Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 23:14
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 42 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 10.Janvārī.2021, 17:23 | Komentāri # 1026
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Anarhistiem vismaz dzīve ir krāsaināka... melnbalta dzīve arī mani garlaiko. :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 11.Janvārī.2021, 18:54 | Komentāri # 1027
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ko lai piebilstu - profesionāli infektologi. Man, kā vecam boļševikam, pat nav pretargumentu. Bet, kad es jums klārēju, ka vispasaules buržuji Latvijas proletariātu grib iekalt vergu važās, neviens neticēja... mele2 :D
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 09:40 | Komentāri # 1028
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Va vellos! Vakar, kāpjot ārā no mašīnas, saplīsa džinsi. Izskatās, ka līdz pavasarim nāksies staigāt pliku pakaļu. Sieva ieteica, nopirkt zeķubikses... :D

Pieejams tikai lietotājiem

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 09:59 | Komentāri # 1029
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pieejams tikai lietotājiem

Šito es nesaprotu. Par kādu pūļa imunitāti var būt runa, ja cilvēki pēc pusgada ar šo zarazu saslimst atkārtoti?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 11:05 | Komentāri # 1030
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Par kādu pūļa imunitāti var būt runa, ja cilvēki pēc pusgada ar šo zarazu saslimst atkārtoti?

To jau sen, citējot Ivara Kalviņa vārdiem, teicu, ka nav iespējams šiem RNS vīrusiem radīt efektīvu vakcīnu, jo tie nepārtraukti mainās. Vīrusam veidojas jaunas mutācijas un atkal sākas viss no gala... Bet ja ''aitas'' ir, kāpēc gan viņas nevakcinēt? Nauda jau nesmird... Skumji tikai tas, ka mums visiem par to būs jāmaksā... :(

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 12:15 | Komentāri # 1031
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Svaigākā SKPC staistika uz 11.janvāri.

Un lai drusciņ sabojātu šo skaisto ziemīgo dienu, jaunumi no mūsu valdības nama - ''Ministrs šorīt TV3 informēja, ka rīkojums tapis, reaģējot uz faktu, ka Latvijā ticis konstatēts jaunais Covid-19 paveids, kas ir lipīgāks par iepriekš zināmo.
Pavļuts atzīmēja, ka šīs prognozes varētu kalpot tam, lai veselības resors savlaicīgi gatavotos iespējamam negatīvākam Covid-19 izplatības scenārijam un no valdības varētu prasīt papildus līdzekļus.''
Tātad vajadzēs vēl papildus līdzekļus no budžeta... brīnišķigi...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 18:26 | Komentāri # 1032
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Svaigākā SKPC staistika uz 11.janvāri.

Oho! Meilis ir sācis ticēt PVO un Sorosa stipendiātu "safabricētajiem" datiem! Tas JAU ir progress. happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 18:32 | Komentāri # 1033
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
To jau sen, citējot Ivara Kalviņa vārdiem, teicu, ka nav iespējams šiem RNS vīrusiem radīt efektīvu vakcīnu, jo tie nepārtraukti mainās. Vīrusam veidojas jaunas mutācijas un atkal sākas viss no gala...

Nejauc p-zdu ar plaušām. Problēma ir tā, ka pat izslimojušajiem bieži vien neveidojas antivielas (imunitāte). Nemaz nav vajadzīgs mutējošs vīruss, lai Tu saslimtu otrreiz. Ķīnieši tomēr ir ziķeri. Ja kaut ko rada, tad ar garantiju. trakais

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 19:51 | Komentāri # 1034
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha,
...Tu runā kā infektologs...jau DR Apini sit pušu,kuram es patiesi ticu.. svilpo

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Otrdiena, 12.Janvārī.2021, 21:51 | Komentāri # 1035
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
pat izslimojušajiem bieži vien neveidojas antivielas (imunitāte)

Kurā pasaku grāmatā to izlasīji? :D
Vēl Voldiņam ''par prieku'' varu atklāt ka pagājušajā 2020.gadā Latvijā kopumā nomiruši 28316 cilvēki... oi, kā tad tā?
2018.gdā - 28528 un 2017.gadā - 28459. Švaka mirstība mums pēdējā gadā sanākusi...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 09:25 | Komentāri # 1036
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
jau DR Apini sit pušu,kuram es patiesi ticu..


