Sestdiena, 27.Aprīlī.2024, 18:00
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | terra 705 - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » terra 705 (spoles)
terra 705
KetuDatums: Otrdiena, 15.Janvārī.2013, 17:46 | Komentāri # 51
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jācer ka nav tādu viltojumu tirgū. Reko šiten raksta Pieejams tikai lietotājiem
...
 
SurikātsDatums: Otrdiena, 15.Janvārī.2013, 18:05 | Komentāri # 52
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Krievijā bijuši gadījumi, kad 50 un 70 iesmērē kā 705 terrru.
Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
AlexandrsDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 19:40 | Komentāri # 53
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Es ar domāju tuvākajā laikā pirkt spoli, lai sezonu sāktu ar jaunu spēku. Vēl nezinu īsti kādas firmas spoli, to es vēl precizēšu. Pašlaik padomā ir Nel tornado vai Coiltek 15" , nu redz uszināju, ka vēl ir Nel Big un Štorm. tātad jau 4 pamatvarianti, par citām spolēm nezinu... Zinu tikai to, ka Minelab veikalā var dabūt koncultāciju un pat veikt reālus testus, ko arī taisos darīt, lai galēji izvēlētos. Pie viņiem, kā man teica paziņa arī Nel spoles esot dabūnamas un reāli mēs runāsim par testiem, kur mēs salīdzināsim visas pieejamās lielās spoles priekš X Terras 705.

Komentāru rediģēja Alexandrs - Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 22:48













 
KurmisVDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 20:58 | Komentāri # 54
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Tavr raksts liek aizdomāties,vai neesi viens no veikaliņa īpašniekiem Noloiktavas ielā.Nu baigi pamācošs. doma
KurmisV
 
coffeeDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 21:17 | Komentāri # 55
Bibliotekārs

Komentāri: 205
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sajūta kā pēc mārketinga vārdošanas lekcijas.. nezinu
Nu baisi.. :D

Kamēr septiņas reizes mērīsi, cits nogriezīs..

Komentāru rediģēja coffee - Sestdiena, 16.Februārī.2013, 21:19













 
TottenkopfDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 21:28 | Komentāri # 56
 
Balvu ielāde ...




Alexandrs, pastāsti godīgi- kas esi? Un kā uzzināji par mūsu forumu un kāpēc esi šeit? Vai ar antikwar nepietiek? Marketinga reklāma - viennozīmīgi.
 
otomarsDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 21:30 | Komentāri # 57
Bodnieks

Komentāri: 4100
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Racēja hobija izdevumiem ir jāsedzas no paša hobija, tad tas ir izdevīgi. Manējiem mājiniekiem tāpēc nav nekādu iebildumu un ja vēl ņem vērā ka uz klubiem ,bāriem u.t.t. vispār neeju +čarku arī faktiski nelietoju[ pietiek paskatīties apkārt,kā tauta nodzeras]-tāpēc varu teikt ka esmu baigi foršais čalis trakais . Uz šādiem pirkumiem nav ko ekonomēt - ātrāk nopirksi -ātrāk atpelnīsi.
Partija ""Vidzemes sijātāji"" .Piejūras reģiona Burlaku šūniņa.

Par vienotu ,stipru Vidzemi!!!

.
 
AlexandrsDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 21:50 | Komentāri # 58
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Nē, es nereklamēju veikalu vai preci nene1 pērciet, ko gribat un kur gribat... ja Latvijā ir izdevīgāki piedāvājumi, tad padalieties ar info, bet nu rakstu ko zinu un ja mums tiešam sanāks ar kolēģi patestēt tās spoles un reāli salīdzināt, man neko vairāk nevajag. Pietam man ir doma uzreiz braukt ar savu kātu un aparātu, lai ir maksimāla pārliecība, ka manam aparātam šī spole rādīs pareizo sniegumu. Pagaidām ir aizsūtīta vēstule, tagad gaidam atbildi, kad un ko varēs apskatīt, kā būs kāds info padošu ziņu, ja interesēs kādam.

