Piektdiena, 29.Martā.2024, 11:57
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Koronovīruss Latvijā. - Page 60 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Koronovīruss Latvijā.
ValduhaDatums: Sestdiena, 14.Martā.2020, 18:48 | Komentāri # 1
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
COVID-19 (Ķīnas vīruss)

Vai mums tas patīk, vai nē, bet šis vīruss būs ievilcis savu svītru arī Latvijas jaunāko laiku vēsturē. Izsakām savas pārdomas, piedzīvojumus un viedokļus...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 07:52 | Komentāri # 1476
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote nazhels ()
Jā, tas ir normāli. Un neko darīt, ka sava stulbuma dēļ ir jācieš.

Man ir pamats domāt , ka nazhels, te ir iesūtīts spiegs vai provokators. Atzīsties - esi no DOTS vai PROVIDUS?
Savādāk ir sajuta, ka no sava aitu bara esi noklīdis... :)

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 08:17 | Komentāri # 1477
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Man ir pamats domāt , ka nazhels, te ir iesūtīts spiegs vai provokators.

Pasaki vēl, ka iesūtīja Soross! nirga
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 09:01 | Komentāri # 1478
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Veči, šodien tak Ikara lielā diena!
Gaidīsim izvērstu atskaiti par sajūtām un pārdzīvoto.
Pirms liktenīgā gājiena sirdsmieram noskaties šo: :D


Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
007Datums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 09:10 | Komentāri # 1479
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2159
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
..kas tur ko baidīties..kā būs..būs.ar savu muguras kaiti esmu tik daudz špricēts,,,ka tas izliekās tāds čiks vien.
..kad satiksi,tad iepazīsi..
 
sālītisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 09:32 | Komentāri # 1480
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
galvenais, lai smuka māsiņa pie šprices! ja
 
ValduhaDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 12:54 | Komentāri # 1481
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote 007 ()
..kas tur ko baidīties..kā būs..būs.ar savu muguras kaiti esmu tik daudz špricēts,,,ka tas izliekās tāds čiks vien.

Nu nesaki vis! Tev tak tiks ievadīts, Bila Geitsa izstrādātais, manipulācijas čips! Gribēsies dirst, bet G5 torņi Tev sūtīs informāciju, ka vajag pirzt. Nopirdīsies, un bikses pilnas. mele2 :D

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 17:41 | Komentāri # 1482
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kā ir, 007, vai esi dzīvs pēc dūriena? Par sevi varu teikt, ka mēnesi pēc otrās potes nekāda vaina. okk
 
MeilisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 18:02 | Komentāri # 1483
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Par sevi varu teikt, ka mēnesi pēc otrās potes nekāda vaina.

Cik noprotu Tev Sālīškungs pēc 2. potes bija līdzīgas pazīmes kā vairums izslimojušajiem kovidniekiem. Tad kāda mārrutka pēc tā pote vajadzīga?? Tas izskatās no malas ka tuvredzīgie vakcīnpiekritēji paši neapzinoties palīdz izzagt valsts budžetu. Ja cilvēkiem neatvērsies acis, tad valsts parāds pieaugs līdz bankrota slieksnim... eh doma

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
sālītisDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 19:05 | Komentāri # 1484
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote Meilis ()
Tad kāda mārrutka pēc tā pote vajadzīga??

Esmu ieguvis pilnīgu mieru, mani vairs kovid neuztrauc ne vieglā formā, ne smagā ar visādām paliekošām sekām. Esmu jau pēc ilgāka laika apciemojis klātienē savu mammu, rīt mierīgi iekāpšu vilcienā un pirmo reizi satikšos ar savu mazmeitiņu. Man jau ir BAR kods, kas gaida, kad varēs to uzrādīt atveroties pilnvērtīgai dzīvei. Es jūtos lepns, ka esmu devis savu artavu sērgas apturēšanā, jo ne katrs drīkst potēties- esmu kādu pats ar sevi aizsargājis. Kā tad es izzogu budžetu? Tos 28x2=56 eur es varu valstij par poti atdot, ja kādam vajag.
 
