Piektdiena, 29.Martā.2024, 03:11
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Par deklarēšanos. - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par deklarēšanos.
Par deklarēšanos.
MeilisDatums: Piektdiena, 29.Martā.2013, 23:37 | Komentāri # 76
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja kas, rīt pēdējā diena iesniegt deklarācijas... Visu savu cirvju kolekciju iesniedzu.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AlexandrsDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 00:57 | Komentāri # 77
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
MeilisDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 10:21 | Komentāri # 78
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Lai nebūtu jāčakarējas ar bildēm, es veidlapas pa pastu un bildes uz viņu e-pastu. Viņi solījās bildes pēc tam paši pievienot iesniegumiem.
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Sestdiena, 30.Martā.2013, 10:23













 
kareivis88Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 13:11 | Komentāri # 79
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Pēc marta reģistrētās senlietas pieder valstij, tātad arī visai latviešu tautai kā vērtīgs kultūrvēsturiskais mantojums. Tādad man ir tiesības arī redzēt manas tautas vēsturisko bagātību. Nez cik no ziedotajiem atradumiem vai valsts atņemtajiem mēs redzēsim muzeju vitrīnās...?

Pievienots (30.Marts.2013, 12:11)
---------------------------------------------
Vai gada tirgos uz vietas kaltās viduslaiku monētu kopijas man arī ir jāreģistrē? Čeku tur nedod. Kā man pierādīt, ka tās ir mūsdienās kaltas monētu kopijas? Dažs labs livonijas sidrabiņš ir dikti labi saglabājies, ka atšķirību pateikt praktiski nav iespējams... Un ko man darīt ar mūsdienu mākslinieku radītajiem seno latviešu rotu atdarinājumu kalniem? :D

Cieni savas zemes vēsturi!

Komentāru rediģēja kareivis88 - Sestdiena, 30.Martā.2013, 13:12













 
007Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 13:33 | Komentāri # 80
 
Balvu ielāde ...




Quote (kareivis88)
vai valsts atņemtajiem mēs redzēsim muzeju vitrīnās...?

Pieejams tikai lietotājiem
Quote (kareivis88)
Vai gada tirgos uz vietas kaltās viduslaiku monētu kopijas man arī ir jāreģistrē? Čeku tur nedod. Kā man pierādīt, ka tās ir mūsdienās kaltas monētu kopijas? Dažs labs livonijas sidrabiņš ir dikti labi saglabājies, ka atšķirību pateikt praktiski nav iespējams... Un ko man darīt ar mūsdienu mākslinieku radītajiem seno latviešu rotu atdarinājumu kalniem?

...a par šito,,nes,lai taisa ekspertīzi...lai pa....sās..redzēs,kādi būs rezultāti...nebrīnīšos,ka teiks,ka jādeklarē..
 
otomarsDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 13:46 | Komentāri # 81
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izdomāju-turpmāk senākas lietas rakšu Igaunijā un tur viņas arī paliks. Šeit pieturēšos pie noteiktās kārtības-rakšu lietas kas nav vecākas par 18gs. Nu i nafig! Domāju ka VKPAI būs apmierināts-iestāsies tumsas un atpalicības laikmets- viņi oficiālie varēs sēdēt pie savām podu lauskām, tās lipināt kopā un gudri spriedelēt[ lai gan nekādus nopietnus publicētus rezultātus nekur nevar redzēt]. Tai pašā laikā arī no melno racēju puses vairs nebūs nekādas informācijas un pretīmnākšanas-tas pat ir labāk-viss tiks salikts pa plauktiņiem.

Jā un vēl kas. Par publicitāti no oficiālo puses. Da viņiem pēdējā laikā kaut kā švaki ar atradumiem-pārsvarā visa viņu spriedelējumi un secinājumi balstās uz 20 gs. atradumu un izrakumu klāstu.I to atradumi un izpēte pārsvarā bija līdz 80tajiem gadiem.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
007Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 14:15 | Komentāri # 82
 
Balvu ielāde ...




