. Pirmo reizi, kad to dariju, gandrīz krustus metu. :D Katrā ziņā, smēķi trīs pēc kārtas aizgāja stabīli,pirms pieskāros aizdedzes atslēgai. huh

 
JanisKDatums: Svētdiena, 26.Augustā.2018, 00:23 | Komentāri # 4
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Te būs bildes no mana pēdējā moču veikuma, Ducati 1100 evo monster 2011'. Labs, sarežģīts un interesants mocis. Gandrīz vai iemīlēju no pirmās, līdz pēdējai skrūvei. Viss sākās ar motora atsūtīšanu no Anglijas, jo tur kaut kas grab. Grabēja samorezs,kas caur gaisinieku bija iekļuvis cilindrā. Atsūtija no USA galvu un virzuli un brauc bez bēdu. Kad biju ticis galā ar motoru, tad atnāca pārējais mocis paciņās,te bildes. Tās bija aizraujošas naktis.
$IMAGE1$

 
JanisKDatums: Svētdiena, 26.Augustā.2018, 00:25 | Komentāri # 5
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...

Pievienots (26.Augustā.2018, 00:57)
---------------------------------------------
Šī nav reklāma, bet ja nu kādam vajag, tad daru jeb ko, metinu visu un jebkur. ;) par metināšanu nesteidzaties, jo nav vēl savs aparāts ar ģeneratoru iegādāts, bet ir plānā.

 
ValduhaDatums: Svētdiena, 26.Augustā.2018, 05:45 | Komentāri # 6
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kā teiktu mana Omīte - ziķeris! okk
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 26.Augustā.2018, 08:47 | Komentāri # 7
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu re, cienījams amats. Par labu meistaru ziņas parasti sabiedrībā izplatās vēl ātrāk nekā internetā. okk
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
CadburysDatums: Svētdiena, 26.Augustā.2018, 14:25 | Komentāri # 8
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā ir kā ir ar tiem servisiem Madonā ... Es ar meklēju rezerves daļas muravejam bet vēl nesu neko atradis...
Patiesība ir tur laukā
 
JanisKDatums: Piektdiena, 07.Septembrī.2018, 15:30 | Komentāri # 9
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Vēršos pie biedriem ar jautājumu. Varbūt, kādam pagalmā mētājas vecais audi 80 b2, interesē jumts, bez lūkas. Ja pašiem nav, tad varbūt kaimiņam. Labprāt iegādātos un iespējams vēl kādas detaļas vai visu kopā. Man vajag savam projektiņam . Ziema nāk, ragavas jātaisa. :)


Pievienots (07.Septembrī.2018, 15:31)
---------------------------------------------
Der arī no pārejnieka, kas pēc 84' līdz 86'.

Pievienots (07.Septembrī.2018, 18:39)
---------------------------------------------
Arī no 90 der.

 
JanisKDatums: Ceturtdiena, 20.Septembrī.2018, 21:58 | Komentāri # 10
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Šajā postā klusums no manis, kādu brīdi. Tādēļ, kaut kas jāpastāsta. Par posta iesākumu, par X3, tur viss ok, saimnieks priecīgi brauc, tas dzinējs ir pieveikts.
Tagad mazliet vairāk vaļas savam priekam. Kā jau sapratāt, man ir tautā sauktā "žilete"(nu jau otrā, pēc skaita), vecā, labā, kvatra, tāds jaunības sapnis, ko nevarēju kādreiz piepildīt, zināšanu trūkuma dēļ, protams arī līdzekļu. Plāns ir tāds, līdz kārtējai Gaiziņā braukšanai ir jāsabur dzinējs. Pagaidām, man tur ir neslikts rezultāts ar standarta 2.2l dzinēju, tomēr vienmēr esmu gribējis uzbūvēt, kaut ko foršu un kādu dienu iebraukt trijniekā. Tad šogad man par bāzi ir 2.3 20v motors, no kura gribu uztaisīt turbiķi. Šobrīd tiek vāktas komponentes. Dzinējs, pagaidām izskatās šādi, netīrs, necils, jo viss tiek vākts kopā.

Izplūdes kolektoru dabuju no audi S2, kopā ar 2 remontējamām turbīnām, nu jau man tādas ir 3. :D Turpinājums sekos!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 20.Septembrī.2018, 22:30 | Komentāri # 11
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Oho, tātad Gaiziņkalna mobīlis tiek riktēts.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Ceturtdiena, 20.Septembrī.2018, 22:39 | Komentāri # 12
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Meilis, jū, cik nu maks atļauj. ;) Pagaidām 50/50, ka paspēšu, ja nepaspēšu, tik un tā braukšu, kaut ar standartiņu. :)
 
JanisKDatums: Ceturtdiena, 20.Septembrī.2018, 23:02 | Komentāri # 13
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Runājot vēl par vāģiem, šodien savā īpašumā ieguvu SAAB, švāģers atdeva, skaisti, nav nemaz slikts vāģis. :D Tagad tikai jādomā, kur likt to zviedra dvēseli, 2.0T 200zs, nav peļams, ir padomā ascona B, tur tam būtu īstā vieta. Vispār, vecie vāģi piešķiļ.
 
