Sestdiena, 27.Aprīlī.2024, 22:29
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | terra 705 - Page 4 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » terra 705 (spoles)
terra 705
MorisDatums: Svētdiena, 03.Martā.2013, 23:48 | Komentāri # 76
Observators
Komentāri: 51
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (otomars)
Racēja hobija izdevumiem ir jāsedzas no paša hobija


Interesanti, kā makšķernieki aprēķina izdevumus??? purkskis
 
GengisDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 16:24 | Komentāri # 77
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Beidzot arī sagaidīju ilgi gaidīto Mars 15" spoli, tagad tik jāgaida pavasaris !!!!
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 16:38 | Komentāri # 78
 
Balvu ielāde ...




Gengis,
...par MARSS spoli...ļoti lūdzu,,,atsauksmes...
 
GengisDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 16:48 | Komentāri # 79
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Redzēs kā sanāks, jo nekāds profiņš neesmu - pastaigās, manīs kas,ko,kā. Spoli gaidīju 2 mēnešus un gandrīz nedabūju ,pagājušo nedēļ zvanīju uz noliktavas ielu vēl nebija atnākušas,šodien zvanu vairs 3 tik bija palikušas - nu jau divas.

Komentāru rediģēja Gengis - Otrdiena, 12.Martā.2013, 16:51













 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 18:01 | Komentāri # 80
 
Balvu ielāde ...




Gengis,
..pastāsti,,,kas par bardaku noliktavas 6
 
GengisDatums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 20:54 | Komentāri # 81
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Tā kā pats arī srādāju daļēji tirdzniecības jomā,kur 90% prece tiek pasūtīta ārzemēs,tad nekādas problēmas nesaskatu tajā ka prece kavējas-reizēm pat 3-4 mēnešus. Ja cilvēks saka ka ir pasūtījis preci,tad tālākais lielākā mērā jau ir atkarīgs no piegādātāja!!! Problēmas ir tad ja tiek paņemta priekšamaksa un tad nevar izpildīt solīto. Pagaidām neko sliktu nesaskatu šajā tirdzniecības iestādē.
 
007Datums: Otrdiena, 12.Martā.2013, 21:34 | Komentāri # 82
 
Balvu ielāde ...




Gengis,
..nu skaidrs..bus ar Vladislavu jāparunā aplausi ...ja kas,,viņš ir foršs cilvēks...atsaucīgs ,,izpalīdzīgs...tikai pieeju vajag pareizu.
 
AlexandrsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 00:05 | Komentāri # 83
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Gengis)
šodien zvanu vairs 3 tik bija palikušas - nu jau divas.


kikina divas no tām trim mēs rezervējām ar kolēģi jau pirmdienas vakarā viena 18.5 un 7.5Khz rītdien braucam pakaļ jg_eglite
kā paliks siltāks laiciņš tā veiksim maksimāli objektīvus testus.

Pievienots (13.Marts.2013, 23:05)
---------------------------------------------
Taks. Nu pagaidām dižu ziņu nav, bet pastāstīšu tātad kas bij. Nu ja kādam ir vēlme pirkt kādu spoli, tad tur vēl kāds pārīts esot, tā teica pārdevējs, bet neiesaku steigties.... kota nevieš lielu uzticību tās spoles vairs... paskats viņām tāds diezgan lēts, kad pajautājām kas ar aizsargvākiem, viņš mūs pārsteidza pasakot, ka ir palicis tikai viens pēdējais vāks doma1 Mēs ar kolēģi teju sākām akmens šķēres papīrītī spēlēt, lai izlozētu kam tiks, jo abi to vāku gribējām, lai ir papildu aizsardzība siekala neviens no mums negribēja izrādīt solidaritāti un piekāpties, bet kad palūdzām to aplūkot... labi, "'reku karājas'', ... iestājās pauze un morāls klusums galvā surprise .. līks, defektains, aprautiem gabaliem, no lētas plastmasas kartona biezumā tāds nekāds... mēģinam uzmaukt, nemaz nemaucās virsū, jo defekti traucēja... es pirmais piekāpos, kā atguvos un teicu vecais es tev ustupaju nirga uz ko viš man atbild 'es vēl padomāšu vai man vispār ko tādu vajag... pajautājām vai tiešām maksā 10Ls - "jā"- skaidrs un jautājumu nav aizsardzības tām spolēm nebūs normālas, nezinu kur viņi tādu rāva varbūt Rumbulā kāds pats taisa no plastalīna kautkāda, bet tad cena viņam ir piečuks griesti. Nu tā, spoles mēs paņēmām gan uz sava riska, bet nu ar vienošanos par atgriešanas iespēju pāris nedeļu laikā... pagaidām netestējām nav kurīsti labi to darīt.
Un jā pie visa klāt man liekas, ka man detektors prasās uz pārbaudi... ļoti uzbudinās un liekas samazinājusies jūtība... nu manīs ko uz lauka teiks... piektdien brauksim testēt.


