Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 17:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 57 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 05.Maijā.2021, 13:09 | Komentāri # 1401
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Redz cik Sālītis daiļrunīgi par antivakceriem izsakās, sevi nepieskaitu pie tādiem, bet kāpēc nolikt zemāk par sevi tos, kas izlēmuši nepotēties, ja tā ir brīva izvēle, kāda starpība, kādi ir mani apsvērumi to nedarīt, negribu nepotējos un iepūt man.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Trešdiena, 05.Maijā.2021, 13:37 | Komentāri # 1402
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
rukets,
..brīvo izvēli pavisam drīz pārtaisīs..ne tikai LV mērogā..un tad būs žopa pilnīgā..vottt..ibio..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 05.Maijā.2021, 14:05 | Komentāri # 1403
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Redz cik Sālītis daiļrunīgi par antivakceriem izsakās, sevi nepieskaitu pie tādiem, bet kāpēc nolikt zemāk par sevi tos, kas izlēmuši nepotēties, ja tā ir brīva izvēle, kāda starpība, kādi ir mani apsvērumi to nedarīt, negribu nepotējos un iepūt man.


Pirms 2,5 gadiem man nomira vecākais brālis. Apstākļu sakritības dēļ, glabājām manā 50 gadu jubilejas dienā. trakais
Viņam bija tie paši uzskati. Negribēšu, un nedarīšu. Sava veida bērnišķība.
Dažus gadus pirms nāves, viņš iestājās LVU Vēstures fakultātē budžeta grupā (krievu laikā studēšanu viņam noliedza čeka). Viņa moto bija līdzīgs - Kādi datori? Es savus darbus iesniegšu rakstiski! Un iepūtiet man!
Tā viņš arī studēja - ar roku rakstīdams...
Kāpēc nomira? Tā paša iemesla dēļ.
Viņam pakaklē izveidojās lipoma. (Man tādu pašu uz skausta savā laikā izoperēja). Visi mudināja - ej izoperē. Bet brālim bija pārliecība, ka medicīnai jābūt bezmaksas (es par savu operāciju samaksāju vien 3 dienas slimnīcas gultas). Turklāt, tas bumbulis viņam netraucējot. Gāja gadi, un lipoma auga, līdz beidzot, tā transformējās kakla vēzī. Tagad man vairs nav viena brāļa. Un nebija arī 50 gadu jubilejas svinību.

Morāle: Neprasi, lai kāds Tev iepūš. Ja ir tāda vēlme, tad pats sev iepūt.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Trešdiena, 05.Maijā.2021, 14:21 | Komentāri # 1404
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Man par ruketa vēlēšanos vai nevēlēšanos potēties ir dziļi vējaina diena (vietējs izteiciens= pilnīgi vienalga). Ja pats sevi negrib pasargāt, tad šoreiz tā būs viņa paša darīšana. Valsts dod pa brīvu palīdzību, negribi- neņem. Tikai vēlāk neapgrūtini arī mediķus tad, kad vakcinācija būs beigusies, bet kovidu tomēr, nedod dies, dabūsi. Es vairāk škrobējos par tiem karojošajiem antivakseriem, kuri tomēr spēj kādu daļu šaubīgo atturēt no potes, tādējādi apdraudot viņu veselību. Tikai tagad uzzināju to, ka manu mammu arī viena "zinoša speciāliste" ir mēģinājusi atrunāt no potes, liekot nakti negulēt šaubās. Tas bija dienu pirms Astras apturēšanas, bet mamma tomēr bija prātīga un vakcinējās. Žēl, ka nezinu, kura tā ir, man viņai būtu daudz ko pateikt!
Tagad daudz tiek apspriesti gadījumi, kad viens vai otrs cilvēks mirst pēc tam, kad ir saņēmis vakcīnu. Pēdējais plaši apspriestais gadījums ir Āris Liepiņš, kurš vakcīnu saņēma, FB vēl jokoties ierakstīja, ka nebūtu labi likt tagad viņam nomirt, bet ņēma un nomira ar infarktu. Antivakseriem trumpis rokā! Bet ir jau arī jāsaprot, ka vakcīna nav nemirstības zāle, no visām citām kaitēm jau tā nepalīdz. Tā lūk. Gari sanāca, jo ārā pērkons ducina, nevaru pie kompja tāpēc strādāt, rakstu te uz telefona, un gan jau autokorektors kaut ko pa savam saveidos...
 