JanisKDatums: Ceturtdiena, 20.Septembrī.2018, 23:18 | Komentāri # 14
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ascona B, klasisks auto un šis eksemplārs ceļams.



Komentāru rediģēja JanisK - Ceturtdiena, 20.Septembrī.2018, 23:18













 
JanisKDatums: Piektdiena, 14.Decembrī.2018, 19:53 | Komentāri # 15
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Sen nav bijis, ko parādīt, bet nu esmu ķēries pie sava audi 20v dzinēja. Šobrīd aktuāla lieta priekš manis ir galvas portēšana. Ellīgi laikietipīgs darbiņš, bet noteikti būs tā vērts. Ja prasās paskaidrojums vārdam portēšana, tad tas nozīmē - ieplūdes un izplūdes kanālu uzlabošana, tas notiek ar dažādām frēzītēm. Tā kā turbo pasākums šķita drusku par dārgu, tad to atmetu un nosliecos uz pilnīgu standarta variantu ar uzlabojumiem. Lai arī šobrīd sametot uz papīra skaitļus, labi redzams, ka pieliekot vēl kādu drusku naudas, būtu sanācis 20 vt standarts, šī atklāsme nāca mazliet par vēlu, jo sākumā nebija priekšstata, ko nozīmē salasīt šādu 2.3 20v dvižaku.Turbiķis būs nākamgad, tā kā gluži veltīgs ieguldījums nebūs. Tālāk bildes ar izplūdes kanālu bildēm, sākums, vidus un gandrīz beigas.


 
MeilisDatums: Piektdiena, 14.Decembrī.2018, 20:38 | Komentāri # 16
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tā jau ir fotomāksla. foto
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Svētdiena, 13.Janvārī.2019, 00:01 | Komentāri # 17
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Atskaitīte ar ko nodarbojos. Pagājušajās brīvdienās pieķēros savam vāģītim. Sāku ar jumta plāksnes maiņu. Kamēr visu piegriež, sagatavo utt.. vakar vakarā pabeidzu jumta šeptes un no rīta ķēros pie purna, rezultāts labs. Kāda bilde ieskatam.



 
MeilisDatums: Svētdiena, 13.Janvārī.2019, 17:20 | Komentāri # 18
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pēdējā bildē tā kā pēc autiņa sāk izskatīties, pirmajās pēc kosmiskās atlūzas... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Svētdiena, 13.Janvārī.2019, 19:45 | Komentāri # 19
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Jū, izskatijās pec bezcerīga varianta. :D Toties tagad jau ir diez gan stalta, nakamajās brīvdienās jatiek ar durvīm galā, jāparkrāso un tad būs kapitāli. Tad tik vēl steidzīgi motors jāliek kopā. :)
 
007Datums: Svētdiena, 13.Janvārī.2019, 20:39 | Komentāri # 20
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2172
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
...njaaa..Janka...rokas Tev pareizajā vietā..prieks skatīties..
..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Svētdiena, 13.Janvārī.2019, 20:39













 
JanisKDatums: Trešdiena, 16.Janvārī.2019, 12:20 | Komentāri # 21
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tad jau manīs, kas man te beigās sanāks pa dažām nogalēm uz ātru roku.
 
JanisKDatums: Trešdiena, 16.Janvārī.2019, 12:27 | Komentāri # 22
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Tikko pabeidzu arī bloku salikt. Kamēr citiem darbā kafijas pauze, tikmēr es tik skrūvēju. :D Bloks savākts un sakopts, izhonēts, jaunas šāles, gredzeni, nepaslinkoju arī nokrāsot.

 
ValduhaDatums: Trešdiena, 16.Janvārī.2019, 18:13 | Komentāri # 23
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote JanisK ()
Kamēr citiem darbā kafijas pauze, tikmēr es tik skrūvēju.

Tu laikam gribēji teikt - Kamēr citiem darbā kafijas pauze, tikmēr es dzeru alu un tik skrūvēju... alus :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
JanisKDatums: Trešdiena, 16.Janvārī.2019, 19:34 | Komentāri # 24
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Darbā nekāds alus, nu labi. :D :D
 
JanisKDatums: Sestdiena, 19.Janvārī.2019, 00:16 | Komentāri # 25
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Vāģis kļūst ar vien taisnāks.



 
Forums » Viskautkas » Auto » Dažādi vāģi, moči un to mūžīgās problēmas.
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024