Komentāru rediģēja Alexandrs - Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 00:09













 
KetuDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 11:27 | Komentāri # 84
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Alexandrs, Pēc kā Tu spried ka mazinājusies jūtība aparātam? Kas to var iespaidot?
...
 
SurikātsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 15:26 | Komentāri # 85
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Lūdzu ieliekat tās spoles bildi.
Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
KurmisVDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 21:55 | Komentāri # 86
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Rīt mana kārta braukt pēc spoles.
Pēc skata viņa tiešām paprasta.Es pārdevēju kādu 1/2 stundu izprašņāju.Viņš palika pie domas.ka tā šobrīd ir labākā šāda spole,arī par coiltec labāka.
Pēc būtības viņš mani atrunāja no coiltek.
Viņam būtu jābūt galīgi trakam,lai tik klaji šmauktos.Jo informācija izplatās zibenīgi un veikalam tā būtu spēciga antireklāma.Lai dēļ 100 Ls tā riskētu.????
Aizsargs tiešām būs jātaisa pašiem
.Paskatīsimies.

KurmisV
 
AlexandrsDatums: Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 23:47 | Komentāri # 87
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Ketu)
Pēc kā Tu spried ka mazinājusies jūtība aparātam? Kas to var iespaidot?

Patiesībā man ar aparātu peksti sākās jau 12tā gada rudenī... bet tad domāju, ka spolē būs vaina, bet tomēr izrādas, ka būs kautkas ar pašu ģeneratoru/smadzenēm... Bij tā. ka brīžiem uz lauka ka sāk dricelēt signāls, pat paceļ no zemes gaisā un turpina dricelēt, tad arī viņš neatšķīra krāsaino brīžiem no melnā un skaidri rādija melno ar signālu ~30... mani tas izkaitināja, bet garantijas talonu nevarēju sameklēt, domāju ka nozaudēju un atliku diagnostiku uz pavasara pusi, tad es kautkā pa ziemu mājās slēdzu iekšā viss bij kārtībā, bet liekas, ka jutība samazinājusies pat manāmi... gaisa testos zemi sniegumi, zemāki nekā oficiālajos video testos.. vismaz man tā liekas, bet nu mājās ir mājās ir jāskatās uz lauka un jāsalīdzina ar kolēģa aparātu, viņam tāds pats, bet spoles viņš izmanto 18.5 bet es 7.5 tanu doma ir apmainīt spoles un salīdzināt, kā spoļu sniegumi mainīsies strādājot pie viena un otra aparāta. Ja tomnēr manas aizdomas apstiprināsies būs zemāki sniegumi vai gļučīs kā rudenī, nodošu uz garantiju, jo aizvakar atradu garantijas talonu dziļi ieraktu vajadzīgajos papīru kalnos uzacis tagad es viņiem mieru nelikšu ja būs kāda problēma... jautājums tikai cik ilgi viņi marinēs labojot... svilpo
Kolēģim pats aparāts strādā labi, tāka janu kas tad uz viņa aparāta arī pilnībā abas lielās spoles iztestēsim.

