Ceturtdiena, 28.Martā.2024, 23:43
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | E-cigarete - Page 2 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: otomars  
Forums » Viskautkas » Tabaka » E-cigarete (vērtējums)
E-cigarete
MeilisDatums: Sestdiena, 07.Janvārī.2017, 15:40 | Komentāri # 26
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kašātajs ()
Es nēsmu gatavs iegūt 5zvaigžņu ordeni.

:D :D A Vot tebe raz! ...mēs likām visas cerības uz tevi kā Latvijas demogrāfiskās situācijas glābēju...

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
KašātajsDatums: Sestdiena, 07.Janvārī.2017, 21:35 | Komentāri # 27
Gredzenu pavēlnieks

Komentāri: 1183
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Kamēr komunisti būs pie varas, nebūšu gatavs kļūt par pieczvaigžņu ordeņa nēsātāju. Takā turpināšu nu vien zelēt dūmu batereju. piga
 
sancho76Datums: Sestdiena, 09.Janvārī.2021, 19:47 | Komentāri # 28
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Daudz ūdeņi aiztecējuši un sen tēma nav cilāta. Par to pieczvaigžņu ordeni gribējās pateikt: e-ciga nepalīdzēs, manam rakarim jau septiņi mēneši tuvojas kikina Pašam sanāk jau 6. gadu ikdienas pieredze, dzīvs un vesels. Ir arī stabili maisījumu favorīti parādījušies ko ikdienā tvaikot. Mēģināts sāls nikotīns un t.t Ja kāds domu biedrs atradīsies, mēģināsim attīstīt tēmu. Jauku vakaru ;)
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 10:06 | Komentāri # 29
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Jā, jautājums interesants. Lai arī pats šito "zarazu" nelietoju, tomēr šādi tādi novērojumi ir. Rodās sajūta, ka e-cigaretes piesaista sievietes. Manā deju kolektīvā divas smēķētājas pārgājušas uz šīm "virtuālajām" cigaretēm. Savukārt kolektīva e-cigarešu pionieris, tagad pīpē klasisko mantu. Arī viens kaimiņš kādu laiku niekojās ar e-tabaku, bet nu jau redzu ar parasto cigareti mutē.
Es saprotu, ka esmul krievu laiku dinozaurs, kurš joprojām lieto teleonu ar pogām. Bet manā prātā tas ir tas pats, kas drāzt "e-sievieti". Varu piepirkt sev vēlamas kaunuma lūpas, apmatojumu, utt. :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sancho76Datums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 20:28 | Komentāri # 30
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Valduha, Saprotu Tevi, pats kad tiko iesāku eksperimentēt šo jaunumu biju tikapt skeptiski noskaņots. Galvenais iemesls manā gadījumā bija finansālais. lai nosegtu savas vajadzības pēc klasiskās cigaretes bija jāziedo prāva summa ikmēnesi. Būtībā ko mums no tabakas un cigaretes vajag? Man piemēram ir svarīgs tas sitiens pa kaklu ko dod nikotīns. Tas kas rada to sāta sajūtu pēc dūma uzvilkšanas. Nu un pēc tam protams seko aromāts un smarža. Tagad sāksies propaganda :) To visu man ar uzviju sedz šis e-jaunums + varu atkārtoties, galvasāpes kas bija patstāvīgas iepriekš pazuda,klasiskais kāsis jeb klepus arī pazuda, garšas izjūta uzlabojās, sāku mazāk lietot sāli, cukuru. Personīgi pats sāku justies fiziski labāk.
Būtībā domāju tas ir kā ar sliktu šņabi, ja tu pagaršosi pirmo reizi sliktu, tad būs grūti tev nākamo reizi iemānīt labu mantu. Tāpat ir ar šiem maisījumiem. Pamēģināsi ko lētu ( ne vienmēr lēts nozīme sūdīgs ) kas tev nepatiks un tavs viedoklis būs noformējies kā gadījumā ar sliktu šņabi. Ir arī apmēram pirmo divu nedēļu diskomforts ar sausuma sajūtu kaklā ko arī ne visi vienlīdz labi panes, kaut gan arī tas arstējas elementāri, padzerot ūdeni starp tavikošanas reizēm, vēlāk organisms pielāgojas un diskomforts pazūd. Kas attiecas uz aromātiem un nikotīna stiprumiem, uz doto brīdi viņu ir tūkstošiem sākot no klasiskās tabakas beidzot ar marinētu gurķu garšu un nikotīna stiprumu vari izvēleties cik stipru vien vēlies. Cena - tas ir lēti ja pats māki sajaukt tēju ar cukuru, tad droši arī varēsi iejaukt sev tīkamo maisījumu. Un nevajadzēs tērēties dārgu gatavu maisījumu pirkšanai. Jauku vakaru
orators

Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
MeilisDatums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 20:40 | Komentāri # 31
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sancho76 ()
Man piemēram ir svarīgs tas sitiens pa kaklu ko dod nikotīns.

