Sestdiena, 27.Aprīlī.2024, 20:17
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | terra 705 - Page 5 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » terra 705 (spoles)
terra 705
AlexandrsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 02:13 | Komentāri # 101
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Nu to, ka viena spole bij defektaina iestatijumi nemainītu nekādi domāju. Par sniegumu mēs arī cerējām vairāk.
Tātad nu pati čuika/jutība bij 30 iedaļas un nekādu lagojumu nebij viss stabili gan uz zemes, gan vicinot rokās nebij lieku kvekšķu.. mēs gan ar, gan bez diskriminācijas testējām nekādas redzamas izmaiņas nebij. Redz pēc mūsu ieskata nebij jēga mazināt jutību, ja spole darbojās stabili pie maksimuma. skaļums maksimālais, citi iestatijumi pa nullēm, grunts balance 29. betnu tik un tā būtu jābūt kautkam iespaidīgākam... nelielas iestatijumu maiņas nedomāju, ka parādītu brīnumus. Jāgaida, kad vēl kāds savus novērojumus aprakstīs, es pašlaik nebraukšu otreizēji, jo auksti ārā, es no saaukstēšanās vēl neesmu atgājis īsti.


Komentāru rediģēja Alexandrs - Otrdiena, 19.Martā.2013, 02:17













 
007Datums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 02:23 | Komentāri # 102
 
Balvu ielāde ...




Alexandrs,
...nu piedod,,es neesmu muļķis uz terra..nu,,,bet nesapratu...nu raksti vienkāršāk..nestreso...lēnām..
..domāju,ka spolei nav nekāda vaina,,,,,
...blin...braucat pie manis...tik sniga gan līdz ......ceļiem/...
 
GengisDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 13:46 | Komentāri # 103
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Jā, es paņēmu 18,75 , bet pagaidām nekādi testi nav vaikti ,ja neskaite ka pievienoju tikai pie aparāta un paskatījos vai vispār darbojas! Gaidīšu kad nokusīs sniegi un tad manīs kas kā.Mājā nevar neko pārbaudīt,jo visas spoles pīkst bezjēgā pat uz jūtību 10!
 
AlexandrsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 13:56 | Komentāri # 104
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Kolēģis ( Vitālijs ) jau šodien aizbrauca uz to veici tajau manīs ko viņi tur sarunās.
Varbūt arī nebij vaina, bet zini, risks palaist kādu šaibu nav to vērts pat ja iestatijumi nebij atbilstoši, jo pie tādiem pat manējā tvēra visu ideāli.
Tājau varētu atbraukt arī pie Tevis kādreiz... kad sniegs pakusīs. Cik tālu no Rīgas atrodies? hmmm
 
007Datums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 17:33 | Komentāri # 105
 
Balvu ielāde ...




Quote (Alexandrs)
Cik tālu no Rīgas atrodies

100km..Ērgļi.
 
ruketsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 20:34 | Komentāri # 106
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Gribēju mazu konsultāciju palūgt par 505 terru, kas varētu būt pa vainu ja pat pie nelieliem triecieniem,teiksim atsitoties pret zariņiem un tamlīdzīgi dod signālu un pie tam labu signālu, parasti 42 48, baigi dod pa nerviem ja visu laiku dubultā jāpārbauda kāda vieta, arī tad ja rokā pakratu viņu nedaudz met signālus, ja noņemu jūtību tad mazliet labāk bet es parasti eju ar maksimālo, it kā štekerus pārbaudīju, vai tas kāds defekts varētu būt vai vienkārši par šerpu apejos ar viņu?
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
GaraisDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 21:22 | Komentāri # 107
 
Balvu ielāde ...




Kā tas ir mazliet labāk? Es, piemēram, ar pilnu jūtību nestaigāju.
 
ruketsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 21:47 | Komentāri # 108
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
mazliet labāk ir kad pie katra uzsitiena pa zariem nav signāls, bet tāpat vēl ir viltus signāli, nu tas pie kādas 17-18 jūtības, vienkārši jautājums vai viņam tā jāuzvedas.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
GaraisDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 22:34 | Komentāri # 109
 
Balvu ielāde ...




Nav nav. 17-18 stabilāk par stabilu jābūt.
 
ruketsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 22:52 | Komentāri # 110
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
man jau ar tā likās, nu redzēs kā turpmāk uzvedīsies viņš man, vienkārši esmu ar viņu iesācējs tapēc nezinu vēl viņa niķus. grunts balansēšana ar man ir vēl tumša bilde parasti atstāju kaut kur pa vidu un viss.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:13 | Komentāri # 111
 
Balvu ielāde ...