Pievienots (14.Marts.2013, 22:47)
---------------------------------------------
Kurmi vaitad viņš tik ilgi spēja kautko stāstīt? mums viņš neko daudz nemācēja pastāstīt... tikai teica, ka labākā tādā ziņā, ka pagaidām nebij sūdzību un ka cena krietni zemāka par Coilteku... tas arī viss. Laikam jau ka tas ir viņa subjektīvais pārdevēja skatijums, diez vai tā spole būs labāka par to pašu Nelu piemēram, bet nu konstruktīvi varbūt izturīgāka pret mitrumu un vada bojājumu. Nu nez... Neesmu es Nelu turējis rokās, bet par šito teikt varēs tikai pēc normāliem testiem..


Komentāru rediģēja Alexandrs - Ceturtdiena, 14.Martā.2013, 23:53













 
KurmisVDatums: Sestdiena, 16.Martā.2013, 00:08 | Komentāri # 88
Ķirurgs

Komentāri: 575
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Balvu ielāde ...
Spoli dabūju.7,5khz. Nezinu,kam tā 18,5 khz vajadzīga

Par aparāta gļukošanu.Man gļukoja kad staigāju gar elektrības kabeli.~5-7-10m
Vēl-kad ausīm vadi vai štekeris sāka bojāties.paņēmu jaunas ausis-gļuki pazuda.

KurmisV

Komentāru rediģēja KurmisV - Sestdiena, 16.Martā.2013, 00:09













 
GengisDatums: Svētdiena, 17.Martā.2013, 00:42 | Komentāri # 89
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Par spolēm runājot arī nezinu,vai man tā 18.75 noderēs,bet vēlāk var paņemt arī 7.5-gabals jau nenokritīs un nemaksā jau ar nekādu kosmosu!!!
 
GengisDatums: Svētdiena, 17.Martā.2013, 01:09 | Komentāri # 90
Vietējais guru
Komentāri: 105
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Bilde
 
SurikātsDatums: Svētdiena, 17.Martā.2013, 22:33 | Komentāri # 91
Vietējais guru
Komentāri: 116
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Paldies par bildi.
Kad tu celies, draugi uzzina, kas tu esi. Kad krīti,- tu uzzini, kas ir tavi draugi.
 
GaraisDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 00:06 | Komentāri # 92
 
Balvu ielāde ...




Man intresē nomainīt 705 smago DD spoli pret vieglāku. Izmēru ziņā +- tādu pašu. Cik noprotu mans variants šobrīd ir tikai vecā mono spole?
 
007Datums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 00:16 | Komentāri # 93
 
Balvu ielāde ...




...neeeeeee...paskaties detech piedāvājumus uz 13 collām.
 
GaraisDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 00:37 | Komentāri # 94
 
Balvu ielāde ...




13" baigi liela, ne? DD 10" Con. 9". Neesmu svēris, bet pus diena ad DD un roka lupatās. :(
 
007Datums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 00:49 | Komentāri # 95
 
Balvu ielāde ...




Quote (Garais)
bet pus diena ad DD un roka lupatās.

...nuuu...beidz...pie tā perod...JĀPIEROD\...muskuļi jātrenē..
 
GaraisDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 00:53 | Komentāri # 96
 
Balvu ielāde ...




Neesmu jau nekāds sieriņš. Var jau dzīvot ar DD, bet vairāk gan intreses pēc moš ir kkas vieglāks... Par cik jauna sezona...
 
emils92Datums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 02:35 | Komentāri # 97
Kluba jurists

Komentāri: 1337
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...


Piedodiet par offtopiku. ;) Nedaudz aizrāvos un ne pa tēmai.
 
007Datums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 02:41 | Komentāri # 98
 
Balvu ielāde ...




Quote (Garais)
Par cik jauna sezona...