Oho! Interesanti, kad Tu viņam ticēji vairāk? Tad, kad viņš aģitēja par Repši, un zākāja Lembergu, vai tagad, kad viņš Rīgas Domē startēja no Lemberga "zaļajiem zemniekiem"?

Quote Meilis ()
Kurā pasaku grāmatā to izlasīji?


Par šo faktu es jau iepriekš rakstīju. Pēterburgas čoma draugu ģimene (personīgi pazīstama) augustā pārslimoja šo zarazu. Viens daudzmaz viegli, otrs smagi. Oktobrī taisījās ciemos pie radiem uz Krievijas vidieni. Pāris labi situēts, tāpēc, pirms ceļojuma, nolēma veikt testu uz antivielām. Rezultātā smagi izslimojušajam tās neparādījās nemaz! Tiesa, es vainu novēlu uz Krievijas medicīnas līmeni, lai gan testus viņi par savu naudu veica privātā klīnikā.

Quote Meilis ()
Vēl Voldiņam ''par prieku'' varu atklāt ka pagājušajā 2020.gadā Latvijā kopumā nomiruši 28316 cilvēki... oi, kā tad tā?
2018.gdā - 28528 un 2017.gadā - 28459. Švaka mirstība mums pēdējā gadā sanākusi...


Meili, es jau daudzkārt esmu izteicies par Tavu statistiķa ķērienu. Interesanti, no kurienes Tu ņem datus. Paskatījos 2018. gada mirstību. Tu saki 28528, bet oficiālā statistika liecina 28 820.
Pavasarī, sakarā ar ierobežojumiem, mirstība samazinājās, bet atveram novembri - Šī gada novembrī Latvijā miruši 2 520 cilvēki, kas salīdzinājumā ar 2019. gada novembri ir par 346 mirušajiem jeb 15,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
Atveram decembri - 2020. gada decembrī Latvijā reģistrēti 3 178 mirušie, kas salīdzinājumā ar 2019. gada decembri ir par 673 mirušajiem jeb 26,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 11:19 | Komentāri # 1037
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Par šo faktu es jau iepriekš rakstīju. Pēterburgas čoma draugu ģimene (personīgi pazīstama) augustā pārslimoja šo zarazu. Viens daudzmaz viegli, otrs smagi. Oktobrī taisījās ciemos pie radiem uz Krievijas vidieni. Pāris labi situēts, tāpēc, pirms ceļojuma, nolēma veikt testu uz antivielām. Rezultātā smagi izslimojušajam tās neparādījās nemaz! Tiesa, es vainu novēlu uz Krievijas medicīnas līmeni, lai gan testus viņi par savu naudu veica privātā klīnikā.

Aha, skaidrs - viena tante teica. ''Ļoti pārliecinoši''... :D
Tepat Latvijā nesen tika veiktas ar koronu izslimojušajiem antivielu testi. Kurš vieglāk bija izslimojis, tam mazāks antivielu daudzums organismā un kas smagāk izslimojis, tam vairāk konstatēts antivielu daudzums. Vienkārša medicīniskā matemātika.
Quote Valduha ()
Interesanti, no kurienes Tu ņem datus.

No SKPC mājas lapas.

Ja Tev mājās kalkulators ir tad vari saskaitīt...
Ar statistikas cipariem var dažādi manipulēt - ja kas, Tavi pieminētie ''2019. gada decembri ir par 673 mirušajiem jeb 26,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.'' ir ''sūds'' salīdzinājumā ar 2018. un 2020. gada marta mēnesi. Jo 2018.gada martā nomira par 696 cilvēkiem vairāk.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 11:55 | Komentāri # 1038
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Aha, skaidrs - viena tante teica. ''Ļoti pārliecinoši''...