ruketsDatums: Piektdiena, 11.Jūnijā.2021, 23:57 | Komentāri # 1485
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Man gribas, lai pēc iespējas vairāk cilvēku saņemtos drosmi un nepavilktos uz faktiski obligāto vakcināciju. Es nākamnedēļ personīgi iesniegšu tiesā pieteikumu. Par sevi, aizstāvot Jūsu tiesības uz brīvību. Es esmu vesels, nevakcinēts cilvēks. Ar lieliskām analīzēm. Un to pierādīšu tiesā. Un tagad Jo -
Vakcinēts cilvēks var saslimt ar C19? - Var
Vakcinēts cilvēks var otram nodot C19 – Var
Nevakcinēts cilvēks var saslimt ar C19 – Var
Nevakcinēts cilvēks var otram nodot C-19 - Var.
Kur starpība?
Vakcinēts cilvēks izslimos vieglākā formā? Kādās mērvienībās mēra smaguma pakāpi? Nav vakcinētu/mirušu cilvēku? Ir. Ak jā, Latvijā neesot.... pat ja taisnība, vajag lai būtu? ASV ir.
Ko darīt ar bezsimptomu un vieglā formā izslimojušajiem?
Ko darīt ar statistiku, ka cilvēku vidū līdz 20 pāri gadu vecumam nav letālu gadījumu no C19?
Vakcinēt bērnus jo? Lai nepārnēsā? Bet mēs taču zinām, ka plaši piesauktā zinātne saka, ka vakcinētie var pārnēsāt?
Man atrakstīja draugs. Inteliģents džeks, dzīvē daudz sasniedzis. Viņš raksta. Es tiešām nesaprotu. Laikam esmu Liepnieka piesauktajos idiotos (jo Liepnieks ir piārists kaut kam)... mana 12 gadīgā meita, kura bija 2. labākā klasē, lai arī ir gadu jaunāka par klasesbiedriem, skolu acīmredzami klātienē apmeklēt nevarēs.
Kad es, kurš slimo dažas dienas piecgadē, bez zālēm izveseļojos, netikšu ielaists veikalā pēc pārtikas? 6-12 months from now? Jeb tā ir tikai sazvērestības teorija?
Pat, ja vakcīnas ir safe, viss notiekošais ir diskriminācija un kolaboracionisms. Pēc tam teiksiet - mums jau nebija izvēles. Bija, draugi, bija. Šī izvēle ir tagad!

Pievienots (12.Jūnijā.2021, 00:05)
---------------------------------------------
Kopī peist, bet manas domas perfekti.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 05:10 | Komentāri # 1486
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Nu gan sapīpējies. smoke
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 05:14 | Komentāri # 1487
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Eh, uz vasaras beigām arī es sapotēšos, un tad jau rudens salidojumu varēsim rīkot tikai tiem, kam ir potēšanās pase. mele2 Tā teikt - par drošu seksu, tfu - par drošu komunikāciju! uzacis
Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 06:51 | Komentāri # 1488
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Kopī peist no Alda G, šito vai nu Tviterī vai Feisbukā lasīju. Kamēr mums liela tautas daļa pavilksies uz populistiem, tikmēr arī valsts attīstība stagnēs. Nu, neko darīt, tāda tā demokrātija ir.
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 07:44 | Komentāri # 1489
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Ir gudri cilvēki, ir dumji cilvēki, un vēl ir Aldis Gobzems.
Ja godīgi, tad mani izbrīna ļautiņi, kuri ņem par pilnu tādu dīvaiņu izteikumus, kā Gobzems, Kaimiņš, Repše utt. Latviešiem ir labs apzīmējums - mutes mauka.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
sālītisDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 08:12 | Komentāri # 1490
Cienījams cilvēks
Komentāri: 2117
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Manuprāt, Repše gan nav šeit ierindojams. Es ļoti labi atceros viņa devumu agrīnajos atmodas laikos. Toreiz tieši viņa noteiktība lietas saukt īstajos vārdos bija ar milzu svaru. Vēlāk arī lata ieviešanas pirmajos brīžos, kad daudzi pareģoja mūsu valsts naudas ātru krahu, Einara paveiktais bija neatsverams. Viņš ir pārliecības cilvēks. Un slavenais "kā var nesolīt?" taisnība vien ir, un visi politiskie spēki tieši tā dara.
 
ruketsDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 08:26 | Komentāri # 1491
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Pat Šlesers grib atpakaļ politikā ar šito iebraukt, un savu elektorātu viņi savāks, lai kā viņus sauktu, tikai sava vaina tur būs arī pašreizējiem varnešiem.
Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 08:51 | Komentāri # 1492
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Einara paveiktais bija neatsverams.

