Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 20:09
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 30 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 15:20 | Komentāri # 726
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Par sejas maskām mans viedoklis ir, ka tās vajadzētu lietot tikai kā zīmi, ka lūdzu nelieniet pārāk tuvu man, jo jūtos nevesels. Ja es jūtos nevesels un man sagadījušies apstākļi, ka nav mājā neviena ko aizsūtīt uz veikalu, tad ok, ņemu lieku to masku un eju uz veikalu.
Uzspiest ar varu visiem tās nēsāt ir pazemojoši un nepamatoti. Tas veicina tikai cilvēku dumpošanos. Un tā vien rādās, ka tas ir šī globālā masku karnevāla mērķis...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 16:00 | Komentāri # 727
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Uzspiest ar varu visiem tās nēsāt ir pazemojoši un nepamatoti. Tas veicina tikai cilvēku dumpošanos.

Tā gan domā absolūtais mazākums. Jocīgi ir tas, ka viņi būdami nelielā skaitā, bet savākuši daudzus sekotājus, prot sociālajos tīklos spēcīgi saduļķot ūdeni, savstarpēji iedvesmojot viens otru. Lielu daļu no viņiem esmu savos kontaktos patīrijis, un, goda vārds, dzīvot ir kļuvis daudz vieglāk un patīkamāk.
 
007Datums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 16:49 | Komentāri # 728
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..ja reiz pandēmija,vai valdībai nebija jārod iespēja atcelt maskām PVN..bet ..redz NĒ.
https://u.to/uYNSGg

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 16:50













 
MeilisDatums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 16:55 | Komentāri # 729
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
iespēja atcelt maskām PVN..bet ..redz NĒ.

Mani tas toč nesatrauc, jo neesmu nevienu masku pircis un netaisos to darīt. happy

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 17:24 | Komentāri # 730
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Par sejas maskām mans viedoklis ir, ka tās vajadzētu lietot tikai kā zīmi, ka lūdzu nelieniet pārāk tuvu man, jo jūtos nevesels. Ja es jūtos nevesels un man sagadījušies apstākļi, ka nav mājā neviena ko aizsūtīt uz veikalu, tad ok, ņemu lieku to masku un eju uz veikalu.

Redz, to vai esi inficējies, Tu vari arī nazināt. Svaigs stāsts no Madonas. Sieva, kas strādā bērnudārzā atnesa vīrusu uz mājām. Protams aplipināja vīru. Vīrs, neko nenojausdams, nodežūrēja divas maiņas ugunsdzēsējos. Sievai palika sūdīgi (cik zinu, šobrīd ir ļoti smaga forma). Konstatēja saslimšanu. Arī veci pārbaudīja - slims. Tagas divas ugunsdzēsēju maiņas Madonā atrodas pašizolācijā.
Morāle: kad paliek sūdīgi, tad jau ir par vēlu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 17:37 | Komentāri # 731
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..Valdi..vai Tu zini,kā vispār pareizi iz maska jāuzliek?..esmu beidzi kaitīgo atkritumu utilizācijas kursus..masku uzliek vispirms dezinficējot rokas,tad izpako,un uzliek..un tas nav apstrīdams..tāpat kā nav apstrīdams tas,ka izejot no veikala vienreizējā maska ir jāizmet urnā..
..šodien vispār hīti..ieeju bodē..iepirku..tošo..nopirkšu masku..vienreizējo..un kas notiek??ir viņas..iepakojums atvērts..katra maska bez atsevišķa iepakojuma..ar tām pat rokām,ar kurām ņem naudu,dod masku..tas ir pilnīgi nepareizi..iegāju joka pēc aptiekā,domādams,ka tur savādāk...pilnīgi tas pats...kur mēs ar to stulbumu ejam??

Pievienots (24.Novembrī.2020, 17:47)
---------------------------------------------
..un vēl..maskas nav pieļaujams izmest koplietošanas urnās,priekš tam jābūt speciālām.


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 18:00 | Komentāri # 732
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..Valdi..vai Tu zini,kā vispār pareizi iz maska jāuzliek?..esmu beidzi kaitīgo atkritumu utilizācijas kursus..masku uzliek vispirms dezinficējot rokas,tad izpako,un uzliek..un tas nav apstrīdams..tāpat kā nav apstrīdams tas,ka izejot no veikala vienreizējā maska ir jāizmet urnā..
..šodien vispār hīti..ieeju bodē..iepirku..tošo..nopirkšu masku..vienreizējo..un kas notiek??ir viņas..iepakojums atvērts..katra maska bez atsevišķa iepakojuma..ar tām pat rokām,ar kurām ņem naudu,dod masku..tas ir pilnīgi nepareizi..iegāju joka pēc aptiekā,domādams,ka tur savādāk...pilnīgi tas pats...kur mēs ar to stulbumu ejam??