Es parasti grunts balanseeshanu uzlieku auto režīmā...
 
007Datums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:31 | Komentāri # 112
 
Balvu ielāde ...




..uzsitieni--signāli,,ir tāds niķis terrai,,,esmu gan 30,,,50 gājis ,,tagad 705..nu ir,,,bet,,
..apstājies padomā,kas nav pareizi,,jūtību nelikam uz max(es parasti eju 3 iedaļas zem..)
..grunts balanss,,nu ir tas auto,,bet tomēr labāk manuāli..

..bet ir vēl,kas..terkai batarejas paskaties...ieliec,,pakrati,,,ja grab,,tin izoleni virsū,,,zarazņiki ekonomē,un taisa nedaudz tievākas,,,ja grab,,kontakts mainās,,un ir gļuki..jo sevišķi neiesaku Duracel...tie toč gļukus bez aptīšanas taisa..
..un vēl,,,iesaku ļoti regulāri noņemt spoles aizsargu,un iztīrīt to drazu,kas tur ir,,,tak tomēr,lai arī stingri pieplok aizsargs,,tāpat ir gruži,,un tas ...tici man ļoti ietekmē.
...lai veicās...
 
TottenkopfDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:40 | Komentāri # 113
 
Balvu ielāde ...




007, uz max pa uzartu lauku var meklēt un pa friču aizmugures daļām saslēptos MG ar var uz max iet...
Varbūt tāpēc Ikar tu to MG nevari atrast, jo uz max jūtību neliec? svilpo trakais
 
AlexandrsDatums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:45 | Komentāri # 114
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (007)
100km..Ērgļi.

Ir gabaliņš. Bet nu vispārjau varētu kādreiz tiešām sarunāt kādu kopīgu ekspedīciju okk ... Piereizes varēsi izpētīt Mars spoli, ko tās no sevis izsaka, būtu labi, ja padalītos savā pieredzē par terru un iestatijumiem kā tos pareizi izvēlēties. Kolēģis šodien tomēr samainija 18.75 pret 7.5 khz to spoli... tāds bij viņa lēmums tomēr.
Klau 007 vai Tu Ērgļos zini Braķu muzeju?
 
007Datums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:54 | Komentāri # 115
 
Balvu ielāde ...




Quote (Alexandrs)
Tu Ērgļos zini Braķu muzeju?

...Tu traks esi vai??/vai ari driģenes saēdies???kurš tad nezina Blaumaņa muzejuvaiiiiiii...
..a ja,kas vietas apkāŗt ar tur labas,,,krieviņi ilgi tusēja--slēpaš no vāciem..
Quote (Alexandrs)
Kolēģis šodien tomēr samainija 18.75 pret 7.5 khz to spoli

..un pareizi darīja,,,zelta vidusceļš frekvencei..
Quote (Alexandrs)
būtu labi, ja padalītos savā pieredzē par terru

..a kur problēma???es nekad neesmu pret.
 
007Datums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 23:55 | Komentāri # 116
 
Balvu ielāde ...




Quote (Tottenkopf)
būt tāpēc Ikar tu to MG nevari atrast,

...zini,,saku kā ir,,nav ko trakot,,nāks laiks,,un nāks veselām kaudzēm,ja būs lemts..ja nebūs lemts,,tad neko,,katram savs liktenis..
 
007Datums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 00:00 | Komentāri # 117
 
Balvu ielāde ...




Tottenkopf,
..ja kas,,,705 terrai vislabākā jūtība ir vienu iedaļu zem max...pamēģini..
 
AlexandrsDatums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 00:07 | Komentāri # 118
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
... :D Vienkārši tā ir vienīgā vieta, kuru es zinu Ērgļos no tādām sabiedriskām zināmām vietām tur. Es tur gandrīz katrus Līgo svinu. Ērgļos dzīvo manas mammas brāļa sievas vecāki, netālu no Braķiem. Uz Ērģliem vienmēr ar autobusu esmu braucis... zināmu iemeslu dēļ alus zacene tāpēc ceļus tur un citas vietas nezinu nekādas.
Nu es viņam topašu teicu par zelta vidusceļu un šoreiz viņš piekrita.


Komentāru rediģēja Alexandrs - Ceturtdiena, 21.Martā.2013, 01:06













 
007Datums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 00:17 | Komentāri # 119
 
Balvu ielāde ...