Jā, akcīzes nodokļa piesaiste ceļu būvei, ko viņš atcēla, tiešām ir "neatsverams panākums". Austrumu robežas izbūve, kuru viņš atcēla, un, kas vēlāk izmaksāja krietni dārgāk, arī ir "neatsverams panākums". Piedirst veco aku, pirms nav izrakta jauna - tas ir Repšes "neatsverams panākums". uzacis

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ValduhaDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 08:58 | Komentāri # 1493
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote sālītis ()
Es ļoti labi atceros viņa devumu agrīnajos atmodas laikos. Toreiz tieši viņa noteiktība lietas saukt īstajos vārdos bija ar milzu svaru.

Piekritīšu. Bet gadi Latvijas Valsts bankas prezidenta amatā uz viņa psihi neatstāja to labāko iespaidu.
Bija lētticīgie, kas ziedoja viņa pieprasīto miljonu. Un kur tā naudiņa aizgāja? Partādu dzēšanai. Cilvēks dzīvoja ar plašu vērienu.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
MeilisDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 11:55 | Komentāri # 1494
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Piekritīšu. Bet gadi Latvijas Valsts bankas prezidenta amatā uz viņa psihi neatstāja to labāko iespaidu.
Bija lētticīgie, kas ziedoja viņa pieprasīto miljonu. Un kur tā naudiņa aizgāja? Partādu dzēšanai. Cilvēks dzīvoja ar plašu vērienu.

Tieši tā, un viņš nav vienīgais. Tik atbildīgs amats daudziem valstsgribas cilvēkiem smagi ietekmē psihi. Ar kādu vērienu stipri pārmaksājot kadastrālo vērtību Repše sapirka īpašumus. Esam braukuši vairākiem tādiem garām un apsmējuši - kā tik izglītots cilvēks var tādus sūdus sapirkt, sabūvēt bezjēdzīgas, absurdas prieka mājas pa miljonu un vēlāk neizbēgami iekulties parādos.
Bet kur aitas, tur cirpēji neliks ilgi gaidīt... coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
ruketsDatums: Sestdiena, 12.Jūnijā.2021, 16:52 | Komentāri # 1495
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Tā vietā, lai cilvēcīgi un saprotami uzrunātu visas sabiedrības grupas un slāņus, valdošie veica haotiski histēriskas darbības, faktiski vēršoties pret visiem cilvēkiem un noskaņojot viņus pret sevi, pret jebkuru saprātīgu darbību - ja vien tāda būtu. Tagad visiem kopā vajadzētu domāt par to, ko darīt, nevis turpināt pretstāves eskalāciju, sakūdot vakcinētos pret nevakcinētajiem, šaubīgos pret pārliecinātajiem utt.

Tieši par to bija runa 150 cilvēku parakstītajā vēstulē, uz kuru valsts augstākās apamtpersonas gan vēl nav atbildējušas. Vai nu nav, ko teikt, vai nu Valsts kanceleja vēl nav izdalījusi atbildes standarta tekstu... Jā, atklātība nenākas viegli pat drosmīgajām valsts amatpersonām

Pievienots (12.Jūnijā.2021, 16:53)
---------------------------------------------
Izvilkums no raksta. Vai tad nav taisnība?

Pievienots (12.Jūnijā.2021, 16:57)
---------------------------------------------
https://neatkariga.nra.lv/intervi....stisana

Pievienots (12.Jūnijā.2021, 17:08)
---------------------------------------------
Te vēl dažas pārdomas, kas sakrīt ar manām pārliecībām. Nu nav tur viss tīrs ar šito vīrusu, var skalot prātu cik grib.
https://neatkariga.nra.lv/komenta....laikiem


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 13.Jūnijā.2021, 06:58 | Komentāri # 1496
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Izvilkums no raksta. Vai tad nav taisnība?

