Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 21:47
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 43 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 16:53 | Komentāri # 1051
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Ko lai saka, ja gribi vēl sēdēt LZA prezidenta krēslā tad būsi spiests runāt kā liek, nevis tā kā ir realitātē.

Piezīmēšu šeit, ka tas ir relatīvā realitātē, tas ir- Tavējā realitātē.
Hmm, bet tad jau pēc Taviem vārdiem sanāk, ka ZA prezidents ir,...nu kā tad nu labāk teikt, tāds kā uzpērkams? Nu nē, esmu pārliecināts, ka tas patiešām bija joks! Starp citu, dzirdēju arī radiointerviju, kur Kalviņa kungs aicināja visus vakcinēties. ja
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 19:01 | Komentāri # 1052
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, tas mani arī izbrīna. Kalviņš visu laiku bija nepārprotams kovid ažiotāžas nosodītājs un vakcinācijas pretinieks ar saviem izteicieniem. Un nezinu kā viņš tagad pārējos savus izteikumus atspēkos. Arī teiks, ka tas viss bijis tikai joks?
Kaut kas ir pēkšņi noticis un tagad viņš runā jau kā Kariņš... Skatīsimies kas būs tālāk... Ka tik nav kāds ''smadzeņu skalotājs biji ciemos''
Bet pa to laiku - re, 50 000 000 eur no mūsu budžeta ir ''veiksmīgi'' notērēti kovid testiem. ''Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikts miljonais Covid-19 tests, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.''

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 19:15 | Komentāri # 1053
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Problēma, kura nemaz nebūtu problēma, ja to par tādu nepadarītu. Kas vēlas potējas, kas nevēlas nepotējas un punkts. Profesore-infektoloģe Ludmila Vīksna raidījumā skaidri un gaiši pasaka, ka potes nav drošas, jo nav pārbaudītas, kādu autoritāti vēl vajag, lai pārliecinātu tos, kas atbalsta piespied-brīvprātīgo vakcinēšanos?
Tas pats stāsts par maskām, vērtīgas viņas liekas tiem, kas no dziļiem laukiem atbrauc uz pilsētu, lai uz dažām minūtēm ieskrietu veikalā, tie kas veikalā strādā saprot, ka tas ir bezjēdzīgs idiotisms un vēl bērniem sākumskolā cenšas uzmaukt, lopiskums kkāds.
Nu jau taisās atkal apakšbikses ļaut tirgot, maza, bet tomēr saprāta uzvara prieks

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 19:52 | Komentāri # 1054
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tas jau būtu labi, ja ievērojot satversmes cilvēku pamattiesības ļautu brīvprātīgi vakcinēties... bet arvien vairāk rādās ka tā nebūs.
Man likās savādi arī jau pirms mēneša viens Gobzema monologs pēc viņa sarunas ar VDD, uz kurieni piespiedu kārtā viņu ''uzaicināja''. Tas bija tieši pirms tās 12.decembra protestu dienas. Tas arī bija vienīgais ko no viņa monologa esmu noklausījies, jo man galīgi nav pieņemams ne viņš pats ne viņa stils. Maigi sakot, varēja just ka viņš ticis vai nu iebiedēts vai piedraudēts ar sankcijām, kas būs ja viņš uzstāsies tajos protestos. Tagad var just arī, ka par kovidu viņš izsakās krietni ieturētāk. Atliek tikai minēt ar KO bijušas pārrunas Ivaram Kalviņam... Protams, tie tikai mani vērojumi un pārdomas... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 20:01 | Komentāri # 1055
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Profesore-infektoloģe Ludmila Vīksna raidījumā skaidri un gaiši pasaka, ka potes nav drošas