Komentāru rediģēja Alexandrs - Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 22:50













 
GengisDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 22:38 | Komentāri # 59
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Es ar gribēju iepirkt Coiltek 15" spoli,bet noliktavas ielā vairs nebūšot šīs spoles,jo esot pārāk dārgas un nav pieprasījums.Tagad gaidu Mars lielo spoli- cerams līdz sezonai atvedīs,jo nu jau kā 1,5 mēnesi sola,bet kā nav tā nav!
Varbūt kāds var ieteikt, vai ir jēga no 15" 18,75 spoles,varbūt pietiek ar 15" 7,5 spoli?
 
KurmisVDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 22:49 | Komentāri # 60
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Nevar būt ka tā bode noklājusies.Tas ir jaunums.
Kur vēl Latvijā var spoles dabūt?
Kādam ir informācija?

Man arī mazās spoles tuvu galam.

KurmisV
 
GengisDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 22:52 | Komentāri # 61
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Sorry,ne jau bode noklājusies,bet nebūšot vairs Coiltek spoles-citi ražotāji ir!!!!
 
AlexandrsDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 23:30 | Komentāri # 62
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Gengis - gribētos precizēt, nebūs, jeb jau vairs nav?
 
GengisDatums: Sestdiena, 16.Februārī.2013, 23:55 | Komentāri # 63
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vairs nebija un teica ka nebūšot ! Ja nemaldos bija tikai mazā snaiperene.
 
007Datums: Svētdiena, 17.Februārī.2013, 00:01 | Komentāri # 64
 
Balvu ielāde ...




..ja labi Noliktavas ielā aprunājas,var pasūtīt arī to,kas nav :) tas taču ir viņu bizness..
..nu ja nu galīgi nekas,,tad pie brāļiem Lietuviešiem..
Pieejams tikai lietotājiem
 
AlexandrsDatums: Svētdiena, 17.Februārī.2013, 00:02 | Komentāri # 65
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Gengis)
Varbūt kāds var ieteikt, vai ir jēga no 15" 18,75 spoles,varbūt pietiek ar 15" 7,5 spoli?

Par 15" nemāku teikt, bet 10.5" spolēm atšķirība neliela, es personīgi dodu priekšroku 7.5Khz frekvencei kush


Komentāru rediģēja Alexandrs - Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 22:55













 
GengisDatums: Svētdiena, 17.Februārī.2013, 00:08 | Komentāri # 66
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
007, nekas netiek aprunāts, man tā bode patīk,jo čaļi ar padomiem neskopojas un piem. pie pirkšanas jau paskaidro ko var sagaidīt no konkrētās preces un kas varētu tuvākajā laikā notikt!!!Galvenais runāt.
 
007Datums: Svētdiena, 17.Februārī.2013, 00:14 | Komentāri # 67
 
Balvu ielāde ...




Gengis,
..vai tad es teicu,ka aprunāts????es teicu ,ja labi aprunājas,var pasūtīt arī to,kas nav veikalā........ coolio
 
GengisDatums: Svētdiena, 17.Februārī.2013, 00:29 | Komentāri # 68
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu jā,atvainojos. Starpcitu, pats iegādājies lielo spoli?
 
007Datums: Svētdiena, 17.Februārī.2013, 11:17 | Komentāri # 69
 
Balvu ielāde ...




Quote (Gengis)
Starpcitu, pats iegādājies lielo spoli?


..gribu,,bet nevar pašreiz finansiāli pavilkt..
..pasūtīju dziļumnieku..ir salodēts...nu jau drīz aŗi saņemšu..tur tā nauda aizgāja..
 
