Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 16:31
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 64 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Svētdiena, 25.Jūlijā.2021, 18:25 | Komentāri # 1576
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Pat erekcija nav traucēta...

..vottt..tas jau ir sūdīgi :D :D

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ValduhaDatums: Pirmdiena, 26.Jūlijā.2021, 06:11 | Komentāri # 1577
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tomēr IR nelabvēlīga blakne - viens zobs sāka kustēties! bimbat
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 01:35 | Komentāri # 1578
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ok, miegs nenāk un ir filozofisks noskaņojums, tad nu prātvētrojam.
Mana nostāja "pandēmijas" sakarā un attieksme pret "valdības" pasākumiem tās ierobežošanai, šeit sen nevienam nav noslēpums.
Hipotētiski pieņemsim, ka es radikāli mainītu savu nostāju, ne tāpēc, ka tam ticētu, bet mīļā miera labad. Sāktu aicināt visus potēties, aizrādītu par nepareizu masku nēsāšanu, kā mūsu biedrs Sālītis (kuru bez liekuļošanas uzskatu par gļēvuli un latentu emocionālo varmāku) un visādi citādi sāktu atbalstīt politisko prostitūtu nosprausto kursu uz galīgo, vienīgi pareizo risinājumu(Galējais risinājums- cik zīmīgi)
Vai jūs sāktu mani vairāk tādēļ cienīt, vai jūsu taisnības apziņa tiktu stiprināta?
Nē, jo tādi kā es, jums ir vajadzīgi, lai jūsu niecīgajām personībām būtu uz kā atsperties un jūs varētu nofiksēt savu vietu šajā pasaulē, kur jūtaties tik nedroši, ka esat gatavi uzstiept savu pārliecību tiem, kuriem tā nekad nebūs dabīgi pieņemama, bet tikai ar varu uzspiežama.
Vai tāds ir kovidapsēsto mērķis?

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 16:26 | Komentāri # 1579
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Es Tev ieteiktu griezties pie psihologa.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 17:04 | Komentāri # 1580
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Es Tev ieteiktu griezties pie psihologa.

..es arī..
..ja cilvēks pret sev pazīstamu iziet uz personīgiem aizvainojumiem..tikai psihologs var palīdzēt..
..āmen...

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
ruketsDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 17:50 | Komentāri # 1581
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Zināju ka jums patiks :)
Gan jau aiziešu ar kādreiz, būtu pat interesanti.

Pievienots (28.Jūlijā.2021, 17:53)
---------------------------------------------
Jā, diemžēl šajā jautājumā kompromisu nebūs, kam nepatīku var stāties rindas galā coolio


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:19 | Komentāri # 1582
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Jā, diemžēl šajā jautājumā kompromisu nebūs

Rukets, tu vari paust savus uzskatus, bet cienījamus kluba biedrus aizskart pat tev nebūs ļauts. Ja nepatīk šis forums, tad meklē sev citu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
Markomans1Datums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:29 | Komentāri # 1583
Kluba filatēlijas eksperts

Komentāri: 268
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Balvu ielāde ...
Kovidaizsardzība pilnībā.
Zināšanas nav galvā, zināšanas ir grāmatās. Galvā ir jābūt tam, kur tās atrast.

Komentāru rediģēja Markomans1 - Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:30













 
ruketsDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:31 | Komentāri # 1584
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Valduha, vari droši dzēst mani ārā ;)
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:45 | Komentāri # 1585
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Valduha, vari droši dzēst mani ārā

Tu vienkārši vari nenākt iekšā.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:48 | Komentāri # 1586
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Bet man tak gribēsies pakasīties :D
Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 18:49













 
ValduhaDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 19:59 | Komentāri # 1587
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tāpēc jau arī ieteiciu, meklēt psihologa palīdzību.
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Trešdiena, 28.Jūlijā.2021, 20:05 | Komentāri # 1588
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Paldies par rūpēm Valduha, turpināšu uzraudzīt tēmu, ja sāksies atkal kovidpropaganda, nolaizītus tekstus negaidiet. Piemērs par veikalu vien bija ko vērts, likt kādam masku uzvilkt, kas dulli paliek, likt var kluci no rītiem nevis cilvēkiem veikalā aizrādīt, lūk tur ir palīdzība vajadzīga.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 29.Jūlijā.2021, 07:11 | Komentāri # 1589
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Labi, pie tā arī paliekam. Tēma slēgta. ja
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 03.Februārī.2022, 14:07 | Komentāri # 1590
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Tēma atkal atvērta. Vismaz būs par ko parunāt. Citādi baigais klusums. :)
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 03.Februārī.2022, 14:52 | Komentāri # 1591
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Tēma atkal atvērta.

Nu Tu, Valduha, taisni kā visa mūsu valdība laipo. :D
 
ruketsDatums: Ceturtdiena, 03.Februārī.2022, 17:44 | Komentāri # 1592
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Nu Tu, Valduha, taisni kā visa mūsu valdība laipo.


Ko mīz, baidies ka pateikšu ko domāju par vienu otru? :D
Un pateikšu jau arī. Tad nu tā, C19 huiņa tikpat kā beigusies. Paredzami beigusies. Vakcinācija sevi pierādīja kā pēdējais sūds. Visi ierobežojumi bija pēdējais sūds. Zaglīgā valdība graujot ekonomiku un iedzenot parādu jūgā Latviju, izrādījās pēdējais sūds. Taisnība uzvarēja, pat ja man un sievai tas maksāja darbu. Sūds- iztikšu.
Tagad turpinājums. Visi dirslaižas un zābaku bučotāji-bezmugurkaulnieki, kuri savas gļēvulības dēļ bija gatavi pamest zem tanka manus bērnus, pakļaujot viņus eksperimentālam sūdam, kas varēja kaitēt viņu veselībai un dzīvībai, jo atbalstīja šādu politiku, saņems ko pelnījuši. Šis kauna traips sekos viņiem līdz nožēlojamās dzīves beigām. Punkts.