Raidījuma ieraksts parāda to, ka profesore-infektoloģe skaidri un gaiši pateica mazliet citu tekstu, bet kāds, kuram gribējās tendenciozi pagrozīt izteikumu, to arī virsrakstā izdarīja. Vēl viena lieta, ko pie šī der atcerēties, ka ieraksts tapa krietni pasen, katrs var papētīt to, kad tas ir veikts. Vai varbūt, ruket, Tev ir kāds svaigāks materiāls ar cienījāmās profesores izteikumiem, ko nolikt priekšā analizēšanai?
https://www.youtube.com/watch?v=Ttu_5U50lQg
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 20:04 | Komentāri # 1056
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kāda starpība, senāk vai nesenāk. Ja viņu arī kāds uz pārrunām pasauks un liks Hipokrāta zvērestu piemirst, tas jau lietas būtību nemainīs, vakcīna nav pārbaudīta pēc standartiem kādi līdz šim bija pieņemti, ja mainam standartus kā ienāk prātā, tad protams iespējams ir viss.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 20:29 | Komentāri # 1057
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
vakcīna nav pārbaudīta pēc standartiem kādi līdz šim bija pieņemti, ja mainam standartus kā ienāk prātā, tad protams iespējams ir viss.

un kā šobrīd tieši ir izmainīti standarti? Vai Tu tos pats esi izpētījis?
Es domāju, ka vakcīnas tiek pārbaudītas tieši tik daudz, cik dažādo valstu un valstu savienību likumdošana to prasa. Es personīgi ļautu sev injicēt Astra Zeneca vakcīnu bez ES akcepta, pilnībā paļautos uz izstrādātāju, bet nē, jāgaida ES pārbaude un akcepts.
Visu praksē līdz galam 100% pārbaudīt nemaz nav iespējams. Piemēram, jautājums par to, vai datora monitors ir kaitīgs vai nav kaitīgs veselībai, atbildams būs tikai pēc tam, kad tas būs lietots vismaz pilna cilvēka mūža garumā. Ko, tad Tu tagad pie datora arī nesēdīsies?
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 20:35 | Komentāri # 1058
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Bet profesore tak skaidri pateica, ka vakcīna nav pārbaudīta, kāpēc man vēl pašam standarti jāpēta, ja speciālists to skaidrā tekstā pasaka, un pilnam izpētes ciklam bija vajadzīgi vairāki gadi, nu nevajag tēlot tādu neprašu.
Dators ir mana izvēle, kuru lietoju tik, cik uzskatu par sev vajadzīgu, salīdzinājums nevietā.

Pievienots (14.Janvārī.2021, 20:42)
---------------------------------------------
Un vēl viņa pateica, ka uzticēties nevar nevienam, tam es pilnīgi piekrītu.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 22:06 | Komentāri # 1059
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Bet profesore tak skaidri pateica, ka vakcīna nav pārbaudīta