Quote (Alexandrs)
Es tur gandrīz katrus Līgo svinu.

...šitais ir labss..es ar tur parādos,,
Quote (Alexandrs)
Ērgļos dzīvo manas mammas brāļa sievas vecāki,

..a vot šitais par traku,,,kā lai izkaita visus radu>>kas,ir kas>>
...uzraksti private,...
 
ruketsDatums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 09:44 | Komentāri # 120
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1857
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote
Es parasti grunts balanseeshanu uzlieku auto režīmā...


Nu lieta tāda ka 505 nav automatiskās balansēšanas tik manuālais un no tās cilāšanas es vēl ne bū ne bē, esmu jau pētījis instrukcijas un video pamācības bet man tik smuki nesanāk kā viņi tur dara kaut kāds troksnis tur ir bet kā tur īsti pareizi jabūt nesaprotu, nu tas gan jau ar laiku.

Quote
..uzsitieni--signāli,,ir tāds niķis terrai


Re tieši šito gribēju dzirdēt, tas nozīmē ka pareizi tik jāsaregulē un jāpiešaujas, par batereikām man ar bij aizdomas, jo ir bijis pat variants ka detektors izrubās kad sakrata bloku. Aizsargu tīru regulāri.
Paldies par padomiem, likšu lietā.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
RaimiksDatums: Trešdiena, 20.Martā.2013, 10:47 | Komentāri # 121
Laipotājs
Komentāri: 28
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Tottenkopf)
Es parasti grunts balanseeshanu uzlieku auto režīmā...

Ar to auto rezimu staigajot ik pareizi vajag izslegt un ieslegt pajaunu

Vajag tikai rakt!!!!!
 
smiley132Datums: Otrdiena, 02.Aprīlī.2013, 19:42 | Komentāri # 122
Censonis
Komentāri: 82
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (rukets)
un no tās cilāšanas es vēl ne bū ne bē

Pats ar 50 terru rokos, grunts balansēšana, nekas sarežģīts, galvenais, lai nebūtu nekas zem spoles...un cilā augšup;lejup...kamēr signāls pēc iespējas klusāks. Citreiz, gadās, ka tas troksnis arī nepazūd, bet pēc iespējas viņu samazini.

Quote (rukets)
..uzsitieni--signāli,,ir tāds niķis terrai

Ne tikai terrai, ari man eisikam bija niķis, taisīja viltus signālus pie atsitieniem...tas pats bija arī ar terku...kkas spolei nepatika. apmainīju pret tādu pašu mono(7.5khz) spoli, tikai labākā kvalitāte. Tagad var teikt, ka nesit vispār...citreiz, kad kkur aizķerās. Man domāt, ka tā ir spoles vaina... :)
 
GengisDatums: Piektdiena, 05.Aprīlī.2013, 13:33 | Komentāri # 123
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Alexandrs)
Gengi, padalies lūdzu, kā Tev ar spoli ir veicies, Tev cik sapratu jau uz rokām arī ir 18.75.. nu kā pieclatnieku redz vismaz?

Tā kā arī esmu saķēris kautkādu vīrusu,tad tagad varēju mierīgi patestēt spoli ( cik nu telpās tas ir iespējams).Visas monētas gan mazākas ,gan lielākas redzēja diezgan labi- pieclatnieks bija stabili 46, mazākajām sudraba nedaudz lēkāja signāls, zelta monētām arī nedaudz lēkāja signāls, bet nevienai no monētām neuzrādīja melno signālu.
 
Ritvars02Datums: Piektdiena, 05.Aprīlī.2013, 16:37 | Komentāri # 124
Zintnieks
Komentāri: 390
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
Gengis, telpās kautkā nav tas, es ar esmu testējis,uz lauka man patīk vairāk!
....EJAM RAKT...
 
MeilisDatums: Sestdiena, 06.Aprīlī.2013, 09:17 | Komentāri # 125
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote (Gengis)
lielākas redzēja diezgan labi- pieclatnieks bija stabili 46,

Pamēģini 2-3pieclatniekus kopā saliktus uz kantītes patestēt... Xterrai705 tādu kombināciju bija grūti atpazīt kā cēlu metālu, signāls mētājās starp melno un krāsaino... es pats biju šokā. Piedevām vēl smiltīs biju ieracis.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » terra 705 (spoles)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Aprīlī.2024, 14:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis, andris


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024