siena siena siena siena siena Es jau pirmīt minēju, ka ar atmiņu Ikaram ir sūdīgi. siena siena siena siena siena

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 18:12 | Komentāri # 733
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
..argumentē..
..kur lai es to neiepakoto masku lieku,ja man viņa būs vajadzīga rīt??kabatā?kur vēl....lūdzu argumentus..
..ta jau prezervatīvus ar var tirgot bez iepakojuma,lai redz,kurš izmērs der trakais

Pievienots (24.Novembrī.2020, 18:44)
---------------------------------------------
..labb..ok..es no šīs tēmas aizeju,,katram savas domas.. happy ;)


..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 24.Novembrī.2020, 19:23 | Komentāri # 734
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Redz, to vai esi inficējies, Tu vari arī nazināt.

Tālāk pat nebija vērts lasīt Voldiņ to bēdu stāstu. Katrā otrajā ģimenē ir tādi stāsti gan par gripu gan rotavīrusu un pārējiem vīrusiem. Domā kaut ko šokējošu pateici? Es tev varu pastāstīt kā es rotavīrusu pirms 5 gadiem noķēru no viena čoma uz 3 min parunājoties apm. 1,5 m distancē un ''padevu tālāk''... vēmu un pļūtīju gan es gan gan mans brālis, manējie mājenieki un vēl ne viena vien ģimene utt.utjp.
Tas jau visiem sen zināms ka dažiem smagāk dažiem vieglāk tie vīrusi pieķeras, bet pēc izslimošanas nākamajās reizēs tie vīrusi tev var būt organismā, bet organisms jau zin ko darīt ar to zarazu un vienkārši nejūti vairs simptomus. Rotavīruss mani vairs neņem.
Man tagad interesanti zināt kā būs jāsagatavojas tiem cilvēciņiem, kuri gribēs potēties. Jo kā zināms potēt drīkst tikai 100% veselus cilvēkus. Ar to būs šovs vēl lielāks nekā tagadējais. Atkal būs tūkstošiem kovida testu dienā? :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 25.Novembrī.2020, 12:44 | Komentāri # 735
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Valduha,
..argumentē..
..kur lai es to neiepakoto masku lieku,ja man viņa būs vajadzīga rīt??kabatā?kur vēl....lūdzu argumentus..

siena siena siena BĻIN! Klausies Ikar, man vairs nav spēka... :D ...to masku Tu vari iedāzt kaut tūplī. Tu vari paņemt vecu šalli, kura mētājas kūtspakaļā, un aizsiet muti. Tas jebkurā gadījumā aizsargās apkārtējos no tavā izelpā esošajiem vīrusiem (ja tādi tur gadīsies). Šajā situācijā maskas sterilitātei NAV NEKĀDAS NOZĪMES! NEVIS TU SEVI PASARGĀ, BET APKĀRTĒJOS!

Quote Meilis ()
Tālāk pat nebija vērts lasīt Voldiņ to bēdu stāstu. Katrā otrajā ģimenē ir tādi stāsti gan par gripu gan rotavīrusu un pārējiem vīrusiem.

Te stāsts ir par to, ka Tu vari pāris dienas slaistīties pa veikaliem, nezinot, ka esi vīrusa izplatītājs. Un ja maskas nav, iespēja aplipināt manu māti, kuru veikalā satiec, ir krietni lielāka. :D

Quote Meilis ()
Man tagad interesanti zināt kā būs jāsagatavojas tiem cilvēciņiem, kuri gribēs potēties. Jo kā zināms potēt drīkst tikai 100% veselus cilvēkus. Ar to būs šovs vēl lielāks nekā tagadējais. Atkal būs tūkstošiem kovida testu dienā?

Neredzu problēmu. Neesmu potējies pret gripu vai ērču encefalītu, bet neesmu arī dzirdējis, ka kādam pirms potes tiktu ņemtas analīzes. Ja jūties labi - saņem poti.
Nevajag uztraukties par lāčādas kvalitāti, kamēr lācis vēl nav nomedīts.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 25.Novembrī.2020, 14:05 | Komentāri # 736
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tu vari paņemt vecu šalli, kura mētājas kūtspakaļā, un aizsiet muti. Tas jebkurā gadījumā aizsargās apkārtējos no tavā izelpā esošajiem vīrusiem (ja tādi tur gadīsies)

Tur jau tā lieta , ka nepasargā ne pirktās sejas maskas ne šalles. Vīrusi viegli iet tiem cauri. Tev šķiet kolīdz ieviesa obligātās sejas maskas tā samazinājās inficētie??? Tieši otrādi. Tas tikai reklāmas triks ar tām maskām.

