Piektdiena, 19.Aprīlī.2024, 19:09
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem.... - Page 120 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 16.Septembrī.2013, 22:24 | Komentāri # 1
 
Balvu ielāde ...




Te rakstām par laiku apstāļiem, par cenu kāpumiem, par negulētām naktīm un smaidošiem meitiešiem īsos bruncīšos... te pat varam rakstīt par politiku, lamāt valdību un ttd. ( tā pat tiks izdzēsts nemanot) ... te būs tēma, kurā čatojam ... čatojam par visu... kas nu kuram ienāk prātā....
P.S. Tikai neaizmirstām elementāru pieklājību, toleranci vienam pret otru un .... un tas arī viss....

Tikai nepaliekam par šadiem.....

 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 11:58 | Komentāri # 2976
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Es arī negribu saprast to, ka 13.gs sākta celtne šodienas tehnoloģiju (signalizācijas, informācijas, fiziskie ātrumi, ugunsdzēšanas dažādās metodes utt) varēja gaišā dienas laikā visu acu priekšā tik vienkārši nodegt.

Ja paskatās uz jumta koka konstrukciju,

jābrīnās, ka vispār nodzēsa. Uguns izplatīšanās ātrums nav atkarīgs no tehnoloģijām. Ugunsdzēsēju depo neatrodas katedrāles pagalmā. Kamēr atbrauc, kamēr "izritina" pacēlājus, uguns savu jau padarījis...

Quote nēģis ()
Man gluži otrādi,ieraugot šādu nelaimi kultūrvēsturiskajā objektā.Gadsimtiem ilgi karus pārcietusi un še tev...

Nav jau ar mani tik traki. :D
Lai gan, ja parēķina, cik izkautu tautu, cik salaupītas mantas, prasīja šī megaceltne, tad es esmu filozofisks: ko sēsi - to pļausi...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 14:23 | Komentāri # 2977
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha sak,pēc tik daudz gadsimtiem atspēlējās karma :doma:, var jau būt,bet man kā vēsturniekam zaudējums milzīgs,lai gan pat vaigā neesmu skatījis

Komentāru rediģēja nēģis - Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 14:26













 
ValduhaDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 17:41 | Komentāri # 2978
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
bet man kā vēsturniekam zaudējums milzīgs,lai gan pat vaigā neesmu skatījis

Kā vēstures un arhitektūras piemineklis, daļēji, neatgriezeniski zudis. Diemžēl...
Es arī vaigā neesmu skatījis, bet mani šie baznīcas monstri nekad nav vilinājuši. Sava veida Bābeles tornis...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 16.Aprīlī.2019, 18:13 | Komentāri # 2979
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es nebrīnīšos ja vēlāk atklāsies ka bijusi apzināta dedzināšana. Tas ir ''labs'' veids kā tikt pie valsts budžeta rezerves fondiem...
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2019, 09:48 | Komentāri # 2980
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ir arī šāda ne mazāk ticama versija...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2019, 09:56 | Komentāri # 2981
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, skarbi...
Domājams, ne viens vien zēnu kora dalībnieks šajā ēkā piedzīvoja sāpīgus brīžus.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
nēģisDatums: Ceturtdiena, 18.Aprīlī.2019, 10:20 | Komentāri # 2982
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kur katoļu garīdznieki,tur pedofīlija.Vienmēr mana nostāja bijisi,visi mācītāji katoļi būtu likumīgi jākastrē.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 19.Aprīlī.2019, 08:12 | Komentāri # 2983
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es pieļauju ka liela daļa mūsdienu geju ir bijušie katoļu zēnu koru dalībnieki... Bet lai paši pederasti un katoļi paši tiek galā ar savām problēmām.
Re kā viens mūsu pilskalns nejaušas kļūdas dēļ ir bijis pasludināts par zudušu un tomēr vesels un neskarts.
https://www.tvnet.lv/6572375....ineklis

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 07:50 | Komentāri # 2984
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Dīvaini. Varbūt Rīgas k-giem viņš bija pazudis, bet man viens vietējais večuks viņu rādīja pirms gadiem 15, kad pa to pusi braukāju putnu pētīšanas sakarā...
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
NorDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 08:42 | Komentāri # 2985
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Cau cau! Gribas parakties kaut kur ārpus sava kartupeļa lauka. Ar MD un lāpstu drīkst pārstaigāt Jūrkalnes pludmali, vai tur nedrīkst neko rakt, un mani sašņorēs uzreiz un nomētās ar akmeņiem?:)
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 11:09 | Komentāri # 2986
Stāstnieks