Kas tas ir un cik tas maksā?

Komentāru rediģēja rukets - Ceturtdiena, 03.Februārī.2022, 19:27













 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 03.Februārī.2022, 19:03 | Komentāri # 1593
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Nu gan bija dažam labam kārtīgi sakrājies! Cerams, palika vieglāk. huh
Un ko tālāk? C19, domājams, nez vai tik lēti beigsies. Godājamie oponenti var prātot, kādu jaunu sapņu valdību sākt organizēt pēc vēlēšanām. Aizdoma, ka daudzi no viņiem jau uzdāvināja mums tādus lieliskus parlamentāriešus, kā, piemēram, bijusī labklājības ministres kundze, kura Latvijas iedzīvotāju skaitu lēsa "miļjardos".
 
007Datums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 06:57 | Komentāri # 1594
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Labi uzrakstīts komentārs no interneta, kas atspoguļo esošo situāciju. *** No visām man zināmajām vakcīnām (difterija, stingumkrampji, garo klepus, masalas, masaliņas, masaliņas, vējbakas, hepatīts, meningīts un tuberkuloze, kā arī gripa un pneimonija) es nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas liek nēsāt masku un ievērot sociālo distanci, pat ja esat pilnībā vakcinēts. Es nekad neesmu dzirdējis par vakcīnu, kas izplatītu vīrusu pat pēc vakcinācijas. Nekad neesmu dzirdējis par stimuliem, atlaidēm, veicināšanas pasākumiem, lai vakcinētos. Es nekad neesmu redzējis diskrimināciju attiecībā uz tiem, kas to nav darījuši. Ja neesat vakcinēts, neviens nav mēģinājis likt jums justies kā sliktam cilvēkam. Es nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas apdraudētu attiecības starp ģimeni, kolēģiem un draugiem. Es nekad neesmu redzējis, ka vakcīna apdraudētu jūsu iztikas līdzekļus, zaudētu darbu vai tiktu liegta skola. Es nekad neesmu redzējis vakcīnu, kas ļautu 12 gadus vecam bērnam atteikties no vecāku piekrišanas. Pēc visām iepriekš uzskaitītajām vakcīnām es nekad neesmu redzējis tādu vakcīnu kā šī, kas diskriminē, šķeļ un tiesā sabiedrību, kāda tā ir. Un, tā kā sociālais audums ir izstiepts... Tā ir spēcīga vakcīna! Tas dara visas šīs lietas, izņemot IMMUNIZĀCIJU. Ja pēc pilnīgas vakcinācijas mums joprojām ir nepieciešama pastiprinātā deva, un pēc pilnīgas vakcinācijas mums joprojām ir jāsaņem negatīvs testa rezultāts, un pēc pilnīgas vakcinācijas mums joprojām ir jāvalkā maska, un pēc pilnīgas vakcinācijas mums joprojām ir jānonāk slimnīcā, tad vienīgais secinājums, kas, iespējams, ir šāds: "Ir pienācis laiks atzīt, ka mūs pilnībā apmānīja!"
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 07:11 | Komentāri # 1595
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
007, un ko Tu saki par tikko Austrijā pieņemto obligātās vakcinācijas likumu?
 
007Datums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 07:18 | Komentāri # 1596
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
o Tu saki par tikko Austrijā pieņemto obligātās vakcinācijas likumu

..tikko??viņu pieņēma jau decembra sākumā..
..un tas nu gan nav normāji..

Pievienots (04.Februārī.2022, 07:40)
---------------------------------------------

Quote 007 ()
decembra sākumā..

..upsss..kļūdijos..kaut kā tad decembris bij piefiksējies..
https://www.lsm.lv/raksts....a432548

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
nēģisDatums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 08:19 | Komentāri # 1597
Zemgales rakaris

Komentāri: 2826
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
007, un ko Tu saki par tikko Austrijā pieņemto obligātās vakcinācijas likumu

Es teiktu,ka biju lidz šim krietni labākās domās par šo valsti,tiešām apgāza manus pasakainos uzskatus par šo valsti.
 
sālītisDatums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 09:01 | Komentāri # 1598
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote nēģis ()
Es teiktu,ka biju lidz šim krietni labākās domās par šo valsti,tiešām apgāza manus pasakainos uzskatus par šo valsti.

nēģis, un ko Tu domā par Dāniju, kur jau ir 80% vakcinācijas aptvere? Pateicoties tai viņi jau tagad visus ierobežojumus atceļ. Mums tikmēr slimnīcas strauji pildās, un tūlīt jau būs sasniegts max vietu piepildījums. Tas, savukārt, nozīmē, ka ar visām citām nekovid slimībām cilvēki pie zvaigznēm aiziet, jo ārstēties netiek. Fakts tomēr ir, ka slimnīcas vairāk aizņem tieši nevakcinētie.
 
007Datums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 10:37 | Komentāri # 1599
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
ko Tu domā par Dāniju, kur jau ir 80% vakcinācijas aptvere? Pateicoties tai viņi jau tagad visus ierobežojumus atceļ

..un slimo uz velna paraušanu..

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 04.Februārī.2022, 11:14 | Komentāri # 1600
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..un slimo uz velna paraušanu..

...ar nesalīdzināmi vieglākām formām un daudz zemāku slimnīcu aizpildījumu, nekā ir pie mums!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024