Quote Valduha ()
Neredzu problēmu. Neesmu potējies pret gripu vai ērču encefalītu, bet neesmu arī dzirdējis, ka kādam pirms potes tiktu ņemtas analīzes. Ja jūties labi - saņem poti.

Es arī protams netaisos potēties, bet vērojot notiekošo kovidtestu šovu, nebūtu brīnums... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 26.Novembrī.2020, 11:20 | Komentāri # 737
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tur jau tā lieta , ka nepasargā ne pirktās sejas maskas ne šalles. Vīrusi viegli iet tiem cauri. Tev šķiet kolīdz ieviesa obligātās sejas maskas tā samazinājās inficētie??? Tieši otrādi. Tas tikai reklāmas triks ar tām maskām.

Dīvaini. "Dumjie japāņi" tās nēsā pat parastās gripas laikā, ja paši jūtas neveseli.
Kā jau vienreiz minēju, tad visi ir dumji, vienīgi Meilis ar Ikaru gudri. Aizmirsu vēl vienu gudrinieku pieminēt - Gobzemu. Bet tas jūs abus sit pušu.
Ko lai dara, vispasaules masku ražotāju kartelis ir izdevīgākās pozīcijās, nekā vispasaules tualetes papīra ražotāju kartelis. To vai es noslauku pakaļu neviens nekontrolē, bet sejas masku lietošana ir kontrolējama. Vienīgi nevaru saprast, kāpēc tualetes papīra reklāmas TV redzu, bet sejas masku reklāmas neesmu manījis... doma

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 26.Novembrī.2020, 16:36 | Komentāri # 738
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Dīvaini. "Dumjie japāņi" tās nēsā pat parastās gripas laikā, ja paši jūtas neveseli.

Ne tikai Japānā, arī Ķīnā ļoti daudz cilvēki ikdienā nēsā sejas maskas. Tāds viņiem tas gaiss industriālajos centros.
Ar to masku reklāmtriku biju domājis, ka tās sejas maskas vajadzīgas, lai cilvēkiem šķistu, ka vīruss ir ļoti bīstams. Un, protams, lai atbalstītu Ķīnas ekonomiku. Domā viņi dāsnos ziedojumus PVO maksā, lai pasaules iedzīvotāji veselīgāk dzīvotu? :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 26.Novembrī.2020, 20:22 | Komentāri # 739
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ja ir vēlme ieskatīties tuvākajā jau prognozētajā nākotnē...
https://covid19.healthdata.org/latvia?view=total-deaths&tab=trend

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 27.Novembrī.2020, 17:26 | Komentāri # 740
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Vakar arī man gadījās redzēt automobīļa vadītāju maskā. :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 27.Novembrī.2020, 18:26 | Komentāri # 741
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Vakar arī man gadījās redzēt automobīļa vadītāju maskā.

Tā, manuprāt, jau ir nopietna diagnoze. trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 28.Novembrī.2020, 17:11 | Komentāri # 742
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es šodien tā aizdomājos par ārstiem, dakteriem. Ja ņem vērā to cik mēs kā cilvēki esam savos uzskatos dažādi, tad vienotu skaidru atbildi no ārstiem laikam arī būtu muļķīgi gaidīt. Iedomājieties par piemēru vizīti pie Dr.Voldiņa vai Dr.Meilis... diagnoze un ārstēšanas paņēmieni noteikti būs atšķirīgi... trakais
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 28.Novembrī.2020, 18:33 | Komentāri # 743
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Mēģināju iedomāties. Sasmējos par dakterīšiem! doma kikina
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 29.Novembrī.2020, 07:01 | Komentāri # 744
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Interesantu faktu vakar man pa telefonu pastāstīja mans armijas draugs no Pēterburgas. Viņa draugu ģimene pārslimoja Ķīnas vīrusu augustā. Tagad bija sataisījušies apmeklēt savus radus Krievijas vidienē (pilsētu vairs neatceros). Pirms tam nolēmuši pārbaudīties uz antivielām. Rezultāts "daudzsološs" - vīram 20% antivielu, bet sievai, kura izslimoja smagā formā, apaļa 0.
Tā vien izskatās, ka esam ieguvuši vēl vienu "gripu", no kuras nekur vairs nedēsimies. Tā teikt, izdzīvos stiprākie.

