Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 23:48
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 29 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 06:50 | Komentāri # 701
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..Tu esi ārsts???kur tādi apgalvojumi??

Es jau minēju, ka izglītība Ērgļu vidusskolā ir zemā līmenī. :D Pat es, kurš skolu apmeklējis vien trīs ziemas, ziniu, ka antibiotikas iznīcina baktērijas, nevis vīrusus. Tāpēc arī pret gripu tās nepalīdz. Ja gripas rezultātā Tev sastrutos aizdegunes, tad antibiotikas ārstēs Tavas aizdegunes. Vīruss dzīvos, kamēr pats organisms to nenokaus.

Quote 007 ()
..ok..lietosim gāzmaskas..tur tu izelpo savu elpu..ievelc nu maz,,bet citu gaisu..maskā tu elpo to,o izelpo..atver acis..to gaisu ko ievelc..tas iet gar maskas malām..sen pierādīts....maska nav aizsardzības līdzeklis..gāzmaska..jā..ir,bet līdz tam,kamēr filtrs piesārņojas,un tad viņa ir nederīga.Tu katru reizi liec jaunu masku??,jeb to,ko kabatā nēsā neizolētā iepakojumā??..kura vair nav derīga....

siena siena siena siena siena Tev jāsāk lietot biezpiens vai D vitamīns. Tas uzlabo atmiņu. Te jau daudzas reizes ir skaidrots, ka maskas nav domātas pašaizsardzībai (lai arī kaut kādā mērā pašaizsardzībai) Tās krietni samazina iespēju, ka Tu aplipināsi apkārtējos.
Bet es nešaubos, ka pēc nedēļas Tu atkal visiem skaidrosi, ka maska nēsātāju nepasargā... siena siena siena siena siena

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 08:56 | Komentāri # 702
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007, kad gultā palien zem deķa, arī uzmanies, var tak savu izelpu un ne tikai to ieelpot! Tas tak trakāk par masku var būt! purkskis doma1
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 11:35 | Komentāri # 703
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nesen lasīju par šo masku pētījumiem, ko britu zinātnieki bija veikuši un secinājuši, ka efektivitāte pret vīrusiem atkarībā no distances var sasniegt līdz 3% efektivitāti. Līdz 3%!!! Reāli pie 1-2metru distances tas varētu būt 1-2%un tādēļ visa pasaule staigās maskās???
Jā, cilvēku stulbuman nav robežu...
Par masku nēsātājiem tagad daudz kuriozu apkārt var redzēt. Tāda sajūta, ka daudzi uzpurņa nēsātāji tā apraduši ar savā maskām, ka staigā pa ielām un pat mašīnās pie stūres ar to brauc... Ieteiktu kovidfobiem arī pa nakti gulēt ejot gan masku gan arī prezervatīvu uzvilkt... jo kas zin, kas pa nakti var notikt... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 13:51 | Komentāri # 704
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Nesen lasīju par šo masku pētījumiem, ko britu zinātnieki bija veikuši un secinājuši, ka efektivitāte pret vīrusiem atkarībā no distances var sasniegt līdz 3% efektivitāti. Līdz 3%!!! Reāli pie 1-2metru distances tas varētu būt 1-2%un tādēļ visa pasaule staigās maskās???

Jā, jā, ar tādiem britu, šveiciešu, amerikāņu utt. "zinātnieku pētījumiem" pilns i-nets. Agrāk bija par visādām fantastiskām tēmām, bet tagad protams tikai par Ķīnas vīrusu. Kad kāds žurnālists painteresējas pie pašiem zinātniekiem, tad izrādās, ka viņi par šādu pētījumu dzird pirmo reizi. Un bieži vien pat tāda zinātniskā institūta nosaukumu nezin... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 13:58 | Komentāri # 705
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es jau minēju, ka izglītība Ērgļu vidusskolā ir zemā līmenī.

