Trešdiena, 24.Aprīlī.2024, 17:23
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Par deklarēšanos. - Page 5 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par deklarēšanos.
Par deklarēšanos.
m77Datums: Trešdiena, 03.Aprīlī.2013, 16:08 | Komentāri # 101
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Man ar interesē zināt kā tad īsti tagad būs. Iepriekš jau ar minēja ka arh. senvietās izraktās pieder valstij un tās jāreģistrē, tad tie kam bija ko reģistrēt un reģistrēja automātiski sevi atzina par melnajiem racējiem kas tos izrakumus veikuši neatļautās vietās.

Teikts ka 5 dienu laikā jāreģistrē jaunie atradumi, bet ja pie manis ierodas un atrod kaut ko jaunu es varu atbildēt ka vakar vai aizvakar izraku, man vēl ir laiks...

Skaties kā gribi pretrunas pa pilno, labi tiem kam nekā vairs nav :P
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 04.Aprīlī.2013, 11:12 | Komentāri # 102
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Manuprāt, tas ir koks ar diviem galiem. Maz ticams, ka Valsts pēkšņi sadomās konfiscēt kādu cirvju vai kaklariņķu kolekciju, jo bez precīzas atrasšanas vietas, laika un kultūrslāņa tiem zinātniskā vērtība ir tuvu nullei, ja ne absolūti nulle. Savādāk varētu būt vērtīgu monētu, vai citu spožu "loriņu" īpasniekiem. Visi mēs esam cilvēki, un visiem var gadīties kādi māli. Kur ir garantija, ka kādu dienu pie tevis neierodas tiesu izpildītājs, un neapraksta tavu kolekciju? Dati, domājams, tiek glabāti datorizēti, kas pieļauj lielu varbūtību, ka tie var nonākt nepareizu cilvēku rokās. Tad pie tevis var ierasties nevis vairs tiesu izpildītājs, bet kāds no tiem diviem tūkstošiem, kurus šogad vietu trūkuma dēļ paredzēts izlaist no cietumiem. Protams, ar mantām, ko tuvākā vai tālākā nākotnē paredzēts pārdot, ir cita lieta...
P.S. Kā man jaunībā mācīja viens pieredzējis zeks (nelaiķis) - vaļsirdīga atzīšanās ir taisnākais ceļš uz cietumu velns

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
m77Datums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 11:07 | Komentāri # 103
Zintnieks
Komentāri: 431
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 11:12 | Komentāri # 104
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (m77)
Atvainojos par kavēšanos - 4. aprīļa "Kurzemes vārds" :

Vakar arī TV3 par to runāja.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 11:32 | Komentāri # 105
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu re, nav nemaz tik traki jaunie likumu grozījumi. Ja atrodi -17gs. vecu savrupatradumu un laicīgi ziņo tad joprojām to drīkstēsi paturēt. :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
otomarsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 13:37 | Komentāri # 106
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Meilis, un tu tam tici, ka atrodot komplektācijā rotas lietu ar rupučsaktām, varēsi paturēt izbrins2 . Kā saka- lasiet instrukcijā to sadaļu kura ar sīkiem burtiem rakstīta- ir taču skaidri rakstīts par valsts īpašumu. Jā varbūt varēsi paturēt,ja notiks brīnums, bet vienalga tas nebūs tavs-un ja tu centīsies pierādit ka tas ir tavs jaunatklātais mantojums no vecvecvectēva paslēptiem krājumiem, vienalga tev viņu uztaisīs par valsts īpašumu[to organizāciju alkatība ir liela]. Tāpēc roc mierīgi lietas no 18gs un būs tev laime pilnīga. Starp citu pēc likuma sanāk ka vēsturiska[arheoloģiska] vētība ir lietām un vietām līdz 17gs- SANĀK INTERESANTI- izrādās ka Latvijas vēsture beidzas ar 18gs sākumu aplausi
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 16:04 | Komentāri # 107
Stāstnieks