ruketsDatums: Trešdiena, 05.Maijā.2021, 16:49 | Komentāri # 1405
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Nosaukt kādu par bērnišķīgu, tas nu gan liecina par baigo briedumu :D
Vēlreiz atkārtoju, man pie dirsas pat tas, ka Jums pie dirsas, savas morāles varat pietaupīt kādam garā vājam, kuram nav savas pārliecības, un pie ārsta vērsīšos kad man to vajadzēs, nodokļus maksāju, tā ka iepūtiet man ;)

Pievienots (05.Maijā.2021, 16:54)
---------------------------------------------

Quote 007 ()
brīvo izvēli pavisam drīz pārtaisīs..ne tikai

Neko Ikar tur nevar pārtaisīt, cilvēks var būt brīvs arī cietumā aiz desmit atslēgām, tas gan prasa mazliet citu skatījumu uz dzīvi kā tādu, bet tūliņ gan jau dabūšu pa kupri, jo būšu bērnišķīgs prieks

Pievienots (05.Maijā.2021, 17:51)
---------------------------------------------
Redziet draugi, atšķirība starp Jums un mani ir tāda, ka gribat savas pārliecības kādam uzstiept, es tādu vajadzību nejūtu, man gluži vienalga kas ko sev vakcinē vai nē, nu tā ka pilnīgi pajāt, bet nedo Dies ka kāds man mēģinās iestāstīt kas un kā man būtu jādara vai jādomā, nu pilnīgi bezcerīgs gadījums, domāju mēs ar Tavu brāli Valduha labi saprastos :) aizgāja neaizgāja pie ārsta, viņa izvēle, pareiza vai nepareiza, ne mums par to spriest.


Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 05.Maijā.2021, 16:50













 
MeilisDatums: Trešdiena, 05.Maijā.2021, 22:00 | Komentāri # 1406
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es te vēl dažas savas pārdomas no ne pārāk seniem atgadījumiem pievienošu. Manuprāt tas bija 2017.gada gripas sezonas laikā kad, protams, TV ziņās u.c. masu mēdijos panesās gripas vakcīnu propaganda. Pie ģimenes ārstiem rindas utt.utjp. Manai sievai bija kaut kāda vajadzība pie ģimenes ārsta un laikam propagandas un mātišķo rūpju iespaidā viņa apjautājos kādas iespējas būtu savakcinēt meitu pret gripu. Un daktere izbrīnīta atbildēja - priekš kam?? Tev tak meita sportiska, neslimo. Kāpēc gribi viņu vakcinēt??
Tas arī viss. Visa cieņa ģimenes ārstei. Priekš kam čakarēt organismu ar apšaubāmiem, eksperimentāliem ''medikamentiem'' par kuriem neviens neuzņemas atbildību? Piedevām gripas vakcīnas katru gadu izrādās neefektīvas un neizdevušās.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 08:08 | Komentāri # 1407
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Redziet draugi, atšķirība starp Jums un mani ir tāda, ka gribat savas pārliecības kādam uzstiept,