Quote (otomars)
Jā un vēl kas. Par publicitāti no oficiālo puses. Da viņiem pēdējā laikā kaut kā švaki ar atradumiem-pārsvarā visa viņu spriedelējumi un secinājumi balstās uz 20 gs. atradumu un izrakumu klāstu.I to atradumi un izpēte pārsvarā bija līdz 80tajiem gadiem.

..visa vaina ir tur,,ka ja esi pētnieks,,tad lai to darbu darītu,ir jābūt fanātam,un jādomā tikai par to..
..bet lielākoties tas kontingents tikai pēc vieglas dzīves tīko..
...maz ir tādu,kas ar sirdi,un dvēseli tajā senatnes pētīšanā ir gatavs doties..
 
MeilisDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 14:23 | Komentāri # 83
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Da viņiem pēdējā laikā kaut kā švaki ar atradumiem-pārsvarā visa viņu spriedelējumi un secinājumi balstās uz 20 gs. atradumu un izrakumu klāstu.I to atradumi un izpēte pārsvarā bija līdz 80tajiem gadiem.

Tam es negribētu piekrist... joprojām katru vasaru arheologi daudzās Latvijas vietās veic savus darbus, tikai nereklamē to. Bet lai to darbu rezultāti parādītos masu mēdijos acīmredzot tur viņiem tas ''klupšanas akmens'' kas daudz laika prasa (mikroizpēte, analīze, apspriedes, banketi utt.)...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 14:28 | Komentāri # 84
 
Balvu ielāde ...




Quote (Meilis)
joprojām katru vasaru arheologi daudzās Latvijas vietās veic savus darbus, tikai nereklamē to. Bet lai to darbu rezultāti parādītos masu mēdijos acīmredzot tur viņiem tas ''klupšanas akmens'' kas daudz laika prasa (mikroizpēte, analīze, apspriedes, banketi utt.)...

...un kāpēc tā???kāpēc tas netiek publiski,presē...TV pateikts...apsprists...man kā savas zemes patriotam,un iemītniekam,arī gribās zināt vēstures jaunumus..
...viss notiek klusu...un kāpēc??...manuprāt,jau iepriekš uzrakstīju iemeslus..
...tautai nav jāzin...un jāredz...
 
007Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 14:31 | Komentāri # 85
 
Balvu ielāde ...




...un vēl,kas...šito gudrinieku ietekmē,tiek taisīts likums,kas liegs vispār ar metālldetekciju LV nodarboties..un es nebrīnīšos,ka pieņems...t',ka zēni,,kamēr var,,jādara,,ap 1 gadu mums oficiāli palicis laiks..
 
coffeeDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 15:05 | Komentāri # 86
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es tā prātoju, ka tā visa deklarēšanas štelle varētu būt tāds ļoti viltīgs gājiens ar zirdziņu no VKPAI puses par to 17. gs.. Proti - tagad liela daļa ir nodeklarējusi sev dārgās un dvēselei tīkamās lietas, itkā viss ir Ok.., BET, ka beigu beigās nesanāk tā, ka tiks veikti kautkādi likuma grozījumi, ka
savāks visu pēdējo no tiem, kuri ir parādījuši, kas nu kuram mājās glabājas..

Personīgi es nedeklarētu pilnīgi neko.. Pat PSRS vienkapeiku nē.. nene1

Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..

Komentāru rediģēja coffee - Sestdiena, 30.Martā.2013, 15:14













 
007Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 15:14 | Komentāri # 87
 
Balvu ielāde ...




Quote (coffee)
Personīgi es nedeklarētu pilnīgi neko.. Pat PSRS vienkapeiku nē..