Komentāri: 11619
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Interesanti, vai 17. gs ieskaitot? Parasti kad valsts nosaka datumu līdz kuram jāveic, teiksim kaut vai tā pati deklarācija, tad šis datums arī ir pēdējais uz kuru attiecas dotais rīkojums. No šada viedokļa raugoties, var rakt sākot ar 1700. g. Varbūt kāds zin precīzi?
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AmigoDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 16:48 | Komentāri # 108
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tur ir rakstīts 17gs. ieskaitot.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 18:00 | Komentāri # 109
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Jā varbūt varēsi paturēt,ja notiks brīnums, bet vienalga tas nebūs tavs

Nesaprotu, kāpēc esi tik tik naidīgi noskaņots pret VKPAI. Viņi tev ko nodarījuši vai? nebūs tavs tikai tad ja izrādīsies ka tur ir sena vēsturiski nozīmīga vieta jeb tā saucamā arheoloģiskā senvieta

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 18:11 | Komentāri # 110
 
Balvu ielāde ...




Quote (Meilis)
Viņi tev ko nodarījuši vai?

..pastāsti,ko labu darījuši,lai naida nav pret viņiem...kaut vai tas pats elementārākais..kur ir jaunas ekspozīzijas muzejos...nav,,nav jau no komunistu laikiem,,viss arhīvos,,,bet vai ir tur??man arī kā Latvijas pilsonim,gribās savu vēsturi apskatīt.
..piedod,,skarbi teicu,bet,tas ir neapstrīdams fakts..
 
007Datums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 18:23 | Komentāri # 111
 
Balvu ielāde ...




...novēlu,es atrast piemājas dārziņā Pūces saktu...un aiziet piedeklarēt..un tad...un tad redzēs,kas,ir kas..
..nupat ir ,kā vecmamma stāstija,kad kolhoza laiki bij,,visas lauksaimniecības mašīnas jāreģistrē...a,vēlāk savāca,jo zināja,kur ir...atšķirību neredzu,,būs ļoti līdzīgi.
 
MednieksDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 19:09 | Komentāri # 112
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
njā... nezinu vai VKPAI ir ļauni vai labi..... bet spriežot pēc tā, ko viņi komunicē (atvainojos par gudro vārdu) uz āru, īpaši gudri viņi nav:
piem., Zirne kā zinams dažu labu no mūs klubiņa nosauca par zagli bez jebkādiem argumentiem, pierādījumiem utt.
augstāk redzamajā rakstā arheoloģe Virse apgalvo ka likums cīnīsies pret MD lietotājiem un labie ir tikai tie kas kaut ko nejauši atrod. Kur viņa to rāva, varbūt VKPAI ir kāda necenzētā likuma versija, kuru citiem nerāda????

par 100% piekrītu 007 par to artefaktu slēpšanu no tautas
es arī gribētu redzēt savas dzimtās puses atradumus tuvākajā pagasta muzejā (nav tāda)
 
007Datums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 19:37 | Komentāri # 113
 
Balvu ielāde ...




Quote (Mednieks)
es arī gribētu redzēt savas dzimtās puses atradumus tuvākajā pagasta muzejā (nav tāda)

..pietiktu,jau,ja būtu kaut tai pašā Rīgā,,nu ļoti labi būtu,ja uztaisītu muzejus,pa reģioniem..bet,,laikam nevar,,laiklam jau nav ko rādīt..vai maldos??nu tad vismaz labas kopijas lai parāda..
..man senatnes rakšana galīgi neinteresē..interesē,vienīgi apskatīties ,kas ir bijis,,un tur nu tikai muzejā to var redzēt..
..pagāšziem,janvārī , biju Rigas kuģniecības muzejā..iepriekš bij\u kādi 3 gadi atpakaļ..viss pa vecam...stulbums augstākajā pakāpē..laikam,jau vai nu nav ko rādīt,no arhīva,,vai arī,neko nedara,un nepēta.
 
ruketsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 20:31 | Komentāri # 114
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1856
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

tv3 sižets, noslēgums iespārda, detektorus nost visiem, tāda pamatdoma.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 20:33 | Komentāri # 115
 
Balvu ielāde ...