...es paņēmu jaunajai sezonai,ko smagāku.. happy un,,tagd esmu priecīgs..jo ir jauns aparāts aplausi
 
AlexandrsDatums: Pirmdiena, 18.Martā.2013, 23:23 | Komentāri # 99
Observators
Komentāri: 47
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Quote (Garais)
13" baigi liela, ne? DD 10" Con. 9". Neesmu svēris, bet pus diena ad DD un roka lupatās.

Pa ziemu vajag hanteli vicināt, lai roka nenovārgst jaunajai sezonai tad arī ar 15"varēs dragāt trakais
Nu pastāstīšu kā mums ar kolēģi gāja Marsa spoles testējot. Nu nav ar ko iepriecināt un pašam prieka daudz neradās. kolēģis vispār noskuma, rīt vedīs atpakaļ... :( Tātad man ir 15" 7.5khz kolēģim 15"tikai 18.75 Aizbraucām beidzot uz klaju lauciņu kur nav elektrolīniju un raidstaciju tuvumā.. tīrā laukā. Starp citu sniega daudz un ciets kā betons viss... līdz zemei nevar tikt pat normāli, betnu ne par to... Tātad testiņš bij tīri pa gaisu bez lineāla vien lai redzētu starpību staro parasto 10"DD spoli un savstarpēji. Par pieaugumu - nu to par zīmīgu pieaugumu īsti nevar nosaukt ... praktiski minimāls pieaugums... 4 - 6 centimetri atšķirībā no parastās DD. Savstarpējās atšķirības praktiski nebij, ko es pamaniju gan, ka Ketlera šiliņu mana 15" 7.5khz par kādi 2-3 cm tomēr tālāk tvēra nekā 18.75 pie vienādiem iestatijumiem. Tapēc jau mans favorīts ir un paliek 7.5khz fans Un tagad galvenais moments! Atklājās, ka kolēģa spole ir ar defektu - viņa neredz sudraba 5 latnieku pie melnā diskriminācijas, uz all in viņš redz to, kā melno metālu stabili, kā pēcāk izrādijās arī katrīnas 5kapeikas tāpat, savukārt sīkākas kapeikas AG un CU atšķīra ideāli un stabili... testējām pie jutības 30 iedaļas un bij stabili viss tādā ziņā ir kārtībnieks.. Nu lūk kolēģis apbēdināts palika pavisam un rīt nesīs atpakaļ iespējams savāks naudu, bet varbūt paņems vietā spoli bez defektiem, kaut arī mēs abi šaubāmies vai tā nauda 110Ls ir to vērta. Es ja godīgi uz robežas svārstos, varbūt ir vērts pirkt ko citu un ja ne pie latvijas starpniekiem, tad no Ukrainas vai citurienes... nezinu. Varbūt kāds vēl var padalīties ar saviem testiem un izvedumiem par Marsa spolēm.... Gengi, padalies lūdzu, kā Tev ar spoli ir veicies, Tev cik sapratu jau uz rokām arī ir 18.75.. nu kā pieclatnieku redz vismaz? doma Ko domā vispār par to spoli?

Pievienots (18.Marts.2013, 22:23)
---------------------------------------------
Ak jā aizmirsu pateikt, tomēr mans aparāts uz lauka bij stabils un nekādu problēmu neizrādija, pie visa vainīgi bij lauki kas istabā ietekmēja darbību...

 
007Datums: Otrdiena, 19.Martā.2013, 00:02 | Komentāri # 100
 
Balvu ielāde ...




..pastāsti,kādus iestatijumus likāt..kautkā neicās...
..ja kas...pareizi būtu all metal..un jūtību,,,blin,,ciparos aizmirsu,,bet nu ,,,testam derētu ap vidu,,,vai vēlams iedaļas 3-5 zem maksimālā..
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » terra 705 (spoles)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Aprīlī.2024, 14:57 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 26.Aprīlī.2024, 04:51 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 25.Aprīlī.2024, 17:33 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis, andris


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024