..nu šādu tekstu tik tiešām var uzrakstīt neizglītots,un nepieklājīgs cilvēks. mele2 trakais :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nazhelsDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 14:09 | Komentāri # 706
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 15:27 | Komentāri # 707
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Jā, jā, ar tādiem britu, šveiciešu, amerikāņu utt. "zinātnieku pētījumiem" pilns i-nets. Agrāk bija par visādām fantastiskām tēmām, bet tagad protams tikai par Ķīnas vīrusu. Kad kāds žurnālists painteresējas pie pašiem zinātniekiem, tad izrādās, ka viņi par šādu pētījumu dzird pirmo reizi. Un bieži vien pat tāda zinātniskā institūta nosaukumu nezin..

Vienus un tos pašus interneta ziņu portālus lasām, tikai katrs saredz savam prātam un ticībai vēlamo informāciju.
Es saprotu arī mūsu valdības smago situāciju kādus lēmumus pieņemt, jo visiem izdabāt nevar...
Drošāk pieņemt ierobežojumus, kas koronfobiem pieņemamāki, jo viņu diemžēl ir lielākā daļa.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 15:32 | Komentāri # 708
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nupat lasīju..igauņi nepieņem ar likumu obligātu masku nēsāšanu..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 16:16 | Komentāri # 709
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
''Oktobra izskaņā zemākais mirstības no Covid-19 rādītājs Eiropā bijis Kiprā - 30 nāves gadījumi uz miljonu iedzīvotāju, Islandē - 34, Latvijā - 37, Slovākijā - 40, Norvēģijā - 53, Igaunijā - 55, Grieķijā - 58, bet Lietuvā - 59.

Savukārt augstākā mirstība no jaunā vīrusa bija reģistrēta Beļģijā - 1015 nāves gadījumi uz miljonu iedzīvotāju, Spānijā - 764, Lielbritānijā - 699, Itālijā - 640, Zviedrijā - 580, un Francijā - 549.''
Ņemot vērā ka mums ir viens no zemākajiem mirstības rādītājiem eiropā, tas būtu loģiskākais un prātīgākais lēmums, sejas maskas neuzspiest kā obligātas publiskās vietās. Bet varu iedomāties kāda ir mūsu kovidbijīgo ķērcēju nostāja pret to...

Skaidrs arī fakts ka nevar ticēt ''svaigajiem skaitļiem''. Tie ir pārsvarā žurnālistu uzpūsti, tā ka novembra patieso statistiku labi ja uz decembra beigām zināsim.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 17:24 | Komentāri # 710
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Vienus un tos pašus interneta ziņu portālus lasām, tikai katrs saredz savam prātam un ticībai vēlamo informāciju.

Tici man, sen jau vairs nelasu.

Quote 007 ()
..nupat lasīju..igauņi nepieņem ar likumu obligātu masku nēsāšanu..

Nu re, Tev ir iespēja pārcelties uz dzīvi Igaunijā. Saprotams, ka dzīvesvietas maiņa ir nieks, salīdzinot ar problēmām, kuras rada, sejas maskas uzlikšana veikalā. Vēlu sekmes!

Veči, piedodiet, bet daži no jums man atgādina nepieaugušus pusaudžus, tādus kā pirmā rudens gailēnus. Nu ikurāt, kā mans vecākais brālis:
Tumšajā diennakts laikā pārvietojoties pa ceļmalu jānēsā atstarotājs? Nakuj! Kurš mani var piespiest. Esmu brīvs cilvēks brīvā valstī. Vairāk bojāgājušo ir starp autovadītājiem nekā gājējiem. Dzelžaina loģika!
Viņam uz kakla pirms daudziem gadiem uzmetās lipoma (kaut kas līdzīgs tauku dziedzerim). Man gadījās tā pati vaina, bet es to izoperēju. Ko teica vecākais bračka? Nakuj! Man viņa netraucē. Ko, vēl jāapmaksā gultas dienas slimnīcā? Nakuj! Medicīnai jābūt bezmaksas! Dzelžaina loģika!
Kur tagad atrodas mans vecākais brālis? Pareizi - Sarkaņu kapiņos, jo nekaitīgā lipoma transformējās kakla vēzī. trakais velns