tieši tā! "Vakcīna nav droša" un "vakcīna nav pārbaudīta" nav viens un tas pats! Tas tika teikts augustā, bet 4 mēnešu vēlāk jau infektoloģe nešaubīgi iesaka vakcinēšanos. Daži piemēri:
https://www.labdien.lv/infektologe-neuzticeties-vakcinam-ir-mulkigi/
https://www.lsm.lv/raksts....a386468
https://medicine.lv/raksti....b410214
Datora piemērs ir tikai tam, ka visas lietas nevar iepriekš paredzēt un līdz galam pārbaudīt. Ja dzīvotu pēc Tava principa, tad datorus vēl 30 gadus nedrīkstētu sākt lietot, jo neviens nezin, kādu tas ietekmi galu galā atstās uz cilvēka veselību.
Bet ko nu es nepraša te mēģināšu pārliecināt tādu speciālistu. Dzīvo vien laimīgi tālāk savā pārliecībā! Tavi argumenti un fakti tiešām ir neapstrīdami! ja
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 22:21 | Komentāri # 1060
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Piedevām profesore pieminēja arī bērnus un jauniešus, kurus nekādā gadījumā nedrīkst vakcinēt, un tas loģiski saprotams kāpēc. Tātad no 1,9 miljoniem atskaitām tos 400 000 (bērni, jaunieši līdz 18gadiem) un mums paliek tikai 1,5milj. uz kuriem nez kāpēc vakcīnas pasūtītas gandrīz 3 miljoniem iedzīvotāju. Varbūt Sālīškungam ir kāds redzējums kāpēc Viņķeles pasūtītājām 1,2miljoniem vakcīnu Kariņonkulis ar Pavļutonkuli steidzamā kārtā pasūtīja vēl papildus 1,4 miljonus Pfaizer un nupat 0,2 milj Moderna vakcīnu? Varbūt tikai pajokoja??
Es godīgi sakot ļoti šaubos vai mums būs vairāk par 500 000 brīvprātīgo vakcinēties gribētāju, jo ar kovid izslimojušie arī gan jau kādi 50 000 jau būs.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 02:16 | Komentāri # 1061
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Sālītis, pēc Tavas loģikas tad sanāk, ja vakcīna nav pārbaudīta, tad mierīgi var apgalvot ka tā ir droša? Pēc manas saprašanas par drošību var runāt tikai pēc pārbaudīšanas.
Protams mani nevar pārliecināt, ja argumenti runā pretī loģikai un veselajam saprātam.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 07:51 | Komentāri # 1062
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Interesanti palasīt.
Loģika dzelžaina - visi kas nenoliedz vīrusu ir uzpirkti vai piespiesti.

Quote Meilis ()
un mums paliek tikai 1,5milj. uz kuriem nez kāpēc vakcīnas pasūtītas gandrīz 3 miljoniem iedzīvotāju. Varbūt Sālīškungam ir kāds redzējums kāpēc Viņķeles pasūtītājām 1,2miljoniem vakcīnu Kariņonkulis ar Pavļutonkuli steidzamā kārtā pasūtīja vēl papildus 1,4 miljonus Pfaizer un nupat 0,2 milj Moderna vakcīnu? Varbūt tikai pajokoja??


Izskaidrojums vienkāršs - tiem, kuri vēlēsies vakcinēties, būs jāsaņem divas potes. Un pilnīgi iespējams, ka rudenī viss būs jāsāk no jauna.

Quote rukets ()
Sālītis, pēc Tavas loģikas tad sanāk, ja vakcīna nav pārbaudīta, tad mierīgi var apgalvot ka tā ir droša? Pēc manas saprašanas par drošību var runāt tikai pēc pārbaudīšanas.


Par vakcīnu drošumu un efektivitāti spriest varēs ne ātrāk kā rudenī. Lielākais jautājums ir par tās radītās imunitātes noturīgumu. Ja jau pavasarī izslimojušie, rudenī slimoja pa otram lāgam, tad arī ar potētajiem var būt līdzīgi.
Pats nepotēšos. Paļaujos uz darvas un nikotīna aizsargkārtu savās plaušās. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 10:09 | Komentāri # 1063
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Varbūt Sālīškungam ir kāds redzējums kāpēc Viņķeles pasūtītājām 1,2miljoniem vakcīnu Kariņonkulis ar Pavļutonkuli steidzamā kārtā pasūtīja vēl papildus 1,4 miljonus Pfaizer un nupat 0,2 milj Moderna vakcīnu?

Jā, protams, man ir redzējums! Tad, kad vakcīnas sākotnēji pasūtīja, tad tika prognozēts, ka Astra Zeneca vakcīnas būs pirmās reāli pieejamās, jo izstrādes procesā viņi bija tikuši vistālāk. Tāpēc arī uz tām tika likts uzsvars apjomu ziņā. Tomēr Pfizer un Moderna spēja apsteigt un piedāvāt ātrāk. Katra lieka pandēmijas diena prasa cilvēku dzīvības, un pareizi valdība darīja, ka tagad pasūtīja papildus to, kas šobrīd ir pieejams. Vai Tu, Meili, premjera vietā darītu savādāk? Kas attiecas uz veiktajiem Astra pasūtījumiem, es nezinu līguma nosacījumus, var jau arī būt, ka viņu kavēšanās dēļ mums nemaz tās vakcīnas nebūs jāpērk. Protams, jāņem vērā ar Valdiņa minētos argumentus.
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 10:32 | Komentāri # 1064
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Izskaidrojums vienkāršs - tiem, kuri vēlēsies vakcinēties, būs jāsaņem divas potes