Puse no Taviem postiem ir "Viena tante teica". happy

Quote Meilis ()
No SKPC mājas lapas.

Quote Meilis ()
Ja Tev mājās kalkulators ir tad vari saskaitīt...


Varbūt ir vērts ielūkoties Centrālās statistikas pārvaldes datos? Nevajadzēs kukulatoru...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 19:04 | Komentāri # 1039
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tavā statistikas lapā iepriekšējos gados krietni vairāk uzrādīti mirušie, tā ka vēl jo ''smieklīgāka'' kļūst 2020.gada statistika... tikai 2019.gadā bijusi zemāka, bet pārējie visi gadi jūtami pārsniedz.

Tagad rodas jautājums - vai ir kāda Latvijas statistikas iestāde, kuras datus var uzskatīt par ticamiem? doma

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 22:46 | Komentāri # 1040
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nu Jums gan laiks ņemties ar statistiku, būtu man tāds laiks,izlasītu kādu grāmatu, tad darbs, tad bērni, tad sievai uzmanību vajag, eh tā gribētos statistiku pētīt bimbat
Bet ja nopietni kur Sālītis palicis, man tas mūžīgi kreņķīgais cilvēks sāk pietrūkt, vismaz emocijas bija, a te sausi statistiķi dusma3

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 22:47













 
MuitnieksDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 00:11 | Komentāri # 1041
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1720
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labvakar! Madar Tu, ko enerģētiskais vampīrs esi, Sālītis pietrūka?
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 08:25 | Komentāri # 1042
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ilmār, viela pārdomām nosarkst bet par to pašam grūti spriest, par to pareizāk ir spriest tiem ar ko komunicēju, iespējams kādam arī vampīrs esmu, to cilvēks reizēm pats nemaz neapzinās, tāpēc nenoliedzu iespēju, ka tā var būt, un ja kāds man uz to norādītu nemaz neapvainotos, iespēja labot kļūdas ir tikai tad, ja tās apzinies ;) līdzībās ar mūsu likumdevējiem, pieņemu, ka daudzi lēmumi ir labi domāti, bet nav spējas atdzīt savas kļūdas, tādēļ arī komunikācija klibo. Tā kaut kā, bet prieks ka Ilmārs piedalās, vienmēr var ko no pieredzējuša cilvēka pamācīties ok
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 08:54 | Komentāri # 1043
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
tā ka vēl jo ''smieklīgāka'' kļūst 2020.gada statistika...


Ievelc lēnām elpu, un vēlreiz izlasi manu vakardienas postu:

Pavasarī, sakarā ar ierobežojumiem, mirstība samazinājās, bet atveram novembri - Šī gada novembrī Latvijā miruši 2 520 cilvēki, kas salīdzinājumā ar 2019. gada novembri ir par 346 mirušajiem jeb 15,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
Atveram decembri - 2020. gada decembrī Latvijā reģistrēti 3 178 mirušie, kas salīdzinājumā ar 2019. gada decembri ir par 673 mirušajiem jeb 26,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