Man gan rodas sajūta, ka savu pārliecību gribi uztiept Tu. Vienreiz uzrakstīji, ka Tev vīruss pie dirsas, otrreiz uzrakstīji. Mēs tak to sapratām. Kāpēc Tev tas jāatkārto ik pa brīdim? Man nav nekādu iebildumu pret taviem uzskatiem. Tu pats sevi uzkurini.
Tas man asociējas ar ikgadējiem geju gājieniem. Ruket, tas ir salīdzinājums tikai un vienīgi no cilvēka psiholoģijas sakarā! Viņi katru gadu skandina - mēs esam geji, mēs esam geji! Nu labi, jūs esat geji. Paziņojāt to vienreiz, otrreiz. Visi zin. Kāpēc tas jāatkārto gadu no gada?
Neatceros, kurš prātnieks to teica, bet ideja ir šāda - cilvēkam, kurš visiem vēlreiz un vēlreiz uzsver, ka viņš nav dumjš, acīmredzot pašam ir iekšējas šaubas par to.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 08:45 | Komentāri # 1408
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Atkārtoju vēlreiz, pie vienas vietas man tas vīruss prieks
Valduha, neko nekurinu, mēs tak te padiršamies tikai, lai interesanti ir. Par to atkārtošanos Tev varbūt taisnība, es nezinu, slikti sevi pazīstu, nekaunos no tā. Sevi var iepazīt attiecībās ar citiem, tāpēc jāpadiršās :D
Vai tiešām jūti, ka cenšos savu uzskatu uzspiest, es taču piemēram nesaku, ja Tu vakcinēsies, neapgrūtini medicīnas sistēmu pēc tam, jūti atsšķirību, nekādas šantāžas, atšķirībā no viena otra diskusijas dalībnieka šeit uzacis
Neinteresē mans viedoklis, nav jālasa, var tak dzīvot savas pārliecības burbulī un ne ar vienu nevajag mijiedarboties ja negribas, vai tā cilvēks garīgi aug, domāju nē.
Ir jau grūti diskusijā piedāvāt argumentus, ja oponenta pārliecība ir ka piedzimšana ir dzīves augstākais notikums un nāve ir traģiskākais, kas var notikt, nu man pārliecība pavisam pretēja ir, neviens man neprasīja gribu piedzimt uz zemes vai nē, bet ar nāvi jau kaut ko var iesākt, tur ir varianti, jo cilvēkam tā brīvā griba ir, un ja izvēlos nebaidīties no vīrusa, neiestāstīs neviens man ka man jāpotējas. Par piemēru Sālītis gatavs mesties virsū mātes draudzenei, jo tā saka ka pote nav laba, bet kas Tu esi otram cilvēkam, ka domā ka zini kā viņam labāk, nu kur tāds stulbums rodas, nevaru saprast, gribētu bet nevaru. Daudzi ar savu iekšējo pasauli nav tikuši galā, bet gatavi visu pasauli kārtot. Nu lai kārto, nav tak žēl, var tik noskatīties un pasmaidīt par to.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 08:54 | Komentāri # 1409
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tas arī viss. Priekš kam čakarēt organismu ar apšaubāmiem, eksperimentāliem ''medikamentiem'' par kuriem neviens neuzņemas atbildību?

Pilnībā piekrītu. Te ir jāskatās no tīri praktiskā viedokļa. Nafig man potēties pret malāriju, ja es neceļoju pa džungļiem. Pats pēdējo poti saņēmu 1991. gadā pret stinguma krampjiem. Toreiz ar motorzāģi biju sazāģējis roku. Slimnīcā nbeviens neprasīja. Vienkārši iedūra. Un ja prasītu, man iebildumu nebūtu, jo sajēgas par to joprojām nav nekādas.
Šis gadījums (Ķīnas vīruss) ir īpašs. Lieta ir tāda, ka zaudējumi, potējoties ar 100% nepārbaudītām potēm, būs krietni mazāki, nekā ieguvumi. Tie paziņojumi par trombiem man liekas dīvaini. Kur teikts, ka trombs nebija "nobriedis" jau pirms potes. Ja mani, pēc potes saņemšanas, notrieks mašīna, arī tad to saistīs ar potēšanas sekām?
Tu vari uzskatīt, ka vīruss ir feiks, bet statistika liecina, ka lieta nopietna. Vēlreiz atkārtošu, var apčakarēt vienu valsti, bet nevar apčakarēt visu pasauli. Vienmēr būs cilvēki, kuri uzskatīs, ka sievietēm jādzemdē "pirtiņā", ka bērnus nevajag ne pret ko potēt, ka jābūt veģetārietim, ka medības ir aizliedzamas, utt. Man nav iebildumu. Katrs dzīvo ar saviem uzskatiem. Pateici, ka, pēc Tavām domām, cukurs ir kaitīgs? OK, mēs to sapratām. Bet vai pie katras satikšanās reizes Tev man tas jāatgādina?
Man nav nekādu pretenziju prewt cilvēkiem, kuri nevēlas potēties. Tāpat nav pretenziju pret tiem, kuri potējas. Ko Tu teiktu Surikātam, ar viņa veselības stāvokli? Vecais, nevajag, nepotējies! Būs lemts nokrist - nokritīsi. trakais
Domāju, ka katram pašam jālemj savs liktenis - sliktenis.
Pats pagaidīšu līdz rudenim, kamēr tās rindas norimst. Tad arī izlemšu, potēties vai nepotēties. Un tā būs mana personīgā izvēle.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 08:57 | Komentāri # 1410
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Atkārtoju vēlreiz, pie vienas vietas man tas vīruss