Nu jā, skaidrs, Voldiņš vai nu nesaprot ko lasa vai vienkārši ''nerubī bazāru''... Atkārtošos jau pirms vairākām dienām ievietoto rakstu no ziņām - ''Šobrīd Latvija ir pieteikusies uz 5 ražotāju - “BioNTech” un “Pfizer”, Moderna Biotech Spain, S. L, AstraZeneca un Johnson & Johnson un CureVac - izstrādātām vakcīnām. Minēto vakcīnu kopējais apjoms ir 4 060 536 vakcīnas devas, ar ko var nodrošināt 2 429 939 cilvēku''
Plus vēl nupat Pavļutonkuļa papildus pasūtītās 210 000 Moderna vakcīnas.

Quote sālītis ()
Vai Tu, Meili, premjera vietā darītu savādāk?

Ja man nebūtu pieejas valsts noslēpumam, tad NOTEKTI DARĪTU SAVĀDĀK. Es nevaru pateikt, nezinot kas patiesībā tiek maskēts ar to kovidšovu.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 10:50 | Komentāri # 1065
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
NOTEKTI DARĪTU SAVĀDĀK

Ļoti interesanti! Drīksti uzrakstīt savu redzējumu! ja
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 11:40 | Komentāri # 1066
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Man patika Kariņonkuļa uzskati par mūsu veselības ministriju, kad viņš tikko bija iecelts šajā amatā. Uz Viņķeles čīkstēšanu, ka veselības ministrijai vajadzīgi būs vēl papildus līdzekļi no budžeta ''mediķu algām'', viņš atbildēja stingri, ka neceriet, nebūs. Savediet kārtībā savu medicīnas pārvaldes un finansēšanas sistēmu un paliks vēl nauda pāri! Jā, ok likās varbūt tiešām veselības sistēmā kaut kas mainīsies uz labu, jo tas visu laiku bijis kā ''caurs maiss''.
Tas kas notiek tagad, manuprāt, liecina tikai to, ka premjers ir ''totāli salauzts'', ''aplauzti spārni un iedzīts stūrī''.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 13:22 | Komentāri # 1067
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meili, Tu kā virtuālais ministru prezidents pavisam piemirsi par pandēmijas esamību savā redzējumā. Tad kā, ar stipriem un nesalauztiem spārniem Tu būtu gatavs planēt debesīs virs savas tautas līķu kaudzēm? doma1
 
007Datums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 14:30 | Komentāri # 1068
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
pirmndienas vācijā obligātas BIEZĀS sejas maskas

...tikko vēl pastāstīja..maskas OBLIGĀTI ir jāpērk,mājās šūtās nedrīkst,jo kontrolēs..lētākā maska aptiekā 4.5eur..vot pipecsss..cerams,ka līdz mums šis ārprāts nenonāks.

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 16:12 | Komentāri # 1069
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Sūds par visu. Interesanta informācija par Krievu poti "Sputnik". Baltkrievijas "kartupeļu prezidenta" preses sekretāre, kura tika potēta ar šo izstrādājumu, sasirgusi diezgan smagā formā. Itin kā vēl daži no baķkas rokaspuišiem nonākuši šādā pašā klizmā, bet par to man drošas inormācijas nav.

Quote 007 ()
..vot pipecsss..cerams,ka līdz mums šis ārprāts nenonāks.


