Piektdiena, 29.Martā.2024, 17:47
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Terrorakti Francijā - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Terrorakti Francijā (Kādi viedokļi?)
Terrorakti Francijā
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 12:51 | Komentāri # 51
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Tottenkopf ()
Krievs jau līdz pēdējam liedzās, ka tas terorakts. Kad jau putns bija lejā, vēl krievu ziņās stāstīja, ka šos jau Turcija uztvēruši uz radariem. Nav jau garants, ka paši arī nenorāva lejā, tā pat kā pirms Čečenijas kampaņas rāva gaisā daudzstāvu mājas ar saviem iedzīvotājiem


Jā tam es piekrītu, ka daudz ko mēs nezinam. Bet vienkārši kaut kā liekas, ka vienalga ir gājuši bojā daudz cilvēki un vienalga, kas to izdarīja, bet intresanti ir tas, ka pa vieniem sērojam un otriem nesērojam. Tas man likās tā divkosīgi.

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 15:11 | Komentāri # 52
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Spiky ()
bet intresanti ir tas, ka pa vieniem sērojam un otriem nesērojam. Tas man likās tā divkosīgi.

Tas ir pilnīgi cilvēcīgi - sēro par tuviniekiem. Tu taču arī par tuva cilvēka nāvi sērosi vairāk, nekā par degpunktā pieminētiem nelaimes gadījumiem... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
SpikyDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 15:55 | Komentāri # 53
Tematiķis
Komentāri: 229
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tas ir pilnīgi cilvēcīgi - sēro par tuviniekiem. Tu taču arī par tuva cilvēka nāvi sērosi vairāk, nekā par degpunktā pieminētiem nelaimes gadījumiem...

Nu jā, bet šinī gadijumā visi taču saprot, kas notiek apkārt. Bet par vieniem mums prezidents saka, ka jasēro par otriem nē? Nu es nezinu kas man ir tuvāki. Liekas ka paši vien esam gan Krievijā gan Francijā. Jo tie taču arī ir parasti cilvēki, kas vienkārši aizbrauca atpūsties, tā pat kā Francijā.

Daudzi grib gūt Panākumus taču maz ir tādu, kas izlemj doties to meklējumos.
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 17:23 | Komentāri # 54
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā par to sērošanu tā dīvaini ir, bet skaidrojams laikam ar to ka esam ES dalībvalsts nevis Krievijas republika... Man personīgi arī vairāk žēl bojā gājušo franču nevis kaimiņzemes tūristu. Laikam ES mani ''nozombējuši'' trakais
Par ko sēro Imants Kalniņš?

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!

Komentāru rediģēja Meilis - Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 17:26













 
TottenkopfDatums: Pirmdiena, 30.Novembrī.2015, 19:33 | Komentāri # 55
 
Balvu ielāde ...




Quote Spiky ()
liekas ka paši vien esam gan Krievijā


Man gan tādas sajūtas nemaz nav, ka esmu Krievijā.... un nevēlos arī nekad, lai tāda lieta piepildās... tāda sajūta, ka tev derētu uz laiku atslēgt visus rus kanālus un pieeju rus neta resursiem... savādāk tādi dīvaini teksti, dīvainas domas...vai tad Krievija sēroja, kad mums notika Zolitūdes traģēdija?
 
ruketsDatums: Otrdiena, 01.Decembrī.2015, 07:00 | Komentāri # 56
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Manas domas piepildās, nu negribēs bēglīši te braukt, pa aukstu pie mums ir un naudiņas maz... Latvija nav bēgļu sapņu zeme.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 01.Decembrī.2015, 09:52 | Komentāri # 57
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Spiky ()
Nu jā, bet šinī gadijumā visi taču saprot, kas notiek apkārt. Bet par vieniem mums prezidents saka, ka jasēro par otriem nē? Nu es nezinu kas man ir tuvāki. Liekas ka paši vien esam gan Krievijā gan Francijā. Jo tie taču arī ir parasti cilvēki, kas vienkārši aizbrauca atpūsties, tā pat kā Francijā.

Spiky, Tev vajadzētu vēlreiz izlasīt Kārļa Skalbes pasaku "Kaķīša dzirnaviņas". ja Tur daudzcietušais kaķītis pareizi norādīja karalim, ka nevajag bēdāties par visām pasaules nelaimēm...
No diplomātias viedokļa ir loģiski, ka prezidents aicināja solidarizēties ar Franciju, jo mēs, galu galā, esam sabiedroti, un mūs vieno kopēja ekonomiskā savienība. Ar Krieviju, savukārt, mūs vieno tikai un vienīgi (par laimi) robeža, uz zinot šīs valsts tieksmi "atbrīvot" savus kaimiņus, ir prātīgi ieturēt zināmu distanci.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ŽanisDatums: Otrdiena, 01.Decembrī.2015, 10:39 | Komentāri # 58
Observators
Komentāri: 59
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Pagarš video (gandrīz 15 min), Francija, pie Kalē, Ungāru fūres vadītājs filmē:

https://www.youtube.com/watch?v....dex=272

Pievienots (01.Decembris.2015, 10:39)
---------------------------------------------
Te raksta oriģināls, kuru piemin rukets. Žēl tikai, ka video briti ņem no RT (Russia Today):

http://www.express.co.uk/news....enerous

 
otomarsDatums: Otrdiena, 01.Decembrī.2015, 12:38 | Komentāri # 59
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Žanis ()
Pagarš video (gandrīz 15 min), Francija, pie Kalē, Ungāru fūres vadītājs filmē


Sireālas ainas. Stipri atgādina kadrus no filmas""Pērtiķu planēta"" .Jācer ka tur vēl uznāks stiprāki sali un dabiskā veidā atrisinās pērtiķu problēmu.

Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
KašātajsDatums: Otrdiena, 05.Janvārī.2016, 21:37 | Komentāri # 60
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
http://apollo.tvnet.lv/zinas....newsbox
Melnie sāk uzdarboties.
 
AigarsDatums: Trešdiena, 06.Janvārī.2016, 07:56 | Komentāri # 61
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Melnie sāk uzdarboties.

Da tas ir vnk pisec. Laikam nav lemts manam prātam saprast, kāpēc jālaiž iekšā šitās melno varzas bez nekādas kontroles. Tajā pašā Amerikā tak nevar tikt visi kas grib, bet Eiropa tagad ņem visus....

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
KašātajsDatums: Trešdiena, 06.Janvārī.2016, 08:47 | Komentāri # 62
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ja tie bēgļi šitā uzvedīsies, drīz viņi var kļūt smagāki pa 9gr. Ja aiztiks manu ģimeni (sievu, bērnus) roka man nenotrīcēs. Es pat varu pateikt, ka nebūšu tāds vienīgais. nunchak shaut
 
AmigoDatums: Trešdiena, 06.Janvārī.2016, 11:24 | Komentāri # 63
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
roka man nenotrīcēs. Es pat varu pateikt, ka nebūšu tāds vienīgais.

Viņus jau pie robežas varētu aplasīt tiko pārkāp robežu un tad sāktu domāt citā virzienā...
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Terrorakti Francijā (Kādi viedokļi?)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024