P.S. ...tiešām, nenosmieties... trakais

Quote rukets ()
a te sausi statistiķi


Es tak ik pa brīdim cenšos pagriezt šo tēmu sākotnēji iecerētajā virzienā. Bet atnāk Meilis ar skaitļiem, un atsāk šausmu stāstus par 2019. gada gripas epidēmiju. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 12:19 | Komentāri # 1044
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Šī gada novembrī Latvijā miruši 2 520 cilvēki, kas salīdzinājumā ar 2019. gada novembri ir par 346 mirušajiem jeb 15,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
Atveram decembri - 2020. gada decembrī Latvijā reģistrēti 3 178 mirušie, kas salīdzinājumā ar 2019. gada decembri ir par 673 mirušajiem jeb 26,9 % vairāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Tāda sajūta ka Voldiņam klapes uz acīm - redz tikai propagandas vajadzīgos ciparus neiedziļinoties dziļāk kopējā statistikas ainā. coolio
Šodien izbraukājos autiņā kopā ar vienu kungu pensijas gados, kuram bija ap ziemsvētkiem uzrādīts pozitīvs kovid tests. Viņš man pastāstīja daudz absurdu lietu saistībā ar to kovidšovu kam dabūja pats iziet cauri. Labi, ka vismaz vīrs ar veselīgu saprātu un bija daudz par ko pasmiet... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 14:10 | Komentāri # 1045
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Šodien izbraukājos autiņā kopā ar vienu kungu pensijas gados, kuram bija ap ziemsvētkiem uzrādīts pozitīvs kovid tests. Viņš man pastāstīja daudz absurdu lietu saistībā ar to kovidšovu kam dabūja pats iziet cauri.


Šito es arī gaidīju - "viena tante teica". happy

Quote Meilis ()
Aha, skaidrs - viena tante teica. ''Ļoti pārliecinoši''...


Saproti, Meili, mana doma, veidojot tēmu, nebija strīdēties, vai vīruss ir reāls, vai feiks. Ideja bija dalīties pieredzē un inormācijā. Tava nostāja man atgādina krievu skatījumu uz WWII - Мы победили Евросоюз! Es cenšos nestrīdēties ar šādiem tipiņiem. Uzvarējāt? Tagad dzīvojat pārticībā, un bēdu nezināt! :D
Nesen dēla kursabiedrene aplipināja savus vecākus, un pirms dažām dienām kļuva bārene. Viena tante teicā? Varbūt...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 14:16 | Komentāri # 1046
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Ienācis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..nupat runāju ar sievu..no 'pirmndienas vācijā obligātas BIEZĀS sejas maskas sab.transportā,veikalos,un citās slēgtās telpās.Med.maskas aizliegtas,obligāti jābūt biezajām maskām..Ko masku speciālists Valdu'ha teiks par šādu lietu??
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 15:35 | Komentāri # 1047
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Abi vecāki nomira? Nu tas ir traģiski, lai vieglas smiltis, tur jau labu vai neko.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 15:53 | Komentāri # 1048
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
Ko masku speciālists Valdu'ha teiks par šādu lietu??

Ko es varu teikt? Vācieši tā arī nav sapratuši, ka baismīgā 2019. gada gripas pandēmija, ir faktors, kuru slēpj Angelke Merkele. dusma3

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 16:04 | Komentāri # 1049
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Bet ja nopietni kur Sālītis palicis

tepat jau vien esmu. Nezāles neiznīkst.
Meiļa kungam tik traki patīk piesaukt Kalviņa kungu. Tad redz, viņš ir tikai nedaudz pajokojis ar šo.
https://u.to/earfGg


Komentāru rediģēja sālītis - Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 16:08













 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 16:36 | Komentāri # 1050
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Šito es arī gaidīju - "viena tante teica"

Nē nē, nevis tante bet onkulis man teica. Atšķirība tāda, ka informācija bez starpniekiem.
Quote sālītis ()
Meiļa kungam tik traki patīk piesaukt Kalviņa kungu. Tad redz, viņš ir tikai nedaudz pajokojis ar šo.

Jā lasīju. Ko lai saka, ja gribi vēl sēdēt LZA prezidenta krēslā tad būsi spiests runāt kā liek, nevis tā kā ir realitātē. Tev Sālīškungs šķiet, ka viņam, gudram vīram, pēkšņi kāda ''apskaidrība'' atnākusi, ''kažoku pārmetis'' vai viņš varbūt iepriekš sazvērnieku maldu pasaulē dzīvojis??

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024