AlexandrsDatums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 23:04 | Komentāri # 70
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Kā izrādas tiktiešām vīri no Minelaba atteikušies no Coiltekiem un Neliem, toties esot pie viņiem man personīgi mazdzirdēts Marss, divi veidi priekš terrām, kuri lielāki par standarta 10.5"
Sarunājām ar šiem rītdien patestēt, pietam uz sava kāta, lai būtu jau pašam pārliecība lielāka.
P.S.
(Neuzskatiet par reklāmu)
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 28.Februārī.2013, 23:45 | Komentāri # 71
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Alexandrs, nu tad gaidam iespaidus un atskaiti :)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
nēģisDatums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 15:54 | Komentāri # 72
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote (Alexandrs)
divi veidi priekš terrām, kuri lielāki par standarta 10.5"

tas man gan intereseetu doma
 
AlexandrsDatums: Piektdiena, 01.Martā.2013, 20:30 | Komentāri # 73
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Sveicināti, foruma biedri!
Nu esmu atpakaļ no mokošā brauciena pa Rīgas koirķiem... richuks
Es biju gaidijis kautko... bet bij tas, ko var nosaukt par neko, bet tomēr pastāstīšu. Pirmkārtjau piedodiet, bet tur strādā apātisks vīriņš, kurš izskatās nebij ieinteresēts ieinteresēt mūs spoles pirkšanā, vismaz sākotnēji, nu tāds iespaids radās.
Mēs ienākam un sakam, ka mēs atbraucām patestēt jaunās spoles priekš terras, kā bij sarunāts. Nu labi... Kur to daram? viņš saka laikamjau tepat. Nu labi tad atnesa spoli ar nolauztu stiprinājuma austiņu ( saka, ka nolūza transportēšanas laikā ) Mars Goliaf 15" ar 18.75Khz un vēlvienu aparātu, lai varam salīdzināt ar mūsu standarta esošo 10.5" 7.5Khz.
Uzlikām kātu uz kastēm, viņš saka tur daudz metāla, pīktēs... bet izejas nebij, jo nebij nekādas citas vietas, kur to nolikt , likām bet samazinājām jutību ... Pat lineālu viņš nekādu neatnesa turēja rokās to lielo spoli... Nu mēs sapratām ,ka nekā prātīga nebūs, mazliet pavicinājām 5latnieku, šiliņu, 15 sudraba Nik2 kapeikas... gar vienu, gar otru spoli pie vienādas jutības 15 un 20 vienībām nerunāsim par centimetriem, jo tos mēs neredzējām, bet aptuveni uz aci pieaugums / starpība bij manāma it īpasi sīkais šiliņš divreiz tālāk tvērās nu apkādi 30 cm pie jutības 20 iedaļas ... kāsak nekas nebij sagatavots lai tos testus veiktu objektīvi, vien tikai provizoriski... aptuveni un neakurāti, tie pat nebij testi, var nosaukt, kā pirmā saskarsme ar Mars spoli... Toties nepalikām bešā! Viņiem šobrīd nav pieejamas šīs modelis pārdošanā, jo pievedums būs pēc nedeļas vai divām, un viņš mums piedāvāja tādu lietu, lai varētu veikt objektīvus un pareizus testus mēs varēsim viņam atstāt 110 latus un paši personīgi veikt dajebkādus testus un salīdzinājumus, kur gribam uz lauka un ja patiks varēsim paturēt sev, ja nepatiks varēsim atgriezt atpakaļ un naudu atdos, domaju tas būs arī jāizdara, jo tomer tā spole ieinteresēja padziļinātākas izpētes. Ko vēl var teikt... viegla un tieviņa komplektā nenāk aizsargs, to viņi piedāvā atsevišķi iegādāties par 10Ls... aizsargs rūtains, pēc pašas spoles iekšējā reljefa - nav monolīts šķīvis. Nu tas arī viss. Tagad gaidīsim, kad pienāks viņiem tā partija un varēsim beidzot veikt savu izpēti brīvā dabā.
 
nēģisDatums: Sestdiena, 02.Martā.2013, 17:27 | Komentāri # 74
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
njaa kikina kikina kikina ,bet par to 15 colliigo interese man ir liela,vajag vairaak infas veel...
 
GengisDatums: Sestdiena, 02.Martā.2013, 21:24 | Komentāri # 75
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Alexandrs- tas pievedums viņiem nāk kopš janvāra un tiek atlikts ik pa nedēļai ,tā vien liekas ka šo spoli līdz sezonai tā ar nesagaidīšu!
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » terra 705 (spoles)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Aprīlī.2024, 14:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, sālītis


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024