Quote (rukets)
detektorus nost visiem, tāda pamatdoma.

...un lāpstas tirgot tikai ar licenzēm..un būs kārtība..
 
SurikātsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 21:53 | Komentāri # 116
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
Nu re, nav nemaz tik traki jaunie likumu grozījumi. Ja atrodi -17gs. vecu savrupatradumu un laicīgi ziņo tad joprojām to drīkstēsi paturēt.

Un pēc īsa brīža tavu mazdārziņu pasludinās par senvietu un tavu "savrupatradumu" par valsts īpašumu.

Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
paligsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 21:59 | Komentāri # 117
Zintnieks
Komentāri: 443
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Es šajā lietā esu iesācējs. Bet vīri man ir dažas mantas ko esu iegādājies , kurām vērtību nevaru noteikt . Tēvs atstājis . Konkrēti es nopirku divas gleznas . Nevaru noteikt autentiskumu. Ko tagad man jāreģistre?

Piekrītu iepriekšējiem rakstītājam Saskaitīs tad atbrauks un izņems. Bija laiki kad vistas skaitija. Vistas gan neatņēma bet plānu uzlika 365 olas janodod valstij. tikai aizmirsa. vistas nedej visu gadu katru dienu. Ka mums šeit ar nesanāk/ saskaitisimies un pēc tam apliksim ar nodokli.

Konkrēti, ja ir automašīna, pabalsta nav. Ja ir moneta arī pabalsta nav un tt.... Tas gan tā mana demagoģija coffee kasturir


Pasaki, ko tu meklē , un es pateikšu, kas esi tu.
 
MeilisDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 23:07 | Komentāri # 118
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
..nupat ir ,kā vecmamma stāstija,kad kolhoza laiki bij,,visas lauksaimniecības mašīnas jāreģistrē...a,vēlāk savāca,jo zināja,kur ir...atšķirību neredzu,,būs ļoti līdzīgi.

Tie bij slavenie ''prihvatizācijas'' laiki. Kārtībai jau tomēr kādai bija jābūt, nevis grābt un stiept mājās visu ko varēja nozagt. Katram kolhoza darbiniekam piešķīra pajas pa kurām savukārt varēja kaut ko privatizēt no kolhoza mantības, bet par cik bija daudz jau izzagts tad visiem protams pa tām pajām nebija ko paņemt...

Pievienots (07.Aprīlis.2013, 23:07)
---------------------------------------------

Quote (Surikāts)
Un pēc īsa brīža tavu mazdārziņu pasludinās par senvietu un tavu "savrupatradumu" par valsts īpašumu.

Ja tajā mazdārziņā atradīs vairākas senlietas tad iespējams ka tā notiks.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 23:11 | Komentāri # 119
 
Balvu ielāde ...




Quote (Meilis)
Katram kolhoza darbiniekam piešķīra pajas pa kurām savukārt varēja kaut ko privatizēt no kolhoza mantības, bet par cik bija daudz jau izzagts tad visiem protams pa tām pajām nebija ko paņemt...

..apzaga jau manu vecomammu,,,savāca visu tehniku,,lopus,,un lika iet,un vergot..tagad apzags kolekcionārus...jūti paralēles??
 
otomarsDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 23:29 | Komentāri # 120
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Meilis, pietiekami daudz ir dzīvē redzēti tādi nacionālās kultūras glābēji, kuri sēž kabinetos, barojas par mūsu nodokļiem+vēl vaimanā par mazām algām. Kāpēc man būtu jātērē vēl savi līdzekļi, lai iegādātos infu par vēsturi u.t.t-viens sūda disks ar vienu muižas plānu maksā ap 10ls un dārgāk, nerunāsim par grāmatām-ja jau tautas īpašums kāpēc man kā tautietim vēl infa jāpērk. Es jau otram muzejam esmu sācis palīdzēt, ar saviem atrradumiem, lai vismaz kaut kas no senākiem laikiem būtu piejams-no oficiālajiem tur palīdzību nav ko gaidīt.Samaksu neesmu par to nekad prasījis[lai gan muzeji ir ieminējušies par to], jo zinu kāds ir budžets mazajiem muzejiem.
Viss šis likums ir pagaidām ir bērna šļupsti , bet gan jau to vēl pieslīpēs- tad var gadīties arī savrupi atrastas lietas vairs nebūs tavējās.

