Ceturtdiena, 25.Aprīlī.2024, 17:07
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Ieteikumi - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ieteikumi (par vietni un kopējo mūsu attīstības virzienu)
Ieteikumi
ZollisDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 11:27 | Komentāri # 76
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (paligs)
Zollis neker kreņķi. Laid pie manis. Pajemam un taisam seminar.

Uz kurieni jālaiž?
 
paligsDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 14:43 | Komentāri # 77
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Zollis)
Zollis


Sēlija, latgaļa, tik tu laiceigi pasok lai branveinu īļiku.
I mizeiti josodora.
doma


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
ZollisDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 16:06 | Komentāri # 78
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Baigi tāļi... bet kad būšu avaļinājumā... varbūt saņemšos un aizbraukšu. Brandvīnu varu paņemt savu...

Pievienots (15.Maijs.2013, 16:06)
---------------------------------------------
No miezīša gan neatteiktos...

 
MeilisDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 21:31 | Komentāri # 79
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Broļiem lotgoļiem miezīts ir gona lobs... viins par moz div par daudz... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
TiiFsDatums: Trešdiena, 15.Maijā.2013, 21:44 | Komentāri # 80
Mecenāts

Komentāri: 476
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (paligs)
I mizeiti josodora.


Opaa? Miezīti brūvē? :)
Pieļauju, ka pie Tevis ir lustīgi Līgo svētki :)

Ērglis lido augstu, toties suslikus neiesūc reaktīvajos dzinējos.
 
bykovaDatums: Piektdiena, 17.Maijā.2013, 12:50 | Komentāri # 81
Latgales rakaris

Komentāri: 700
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
paligs, Broļ, tu nu kuraiņisj?
 
paligsDatums: Trešdiena, 29.Maijā.2013, 09:22 | Komentāri # 82
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (bykova)
bykova

Nu Agliunis. Samarseta.
40 godu Ogris rajonā nudzivavu, tagatj Selejā. doma kodiens racejs

Pievienots (29.Maijs.2013, 09:22)
---------------------------------------------
Labdien.

Man ir priekšlikums mūsu lapas vadībai.(Tas gan ir mans viedoklis)
Sakarā ar to ka pašam parādās lietas kuras nav vajadzīgas. Lieku citās lapās uz izsolēm.
Varbūt ir vērts atvērt arī mūsu lapā sadaļu Izsoles.Vai ielikt aptauju par šādas sadaļas esamību.

Vismaz tādēļ lai mūsēji reģistrēti apmeklētāji varētu solīt šeit un savā starpā.(žel ka savas lietas piedāvājam vispirms citos resursos)
Cik lasu info šāda rīcība nav aizliegta ar likumu.

(ja esmu ievietojis nepareizi admins izdzēšat vai pārvietojat)



Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 11:52 | Komentāri # 83
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (paligs)
Varbūt ir vērts atvērt arī mūsu lapā sadaļu Izsoles.Vai ielikt aptauju par šādas sadaļas esamību.

Priekšlikums šķiet interesants. Pats tādās neesmu piedalījies, tāpēc sajēgas nav nekādas. Nezinu kādi bija foruma sākotnējās izveides pamatprincipi, un to, cik lielam jābūt apmeklētāju skaitam, lai izsole reāli darbotos, bet būtu vērtīgi uzzināt vecbiedru domas. Kāpēc klusējam?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
m77Datums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 13:07 | Komentāri # 84
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Atbalstu ideju par izsolēm, bet to kaut kā vajadzētu ierobežot jo negribētos ka šis forums sāk līdzināties aņķik-vāram :D
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 15:07 | Komentāri # 85
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par cik aņtiķ-vāram ir slāviska valdošā valoda tad tur apgrozās bez krieviem arī lietuvieši, igauņi, baltkrievi u.c. līdz ar to tur izsoles noteikti būs efektīvākas... te manuprāt esam vēl par maz lai veidotu labas izsoles... kā sacīt jāsaka katrs iesākums ir grūts, bet ja aizies tad aizies... gan jau izsoles tekstiem galu galā var pievienot tulkošanas iespējas...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
BalooDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 15:53 | Komentāri # 86
Tematiķis
Komentāri: 165
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu slikti, jau arii nebūtu, kaut vai tirgo antikvaraa, bet iemest linku arī šeit, es principa pēc neskatos tās izsoles antikvaraa, bet ja redzētu, ka kāds no šejienes un iespējams pat zinām kadrs tirgo, būtu pavisam cita interese...
 
otomarsDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 15:55 | Komentāri # 87
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izsoli šai forumā var taisīt atklāta tipa, ar noteikumiem kuri līdzīgi blakus forumā. Nv labu vai sliktu izsoļu -viss atkarīgs no preču klāsta. DOMĀJU KA LIETAS KO TIRGOT BŪTU PIETIEKAMI. Gan ja dalībniekiem un citiem klientiem ir ko piedāvāt.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
TottenkopfDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 19:25 | Komentāri # 88
 
Balvu ielāde ...




Mana doma, ka mūsu forumam nepieciešams turpināt iesākto kursu un palikt par tīri informatīvi- ģimenisku plāpāšanas un domu apmaiņas vietu. Es uzskatu, ka šo forumu nevajadzētu pārvērst par balagānu, caurstaigājamo sētu priekš andelmaņiem un drošības struktūrām par vienu no īpaši kontrolējām vietām ( kaut arī kontrolē tā pat). Es piekrītu domai par sadaļas izveidošanu, kurā būtu redzamas saites no citiem forumiem un andeļu vietām ar interesantiem pārdodamiem eksponātiem un cenām. Bet nu ka jau paši saprotat- ar piekļūšanas ierobežojumiem :)
Varbūt kādam ir vēl kādas idejas šajā jautājumā?
Forumam ir tikai viens saimnieks un tas ir Sančo. Kā priekšnieks lems, tā arī būs. orators pirats
 
paligsDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 19:44 | Komentāri # 89
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Tottenkopf)
Tottenkopf


Piekritu pilniba.