Labs! :D Es jau kādus 2 gadus pieturos pie snusa, jeb nikotīna maisiņiem. Plauša priecīga un nezinu kas ir sitiens pa kaklu, bet sajūta laba. :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sancho76Datums: Trešdiena, 13.Janvārī.2021, 20:43 | Komentāri # 32
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Meilis, nu ar to snusu tu norauj savu nikotīna devu, man par maz gribās to klasisko cigaretes sitienu plaušai pilnai laimei smoke
Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 08:17 | Komentāri # 33
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sancho76 ()
Valduha, Saprotu Tevi, pats kad tiko iesāku eksperimentēt šo jaunumu biju tikapt skeptiski noskaņots.

Nav tik traki ar mani. Neesmu skeptiķis. Es vienkārši esmu līdz stulbumam konservatīvs. :D Lai kādos krogos ar sievu esmu ieturējis maltīti, vienmēr izvēlējos cūkgaļas karbonādi. Telefons joprojām ar pogām. Ja jāpērk alus, nekad neeksperimentēju. Ņemu to ko pazīstu.

Quote sancho76 ()
Būtībā ko mums no tabakas un cigaretes vajag? Man piemēram ir svarīgs tas sitiens pa kaklu ko dod nikotīns.

Vēl viens būtisks aspekts, kura man pietrūka tos 8 - 9 gadus, kad nepīpoju, bija diskomforts kaut ko pārdomājot. Apsēdies, lai kaut ko izštukotu, bet tās cigaretes trūkums pirkstos čakarēja prātu... :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sancho76Datums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 14:01 | Komentāri # 34
Klaidonis

Komentāri: 3215
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Vēl viens būtisks aspekts, kura man pietrūka tos 8 - 9 gadus, kad nepīpoju, bija diskomforts kaut ko pārdomājot. Apsēdies, lai kaut ko izštukotu, bet tās cigaretes trūkums pirkstos čakarēja prātu


Vajadzēja meklēt alternatīvu, piemēram šāda formāta :)


Zināšanas - ir vienīgais ko nevar mums atņemt !

Liekam bildes pareizi - https://youtu.be/qjtgPk-wOZQ
Samazinām bildes - https://youtu.be/iPLdwb9EAeg
 
ValduhaDatums: Ceturtdiena, 14.Janvārī.2021, 15:37 | Komentāri # 35
Stāstnieks

Komentāri: 11533
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
:D Mans vidējais brālis ir "uz poda lasītājs". Mani šī opcija nekad nav saistījusi. Tā teikt, ersmu dirsējs, nevis lasītājs. dibens
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Trešdiena, 07.Decembrī.2022, 23:01 | Komentāri # 36
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
...šodien nedēla,kā
pīpojuju IQOS...
\..ko lai saka..deva ir,,bet nav jāklepo no rīta...un vēl,,var sutināt istabā..nav specifiskās nikotīna smakas...

..kad satiksi,tad iepazīsi..

Komentāru rediģēja 007 - Trešdiena, 07.Decembrī.2022, 23:03













 
sālītisDatums: Ceturtdiena, 08.Decembrī.2022, 11:41 | Komentāri # 37
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
šodien nedēla,kā
pīpojuju IQOS...
\..ko lai saka..deva ir,,bet nav jāklepo no rīta...un vēl,,var sutināt istabā..nav specifiskās nikotīna smakas...

Met nost pavisam, un pēc laika sajutīsi dažādas smaržas, būs kārtīga apetīte un maciņš ar' teiks lielu paldies! ja
 
AigarsDatums: Ceturtdiena, 08.Decembrī.2022, 16:31 | Komentāri # 38
Platīnmeistars

Komentāri: 1481
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
nav specifiskās nikotīna smakas...

tas tak pēc degušiem nagiem ož :D

Labāk met nost un miers. Es divreiz dzīvē esmu atmetis. Pirmo reizi uz kādiem 6gadiem tā, ka pavisam. Tad bija kādu 4gadu periods, kad biju"svētdienas pīpmanis" līdz pamanīju, ka atkal ir atkarība. Tad nometu otro reizi. Nu jau atkal vairāk kā divi gadi ne dūma. Vienīgi zaļais ir dažas reizes ievilkts :)

Ja Tev kaut ko gribās - padomā kāpēc Tev tā līdz pat šim brīdim vēl nav. Un nomierinies ...
 
007Datums: Ceturtdiena, 08.Decembrī.2022, 18:09 | Komentāri # 39
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..man atmešana ir bijusi reizes 6..laikam..ilgākais bij ap pieci gadi..īsākais 4.mēneši..
Quote sālītis ()
būs kārtīga apetīte

..a par apetīti nemaz nesūdzos..ibio..atkal mēneša laikā esmu sadzīvojis liekus 8kg....
Quote sālītis ()
pēc laika sajutīsi dažādas smaržas,

..par šito lietu...smaržu sajūta man ir ļoti labi attīstīta..pat par daudz labi..

Pievienots (08.Decembrī.2022, 18:10)
---------------------------------------------

Quote Aigars ()
Vienīgi zaļais ir dažas reizes ievilkts

..jāaaa..pētersīlis..tā ir štelle ..pa retam.. coolio

..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
Forums » Viskautkas » Tabaka » E-cigarete (vērtējums)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 27.Martā.2024, 08:46 sālītis Pļāpātuve
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: 007, nēģis, zed, sālītis, Antoniowwy, Eldarado


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024