Sapratām! ja

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 09:08 | Komentāri # 1411
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ar Surikātu esmu krustu šķērsu šito tēmu izrunājis, protams pirmais ko ieteicu bija bērza čagas tēja, ko viņš arī dūšīgi dzer, par poti tikai apsveicu viņu, bet ja cilvēks spējīgs pieņemt apzinātu lēmumu, kam visa šī vakcīnu propoganda, kuri tad ir tie, kas katrā izdevīgā momentā bāž virsū vakcīnu, valdībai tā sākusi rūpēt cilvēku veselība, nav bišk smieklīgi, mana bijusī 9gadīgā skola nevar vairs nokomplektēt 6 klases pa 5ciem pagastiem, bet te uzreiz tādas rūpes par iedzīvotājiem, tāpēc mana reakcija ir tikai aizsargmehānisms pret šo divkosīgo labvēlību. Nu kā lai neatkārtojas, ja mans viedoklis nav interesans nav viņš jālasa, esmu apnicīgs nu nesatiecies ar mani, es tak neapvainojos, man tādām muļķībām laika nav :)
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 09:18 | Komentāri # 1412
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Ar Surikātu esmu krustu šķērsu šito tēmu izrunājis, protams pirmais ko ieteicu bija bērza čagas tēja,

Es ietektu baznīcu. Efekts tāds pats. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 09:30 | Komentāri # 1413
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kā kuram varbūt, varu tikai par sevi runāt, 2 gadi kopš dzeru tēju neesmu slimojis, pirms tam 2-3 plaušu karsoņi gadā un nekādas reālas palīdzības no ārstu puses, jo progresējošas bronhekstāzes, kas mūsu medicīnai skaitās neārstējamas, var tikai uzliesmojumus apārstēt ar arvien spēcīgākām antibiotikām, kamēr viņas iedarbojas, vairākas antibiotikas jau vairs nebija efektīvas, tā ka pulkstens tikšķ svilpo
Baznīca, nu tur jāskatās ko pats meklē, ja kāds atrod mierinājumu kristīgajā reliģijā un ar uguni un zobenu necenšas savu pārliecību uzspiest man, nav pilnīgi nekādu iebildumu.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 19:26 | Komentāri # 1414
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
https://www.apollo.lv/7241386/atklats-princa-filipa-naves-celonis
..kā tā var būt?????Vai patiešām viņu Corona nenoķēra?? trakais

Pievienots (06.Maijā.2021, 19:30)
---------------------------------------------

Quote Valduha ()
Šis gadījums (Ķīnas vīruss) ir īpašs.

...vott..beidzot precīzi...ir īpašssssss..Tu pat matus nodzin coronas ietekmē,,jo redz,kas zin,kad atkal frizieris strādās..bet es ceru,ka saulīte tavu galvu sasildīs,,..iesauļosi savu globusu,un prātīgāk sāksi runāt trakais :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
MeilisDatums: Ceturtdiena, 06.Maijā.2021, 19:57 | Komentāri # 1415
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Nafig man potēties pret malāriju, ja es neceļoju pa džungļiem.