..pareizi,,man nav ko deklarēt,par cik senatni neroku,,,bet...ja būtu...ieliktu stikla burkā,ieraktu zemē...un meitām to vietu parādītu,lai zin,ka tur ir,,ja nu laiki mainās..lai tad dara ar to visu,ko sirds vēlas..
..trakākais jau ir tas,,ka ir cilvēki,kas ar sirdi,un dvēseli ir glābuši senlietas no nebūtības,,,konservējuši,,taisījuši savas kolekcijas,,un tagad..viss priekš kā??
VKPAI,tagad sanāk kā tāds reketieris,kādi mums uz tirgus bija 90-tajos...
 
ruketsDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 15:26 | Komentāri # 88
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (007)
tiek taisīts likums,kas liegs vispār ar metālldetekciju LV nodarboties


Tad mūsu hobijam kirdik galīgi būs, vispār jau pirms šī likuma klīda tādas runas, ka detektorus kontrolēs līdzīgi kā šaujamieročus, nu bet reāli kaut ko darīt var lai tik tālu neaiziet jeb vienkārši lēnām hobijs aizies pa skuju taku? bimbat

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 15:34 | Komentāri # 89
 
Balvu ielāde ...




Quote (rukets)
šaujamieročus, nu bet reāli kaut ko darīt var lai tik tālu neaiziet jeb vienkārši lēnām hobijs aizies pa skuju taku?

...nekad pēc civillikuma..
...variants vienkāršs..man zeme...pilna ar kara lādiņiem,un citu drazu,,cērtu kokus,,pat droši nevaru zarus dedzināt...nu tad,,ko???ja es,savu lauku pārmeklēju,,ja kas bīstams,,saucu sapierus...a,kas būs tagad???vai valsts varēs nodrošināt man pilnu drošību???sūtīs licenzētos,kas karalaika spridzekļus savāc??tagad daram,to mēs paši..un attīram zemi no drazas..
..ja,kas..ja aizliegs,,es nelikšos mierā,,,galugalā,,ja uz savas zemes nevar??
..a ko darīt,,ja jūrmalā smiltīs sau\lojoties mājas atslēgas pazūd?kas atradīs??tagad nav problem...pazvani draugam,kurš tuvāk dzīvo..atbrauks..palīdzēs...a ja nevarēs??pažarniekiem,vai bus jāzvana,lai glābj..
 
ruketsDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 15:48 | Komentāri # 90
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (007)
man zeme...pilna ar kara lādiņiem


Nu ar tiem lādiņiem zini kā ir, ka nesanāk Zvārdes variants, izdomās vēl izlikt pašu no mājas, skatoties tos sižetus par Zvārdes zemniekiem tā jocīgi palika ap dūšu, nepameta sajūta ka viss jau ir izlemts.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ZollisDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 17:35 | Komentāri # 91
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā nu deklarēšanas laiks ir pagājis un es, kā parasti visu biju atlicis uz pēdējo brīdi, tāpēc deklerāciju nācās rakstīt 27. martā līdz četriem nektī. Sanāca bieza grāmata, aizvedu uz Kuldīgas nodaļu un mani ļoti laipni sagaidīja. Man jau šķiet, ka nekādi "zemūdens akmeņi" nebūs, bet dzīvosim, redzēsim.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 30.Martā.2013, 20:22 | Komentāri # 92
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tieši tā Zollis, dzīvosim redzēsim... ja neesi racis kādā lieguma zonā tad nav jau par ko satraukties. Ja esi pircis tad arī neredzu iemeslu satraukumam. Ja būs inspektoriem kāda interese tad laipni gaidīšu ar kafiju un cepumiem...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
AlvilzDatums: Pirmdiena, 01.Aprīlī.2013, 23:13 | Komentāri # 93
Zintnieks
Komentāri: 363
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
007,
Quote
..un vēl,kas...šito gudrinieku ietekmē,tiek taisīts likums,kas liegs vispār ar metālldetekciju LV nodarboties..un es nebrīnīšos,ka pieņems...t',ka zēni,,kamēr var,,jādara,,ap 1 gadu mums oficiāli palicis laiks..

Radās tēmai atbilstošas rīmes..