Mans uzskats ir vienkāršs - cienīt cilvēkus, kuri atrodas man apkārt. Ja ir prasība veikalā nēsāt sejas masku, es to uzvilkšu kaut mīļā miera labad. Ne mana pašcieņa cietīs, ne man roka nokaltīs. Ja, apciemojot radus, viņi pieprasītu man uzvilkt sejas masku, tā nebūtu problēma. Es cienīšu savu radu piesardzību. Ja, braucot uz racienu, Meilis ar Kalnieti mašīnā sēdētu sejas maskās, un paģērētu arī mani to uzlikt, tā nebūtu problēma. Es saprastu, ka tas ir joks, bet ej nu sazin... :D
Palīdz, nepalīdz, aizsargā, neaizsargā - man personīgi ir pie dirsas. Man tā nav problēma. Es netaisos lasīt i-netā kaut kādus covid-disidentu apgalvojumus, ka viss ir nopirkts. Es netaisos līdzcilvēkus pārliecināt par manām īpašajām tiesībām. Man nav nekādas vēlmes strīdēties par ierobežojumu atbilstību. Es redzu to, kas notiek pasaulē, un pats izdaru secinājumus. Es apzinos, ka ir sūdi. Es apzinos, ka mana rīcība, vai, pareizāk sakot, tās trūkums, var ietekmēt citu cilvēku dzīvi. Es vēlos pasaudzēt savu māmuļu, un savu sievu, kas ir riska grupā. Es nevēlētos apmeklēt, plaušu karsoni pārslimojošo cilvēku bēres, kas arī ir riska grupā. Man arī ir iebildumi pret atsevišķiem valdības lēmumiem, bet es apzinos, ka atbildību neprasīs no manis, bet no valdības. Es apzinos, ka dzīvoju demokrātiskā un brīvā valstī. Es pieņemu šos ierobežojumus, kas manu dzīvi neietekmē. Es vienkārši baudu dzīvi. alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 17:43 | Komentāri # 711
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Ja, braucot uz racienu, Meilis ar Kalnieti mašīnā sēdētu sejas maskās, un paģērētu arī mani to uzlikt, tā nebūtu problēma. Es saprastu, ka tas ir joks, bet ej nu sazin...

:D :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 17:52 | Komentāri # 712
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..nu nekas..atbraukri uz racienu pie mani..mēs čomi sēdēsim virtuvītē bez maskām..ieēdīsim,iemetīsim pa graķītim,bet Tu maskā..un no tāvisa neko nedabūsi..pasarg dievs masku noņemsi trakais nirga :D ..jāā..vēl divu metru distance..būs Tev koridorā jāsēž trakais

Pievienots (22.Novembrī.2020, 18:11)
---------------------------------------------
Valduha,
..vēl jautājums Tev..biju pie Tevis,redzēju,ka Tev ēkām šīferis..azbest-cementa izstrādājums..vai tu kādu bojātu loksni mainot liec masku??..starp citu ir eiropas likums,kurš to obligāti prasa..es DE vasaru norukāju uz šifera demontāžu,,maska..brilles..spec kombenizons..un tas viss vasarā pie temperatūras ēnā ap +25..tā ir katorga..tici man..kādi tur azbesta putekļi var Tev kaitēt,ja Tu strādā uz jumta,kur ir gaisa plūsma..bet redz..likums..idiotisks..vai Tu pie mums esi redzējis,ka šo likumu kāda būvfirma pie šifera demontāžas ievēro??


..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 17:53













 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 18:20 | Komentāri # 713
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vo vo, šī sterilā politika nonāks tādā galējībā ar savu sterilo aizsardzību, ka pieņems arī likumu visiem sterilizēties... :D
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 18:21 | Komentāri # 714
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..un vēl likumpaklausīgais,,kur Tu liec 'veco šīferi??pēc ES direktīvas,tas jānodod utilizēšanai..un tas nav bezmaksas pasākums..
..lab Valduha..viss ok..dzersim alu..domāju,pavisam drīz,ja laikapstākļi būs ciešami alus