Laikam būs jāsaka Tevis paša vārdiem - nejauc pīzdu ar plaušām. Pret malāriju potes NAV!
Quote 007 ()
.bet es ceru,ka saulīte tavu galvu sasildīs,,..iesauļosi savu globusu,un prātīgāk sāksi runāt

:D :D :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 07.Maijā.2021, 08:01 | Komentāri # 1416
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
bet es ceru,ka saulīte tavu galvu sasildīs,,..iesauļosi savu globusu,un prātīgāk sāksi runāt

Visas cerības uz nākošo nedēļu. saule

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
rusij77Datums: Piektdiena, 07.Maijā.2021, 10:04 | Komentāri # 1417
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Baigās cīņas šajā sadaļā izrādās ka notiek :) Es kungi šodien ievakcinējos pirmo reizi, apsvērumi vienkārši, gribas kaut kur ārpus Latvijas mierīgi izbraukt, meita man Vācijā dzīvo, neesmu klātienē pusotru gadu redzējis, gribas satikt.
Ja vakcinējies, neviens uz robežas galvu neskalos, karantīnā nav jāsēž. Manas domas par šo lietu... parasti nevakcinējos, ar gripu es neslimoju, medmāsa kas iedūra man šodien plecā, izrādījās mana skolniece(2 gadus medmāsu skolā biznesa kursu savulaik pasniedzu), pasmējāmies par to visu un viss.
Mans ieteikums tiem kas grib ceļot ārpus Latvijas vakcinēties, diemžēl esošā sistēma to iesaka darīt, kas neceļo, tas var likt "mīksto", ja tā uzskata.
 
007Datums: Piektdiena, 07.Maijā.2021, 10:21 | Komentāri # 1418
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
rusij77, neraksti blēņas..sieva potēta pirms lidošanas obligāts tests..tālāk karantīna..svētdien lido atpakaļ..atkal tests jādod..tā lūk.
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Piektdiena, 07.Maijā.2021, 11:47 | Komentāri # 1419
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote rusij77 ()
Baigās cīņas šajā sadaļā izrādās ka notiek

Viedokļu apmaiņa tikai
profesor

Nu redz, Andris sapotējies, malacis, lai veselība turās un kovids iet ar līkumu. Bet pareizi saki, pašreizējā sistēma to pieprasa, tikai vai pamatoti? Paldies Dievam par ceļošanu man nav jāuztraucas, ir vēl tepat Latvijā ko skatīt, to varētu par pozitīvo bilanci uzskatīt šajā situācijā.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 08.Maijā.2021, 18:25 | Komentāri # 1420
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
rusij77, neraksti blēņas..sieva potēta pirms lidošanas obligāts tests..tālāk karantīna..svētdien lido atpakaļ..atkal tests jādod..tā lūk.

Nē, 007, potēšanās "pases" vienkārši vēl nav ieviestas. Bet, cik dzirdēju, tad tāda doma Eiropā ir. Kad tas notiks - nezinu.
Šodien Moderna poti saņēma arī mana 91 gadu vecā māmuļa. happy

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Sestdiena, 08.Maijā.2021, 18:39 | Komentāri # 1421
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, ..lai mammītei veselība..
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Sestdiena, 08.Maijā.2021, 18:41 | Komentāri # 1422
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pievienojos, lai veselība potētajiem un nepotētajiem.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 12:10 | Komentāri # 1423
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu ko? Varu teikt to, ka mani šī tēma turpmāk īpaši vairs neinteresēs. Vēl tikai mazliet jāpagaida, lai visi, kuri grib saņemt aizsardzību, to arī līdz galam saņem, un pēc tam aidā...! visus vārtus visam vaļā! Drīz arī es iestāšos par visu ierobežojumu pilnīgu atcelšanu! Nav ko bremzēt ekonomiku! ja
 
007Datums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 12:53 | Komentāri # 1424
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Nav ko bremzēt ekonomiku

..kankariņš ar pusžīdu domā citādāk trakais

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Trešdiena, 12.Maijā.2021, 13:15 | Komentāri # 1425
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
kas zin, ko nu katrs domā...

Pievienots (12.Maijā.2021, 16:16)
---------------------------------------------
https://www.tvnet.lv/7246470/peteris-apinis-vakcinejies-pret-covid-19
Meilis diezgan daudz pievērsa mūsu uzmanību daktera Apiņa publiski paustajam.

Komentāru rediģēja sālītis - Trešdiena, 12.Maijā.2021, 13:55













 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024