Manuprāt, nav.

Quote rukets ()
Nu nav tur viss tīrs ar šito vīrusu, var skalot prātu cik grib.

Protams, ka nav. Kamēr Ķīna neatzīs savu vainu, vīrusa noplūdē no Uhaņas laboratorijas, tikmēr mēs viens otram skalosim prātus par sikspārņiem...

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 13.Jūnijā.2021, 08:04 | Komentāri # 1497
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Quote Valduha ()
Manuprāt, nav.

Tavuprāt valdības komunikācija ir pilnīgi normāla? Cilvēki netiek nostādīti viens pret otru ar acīmredzamu mērķi uzspiest potēšanu?
Žēl, ka man nav tāda opcija, lai atslēgtu loģisko domāšanu, atslēgtu intuīciju, kas saka, ka šī vīrusa histērija smird un nekādi gali neiet kopā, tad es arī akli varētu sekot valdības instrukcijām un absurdajiem lēmumiem. Tā noteikti ir vieglāk dzīvot.

Kas tas ir un cik tas maksā?
 
ValduhaDatums: Svētdiena, 13.Jūnijā.2021, 10:41 | Komentāri # 1498
Stāstnieks

Komentāri: 11534
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Manuprāt, valdības komunikācija ir pilnīgi normāla. Viņai ir jāveic politiski lēmumi. Lēmumi, par kuru sekām atbildību vēlētājs prasīs no valdības, nevis no manis, vai Tevis.
Par potēšanas uzspiešanu pavaicā Ikaram. Interesanti, kas viņu piespieda potēties? Soross, pašvalfdība, kaimiņi? Cilvēks izlēma, un izdarīja. Nez cik Soross viņam par to samaksāja?
Pats neesmu potējies, un neviens mani nav spiedis veikt šo akciju. Par kādu spiedienu Tu runā?

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
ruketsDatums: Svētdiena, 13.Jūnijā.2021, 11:24 | Komentāri # 1499
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1840
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Par psiholoģisko pagaidām. Nez vai Ikars potējās pret vīrusu vai pret ierobežojumiem?

Pievienots (13.Jūnijā.2021, 12:25)
---------------------------------------------
Lai gan sakarā ar jauno iedalījumu, jau var runāt par tīri fiziski taustāmu spiedienu attiecībā uz nepotētajiem, bet par nelikumībām ierobežojumos jau ir runāts daudz, tas pats valdības piesauktais luksafora princips darbojas tikai vienā virzienā, spēle vienos vārtos tā teikt. Nemaz nerunāsim par bērnu vakcinēšanu bez vecāku piekrišanas, pirms šīs jezgas nekas tāds nebūtu iedomājams, bet tagad tas skaitās pilnīgi normāli.


Kas tas ir un cik tas maksā?
 
MeilisDatums: Svētdiena, 13.Jūnijā.2021, 12:53 | Komentāri # 1500
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote rukets ()
Nez vai Ikars potējās pret vīrusu vai pret ierobežojumiem?

Man no malas izskatās, ka tieši otrais variants. Bet lai pats Ikars dod atbildi.

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
Forums » Viskautkas » Pļāpātuve » Koronovīruss Latvijā. (Personīgā pieredze un pārdomas.)
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Mūsdienu K... 29.Martā.2024, 05:40 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Karš Austr... 27.Martā.2024, 17:01 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Te rakstām... 26.Martā.2024, 17:28 007 Pļāpātuve
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt
Ukrainas k... 04.Martā.2024, 09:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Šī diena v... 29.Februārī.2024, 12:47 sālītis Patrioti
Lasīt
Dižslimība... 29.Februārī.2024, 11:58 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Jautājumi ... 10.Februārī.2024, 21:51 rukets Jautājumi-atbildes (FAQ)
Lasīt
Laika apst... 06.Februārī.2024, 10:23 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 04.Februārī.2024, 15:01 Valduha WW2
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, Valduha, grosha


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024