Otrdiena, 23.Aprīlī.2024, 21:32
Sveicināti Viesis | RSS
Sākums | Aptauja - Page 3 - Forums | Reģistrācija | Ieeja
[ Jauni komentāri · Meklēšana · RSS ]


   Ziedo vietnes attīstībai!
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: otomars, Valduha, Meilis  
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Aptauja
Aptauja
Ar kādas firmas metāldetektoru darbojamies?
1. Ar Minelab [ 47 ] [39.83%]
2. Ar Garrett [ 51 ] [43.22%]
3. Ar White's [ 2 ] [1.69%]
4. Ar Fisher [ 6 ] [5.08%]
5. Ar Aka [ 0 ] [0.00%]
6. Ar Detech [ 0 ] [0.00%]
7. Ar Sphinx [ 0 ] [0.00%]
8. Ar Tesoro [ 0 ] [0.00%]
9. Ar Bounty Hunter [ 0 ] [0.00%]
10. Ar citu [ 12 ] [10.17%]
Kopā atbilžu: 118
nēģisDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:12 | Komentāri # 51
Zemgales rakaris

Komentāri: 2832
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Balvu ielāde ...
Quote kurmis ()
man patīk tā pati Aska 250,tikai spoli citu jānopērk Detech 13'' ULTIMATE COIL un nebūs nemaz sliktāks par tiem krutajiem detektoriem. Jo noskatījos vienu raidījumu,kur guvu labu informāciju.

To tu vari teikt kamēr neesi ar tiem krutajiem pastaigājis
 
KurmiicDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:21 | Komentāri # 52
Zintnieks
Komentāri: 403
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Balvu ielāde ...
nēģis, Jāprasa Meilim, viņš jau spečuks uz šī aparāta :D
Kam vēl bij? Valduham ?
 
ValduhaDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 13:24 | Komentāri # 53
Stāstnieks

Komentāri: 11618
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Kurmiic ()
Kam vēl bij? Valduham ?

Nē, man ir X-Terra 705. Par cik neko citu rokās neesmu turējis, tad šajā jautājumā viedokļa nav.

Tev nebūs svešu tautu Dievus turēt augstāk par savējiem!
 
AmigoDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 20:30 | Komentāri # 54
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ace 250 nostaigāju veselu gadu , labs aparāts , atradu gan dukātu gan češuikas , gan 12 einen thalerus , gan brakteātus , gan senatni . Nu visu kauko pat no 1.2m dziļuma trubu izraku tādu aprūsējušu un ap 7cm diametrā. Tad 3gadus laikam ar GMP patīk arī tas ka ar akumulatora pirkstiņu baterijām var staigāt ļoti ilgi bez lādēšanas nu protams arī visu kauko izrakņāju izšķirt spēja labāka , ātrāka nu karoče labāks. Kā saka cik aparāti tik viedokļi . Esmu staigājis gan ar detech - dziļums labs , bet toņi nepatika, gan hp deusu -viegls ērts , roka nenogurst , gan Aka signum 7272- fufelis par to naudu.
 
KetuDatums: Trešdiena, 11.Janvārī.2017, 23:44 | Komentāri # 55
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Amigo, kāds tavs personīgais viedoklis par deusu pret gmp? Staigāju ar gmp plus 12X1o SEF un detech 13" ultimate. Patīk abas, bet 12X10 nobeidzās (Vads pārlūza iekšā un sāka gļukot.) Ar kuru no Detechiem staigāji? dziļuma ziņā esot labāks par gmp!?
...
 
AmigoDatums: Ceturtdiena, 12.Janvārī.2017, 10:43 | Komentāri # 56
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
GMP man likās , ka visās ziņās labāks par Detech EDS. Hp akumulatori jālādē biežāk , nu viņš ir labi jāizkož kas ir kas. Viegls garākā zālē GMP ir priekšrocība ka ar savu svaru vairāk piespiež zāli un spoli dabū tuvāk zemei. GMP elipses spole esot labāka zālē , arumos , un pie māju pamatiem , man tāda nebija tapēc es nemāku teikt . Stāstija kā uzlika elipsi tā tikai ar to vien esot staigājis , man bija orģinālā spole kura ir ļoti laba . Par aparātu nevaru ne vienu sliktu vārdu teikt , lielā spole labāka tīrās vietās kur var lielāku platību aptvert. Nu kaukā tā īsumā.
 
KetuDatums: Ceturtdiena, 12.Janvārī.2017, 18:07 | Komentāri # 57
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Man tiešu tas pats, kā uzliku sef 12x10 tā arī staigāju. Tā arī nobeidzu pa krūmiem. Laikam būs jāpērk vietā tāda pati. Retu reizi kad pa kādu klajumu zināju ka būs jāstaigā tad tik uzliku 13."
...
 