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 18:31 | Komentāri # 715
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Neesam jau mēs vienīgie Eiropā, kas iesmej par sejas masku vajadzību...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 18:52 | Komentāri # 716
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Valduha,
..vēl jautājums Tev..biju pie Tevis,redzēju,ka Tev ēkām šīferis..azbest-cementa izstrādājums..vai tu kādu bojātu loksni mainot liec masku??..starp citu ir eiropas likums,kurš to obligāti prasa..es DE vasaru norukāju uz šifera demontāžu,,maska..brilles..spec kombenizons..un tas viss vasarā pie temperatūras ēnā ap +25..tā ir katorga..tici man..kādi tur azbesta putekļi var Tev kaitēt,ja Tu strādā uz jumta,kur ir gaisa plūsma..bet redz..likums..idiotisks..vai Tu pie mums esi redzējis,ka šo likumu kāda būvfirma pie šifera demontāžas ievēro??


Quote Meilis ()
Vo vo, šī sterilā politika nonāks tādā galējībā ar savu sterilo aizsardzību, ka pieņems arī likumu visiem sterilizēties...


Trāpīji desmitniekā! Pašlaik taisos pirkt bezasbesta šīferi (ziemas atlaides), lai pavasarī nomainītu jumtu.
Saprotams, ka masku nelietošu. Cik tad man vairs atlicis? :D
Bet pirms kāda laika skatījos interviju ar latvieti, kurš strādā celtniecībā Lielbritānijā. Vairs nepateikšu, kur viņiem uzradās azbests, bet darbi tika apstādināti, un visa brigāde nosūtīta uz kursiem, saglabājot pilnu darba algu. Tajos viņiem izskaidroja azbesta bīstamību, drošus darba pasākumus, izdalīja aizsargmaskas, un atlaida uz objektu. Kursi, ja nemaldos, ilga nedēļu.
Gan jau arī mēs nonāksim līdz tādam līmenim.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 19:08 | Komentāri # 717
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Gan jau arī mēs nonāksim līdz tādam līmenim.

..likums ir,bet līmeņa nav..tā lūk alus

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Svētdiena, 22.Novembrī.2020, 22:40 | Komentāri # 718
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Gan jau arī mēs nonāksim līdz tādam līmenim.

Es vismaz ceru ka meža nozarē tādu ''līmeni'' nepieredzēšu...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 10:55 | Komentāri # 719
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..un vēl likumpaklausīgais,,kur Tu liec 'veco šīferi??pēc ES direktīvas,tas jānodod utilizēšanai..un tas nav bezmaksas pasākums..

Teikšu godīgi - izrakšu bedri un apbērēšu. Būs iemesls iedzert uz vieglām smiltīm. alus :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 11:03 | Komentāri # 720
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Neesam jau mēs vienīgie Eiropā, kas iesmej par sejas masku vajadzību...

:D Lai jau viņiem labi smejās. Iesmiet var arī par dirsas slaucīšanu. Apkaltīs un pats no sevis nobirs. Bet nē, vispasaules tualetes papīra ražotāju kartelis mums ir iepotējis, ka dirsa jāslauka. A es neslaucīšu... dibens :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 18:15 | Komentāri # 721
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
vispasaules tualetes papīra ražotāju kartelis mums ir iepotējis, ka dirsa jāslauka. A es neslaucīšu..

A kāda vaina meža sūnām? Cik saprotu likumpaklausīgo Voldiņu, ja uz mežu esi aizmirsis paņemt līdzi papīra rullīti, tad vakarā Tu mazgā apenes? :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
007Datums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 18:35 | Komentāri # 722
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Teikšu godīgi - izrakšu bedri un apbērēšu

..jāa..un cik saprotu,bēres būs pamatīgas..ja nemaldos,kursos teica,ka virs azbest izstrādājumiem jābūt minimums 2M grunts slānim..
..tas Tev nav masku nēsāt.. trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nazhelsDatums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 20:25 | Komentāri # 723
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Cik mums te Sandu Kiopu?
https://www.youtube.com/watch?v....isKiops
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 21:53 | Komentāri # 724
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Daudz!
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 23.Novembrī.2020, 22:55 | Komentāri # 725
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas jau izskatās no Gobzema klana... otra galējība (influenceru suga).
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024