n
Quote
ebūs tavs tikai tad ja izrādīsies ka tur ir sena vēsturiski nozīmīga vieta jeb tā saucamā arheoloģiskā senvieta
- Ja būs atrasta kāda tiešām vērtīga lieta, tad gan jau uzradīsies arī tur arheoloģiska senvieta un varēsi svilpot.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AmigoDatums: Svētdiena, 07.Aprīlī.2013, 23:47 | Komentāri # 121
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tāpēc rokam atpakaļ visu kas ir vecāks par 18gs..... kikina un gaidām nost. ok
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 08:48 | Komentāri # 122
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (007)
..apzaga jau manu vecomammu,,,savāca visu tehniku,,lopus,,un lika iet,un vergot..tagad apzags kolekcionārus..

Ā , laikam pārpratu...ja tas bija tad kad veidoja kolhozus, tad tā bij liela valstiska mēroga zādzība gan jā.

Muzeji nav tā iestāde kā Rimi vai Maksima kur cilvēki katru dienu iegriežas atstājot naudiņu. Tur peļņa nekāda nevar būt, labākajā gadījumā savilkt galus lai nenes mīnusus un tādēļ manuprāt liela atšķirība ir valsts nīkuļojošiem muzejiem un privātmuzejiem. Es saskatu nākotnē tieši privātmuzeju attīstībā jo ir pietiekoši daudz fanātiski uzņēmīgu cilvēku kuriem tas būtu kaut vai kā svētnīca pašam...
Par valsts muzejiem var attiecināt teicienu - kopīga cūka nebarojas.
Kas pieder visiem tas nepieder nevienam...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
kareivis88Datums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 09:31 | Komentāri # 123
Zintnieks
Komentāri: 348
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (m77)
Atvainojos par kavēšanos - 4. aprīļa "Kurzemes vārds" :


Šāds raksts tieši pazudina vēlmi kaut ko reģistrēt, turklāt vēl attieksme un teiktais,ka "likums ir vērsts pret tiem, kas staigā pa laukiem ar detektoriem" ir pilnīgi absurds un idiotisks, jo, staigājot pa apartu lauku es neko ļaunu nenodaru un vēsturisko priekšmetu, ko atrodu, patiesībā izglābju no iznīcības. Kamēr būs šāda negatīva attieksme pret šī lieliskā hobija piekritējiem nekas nemainīsies, drīzāk viss noies pagrīdē. Tas būtu tas pats, kas tagad aizliegt vai vēl vairāk ierobežot zveju un medības, lai izskaustu maluzveiniecību un malumedniecību. Drīzāk būtu domājuši, kā cilvēkus motivēt publicēt un reģistrēt savus atradumus un kur ņemt finansējumu, lai vērtīgākos atradumus legāli atpirktu no atradēja, tādējādi nekas slepus netiktu pārdots uz ārzemēm. Un meklēt mehānismu kā efektīvāk cīnīties pret melnajiem racējiem, kas rok, tur, kur ir aizliegts, nevis uzreiz visus, kas staigā ar detektoriem padarīt par grēkāžiem.

Cieni savas zemes vēsturi!
 
MednieksDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 09:51 | Komentāri # 124
Darba rūķis
Komentāri: 586
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Quote (Meilis)
kopīga cūka nebarojas.
nav tik traki ... man daži rukši medību iecirknim dzīvo uz robežas ar kaimiņiem, tak nav nemaz tik kārni...:)
atvainojos par spamu!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 08.Aprīlī.2013, 10:51 | Komentāri # 125
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu jā Mednieks, šis nebūs tas gadījums... ir tomēr atšķirība- uzturēt cūku vai pārvilināt pie sevis. coolio
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Par deklarēšanos.
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 24.Aprīlī.2024, 09:38 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 24.Aprīlī.2024, 03:35 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024