Piektdiena, 29.Martā.2024, 13:42
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 59 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Pirmdiena, 24.Maijā.2021, 22:18 | Komentāri # 1451
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tātad baidieties no cilvēkiem ar negatīvu kovid testu!!!

Un atkal vecais demagogs sagriež visu tā, kā pašam (ideoloģijai) ir izdevīgāk. Tu tak varētu antivakseriem par īstu Gebelsu iet!
Es teiktu- nebaidieties no pārslimojušajiem un vakcinētajiem! Un, lai nebūtu vispār jābaidās- vakcinējieties!
Jūsu padevīgais kalps un izmēģinātājs pionieris, neskatoties uz savu gadu nastu, joprojām ir enerģijas un veselības pilns!
ja
 
ruketsDatums: Otrdiena, 25.Maijā.2021, 07:31 | Komentāri # 1452
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
lai nebūtu vispār jābaidās- vakcinējieties!

Runājot par Gebelsu svilpo

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Otrdiena, 25.Maijā.2021, 12:24 | Komentāri # 1453
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Jūsu padevīgais kalps un izmēģinātājs pionieris, neskatoties uz savu gadu nastu, joprojām ir enerģijas un veselības pilns!

:D Tas labs! :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Otrdiena, 25.Maijā.2021, 13:14 | Komentāri # 1454
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Jā gan, un pat biju pāris dienas atpakaļ uz savu šā gada pirmo racienu. Tikai diemžēl, atskaitē nav ko likt, jo atradās tikai divas padomju laika kapeiķeles un viena 4-5 kg hantele. Tā gan var noderēt veselības turpmākai stiprināšanai. ;)
 
ruketsDatums: Otrdiena, 25.Maijā.2021, 16:34 | Komentāri # 1455
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tad jau viss, tēmu var slēgt ar pasakas vārdiem- un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi, to arī visiem novēlu alus
BET coolio šodien man zvanīja no gestapo(lasi ģimenes ārsts) un prasa, kad tad es skriešot pēc savas laimīgās dzīves atslēgas, nācās kā kādreiz dzirdētajos stāstos par pionieriem, kur daži negribēja stāties, atbildēt ka neesmu vēl gatavs alkanis
Nosvētīja mani par antivakceri un ko tur, bet varēja saprast, ka cilvēks izmisumā, nav laikam tās potes kam grūst kikina

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Otrdiena, 25.Maijā.2021, 16:36













 
MeilisDatums: Otrdiena, 25.Maijā.2021, 18:03 | Komentāri # 1456
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
bet varēja saprast, ka cilvēks izmisumā, nav laikam tās potes kam grūst

Kas zin, varbūt ierūgusi pote vēl labāka... :D

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 30.Maijā.2021, 16:13 | Komentāri # 1457
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kas ta nu tāds klusums šeit nene1
Es te pats bik apslimis, temperatūra, nenormālas iesnas un galva kā ar vati piebāzta ciest
Pirmā doma protams korona un kā mani oponenti priecāsies par manu misēkli, bet nu nevaru nociesties nepadalījies ar jaunumiem, kaut kas ventilatorā jāiemet, citādāk skatos kašķi jau uz citām tēmām pāriet labi
Ir klāt jaunais paveids, Indija un Uk apvienojuši spēkus, tagad valdīs Vjetnamas hibrīds. Bezgalīgais stāsts turpinās, visiem labu veselību alus

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
sālītisDatums: Svētdiena, 30.Maijā.2021, 16:55 | Komentāri # 1458
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Pirmā doma protams korona un kā mani oponenti priecāsies par manu misēkli

galīgas muļķibas, oponenti vēlas, lai neviens neslimo. Tā tēma ir savu nodzīvojusi. Man un maniem tuviniekiem, draugiem aizsardzība ir, mani vairs maz uztrauc kovids. Laiks visiem ir dots pietiekošs, lai vakcinētos, vēl mazliet ar normālu dzīvi jāpiebremzē tikai to cilvēku dēļ, kuriem vēl vakcinācijas process turpinās. Zinu, ka, piemēram, Ainažos, nav iespēja saņemt poti, tuvākais esot Cēsis, jā protams, tie cilvēki nevar visi izbraukāt uz potēm tik ātri. Droši vien ir vēl citas vietas laukos, kur situācija ir līdzīga. Viņu labā vēl mazliet ir jāpaciešas.
Veseļojies, ruket!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 30.Maijā.2021, 17:36 | Komentāri # 1459
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Būs jau labi, kam lemts krist no lodes, tas nenoslīks.
Stāsts šoreiz par to, cik tās potes būs efektīvas, ja visu laiku tiek jauni paveidi konstatēti. Bet nu cerams ka kādu arī potes nosargās, ticībā arī ir spēks.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 30.Maijā.2021, 21:17 | Komentāri # 1460
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Man un maniem tuviniekiem, draugiem aizsardzība ir, mani vairs maz uztrauc kovids.

Sagaidi tik rudeni un gan jau kovidšovs atsāksies ar jaunām ''labākām'' potēm... trakais

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
MeilisDatums: Svētdiena, 30.Maijā.2021, 21:19 | Komentāri # 1461
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Es te pats bik apslimis, temperatūra, nenormālas iesnas un galva kā ar vati piebāzta

Arī pirms kovidšova tādas iesnas un brīžiem temperatūra bij pierasta lieta. :) Veseļojies!