Komentāri: 11608
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja vien stāvkrasta malā nav kāds kapulauks, tad drīkst. Vai kāds nenomētās ar akmeņiem? Negarantēju. Pēc Zirnes k-dzes aktivitātēm var arī nomētāt. velns :D
Joks... Sālīša k-gs būs vai visu Vidzemes piekrasti noracis, bet še tev - sveiks un vesels! labi

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
NorDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 13:44 | Komentāri # 2987
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kas tā par bargo Zirnes kundzi? :)
 
NorDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 13:53 | Komentāri # 2988
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kāds zin, kas tas par simbolu, it kā redzēts, bet nevaru atcerēties.

 
sālītisDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 14:30 | Komentāri # 2989
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2130
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Izskatās kā menora.
 
MeilisDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 16:10 | Komentāri # 2990
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Izskatās toč līdzīgs žīdu simbolam...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
NorDatums: Sestdiena, 20.Aprīlī.2019, 21:28 | Komentāri # 2991
Vietējais guru
Komentāri: 110
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Izskatās kā menora.


paldies , interesanta info, atradu Latgales tīrumā pirms kāda laiciņa
 
MeilisDatums: Svētdiena, 21.Aprīlī.2019, 09:37 | Komentāri # 2992
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
''Liepājā sieviete sadur vīrieti par atteikumu pacienāt ar alu.
Liepājā policija ceturtdien aizturējusi sievieti, kura sadūrusi vīrieti, jo saņēmusi atteikumu padzerties no viņa alus pudeles.''

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 22.Aprīlī.2019, 17:05 | Komentāri # 2993
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Laikam ar steigu jāmeklē Valmierā, kāds sabiedrotais, jo ar ričuku nomīties vairāk kā 20km, parakt šnabtālerus, folliju un atgriesties dzīvam ir pārāk traki. :D
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 22.Aprīlī.2019, 20:16 | Komentāri # 2994
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Dotajā brīdī populārs tetovējums...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
JanisKDatums: Pirmdiena, 22.Aprīlī.2019, 21:51 | Komentāri # 2995
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Bizsness nesnauž!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 23.Aprīlī.2019, 06:31 | Komentāri # 2996
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote JanisK ()
ar ričuku nomīties vairāk kā 20km, parakt šnabtālerus, folliju un atgriesties dzīvam ir pārāk traki.

Pāris mēnešus šādus treniņus un skat, varēsi jau piedalīties Tour de France. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
nēģisDatums: Otrdiena, 23.Aprīlī.2019, 06:51 | Komentāri # 2997
Zemgales rakaris

Komentāri: 2831
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Es nesaprotu,tu pārgāji uz Valmieru dzīvot?
 
JanisKDatums: Otrdiena, 23.Aprīlī.2019, 06:54 | Komentāri # 2998
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ui, nē Meili, tas par traku priekš manis. :D
Jā, Nēģi, tagad būšu pa pusei Valmierietis.
 
KetuDatums: Otrdiena, 23.Aprīlī.2019, 08:01 | Komentāri # 2999
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es esmu Valmierietis, apkārtni pārzinu labi, kādreiz varam sakooperēties uz racienu. richuks ar ričuku vai ar auto.
...

Komentāru rediģēja Ketu - Otrdiena, 23.Aprīlī.2019, 08:01













 
JanisKDatums: Otrdiena, 23.Aprīlī.2019, 09:11 | Komentāri # 3000
Zintnieks
Komentāri: 361
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Ketu, Jā, mierīgi! Ar ričuku minoties sapratu, ka tas ir pārāk ellīgi, ja nezini vēl galamērķi, kurp jānokļūst, viss tik apdzīvots, ka riebjās. Ar vāģi būtu daudz patīkamāk. ja
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Te rakstām par visu un visām, par tiem un šiem....
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 19.Aprīlī.2024, 16:29 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Mūsdienu K... 19.Aprīlī.2024, 06:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Video 17.Aprīlī.2024, 05:37 Valduha Humors
Lasīt
Laika apst... 12.Aprīlī.2024, 18:22 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, rukets, Valduha, sālītis, CharlesRek


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024