AmigoDatums: Piektdiena, 13.Janvārī.2017, 11:24 | Komentāri # 58
Cienījams cilvēks
Komentāri: 1868
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Ketu, paprovē elipsi un saremontē veco spoli un domāju , ka lielo vispār neizmantosi , vienīgi gar jūras krastu pa pludmali , tur labāka ir lielā - mazāk traucējumu būs tikai jūtību mazliet mazāku uzgriez un būs OK. okk
 
KetuDatums: Piektdiena, 13.Janvārī.2017, 12:52 | Komentāri # 59
Tematiķis
Komentāri: 203
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Balvu ielāde ...
Vecā tagad stāv izķidāta. Nogriezu vadu vispār nost. Izfrēzēju korpusā caurumu lai tiek vadiem klāt. Kautkad jāsaņemas uz lodēšanu, baigi piņķerīgs darbs.
...
 
CadburysDatums: Sestdiena, 12.Maijā.2018, 18:36 | Komentāri # 60
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Man ir garrett ace 250 ar standarta spoli jau 5 gadi viņu paciešu kaut gribās ko labāku bet finnanses atdurās .. doma ir nopirkt spoli nel tornado .. nu jā tā skaņa gan tracina ...
Patiesība ir tur laukā
 
MeilisDatums: Sestdiena, 12.Maijā.2018, 20:04 | Komentāri # 61
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Quote Cadburys ()
nu jā tā skaņa gan tracina ...

Es savam ace ar izolācijas lentu aizlīmēju skaņas izejas un viss čikiniekā, dzirdēt var un vairs nav par skaļu. coolio

Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
rusij77Datums: Sestdiena, 12.Maijā.2018, 21:11 | Komentāri # 62
Zinošs rakaris

Komentāri: 1425
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Balvu ielāde ...
Deus tomēr ir labāks par asjku , esmu ar abiem meklējis :)
 
MeilisDatums: Sestdiena, 12.Maijā.2018, 21:39 | Komentāri # 63
Vieglas smiltis Tev draugs

Komentāri: 6566
 Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba biedrs Kluba Goda biedrs Kluba valdes loceklis Vip persona Kluba Vadība Balvu ielāde ...
Kādā ziņā? Atšķir alumīniju no sudraba?
Ja vari - dari, ja nevari - nesāc!
 
CadburysDatums: Svētdiena, 13.Maijā.2018, 06:23 | Komentāri # 64
Laipotājs
Komentāri: 37
 Izgājis
Par aktivitāti Balvu ielāde ...
Toreiz sakrāju naudu un paņemu pa 150 ls eisiku 250 bija ari citi letaki 150 eisiks bija letaks bet paņemu 250 tomēr... nu sakuma radija visu drazu raku visu kur pīkst... protams sāka tracināt naglas un korķus rakt... tad drusku sāku pieregulēt drusku palika labāk ....Pirms biju nopircis savu vienreiz aizgāju līdz māsas dēlem kuram ir minelab x terra 50 ja nemaldos pīkstieni likās baigi labie polifonujas bet uzstādujumi gan likas sarezģītāki ...Izdomaju ka man arī jāper detektors un paņemu eisiku 250 liekas nav tik sarežģīts ir savi mīnusi kad meklējot signāls nopīkst kad ir jaiu aiz mētāla priekšmeta izmantojot pinpointeru rāda tiešu virsū kad rot signāls mūk prom vai objekts beigās atrodās pašā mālā.. es izmantoju austiņas parastās jo lielās vēja signāls ir dzirdams labāk nekā bez... vienīghi ka baigi pa aušim dot jo nav iespējas auistiņām regulēt stiprumu...
Patiesība ir tur laukā
 
Forums » Vaļasprieks » Metāldetektori » Aptauja
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:

Jaunākie foruma komentāri
Tēma Pāriet Datums, Laiks Аutors Sadaļa
Karš Austr... 23.Aprīlī.2024, 13:04 Valduha 1945 - līdz mūsdienām
Lasīt
Mūsdienu K... 23.Aprīlī.2024, 05:13 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Laika apst... 23.Aprīlī.2024, 05:10 Valduha Pļāpātuve
Lasīt
Video 22.Aprīlī.2024, 16:23 Valduha Humors
Lasīt
Te rakstām... 19.Aprīlī.2024, 06:46 rukets Pļāpātuve
Lasīt
Vērmahta u... 17.Aprīlī.2024, 13:08 Valduha WW2
Lasīt
Bildes 06.Aprīlī.2024, 21:46 007 Humors
Lasīt
WWII kāpur... 05.Aprīlī.2024, 08:30 Valduha WW2
Lasīt
Bērzu sula... 03.Aprīlī.2024, 05:46 Valduha Dzērieni
Lasīt
YouTube bū... 05.Martā.2024, 15:58 sālītis Būve
Lasīt



Šodien forumu apmeklēja: nēģis, zed, Valduha, sālītis, CharlesRek, andris, Ubvpwcnog


eXTReMe Tracker

Copyright sancho76 © 2008-2024