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 30.Maijā.2021, 23:15 | Komentāri # 1462
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Paldies par labiem vēlējumiem, tik daudz čagas izdzerts pa šīm dienām, ka liekas man tagad asins vietā čagas tēja tek nezinu
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Pirmdiena, 31.Maijā.2021, 08:59 | Komentāri # 1463
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Pārmaiņus paņem rabarberu kompotu pa virsu... :)
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Pirmdiena, 31.Maijā.2021, 13:04 | Komentāri # 1464
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Labāk 100g uzacis
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
007Datums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2021, 23:00 | Komentāri # 1465
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
/.nu ko..piektdien 11.jun.man rinda uz to tautā saukto bomžu poti..Jonson....cerams,ka nenosprāgšu velns
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Otrdiena, 08.Jūnijā.2021, 23:22 | Komentāri # 1466
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Aizveriet tak kāds šito huiņas tēmu, visu ko gribēju jau noskaidroju. Visiem labu veselību smoke
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 09.Jūnijā.2021, 04:10 | Komentāri # 1467
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
.nu ko..piektdien 11.jun.man rinda uz to tautā saukto bomžu poti..Jonson....cerams,ka nenosprāgšu

Nabadziņš... bimbat ...pēc šīs potes nedēļu nedrīkstot lietot alkoholu... alus

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 09.Jūnijā.2021, 04:12 | Komentāri # 1468
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Aizveriet tak kāds šito huiņas tēmu, visu ko gribēju jau noskaidroju.

Nu neviens tak Tevi nespiež to lasīt. ;)

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Trešdiena, 09.Jūnijā.2021, 19:25 | Komentāri # 1469
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Aizveriet tak kāds šito huiņas tēmu, visu ko gribēju jau noskaidroju. Visiem labu veselību

Nekādā gadījumā!!! :D
Šajā garlaicīgajā racēju dzīvē te vismaz kaut kāds ''pipariņš'' atrodams dvēselei... prieks

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 09.Jūnijā.2021, 22:41 | Komentāri # 1470
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Nekādā gadījumā!!!

Labi, Tevis dēļ es palieku, Valduha jau gribētu paturēt pēdējo vārdu, nu to prieku nedrīkst viņam sagādāt
mele1
Karoče, jaunumi uz šo dienu, sieva aiziet pie ārsta ar kovid nesaistītām problēmām, daktere sāk skalot ka vajag potēties, nav ko gaidīt, visi tāpat dabūs potēties, kāpēc ģimenes locekļi nepotējas utt un tā joprojām. Tas ir normāli? Beigās ar visu to ņemšanos neuzraksta vienu nosūtījumu, ko sievai vajadzēja un šī tik mājās to pamanīja. Es protams parunāšu ar viņu, un viņai nepatiks tas ko es teikšu, bet ne par to stāsts. Kā tagad sanāk, ir tikai viena kaite un viss pārējais otrā šķira? Es šito nevaru sagremot, sit tu mani nost :(

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
nazhelsDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2021, 01:35 | Komentāri # 1471
Garāmgājējs
Komentāri: 19
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Tas ir normāli?


Jā, tas ir normāli. Un neko darīt, ka sava stulbuma dēļ ir jācieš. :)
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2021, 05:36 | Komentāri # 1472
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Es protams parunāšu ar viņu, un viņai nepatiks tas ko es teikšu,

Kareivīgs tipiņš. Labāk uzraksti uz "Baz Tabu", lai dabūn kārtīgi trūkties. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 10.Jūnijā.2021, 06:20 | Komentāri # 1473
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Būs jau labi, ko lai dara, tāds laiks svilpo

Pievienots (10.Jūnijā.2021, 06:34)
---------------------------------------------

Quote rukets ()
Kareivīgs tipiņš.

Kareivīgs, diez vai, vienkārši mums te tā pierasts, savējos atbalstīt, varbūt jūsu pusē savādāk, to es nezinu kikina
Fakts ir tāds, ja cilvēks aiziet pie ārsta ar konkrētu problēmu, ģimenes ārstam būtu tā jārisina, nevis jāmasē galva par potēm, bet tas kkā sācis piemirsties viņiem.

Pievienots (10.Jūnijā.2021, 07:04)
---------------------------------------------

Quote nazhels ()
sava stulbuma dēļ ir jācieš.

To tu no pieredzes? labi

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 05:48 | Komentāri # 1474
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Fakts ir tāds, ja cilvēks aiziet pie ārsta ar konkrētu problēmu, ģimenes ārstam būtu tā jārisina, nevis jāmasē galva par potēm, bet tas kkā sācis piemirsties viņiem.

Ir tiem ģimenes ārstiem tāds niķis. Tu sūdzies par pārāk cietu sūdu, bet viņš tev asinsspiedienu sāk mērīt. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 07:04 | Komentāri # 1475
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
sūdzies par pārāk cietu sūdu, bet viņš tev asinsspiedienu sāk mērīt.

Nu par to nevajag brīnīties, jo spiediens taču aug labi

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024