P.S. Tiesa, zinot Krievijas medicīnas līmeni, šos testus var arī apšaubīt.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 05.Decembrī.2020, 08:34 | Komentāri # 745
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu re, tagadiņās Meiļa-kgam vairs nebūs iespējas pīpot brīvdienās, bet Ikars būs spiest piektdienās dzīt dzimtenīti. :D
Vakar vakarā datorpelei izbeidzās baterijas. Šorīt braucu uz MAXIMu, ar bažām, vai varēs nopirkt. Visi nepārtikas plaukti slēgti, bet pie letes baterijas ir pieejamas. Prasu pārdevējai, vai varēs nopirkt? Viņa saka, ka nezinot, vai kompis ņems pretī. Ņēma!!! prieks

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 05.Decembrī.2020, 11:00 | Komentāri # 746
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es kā apzinīgs pilsonis vakar iegādājos kasti alus un pāris litrus štengrākus padzērienus. Gan jau saimniecībā noderēs. Ar šiem jaunajiem veikalu ierobežojumiem mani nenobaidīs ne valdība ne Voldiņš... saule
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 05:59 | Komentāri # 747
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
"Sejas maskas var nenēsāt bērni līdz septiņu gadu vecumam un cilvēki, kuri acīmredzamu funkcionālu traucējumu dēļ tās nevar lietot."

Tā teikt, nogriez sev ausis, un staigā bez maskas svilpodams... trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 11:58 | Komentāri # 748
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Šis interesants temats, jāpielej eļļa ugunij

Pievienots (07.Decembrī.2020, 12:07)
---------------------------------------------
Maskas neatbalstu. Pats esmu hronisks plaušu slimnieks, tāpēc šī zaraza man visticamāk būs smagā formā, bet bailes nav labākais padomdevējs, arī vainas apziņas iesēšana cilvēkos ir manipulēšana, tas nav pareizi.
Viena lieta ir 5min veikalā ar masku, cita lieta man 14 h nostrādāt fiziski ar viņu, kur tad paliek manas tiesības uz veselību? Bija kolēģi kas nāca ar tām stilizētajām maskām sākumā, stundas laikā samainīja atpakaļ uz medicīniskajām, jo nevar paelpot.
Par vainas apziņu, man arī ir māmiņa gados un es arī uztraucos par viņu, bet pasakiet kurš vecāks pieļautu, ka viņa bērns bojā savu veselību mocīdamies maskā, lai tikai viņš drošāk justos, neviens normāls tā nedarītu, nemaz neiedziļinoties masku efektivitātē, kur pierādījumu pietiek, ka tā ir tikai ilūzija.
Tādi lūk mani apsvērumi.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 13:18 | Komentāri # 749
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
bet bailes nav labākais padomdevējs

es vados nevis pēc bailēm, bet gan pēc veselā saprāta. Un saprāts saka, ka masku telpās ārpus savas dzīvesvietas valkāt ir pareizi, lai es pats sevi izslēgtu sevi kā slimības nodevēju citam. Saprāts arī saka, ka pareizi ir ņemt dalību izglītotu speciālistu koordinētos pretpandēmijas pasākumos. Dzīvē redzu, ka tautas vairums domā līdzīgi. Tos daudzos sociālo tīklu troļļus, "speciālistus" un ar valdību mūžigi neapmierinātos esmu nohaidojis, un dzīve uzreiz izskatās gaišāka. :) Galvenais ir nevērt vaļā un nekomentēt FB šos raksteļus, lai satura pieprasījuma algoritms tiem neceļ reitingus.
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 13:44 | Komentāri # 750
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Piekrītu un nevienam kurš ar masku jūtas drošāk es neuzspiestu viņu nevilkt, bet manā komentārā bija konkrēts jautājums par konkrētu personu- mani, kur ir manas tiesības nebojāt veselību 14 h dienā ar masku. Tie nav nekādi abstrakti jēdzieni, manai kā indivīda veselībai vajadzētu būt pirmajā vietā, vīruss varbūt kaut kad būs, varbūt nebūs, bet nēsājot masku man plaušas sāp jau šobrīd.

Pievienots (07.Decembrī.2020, 13:50)
---------------------------------------------
Un par bērniem skolā nu jau paši sāk stostīties, ka laikam tomēr pāršāva pār strīpu, gribētu redzēt kā es savam tūlīt 7 gadniekam viņu uzstieptu un liktu visu dienu bērnudārzā valkāt, vai es vienīgais šeit loģiku neredzu.

Pievienots (07.Decembrī.2020, 13:54)
---------------------------------------------
Ir jau viegli pēc sevis pateikt, maska nav problēma, bet cik cilvēku tik situāciju, bet to ir vieglāk neredzēt, bloķējam visus kam citādāks viedoklis un dzīvojam laimīgi paši savā burbulī

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Pirmdiena, 07.Decembrī.2020, 13:56













 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024