Es domāju, ka bez gāzmaskām nekas nebūs līdzēts. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 19:20 | Komentāri # 1070
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Tad kā, ar stipriem un nesalauztiem spārniem Tu būtu gatavs planēt debesīs virs savas tautas līķu kaudzēm?

Tu domā par tiem līķu kalniem, kur miruši dēļ kovida ierobežojumiem??? Es domāju tie izrādīsies lielāki nekā no paša kovida...
Man pieņemamāka šķiet zviedru, japāņu, jaunzēlandiešu valdības rīcība.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 21:18 | Komentāri # 1071
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meili,
Tevis nosauktās trīs valstis katra ir ar medicīnas sistēmu, kura ir nesalīdzināmi jaudīgāka jauda par mūsējo, turklāt divas no Tavām nosauktajām vispār ir salas ar to priekšrocībām kontrolēt ienākošo trafiku. Nu labi. Pieņemsim, mums neuzliktu kovida ierobežojumus. Kas notiktu? Masveida saslimšana skartu visus, tajā skaitā mediķus. Pieņemsim 10x vairāk nekā šodien vienā dienā. Tad, Tavuprāt, lai tie kovida smago formu slimnieku tūkstoši paliek mājās un iet katrs savā nodabā pie Pētera, bet visi plānveidīgie citu slimību pacienti mierīgi ārstējas slimnīcās? Kurš tad viņus ārstēs, ja arī liela daļa mediķu būs slimi? Atbildu- neviens neārstēs, un viņi tieši tāpat aizies pie Pētera! Teiksi, eh, ārsts ar vieglu kovidu var ārstēt? Tad paskaties, šodien ziņās bija sižets par vienu dakteri Valmierā, kurš pats tagad smagā stāvoklī cīnās par savu dzīvību, kas tur vispār ir sanācis.
Quote
Es domāju tie izrādīsies lielāki nekā no paša kovida...

zināms progress Tavā domāšanā ir novērojams gan. Līdz šim Tu vispār šo "gripu" neuzskatīji par potenciāli letālu.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 22:04 | Komentāri # 1072
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Norvēģi ziņo par 23 mirušajiem neilgi pēc Pfizer vakcīnas saņemšanas, bet tas jau normāli laikam skaitās, ja kāds izmēģinājumu trusītis neizdzīvo sory
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 22:07 | Komentāri # 1073
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Norvēģi ziņo

Ieliec, lūdzu, linku.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 15.Janvārī.2021, 22:14 | Komentāri # 1074
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ar telefonu bakstos, negribas ņemties, iegooglē tur infa pietiek.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Sestdiena, 16.Janvārī.2021, 09:05 | Komentāri # 1075
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Ieliec, lūdzu, linku.

Es to linku vakar biju FB arī ielicis... https://u.to/Eb3iGg
Quote sālītis ()
Līdz šim Tu vispār šo "gripu" neuzskatīji par potenciāli letālu.

Nu jau gan Tu te sāc dīvaini runāt. Es to nekad neesmu teicis, ka no kovida nav iespējams nomirt. Vīruss līdzīgs kā jau mums zināmie RNS tipa vīrusi. Un visiem zināms , ka katru gadu miljoni cilvēku no viņiem mirst. Man pie kājas vai to sauc gripa, mers, sars, korons, RSV, adenovīruss, rinovīruss, bokavīruss vai enterovīruss... neviens nav patīkams. Tikai farmācijas kompānijām tas ir patīkams peļņas laiks. Piedomā pie savas veselības vīrusu sezonā un dzīvo mierīgs. :)
Un šādi mūsu valdība izdomājusi, ka vajadzīgs īpašais vakcinācijas birojs - ''Vakcinācijas pret Covid-19 projekta biroja darbībai tiks novirzīti 641 800 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.'' Darbs birojā ārkārtīgi atbildīgs, tāpēc vidējā alga darbiniekiem būs 4000 eur. Jo viņi rūpējas par tautu... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024