Un celsies brīvās tautas gars
Un cīņā steigs
Ar zaļo briesmoni apaļo.
Ar zobinu un lāpstu asu
To nostu beigs.
No augstā krēsla
To pazemē vels.
Kur sātans tam
Karstu peldi gādās.
Un būs ellē
Zirņu zupa pusdienās.
orators

No zemes Tu esi nācis,par zemi Tev jāpaliek.

Komentāru rediģēja Alvilz - Pirmdiena, 01.Aprīlī.2013, 23:14













 
007Datums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 00:52 | Komentāri # 94
 
Balvu ielāde ...




,...zirņu laukam pāri ejot..
...sūras dvakas ieelpoju..
...cik var ilgi tautu indēt..
..gaisu nedot brīvi man..
...skatos es zem savām zolēm..
...ārprāts..bronzas sakta spīd..
..ko nu darīt?acis bolīt..???
...vai uzreiz pie Zirnes skriet??
...veči saku,esiet droši..
..dzīvojam mēs eiropā..
..tad nu likums mūsus sargā..
..nebūs tā kā Āfrikā...
...Ārikā,redz skumja dzīve..
...paika ir..
..bet slinkums redz..
..uzkāpt augšā palmas zaros..
..kokosīti noķeksēt..
..tad nu velku paralēles..
..ko tie mūsu darb'-oņ dar..
..slinkums meklēt senas lietas..
...konfiscēt ir labāk man..
..paies laiki,..
..upes plūdīs..
...es jums saku,kā tas ir..
..tas kurš grib pa veltī dabūt...
...laimīgs nava itnekur...
 
007Datums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 01:00 | Komentāri # 95
 
Balvu ielāde ...




...piebildīšu vēl...ja kādu apvainoju..piedodiet...
...bet nu nevar tā darīt..likumus mums izdot trakākus kā Ķīnā.

..visu cieņu..
IKARS
 
MeilisDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 10:30 | Komentāri # 96
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
007, es ceru ka gada beigās visi kluba biedri tiks ielūgti uz 1. dzejoļu krājuma prezentācijas ballīti... :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 10:33













 
MednieksDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 12:53 | Komentāri # 97
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
es šodien aizstaigāju līdz Pils ielai 20. Atdevu savus iesniegumus. Pretī saņēmu kopijas, ar parakstu, ka ir saņemts...
faktiski sanāk tā - jo vairāk artefaktus uz vienas bildes sabildē (un miglaināk), jo pēc tam "brīvākas rokas"...
 
ruketsDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 14:02 | Komentāri # 98
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Mednieks)
faktiski sanāk tā - jo vairāk artefaktus uz vienas bildes sabildē (un miglaināk), jo pēc tam "brīvākas rokas"...


Nu it kā jau neskaidrību gadījumā Tu būsi tas kam jāpierāda tā priekšmeta autentiskums, uz to jau viņi spiež, ka cilvēks ir tas kam jāpierāda sava nevainība kaut gan vajadzētu būt otrādi doma

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MednieksDatums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 17:11 | Komentāri # 99
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
nu par to jau es runāju.... izvilkšu apstiprināto iesniegumu ar miglaino bildi un teikšu, ka tā tur ripiņa stūrī ir šīs dālderis... :)
 
kareivis88Datums: Trešdiena, 03.Aprīlī.2013, 15:46 | Komentāri # 100
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Interesanti, kas notiks reģistrējot senlitas (17.gs. un vecākas) šī gada sezonā? Vai tās tiks konfiscētas, ja jā, tad pēc kāda principa. Kā viņi pierādīs, ka lieta ir atrasta arheoloģiskajā senvietā, faktiski, jau likums liedza pirms tam šādās vietās rakties. Un vispār galvā tāds haoss, ja atradīšu uz sava lauka, kas nav arheoloģiska senvieta, 15.gs saktu, tad sanāk, ka varēšu to paturēt arī pēc reģistrācijas. Kāds būs kontroles mehānisms? Vai tagad uz manu zemi brauks spečuku bars un bliezīs virsū liegumu?
Cieni savas zemes vēsturi!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par deklarēšanos.
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja:


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024