Balaganu nekada zina nevajag.
Ja ir pieeja tikai savejiem . Un sola ari tikai savejie.
Nekada zina neko nenoradu ka jarikojas administratoram.
Vienkarsi doma tada - es pirms izsolisanas , (vienalga ko) vispirms gribetu piedavat sheit musejiem.
Un tad tikai nest uz citu forumu.
Man pasham sheit jau divas reizes ir sanacis kad musejie perk (nosola ) cita foruma .

Ja majas lapas ipashnieks atzist par labu oc. Ja ne tad ne.
Nemazakaja mera neuzspiezu( sancho par tolai pats padoma).

atvainojos par kludam / ne no sava kompa.


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
ZollisDatums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 21:46 | Komentāri # 90
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es salīdzinoši bieži pērku un arī pārdodu ANTIK- WAR un domāju, ka šis forums vairāk ir atradis vietu, kā jau Tottenkopf teica, kā tāds ģimenisks papļapāšanas forums. Tirgum vajag lielāku auditoriju, jo pārdot gribas dārgāk, bet cenu nosaka pieprasījums ( ekonomikas kurss 8. klase ). Cita lieta ja foruma dalībnieki varētu iepazīstināt viens otru ar savu iterešu loku, un ja man, vai kādam citam kas no konkrētās tēmas rastos, zinātu kam piedāvāt. Bet protams lēmums ir jāpieņem saimniekam.
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 30.Maijā.2013, 23:19 | Komentāri # 91
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ir jau mums savs krāmu tirdziņš....savukārt kaimiņu forumā daudz lielāka auditorija, un tas ir tas kas nepieciešams pārdevējam. Vārbūt kad kādreiz izaugsim atgriezīsimies pie šī jautājuma.
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
paligsDatums: Svētdiena, 16.Jūnijā.2013, 21:39 | Komentāri # 92
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Labvakar.

Cienītie uzrakstiet LUDZU man privātu vēstuli.

Kaut ko man šķiet neiet prom no manis un nenāk arī.

Ceru ka admini neustvers to kā spamu.

Pievienots (16.Jūnijs.2013, 21:39)
---------------------------------------------
Atvainojos viss strādā lugt



Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
AshuksDatums: Otrdiena, 18.Jūnijā.2013, 22:21 | Komentāri # 93
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Varbūt,ka kaut kur jau ir izskanējis šāds priekšlikums un varbūt,ka tas jau ir realizēts(vēl ne tik labi pārzinu forumu,ceru man piedos,ja kļūdīšos) varbūt vajadzētu atsevišķu sadaļu,kur kāds lietotājs var lūgt pieprasījumu ,lai kāds kam nav grūti(un kurš pārzin tēmu) izveido rakstu par konkrēto vēstures notikumu.
Cilvēks ir tikai rotaļlieta likteņa rokās.
 
sancho76Datums: Trešdiena, 19.Jūnijā.2013, 03:22 | Komentāri # 94
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Ashuks, bet vai nav vienkāršāk pašam veidot šādas tēmas negaidot pieprasījumu, kā to piemēram dara Valduha ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
GengisDatums: Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 14:47 | Komentāri # 95
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vai nevajadzētu atsevišķu tēmu jautājumam - ko esi izdarījis foruma labā , un tad šeit arī varētu izrunāt ,ko kurš lietotājs dara,jo tagad šis jautājums tiek cilāts kolēģu veidotajās tēmās un man nav nekāda interese mēģināt rakstīt atbildi,jo tas pilnīgi neattiecas uz izveidoto tēmu.
Tālāk, ja tiek piešķirts brīdinājums,vai nevajadzētu tam pašam administratoram, vai moderatoram šos komentārus dzēst, jo tagad sanāk tā, ir brīdinājums par nepatīkamiem komentāriem,bet tie komentāri tāpat turpina atrasties publiskajā vidē!!! Tas ir tāpat kā, aizbraukt uz copi sadzerties un vēlāk pārdomāt, eh cik labi ka biju uz copi, žēl ka makšķeri tā ar neizņēmu no mašīnas- it kā ir padarīta darba sajūta ,bet kautkas tāpat trūkst.
 
paligsDatums: Svētdiena, 30.Jūnijā.2013, 22:35 | Komentāri # 96
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (z3r0)
Nu slikti, jau arii nebūtu, kaut vai tirgo antikvaraa, bet iemest linku arī šeit, es principa pēc neskatos tās izsoles antikvaraa, bet ja redzētu, ka kāds no šejienes un iespējams pat zinām kadrs tirgo, būtu pavisam cita interese...


Man tāda tēma arī patiktu. aplausi idea


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 12.Jūlijā.2013, 08:49 | Komentāri # 97
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lai arī esmu kluba biedrs - zaļknābis, gribēju ierosināt izveidot sadaļu Bibliotēka, kurā nav e-grāmatu, un kura būtu pieejama visiem foruma apmeklētājiem. Likt pļapātuvē info par jaunas un interesantas grāmatas iznākšanu negribas, bet varbūt tā arī jādara?
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Ieteikumi (par vietni un kopējo mūsu attīstības virzienu)
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 12:31 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 25.Aprīlī.2024, 08:26 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024